Mladá kolegyňa môjho muža

2. aug 2023

Ahojte,
neviem kam sa mám obrátiť tak píšem sem. Muž má novú kolegyňu a ja som z nej na prášky a mám pocit že musím proti nej bojovať. Stále o nej doma hovorí a ja idem vnútorne z toho do vývrtky, lebo doteraz o žiadnom kolegovi/kolegyni takto nerozprával. Je o viac ako 10r mladšia, nezadaná čerstvo po škole a muž ma s ňou porovnáva a potom to otáča akože na srandu. Ona chodí na nechty, nechceš aj ty chodiť na nechty? No nie mám malé dieťa je to nepraktické do domácnosti a vyhodené peniaze a malého neviem kde by som na 3 hodiny odložila. Ona robí taký šport, nechceš aj ty? No nie málo mám toho doma. Nahovára ho na pubertiacke chujoviny, teraz najnovšie sa chystá na nejaký fesťák, muž nikdy na podobné akcie nechodil a teraz chce ísť zrazu tam na víkend spať pod stan s kamošmi a že veď partia s kolegyňou sa s nimi určite uvidí. Nervy mám len keď toto píšem, začal velice cvičiť, chce si nafarbiť tú hlavu starú a ja som len stíhačka, žiarlivka čo neznesie že má kolegyňu kamarátku, ona je čerstvý vietor a mne zabil že so mnou žije ako dôchodca. Ja mám tiež školu, pred RD aj dobrú prácu, starám sa o seba cvičím, má upratané a navarené, postarané o dieťa a doteraz sme aj my boli kamoši a chodili aj v manželstve na rande a zabaviť sa primerane veku keď sme mali vybavené stráženie a zrazu som dôchodkyňa, mne je do plaču. Čo sa vôbec dá s týmto robiť? Roztrhať ma ide keď vôbec o nej počujem a ona ešte provokuje, vyvoláva mužovi domov mimo prac.doby, poslala mi nadrzovku žiadosť na fb keď ja som pre ňu úplne cudzí človek. Ja mám pocit že on má novú frajerku a nie kolegyňu.

bluka2
2. aug 2023

No znie to tak, že ho poriadne očarila

janka_23
2. aug 2023

Asi by som mu to vysvetlila stručne a jasne. Bud ja a rodina alebo nech sa zbali a ide bývať s kolegyňou. Takéto niečo do vzťahu nepatrí a určite by som to netolerovala. Si jeho žena, porodila si mu dieťa...
Vyzerá to tak, že ho chytá druhá puberta.

poopsie
2. aug 2023

Povedala by som mu, že ak pôjde na festivala ňou tak po festivale bude mať kufre pred domom aj s rozvodovymi papiermi...

autor
2. aug 2023

@bluka2 ja sa stále snažím ukľudnovať že to je len nejaké pobláznenie a chce sa cítiť mladý a prejde ho to, ale ja neviem ako mám reagovať keď mi o nej hovorí a už to vidím ako vybuchnem a bude to ešte horšie.

mamina7070
2. aug 2023

fu no toto je za mna neprijatelne aby toto manzel rozpraval

mandzula
2. aug 2023

@autor nooo, toto by veru aj mna sralo. Ale velmi ma pobavilo "chce si nafarbiť tú hlavu starú".😄

autor
2. aug 2023

@mandzula šedivie už od 20ky, môže byť rád že som sa na neho ulakomila.

lizatko1009
2. aug 2023

Tak pán manžel zistil, ze mu nevyhovuje stereotyp vazho žitia, iba to... Vela chlapov na to po narodení dieťaťa príde, zial je to tak. Ty si doma, okolo dieťaťa, nezazivna, mozno podráždená, varis, upratujes atd. Ty si myslíš, ze robíš všetko aby sa mal fajn, ale to žiaľ pre xy ludi nie je všetko. Chcú žiť spoločenský život +ešte keď ti to vadí co je normálne, ze ti vadí, ale viac ti najavo uz dat ani nemôže. Koľko má rokov? A koľko ste spolu?

