Matka je doma 24 hodín denne a otec je po práci viac s kamarátmi ako s deťmi

mamanadruhuu
29. júl 2021

Ahojte. Aký máte názor na to, keď je matka doma s deťmi 24 hodín denne 7dni v týždni, nechodí nikam bez deti, otec chodi do prace, a keď ma voľno tak chce byť s kamarátom hrať hry namiesto toho aby bol s deťmi? Podotýkam že je s nimi minimálne svojho času, a vždy ma len výhovorky keď ma byt s deťmi. A ešte k tomu sa s kamarátom vždy opiju. Aký máte na to názor? Ako to máte vy matky z otcami vašich detí?

Lebo vadí mi to, že ja som s deťmi stále (nie akože že s nimi, milujem ich) ale chápete.. , vždy keď som len kdesi išla, už mal výčitky že mu nechávam deti, lebo idem preč a to som ani nešla s kamoškoou ale so svojou mamou alebo niečo len sama mame doniesť a nechcela som brať deti so sebou, alebo som mu nechala jedno aj s tým mal už problém lebo on potrebuje svoj priestor...
Ó deti by sa bil len pred súdom aký je on skvelý otec, ale v skutočnosti sa nevie o ne postarať.. A keď mi ich prišiel zobra, že na výlet, vzal ich ku svojej matke, alebo že idú na prechadkzu a išli sa odviesť autom k mamke...

Aký máte názor prosím M

sense
29. júl 2021

Vadilo by mi keby sa vždy vráti opitý od kamaráta. A co si si to deti spravila sama? Keď ti vyčíta?

seahorse27
29. júl 2021

Aky nazor na toto mozem mat? Len taky, ze je to pako a takeho partnera a otca by som pre svoje deti nechcela. Je mi to luto, ze to mas s chlapom takto. Chcela by som sa opytat, ci taketo daco na chlapovi nie je vidno este predtym, ako s nim zena ma deti 🤔 Oni sa dokazu tak zmenit az po narodeni deti? Musia tam predsa byt urcite indicie uz na zaciatku vztahu - egoizmus, uprednostnovanie vlastnych potrieb, lenivost a pod. Ci sa mylim?

sissy27
29. júl 2021

@mamanadruhuu nechápem, na čo potrebuješ na toto názory cudzích žien. Keď ti aspoň tri napíšu, že je to ok, tak ti bude ľahšie a budeš v takom vzťahu spokojná?
A udivuje ma, že s ním máš viac detí... lebo takto sa asi nespráva iba pri poslednom.

adka176
29. júl 2021

To sú chlapi...presne takých poznám na tucty... česť výnimkám... nezostáva ti nič iné len žiť si svoj život s deťmi ďalej a keď vyrastú tak si svoje záľuby a kamarátky budeš užívať ak ty.... taký je život....a rozvod nie je riešenie...presne taký možno ešte horšie môže byť aj ten ďalší ... bohužiaľ...

ivkazba
29. júl 2021

@adka176 zvláštne že ja takýchto chlapov vo svojom okolí známych nemám ani jedného

ivkazba
29. júl 2021

@mamanadruhuu nuž máš za muža chmula, ale budem za zlú. Ty si si ho vybrala za muža takto sa asi nezačal správať zo dňa na deň až keď boli deti na svete. Čiže rozhovor a ak nepomôže, tak je na tebe či budeš žiť s chmulom a deti necháš vyrastať v prostredí, kde budú vidieť že takýto život je v poriadku, alebo ho zbalíš a nech ide kam chce ale hlavne do riti. Nesúhlasím s názorom vyššie že chlapi si takí a ďalší môže byť aj horší. Ďalší môže byť lepší.

nika_m
29. júl 2021

Moj muz ma vela chyb..ved ja tiez nie som dokonala...ale ked tu citam tieto temy ako sa muz absolutne nezaujima, ma svoje zaluby a zena lieta 24/7 okolo deti a v domacnosti a ona je este zla, ze chce trochu priestoru pre seba...tak dakujem asi celemu vesmiru za toho mojho 🙄 razne si treba vydiskutovat tuto temu...ja by som taketo spravanie netolerovala ani nahodou

ivangeline
29. júl 2021

Ako si ustelies,tak mas. Neriesila by som jeho keci a nechavala mu deti pravidelne. :D

