Manželove "nevinné" kamarátstvo

klarisa23
26. aug 2013

Ahojte, potrebujem radu, lebo som uz sama zufala a neviem ako sa zachovat...Moj manzel ma v praci dobru kamaratku, teda tak to tvrdi mne.....Su skoro stale spolu, minule som sa dozvedela, ze chodia spolu aj do prace a pisali si na jednej sieti cez mobil, sice nic osobneho, ale aj tak mi to uz pomaly zacina vadit. Nie som ziadna stihacka, ale svojho muza milujem a sem-tam mu aj napisem, ze ho lubim, no skoro nikdy mi neodpise, pride domov a povie mi, ze mal vela roboty, ale ze dakuje za peknu sms. To by som sa nehnevala, ved nie som ziadna pubertiacka, aby mi musel odpisat, ale ake bolo moje prekvapenie, ked som chytila jeho mobil a nasla tam v tu istu dobu spravy od nej a jej na vsetky odpisoval ☹. Bolo mi z toho smutno, spravila som scenu, aj ked som sa potom hanbila, ze som nemusela tak vystartovat, ale on aby bol pokoj, tak si tu siet z mobilu vymazal. No vcera mi to nejako nedalo a znova som mu zobrala mobil, aj ked sa to nema a hanbim sa za to, ale nedalo mi to a tam som nasla od nej sms, ze ci spolu nepojdu na vinko a ten moj jej odpisal, ze to by bol dobry napad...Skoro ma porazilo a znova sme sa pohadali a ked som mu vykricala, ze ci ta baba nevie, ze je zenaty, tak on povedal, ze jej o nic nejde a ze on vie, kde su jeho hranice, podotykam so zvysenym podrazdenym hlasom. ale mi travime spolu malo casu a oni su spolu v robote stale, ona mu rozprava o jej problemoch a on mi skoro ani vobec nevolava, prosto ako keby som ho ani nezaujmala..neviem, som fakt hysterirka a prehanam? Lenze z takychto malickosti byvaju rozvody ☹

vianocnystromcek
26. aug 2013

nie nie si hysterka....

klarisa23
autor
26. aug 2013

@vianocnystromcek neviem ako to mam s nim riesit, ci po dobrom ci po zlom, ci to prehliadat ....

martina364
26. aug 2013

urcite niesi hysterka a ani neprehanas..ja by som navstivila dotycnu koleginu..no neprijemna situacia ☹

klarisa23
autor
26. aug 2013

@martina364 no to som mu tiez povedala, ze si s nou asi budem musiet pohovorit, ale tak nechcem mu zase v praci robit sceny, kedze je na vyssom poste, ale toto ma uz stve, ja som tolerantna, ale ked si uz dohovaraju aj vinko a klame mi do oci, ze to chceli ist cela partia, pritom viem, ze to tak nie je tak to je moc....

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klarisa23
autor
26. aug 2013

@zazvorka87 robi zo mna blbu a to ma vytaca do nepricetnosti

martina364
26. aug 2013

@klarisa23 robit sceny nema zmysel..normalne v klude jej povedat co mas na srdci..no manzela isto porazi ,ale ked to inac nejde..ak ma dotycna aspon troska chrbtovej kosti tak sa stiahne

moon321
26. aug 2013

Navrhni mu,ze ho ty pozyvas na vinko.

klarisa23
autor
26. aug 2013

@martina364 ako fakt som bola doteraz moc tolerantna......ale toto je uz podla mna moc......ako prekusla by som to, keby mi povedal,vies co pojdem s kamaratkou na vino chvilu posediet, pokecat.....celkom inak by som to brala....ale toto sa mi nepaci co robi.....

klarisa23
autor
26. aug 2013

@moon321 my si spolu casto chodime sadnut, v tom to nebude.......