letfenixa
2. aug 2023

@autorka "áno drahy, na nechty som sa objednala, zajtra o 16 nech si doma, si pri malom a ja idem na nechty. Výborný nápad, inak!"
"Áno drahy, budem chodiť cvičiť, 3-x do týždňa podvečer, malému príprav večeru, okup ho a ulož. "

kristinapetronela
2. aug 2023

Tak zistil že chce mladšiu . Ok riešte to hneď .nenechaj sa ponižovať

autor
2. aug 2023

@lizatko1009 my sme vždy žili aj žijeme spoločenský život, máme veľa kamarátov, chodíme na plesy, precestovali sme x krajín, nemám problém s ním ísť hocikam keď to skĺbime s dieťaťom, ale nenapadlo by mi že v 38 rokoch sa bude chcieť natriasať v stane po festivaloch kvôli jednej kolegyni, ja mám 32 a sme spolu už dobrých 10 rokov.

spadnutaslivka
2. aug 2023

povedala by som, že mladá otvorila okná a urobila trochu prievan a starý zistil, že ešte nechce byť taký starý. To by nemuselo byť na škodu, len je riziko, že než sa zas ukľudní, stihne narobiť škody. Prvý dobrý znak je to, že ti to všetko hovorí a o všetkom vieš. Môžete skúsiť spolu oživiť váš možno trochu stereotypný vzťah. Keď pocíti na vlastnej koži, že vek celkom neoklame, hádam sa zas upokojí. Keby mal vyslovene zajačie úmysly, nevešal by ti to na nos. Ale ako vravím, rizikom to rozhodne zaváňa. Chcelo by to vážnu spoločnú debatu - vy dvaja, nie ty s ňou.

veselo_neveselo
2. aug 2023

Pozri, aspon o tom vies. Je cas zacat sa starat o seba a nie o muza. Akoze, ked ta posiela ist na nechty, tak mu strc dieta a chod!
Neznamena to, ze musis mat polmetrove gelove, mozes mat aj svoje, kratke, daj krvavo cervene. Aj ked len na tri dni.

Kasli na navarene, upratane a bez von, vrat sa s vetrom vo vlasoch ze waaau, jak bolo super, divocina!

On chce mat zaujimavu zenu vedla seba, a nie hospodynku.
Takze, doma dohodnite plan, on sa stara po-str-pia, ty ut-stv-sob, v nedelu spolu.
A potom si aj ty mozes dohodnut ist na festak, na koncert, do fitka, alebo bungee skakat. Cokolvek len nie doma sediet. Aj on bude mat potom menej casu vymyslat s kolegami. A pri porovnavani s kolegynou to potom nebude take hrozne.

Teda a po pravde, ja sa ani nedivim, ved 40kou zivot predsa nekonci. Nechapem, preco by chlap mal zabudnut na to, aky bol len preto, ze ma deti, zenu? Problem bude v tom, ze ten zivot je niekedy tak strasne nudny, ked sa pozabudnete.

O tomto hovoria vsetci, ze o vztah sa treba starat, tu vidis tu potrebu. Musi tam byt vzrusenie, nove zazitky, pohyb, adrenalin...a to vas obcas do kina a na veceru fakt nevytrhne.

lizatko1009
2. aug 2023

Asi obdobie druhej puberty😬 ste takto vekovo ako my, ja budem mat 33 ale je to aj od povahy. Chod na tie nechty a začni cvičiť a nech sa stara

mandzula
2. aug 2023

@autor a este si aj vtipna.🙂 Zacni ty veru pekne s manikurou, pedikurou, kozmetikou, cvicenim a dieta mu na ten cas presun. Tusim ma prilis vela casu.
Peniaze na seba nelutuj, on ich na festival oplieska bez mihnutia oka.

syslik81
2. aug 2023

daj mu dieta a chod na nechty kozmetiku a kadernicku ... nechty mozes mat aj kratke upravene a ked tam uz budes nezabudni na pedi ... ked sa vratis porozpravaj mu o peknom mladom casnikovi co ti kavu doniesol a doporucil pre manzela posilovnu ... na druhy den to zopakuj ale s tm,ze ides do posilky tak nech ked uz bude strazit aj nachysta veceru ... a pri nej mu povedz o tych namakanych muzoch co tam boli a usmievali sa .. basni o svaloch ake maju taky zajacikovia ...