lenka1993
29. júl 2021

Že ďakujem za takého chlapa. Môj muž pracuje 12stky. Dva dni práca a dva voľno. A raz do týždňa ho nechávam cca na pol dňa s deťmi. Ja idem kadernicka, kozmeticka, nechty, kava, kamošky alebo sa len tak povoziť na aute. Keď sme spolu tak mame program spolu a raz za týždeň (ak ma kto strážiť) tak ideme niekam len my dvaja. Nevravim že sa podarí každý týždeň ale snažíme sa 🙂

vanessa0311
29. júl 2021

Aj keby si išla na kávu alebo spravila niečo pre seba čo on sa ide zlostiť že mu necháš deti? Sú tu jeho deti ták isto ako aj tvoje. Tiež máš právo si spraviť čas pre seba tak ako aj on a očividne má ho až až. keď príde domov deti by som mu nechala a išla po svojom. Tak sa chová aj on že deti nemá, ide po svojom a nikoho sa nepýta

littlebubble
29. júl 2021

Taky nazor mam na to,ze tieto veci ma zaujimaju skor nez tie deti s chlapom mam.Aj to je dolezite odsledovat.Ake ma ten chlap priority.

Je to sebec, sebecky.Co na to ine napisat.
Neznasam takych chlapov.

mamanadruhuu
autor
29. júl 2021

@seahorse27 my už spolu nežijeme, ešte nemáme stanovené súdom deti, ale pevne verím, že tam bude robiť veľké problémy... Áno, hry mal vždy rad aj kamarátov, ale čo z toho ze som bola moc mladá a hlúpa ľutujem to ze som ho spoznala ale nie deti tie sú pre mňa všetko...

@sissy27 verím, že mi ani jedna nenapíše že je to ok, keď mu to vyhodím na oči tak hneď ze a iný chodia a majú deti..
A ver mi už ďalšie s nim určite nebude, ja už s ním nebývam...
@adka176 rozvod je u nás riešenie... Už spolu nežijeme dlho a už len čakám na správnu chvíľku, lebo tu nejde len o deti, je to vulgárny gembler a každý problém si vyvrsoval na mne..

@vanessa0311 áno, vždy to tak bolo aj keď sme boli spolu, nedajbože aby som kdesi ja išla, keď som len do obchodu išla sama tak mal problémy.. Teraz? Ako keby ani deti nepotreboval, prišiel aj pozrieť aj vzal a hend deti plaču za tebou co mam robiť? On sa nevie o ne postarať vôbec je nezodpovedný.. Nevie ich ani obliecť, nic. Boli sme dohodnutý se piatok si ich zoberie a bum Bac príde kamarat a chce byť sním to je proste jeho.. Keď sme boli spolu nidky sám nenavrhol poďme mi dvaja ale chcem byť s Tomášom.. A co robia? Chlastsju a hraju plejko.. Nič iné nevedia robiť... Takto hrajú do rána.. Potom velice spi aj do 12 chudáčik.

On sa len tvári aký je dobrý otecko ale len pred cudzími ale to ze nevie byť s nimi tak to nevie nikto...
@littlebubble ver mi ani ja a je mi z neho zle..

Ale dakujem za názor, pýtala som sa preto, lebo už som bola nazvaná že som krava sekera ktorá ho nikam"nepusti" "nedovolí" lebo poviem ze deti sú na prvom mieste. Snáď ma chápete... Dkauejm.. Nežijeme našťastie spolu takže aspoň ze mu už slizký nerobím...

vilma7
29. júl 2021

@mamanadruhuu No môj s deťmi je pravidelne, keďže ja chodím do práce a pri nich sa striedame. Takže nemá na výber, ale je s nimi veľmi rád, ak náhodou vstane po nočnej a ešte nie sme doma, hneď vyvoláva že kde sme a kedy prideme. 😆😆😆 A už sa po nich lepí.

littlebubble
30. júl 2021

@mamanadruhuu Muž aj žena majú právo oddýchnuť si, nie len chlap.Čo to je za chlapa ktorý sa o vlastne deti postarať nevie.

janickacrazy
30. júl 2021

@mamanadruhuu no už ho nemusíš riešiť, keď spolu nie ste, či si bude bravat deti je otázne, možno áno možno nie a ty s tým aj tak nič neurobíš. Nabudúce lepšie vyberaj.