Mladý priateľ

25. júl 2021

Ahojte začali by ste si s mladým chalanom 27 a ja 43?(aj keď nevyzeram a ani on na vek) poznáme sa dlhšie a veľmi nám to klape..on by chcel viac aj ja je veľmi super a ja stále váham predsa mám 2 deti on nemá a viem že vek je len číslo ale predsa

bosorka2302
25. júl 2021

Jedna znama tak ma manzela. A klape im to. A zas poznam zeny co im mladenci v takom veku zdupkali za inymi. Zalezi od okolnosti co ho k tebe pritahuje a ozaj ako je na tom co sa tyka mentalnej vyspelosti. Nevyskusas nebudes vediet.

mata1001
25. júl 2021

Ked to tak cítite, že chcete byt spolu, tak budte...predsa nepotrebujete niečí súhlas...

elizabet173
25. júl 2021

nie, v žiadnom prípade, mladý si chce užiť so zabehnutou, ktorá má skúsenosti, toto perspektívny vzťah nie je a s dvomi deťmi by ma také niečo v živote nenapadlo. Zrejme on bude chcieť tiež mať deti, napadlo ťa to? Toto nemá už s výzorom nič spoločné.

marcellka32
25. júl 2021

Záleží na vás, čo ocakava on (či vážny vzťah či len nezáväzne) a čo očakávas ty, zrejme on bude chcieť mať aj svoje dieťa....

dzulli1980
25. júl 2021

Za mňa nie ... problém by ani nebol vek, skôr to, že on ešte deti nemá, takže nevie, čo to obnáša, starostlivosť o ne, mať nervy zo železa, tisíckrát denne odpovedať na tie isté otázky atď. ... zrejme ešte spolu nebývate, myslím, že tam by to skončilo.

ivkazba
25. júl 2021

Brat má manželku staršiu o 16 rokov, keď si spolu začali, mal 23 rokov, ona slobodná matka. Sú spolu takmer 20 rokov a za mňa sú ideálna dvojka. Ale podľa mňa je to veľmi individuálne.

leuchtturm
25. júl 2021

My ti tu nevieme dat jednoznacnu odpoved. Ty ho poznas, my nie. Ja osobne by som si nevedela zacat s niekym, kto by mohol byt mojim synom.

autor
25. júl 2021

@marcellka32 no začalo to nezáväzne...až to prišlo do roviny že obaja k sebe cítime viac a chceme byť spolu...bavili sme sa aj na tému rodina tak raz asi chce určite deti ale nie je si istý,ja ho však o to nechcem ukrátiť ale zase život treba žiť tu a teraz a neriešiť ďalekú budúcnost či sa mýlim

stanulienkat
25. júl 2021

Presne ako si napisala: zivot treba zit teraz a tu. Tym je povedane vsetko.

autor
25. júl 2021

@bosorka2302 mentálne je úplne inde ešte vyššie ako ja

autor
25. júl 2021

@stanulienkat len zase keď sa zamilujem.a o rok má n cha budem to veľmi zle znášať

marcellka32
25. júl 2021

Ono je rozdiel 27 ročný chalan a 27 ročný chlap, nepoznáme ho, ak cítiš, že máte byt spolu, tak choď do toho

stanulienkat
25. júl 2021

Ked sa zamilujes do rovesnika, ktory ta o rok necha, tak to budes lepsie znasat???

autor
25. júl 2021

@marcellka32 je mi s ním úplne super alw bojím sa že sa zamilujem.a.odide.za.20 ročnou

autor
25. júl 2021

@stanulienkat pravda

marca12
25. júl 2021

Ked obaja citite,ze chcete byt spoku,tak budte a cas ukaze. Keby si s nim mala byt len par rokov,stale je to lepsie byt s niekym,kto ti sedi ako s nejakym mamladom,pri ktorom sa budes trapit. Vo vztahu sa neda kalkulovat. Mozes mat seberovneho a aj tak ti moze odist za inou. To nie je zaruka,ze zostarnete iba s partnerom podobneho veku. Zi tu a teraz. Ja osobne by som sa bala predsudkov a neviem sama ako by som sa rozhodla

bosorka2302
25. júl 2021

Ono chapem aj ten strach tiez rozchody znasam zle ale opustit po roku ta moze aj 27r chlap aj 47 r muz. To ozaj len skusit a uvidis aj za cenu pripadneho zranenia

elizabet173
25. júl 2021

ak by si nemala deti, tak si uži s mladým zajačikom, ale ak sa on o štyri päť rokov rozhodne, že by tie deti chcel mať, budeš tým svojím ako vysvetľovať, že ten ujo už u s nami nebude, Už sa nerozhoduješ len za seba. Inak to, ako je na tom mentálne, by som vôbec neriešila, ak si rozumiete, Obidve poznáme 25 ročných starcov a 65 ročných aktívnych mladíkov. No perspektívny vzťah toto nie je, tá pravdepodobnosť, že o pár rokov odíde za mladšou je veľmi veľká

marcellka32
25. júl 2021

Tak keď ti je s ním super a sama píšeš, že sa nechceš zaoberať budúcnosťou a žiť tu a teraz tak ho ber (ale tou budúcnosťou sa zaoberas, lebo už teraz sa obavas, že odíde za mladou)

autor
25. júl 2021

@marcellka32 áno zaoberám už aj kôli detom

iwesska
25. júl 2021

Raz chce deti,ale nevie ci teraz. No dakujem,po tejto vete by mi stacilo. Tvoje deti nebudu s tebou byvat??A dokedy sa akoze bude rozhodovat,ci s nimi chce byt,alebo nie? Myslim si,ze absolutne netusi,co zivot s detmi obnasa a ze na to ani nie je zrely. Este keby si slobodna a bezdetna bola,nepoviem..

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
25. júl 2021

@hazelgracegus ja uz nechcem on možnom budúcnosti

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
25. júl 2021

@iwesska on myslel svoje vlastné

autor
25. júl 2021

@hazelgracegus no a toa.desi

moonlight1210
25. júl 2021

Kludne si s nim zacni a uzi si to, co to da.
Ak to nahodou skonci, aspon budes mat zazitky.

Dolezite je si nezacat (ak to skonci) pripustat veci ako: usiel za mladsou, som stara, nevyhovujuca, uz nemam co ponuknut, som za zenitom, mam dve deti, kto by chcel zenu s dvomi detmi,…
Plus tie reci, co budu a hlavne po rozchode, ako si zgustnu. To treba mat hlavu hore a ignorovat. Im mladsi ani nedal pohlad, nieto zaujem. Tak nech sa aspon utesuju “moralkou”.

Ale ak do toho uz teraz mas ist s pochybnostami a obavami, co bude, tak do toho nechod.
Iba ak do toho ides s tym, ze vam to obom nieco pozitivne da.

21oktober
25. júl 2021

už si s ním čo to dá , ale hlavne si ho k sebe nenasťahuj . Môžete sa milovať , chodit po dovolenkách , hýriť ale nezakladaj s ním spoločnú domácnosť. Maj ho na pekné chvíle.

autor
25. júl 2021

@moonlight1210 druhí má netrápia ani predsudky
@21oktober skôr to že zdrhne haha

marcellka32
25. júl 2021

Máš pochybnosti..preto ti hovorím, ak chces, choď do toho, ale bez myšlienok, že čo sa stane ak....