autor
2. aug 2023

@mandzula ja sa starám o seba, mám aj svoje tajné fondy a ten keby vedel čo všetko kuriér prinesie tak ma z domu vyhodí, mám lampu a nechty si robím sama ale len géllak, cvičím každý druhý deň, on si vyslovene na nej vyberá veci čo ja neznášam alebo nemám šancu ich robiť, napr. ten šport ona robí zrovna taký ktorý ja nenávidím hádam od strednej školy a on to dobre vie. Ale máš pravdu, asi je málo zamestnaný, takže zajtra má do večera syna na starosti on a treba navariť a oprať.

kakawah
2. aug 2023

Ja si myslím, že sa už zaľúbil. Vraj keď muž rozpráva o inej žene o kolegyni, susedke.... myslí na ňu. Niečo také som niekde čítala. Pride mi ti celkom logické. Skôr než ho to prejde, môžu mať spolu románik. Väčšinou to muža prejde, keď sa ten románik odhalí, vtedy dostane po papuli od života. Ja neviem poradiť, nemyslim si že by ho prešlo, keď začnes chodiť na nechty, cvičiť ako kolegyňa.... Asi mu treba dať jasne najavo, odkiaľ- pokiaľ. A nie, nie si stíhačka. Opytaj sa ho či by jemu bolo príjemné, keby si ty takto o svojom kolegovi básnila.

rude_baby
2. aug 2023

Ja mam 35, muž 39 a radi sa natriasame na festakoch 🤣 proste mladá baba, svieži vietor v kancli, ožil pri nej... Ale on sa ukludni. Časom. Mladí často menia prácu 🙈

lucylaw
2. aug 2023

No mňa môj exmanžel kvôli takejto kolegyni opustil a nechal ma samu s 2,5 ročným dieťaťom,takže byť tebou,to určite riešim a radikálne,na ten festival by išiel len cez moju mŕtvolu,rovno by som mu povedala,že ak tam pôjde,tak už sa nemusí ani vracať..

petrahl
2. aug 2023

Myslím, že manžel je do nej buchnutý až po uši. A obávam sa, že slečna sa nebude nejako zdráhať, že "so ženatým nie".
Zrejme otázka času, kedy skončia v posteli. Mrzí ma to. Ale ani nechty by nepomohli.

stanulienkat
2. aug 2023

Asi ho malo doma zamestnavas, ked ma cas rozmyslat nad blbinami. Alebo kriza stredneho veku. Rizhodne ti drzim palce, aby o nic neslo. A hlavne mu nerob hystericke vystupy. Elegantne , ale razne mu daj najavo kde je jeho miesto.

mandarinka555
2. aug 2023

Ja by som mu dala taký festival, že by to hádam už ani nerozchodil...Tým chlapom už fakt načisto je*e ...Normálne mu z nej preplo, ale na pranie os*atých trenírok si mu dobrá aj ty...Prepáč, ale je to falus jak z učebnice 👎

sissy27
2. aug 2023

No zjavne doma nic nemusi. A ty nie si o nic horsia ako ona, takze ano, chces chodit cvicit, chces chodit ked nie na nechty tak na kozmetiku / masaz / ku kadernicke / na anglictinu cokolvek, chces ist aj na festival / koncert/ chatu / vikend do milana - s kamoskami samozrejme, nie s nim, starym chrenom, ale s kamoskami a on bude doma s dietatom a vsetko to financovat. A ked si tam najdes sympatickeho mladeho kamosa, s ktorym je sranda, tak sa doma pochval 😃

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oranzovyvevericnik
2. aug 2023

@sheila121 milujem tvoje razne vyjadrenia.

joannita
2. aug 2023

Autorka, pytas sa ze co sa vobec s tymto da robit. No veru v podstate nic. Lebo to ze mu zakazes ist na festival, alebo komunikovat s nou, to je len taka zaplata. Mysliet na nu bude tak ci tak. A ked nebude tato, pride zas ina, ktora mu pomota hlavu.
Jemu uplne preplo podla toho co pises. Sama neviem co by som robila a to uz som teda nevery zazila dost.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
drahomirrra
2. aug 2023

Ou shit, autorka, toto nebude dobre…

diablikovci
2. aug 2023

Muz ta posiela na nechty ? Chod v pohode. A povedz mu miláčik budeš 3 hodiny s malým a mobil nedvíham. Ďakujem ti