martina364
26. aug 2013

@klarisa23 to musis povedat jemu..no a ked mu nezalezi na vasom manzelstve tak nech ide za nou.. lepsie je bez vola ako s volom 🙂 viem lahko sa to pise ,ale nasilu sa nic neda

klarisa23
autor
26. aug 2013

@martina364 ako vo vsetkom ostatnom je super, mozem sa nanho vzdy obratit, doma porobi, po krcmach sa neflaka, len ta zenska ma stve strasne, ta nam tuto idylku kazi

martina364
26. aug 2013

@klarisa23 no a urcite sa to nesnaz tajit a pekne to vybal pred jeho rodicmi 🙂 to by mohlo tiez pomoct

martina364
26. aug 2013

@klarisa23 tak ju musis odpratat s cesty ak sa da... no hlavne sa pri tom nejak velmi neponizuj

zuzanockamt
26. aug 2013

asi je vo vasom vztahu nieco, kvoli comu vyhladava ju ... vzdy su pri tychto problemoch vinne obidve strany - aj ty aj on

jetopravda
26. aug 2013

@klarisa23 No, bez vetra sa ani lístok na strome nepohne...mala by si dať manželovi ultimátum...ženatý muž si nemá čo vypisovať s kolegyňou 😠 a že na vínko spolu chodiť 😠 , to čo je?

klarisa23
autor
26. aug 2013

@martina364 nebudem sa ponizovat, mam svoju hrdost a za nas vztah sa skor riesili moji napadnici, ale ja som vzdy vedela co chcem a kazdemu som to dala hned najavo, ale mojmu muzovi asi teraz lichoti, ze ma onho zaujem aj ina zena....

klarisa23
autor
26. aug 2013

@jetopravda zatial k tomu vinku nedoslo a dufam, ze ani nedojde, preto som nanho vcera nakricala, ze co to ma znamenat, ale hovorim, spravil zo mna blbu, ze to tak nie je a ze to chceli ist cela partia......

klarisa23
autor
26. aug 2013

@zuzanockamt neviem, ale kde staram sa o seba, aj musim kvoli praci, staram sa onho, varim mu a stale mu hovorim aky je uzasny a najlepsi manzel na svete a ze ho moc lubim........ani v sexe problem nemame, neviem kde hladat pricinu a rozmyslam stale nad nou, preco ju stale vyhladava....

marlene
26. aug 2013

@klarisa23 ,

nie nie si hysterka. moj manzel mal tiez taku priatelku v praci ,kazdy den spolocne ranajky,ona za nim chodila doobede niekolko krat,potom zacali spolu velmi sportovat-ked som ho volala ja,este predtym ako sa zoznamil s nou(menil pracu a tam sa spoznali) teda ked som ho volala ja aby si isel so mnou zabehat,alebo na bicykli,nikdy nemal cas,ale ked ho volala ona,tak zrazu ten cas mal a ked s nou zacal travit vsetok svoj volny cas a nas ako rodinu odsunul ,tak som to zacala riesit. u nas bolo dost blbe to,ze pracujeme v jednej firme a mne to vlastne zacali hovorit moji kolegovia,ja som to nejako nevidela,som na inom pracovisku a len 2 dni v tyzdni.ale zbadala som ,ze moj muz sa zacal v tom case menit-chodil ako namesacny,zmenil zivotny styl,zacal o seba viac dbat- skus tvojho manzela pozorovat ci sa nejako meni ,nerobila by som mu sceny,ale zariadila by som napr. nejako situaciu kde by bola aj ona a ukazala by som jej,ze je to tvoj manzel ,ze patri tebe-pohladmi,dotykmi ,rozhovor s nou by som ale vynechala -zhodis sa pred nou a jeho tym len rozzuris. alebo ak by si vedela,ze idu spolu na vino,tak by som s usmevom zahlasila ze fajn, ze teda ides s nim aj ty ,lebo jeho priatelia su aj tvoji 🙂

