Medziľudské vzťahy

eteew267
21. jan 2023

Ahojte, chcela by som sa len opýtať, že podľa vás môže človek svojimi myšlienkami a želaniami poškodiť inému človeku, alebo to je to iba v hlave a tým, že nato myslí tak si to akoby privolá?
Ďakujem

gladys_07
21. jan 2023

Podla mna nemoze.

Skor som ochotna uverit tomu, ze si tymi negativnymi myslienkami sam moze zdravotne poskodit (zadrziavany, kumulovany hnev)

liljana
21. jan 2023

Verim to, ze zit s permanentne negativne nastavenym a negativne mysliacim clovekom, tak sa ti proste prestane v zivote, psychicky aj zdravotne darit.

eteew267
autor
21. jan 2023

@liljana to určite ja som to skôr myslela tak, že na diaľku niekto na teba negatívnu energiu posiela, či to ozaj funguje, či to môže poškodiť nejako toho človeka taká tá neprajnícka a zákerná energia

liljana
21. jan 2023

@eteew267 Takto jednorazovo asi nie. Myslene bolo, ze zijes s nejakym negativnym clovekom, ktory hlada na tebe iba zle veci, kritizuje ta kazdy den, na nicom sa nezhodnete, vybijate energiu v nezmyselnych hadkach, ze ti nezostane energia na pracu a zivot, ze si po tolkej kritike prestanes verit, ze ti vobec nieco vyjde ... Az skoncis v nemocnici.

viestta
21. jan 2023

@eteew267 hlavne zlymi myslienkami skodi sebe. Ale dobry clovek zle nepraje nikomu, a ten co to praje si to zasluzi

eteew267
autor
21. jan 2023

@viestta asi tak a najlepšie je asi nemyslieť na neho a nedovoliť mu ešte aj vo vlastnej hlave robiť ďalej zlo

pipistrel13
22. jan 2023

@eteew267 moze

lucimichi
22. jan 2023

@eteew267 nenávisť k niekomu je ako vypiť jed a čakať že ten človek zomrie

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kamatopo
22. jan 2023

Ja som skôr názoru ,že negatívny a neprajny človek dokáže vycuciavat energiu z okolia. Nerada sa s takýmito ľuďmi stretávam a už vôbec na nich myslieť.

eteew267
autor
23. jan 2023

a dá sa pred tým nejako alebo niečím chrániť?

nila31
23. jan 2023

A preco by ti chcel niekto poskodit? Ak je to nadialku tak ako vies ze je za tym presne ten clovek?

eteew267
autor
23. jan 2023

@nila31 neviem sú všelijaký ľudia, ktorý keď im dačo povieš tak už hneď ti prajú len to najhoršie a ja som mala spor len z jedným človekom a veľmi toxickým takže sa bojím

eva8
23. jan 2023

@eteew267 čítala som, že pred konkrétnym človekom sa dá ochrániť vytvorením akéhosi vajicka okolo seba, aby tie nedobre energie k tebe neprenikli