Máte v živote ľudí, ktorých nemusíte ani cítiť?

30. okt 2021

Máte v živote ľudí ktorých nemusíte ani cítiť aj keď ich moc dobre nepoznáte. Ide o nejaký konflikt s tým človekom a odvtedy sa to ťahá

janai1
30. okt 2021

Áno... Kolegovia v práci 😁

katulastraka
30. okt 2021

Jasne, vsetci moji susedia 😂

lindous
30. okt 2021

Áno, jedna žena vo mne od prvého stretnutie vyvolávala strašne nepríjemný pocit, dlho som tomu nerozumela, lebo som ju vôbec nepoznala, ale už len z jej hlasu mi naskakovala husina, vyslovene som ju nemohla ani cítiť ...kvôli pracovným povinnostiam sme raz boli "donútené" spolupracovať na jednom projekte a ukázalo sa, že môj pocit bol správny a naozaj to je klebetný, neprajný a stále negatívny človek...

Ale zažila som aj naopak, že mi bol niekto na prvý pohľad nesympatický a keď sme sa lepšie spoznali, tak sme si perfektne sadli 🙂

siska53
30. okt 2021

Jasne, to je bezne . A naopak, zoznamim sa s niekym a akoby sme sa.poznali odjakziva..

evica17
30. okt 2021

Ano, aj ja to tak mam, ze niektori ludia su mi nesympaticki aj ked ich nepoznam, len tak z videnia. U niektorych sa to neskor potvrdi, u inych vyvrati, ak mam moznost s nimi travit cas na nejakej akcii, v praci alebo inde.
A tiez sa mi stava ze niekto mi je po prvom stretnuti sympaticky a cim viac ho poznavam a travim s nim cas, tym viac ho nemam rada.

danica2711
31. okt 2021

Isteže. Ako každý. A mám aj veľa takých, ktorých mám rada. Taký je život...

belaanabela
31. okt 2021

Ánoo moja suseda jeden Hnússs!? Nepoznala som ju (prisťahovali sme sa ) stále som tvrdila že tá baba musí mať nieaky problém, že je divná & niečo mi na nej nesedí.A môj inštinkt ma nesklamal Sa ukázala čo je zač Hnoj 💩🤦

juditaaaa
3. nov 2021

Áno, moja svokra. Keď som začala chodiť so synom, tešila sa. Potom som začala brať invalidný dôchodok, kvôli chorobe (nie, nezomriem). Keďže aj ona je invalidkou začala ma nenávidieť. Že ako klamem, sa predstieram a jej syn pracuje len a len na mňa. (Sme sa zosobášili a máme dve krásne deti, rodinu). Teraz ma nechce ani vidieť a ignoruje ma. Vždy si vymyslí nejaké blbosti okolo mňa. Ťažké je s ňou. 😒

liusa82
3. nov 2021

@katulastraka toto aj ja mám so susedmi v byte.Našťastie len s 2 rodinami.Ale to boli také nesympatie hned ako sem došli že som ich nemohla ani zniesť ani neviem prečo lebo nerobili nič také.To je sranda ako vám je niekto nesympatický a s niekým ste hned kamoši

katulastraka
3. nov 2021

@liusa82 no u nas ta vzajomna nevrazivost je sposobena tym, ze sa pocujeme navzajom cez tie tenke steny. No a ked ti niekto narusa tvoje sukromie alebo sa kvoli niekomu citis obmedzovana tak toho cloveka proste neznasas :D aspon ja to tak mam.

meiwe
3. nov 2021

Ano mam 🤷‍♀️ hned od prveho stretnutia , naskakuje mi husina ked o nej len kamoska povie bola som s nou na obede , na kave. Nie vsetci nam su sympaticky a ja tak isto nemusim byt sympaticka vsetkym takze urcite vonku beha niekto kto ma rovnake pocity o sympatii ako ja 🤷‍♀️ Nic s tym nenarobime 🤷‍♀️

vitriolka
3. nov 2021

Vacsinu ludi.