lubikan
26. aug 2013

a co tak zavolat na vinko manzela a kolegynku....krasne sa nahod,navonaj,nahod usmev,aj ked ti bude vnutro trhat...proste ukaz sa lepsia,nez je ona...ze hystercit?? ani nahodou...proste budes mat navrch a manzelovi vysvetli,ze ked je taka super,ze by ste mozno mohli byt aj kamosky...hehe...manzelik dostane po nose...on si narobil ako chlap bohvie ake predstavy a ty mu prejdes cez nos 😎 😎 😎 😎

a za smirovanie v mobile sa nehanbi..mas na to pravo,aj ked je to protizakonne...no taky zakon pre mna neni,aby som si neoverila zensku intuiciu

jetopravda
26. aug 2013

@klarisa23 keď ti môžem poradiť, nehovor mu príliš často aký je úžasný a najlepší manžel, ani to, že ho strašne lúbiš. Je si tebou moc istý. Buď chvíľu urazená, choď von s kamoškami, vypni si mobil....buď trošku nedostupná. Aby vedel, čo má doma. Aby si nebol tebou taký istý.

lubikan
26. aug 2013

@marlene a ju to v 3-ke velmi rychlo prejde

klarisa23
autor
26. aug 2013

@marlene no len problem je ten, ze ja pracujem kazdy den do vecera a on len do druhej a dokonca v inom meste ako ja, tak ma kedy ist s nou.....

vavrenka
26. aug 2013

@klarisa23 zrejme ma tvoj manzel inak postavene/zadefinovane pojmy vernost, laska ako ty. toto je ralativne, podla mna, casty problem vo vztahoch. viem si predstavit, ze si naozaj zenou jeho zivota, ale popritom ho syti nejakym sposobom vztah s tou drohou. mozno ma pocit, ze ta druha ho potrebuje, obdivuje a tak. je to ine, stretavat sa nezavazne, ked ma clovek naladu a chut, ako zit denno-denne stale s tou istou osobou a riesit "banalne" problemy, zazivat stereotyp, to ptom taketo odbehnutia od reality su velmi osviezujuce. len otazkou je- do akej miery to prospieva vztahu 😝, mna by ta kolegyna tiez riadne nasierala. nielen muz, ale aj ona.. skus to nechat chvilu odlezat, a ak by to potom slo dat rozhovor o tom, co mu tie stretnutia s nou davaju.. aspon aby si sa ty vedela zorientovat, ze preco tvoj muz potrebuje odbiehat zo vztahu. a nejake tie vycitky zreme aj ma, ked reagoval podrazdene, ci uz si to pripusti, alebo nie. ono, nevera nezacina fyzickym kontaktom, ale sa nim naplna. drz sa, pevne nervy a velmi ti prajem, aby to dobre dopadlo 😉

klarisa23
autor
26. aug 2013

@lubikan uz som mu to navrhla, ona ma dokonca aj priatela tak som povedala, nech idu obidvaja s nami na vylet, to mi zamietol, ze to by oni s nami asi nesli......

katkasofi
26. aug 2013

@klarisa23 predpokladám že detičky nemáte... Chod na vínko s kamošom a čakajú na reakciu... Podľa mňa ju chce.. Veď to poznáš, možno aj váš vzťah začínal vypisovackami...

klarisa23
autor
26. aug 2013

@vavrenka dakujem velmi pekne 🙂 len diskutovat s nim sa o tomto moc neda, vzdy mi povie, ze idem zase rypat ,ale tiez som toho nazoru, ze musim zakrocit hned bo sa to nemusi potom dobre skoncit.........najhorsie je, ze on na tomto nic zle nevidi a robi zo mna blbu, ze ja si moc namyslam...... :-/

lubikan
26. aug 2013

@klarisa23 ale navrhni to jej ...nech ho porazi 😉...on ju chce mat sam pre seba..dokazuje si,ze je ziadany...ako dlho ste spolu?

klarisa23
autor
26. aug 2013

@katkasofi jj nas vztah zacinal vypisovackami a deticky nemame.......