Manželská láska

13. aug 2021

Pekný večer, chcem sa spýtať, či je v poriadku keď mi manžel povie po xy rokoch, že najviac na svete miluje svoju matku a ja vždy budem pre neho cudzia žena. Porodila som mu tri deti, som matka jeho detí, stála som pri ňom v dobrom a on mi povie, že to je normálne že má na prvom mieste svoju matku, vraj takých ako ja móže mať aj 20 žien v živote, ale mamička vždy bude jediná. Som ja sebecká že som chcela aby mňa a deti miloval najviac? A trávil čas s nami a nie s ňou?

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ewelinka21
13. aug 2021

Ja neviem, ale mne sa aktualne rozum zastavil…

janci05
13. aug 2021

Je normalne mat rad svoju mamu a milovat manzelku.

hvolkovamirka
13. aug 2021

mometalne rozmyslam ci je kompletny, ked toto vypusti z ust, zasnem nad niektorymi chlapmi

sissy27
13. aug 2021

Asi by som ho teda poslala k mamičke a sledovala, ako sa tých 20 žien otočí na päte keď zistia, že mamička je preňho top a platí výživné na tri deti…
A nechápem prečo si s tebou spravil tri deti keď si preňho cudzia žena. Ja sa s cudzími ani nerozprávam a nie ešte deti si s nimi robiť …

antoniatonka
13. aug 2021

Už by mal kufre zbalene

andrea78
13. aug 2021

Sila toto...a to mu preplo zrazu, alebo sa prejavoval takyto jeho vztah k matke vzdy? Doteraz si to nevedela, nevidela, netusila, nepocitovala?

zooeynka
13. aug 2021

By som ho s tymi 20 zenami vysmiala...mu povedz ze uz aj u teba to ma nahnute kedze uprednostnuje mamku pred svojou rodinou, ze ziadna zena netuzi po mamickarovi ale ked mysli tak nech sa paci. A doplnila by som, ze ak nema teba na prvom mieste tak sa mu moze lahko stat ze ani on pre teba nebude naveky na prvom mieste...

madeline1
13. aug 2021

A nepovedal to s nadsadzkou alebo ta nechcel podpichnut?

som_ponorka
13. aug 2021

😲

andrea78
13. aug 2021

Ze takych ako ty moze mat 20 zien, aky ma vztah a postoj k vasim detom? Ked Ty ako ich matka si pre neho bezvyznamna a uplne nahraditelna, co deti, tiez su pre neho bezvyznamne tvory?
Vztahy Ty a svojra asi nebudu velmi priaznive, vsak? Vztah vnucata a svokra je aky?

3tato
13. aug 2021

Bože toto je naozaj? Alebo zase vymyslená téma? 😨😂😂
Lebo keď je to naozaj pravda, čo teda moc neverím ... šak ani neverím, to nejde.
Doboha, ja sa divím, že ženy furt nadávajú na chlapov, ale však - to kam chodíte na tých mužov? 😂😂😂
A čo si teda ten tvoj nezobral mamičku a nespravil si s ňou deti? Šak ani zo srandy toto nemôže mysleť.
Mám dosť normálne 😖👎

denden77
13. aug 2021

sebavedomie mu zjavne nechyba.. asi mu ho od ranneho detstva pomahala budovat prave jeho pani matka.. 🤦‍♀️

moonlight1210
13. aug 2021

Vy ste sa hadali?

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrea78
13. aug 2021

@3tato tiez mi rozum stoji, kam tie zeny na tie exemplare chodia. Posledne dni su tie temy a staznosti na muzov/partnerov uz vyslovene za limitmi zdraveho rozumu...

janickacrazy
13. aug 2021

Tvoj manžel je mentálne nevyzretý jedinec, ktorý uprednostňuje matku pred manželkou a deťmi. Dosť smutné. Ja by som mu ozaj kufre pobalila a nech si ide teda k mamičke. Ty pýtaj riadne výživné na deti. Tvár sa, že to myslíš vážne. Som zvedavá, či bude s mamičkou aj sexovať. 🙄

3tato
13. aug 2021

@andrea78 asi začínam chápať pravý a skutočný dôvod existencie MK🙄

autor
13. aug 2021

@andrea78 vždy to tak bolo, ale už pár rokov od kedy máme deti, svokra uznáva len vnúčatá od svojich dvoch dcér, vraj sú pokrvné, moje deti sú od nevesty, ignoruje ma a odvtedy si a ňou nemám.čo povedať. Manžel ale naďalej chodí za ňou keď sa má voľno a nevadí mu, že sa o naše deti nezaujima, ona vobec nechodí k nám..len manžel k nej

gladys_07
13. aug 2021

Ja uz niekedy rozmyslam, ci tie temy nevymyslaju admini aby to tu zilo. Mozno ten, co vyvola najdlhsiu diskusiu, dostane bonus.

taskataska
13. aug 2021

len ozajstny hnup toto povie zene rovno do oci
ale v zasade ma pravdu, si "cudzia"
moj dedo zo srandy vravieval "Zena ci ne rodzina"

3tato
13. aug 2021

@gladys_07 mne to napadlo včera pri inej téme, rovnako uletenej ...

andrea78
13. aug 2021

Vnucata od dcer su pokrvne, vnucata od syna nie? Tie tri deti mas s inym muzom, nie sucastnym manzelom?

zirafienka
13. aug 2021

@3tato 👍

autor
13. aug 2021

@andrea78 mame ich spolu, to je nazor jeho matky.

3tato
13. aug 2021

@taskataska pokiaľ si muž ženu vyberie za ženu, tak asi nie že môže byť cudzia, vlastne musí byť, inak by to bol asi prinajmenšom incest.
A je tam predpoklad nejakého citu, lásky .. a láska k partnerke a láska k matke su 2 rozdielne veci ... a nie že HŇUP, ale rovno hulvát a primitív toto povie matke svojich detí do očí len tak... aký mal na to dôvod?
Lebo každá minca má 2 strany a viem, že niekedy už sa fakt nedá ovládať....

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
13. aug 2021

@zazvorka87 tiez lubim svoju mamu, no milujem deti a manzela ktoreho som si vzala dobrovolne, porodila som.mu deti, staram sa o neho, mozno mame dva rozdielne nazory na manzelstvo...chcela som muza ktorý ma bude milovať a nie pri dlhodobo zlych vztahoch s jeho matkou mi povie, ze ju miluje a vzdy bude najviac na svete, a takych ako ja moze mat 20? To vazne? Kto s nim prezije tolko rokov, dala som mu mladost, porodila tri deti a vzdy budem len jedna z mnochych? To vazne je normalne?

taskataska
13. aug 2021

@3tato cudzia v zmysle, ze to nie je krv

luccija
13. aug 2021

Že sa vôbec oženil s takými názormi.To sú nejaké choré vzorce správania aj to, čo predvádza jeho mama.Chory človek...týmto by ma veľmi urazil.nie je to nejak vytrhnuté z kontextu?Že to jedna žena môže spraviť, že odvrhne vnúčatá...tak si im prekazila oidipovsky komplex či ako sa to volá.Zobrala si jej syna a toto je odplata