Manželova zmena

suzi30
19. feb 2016

ahojte,viem,ze je tu toho plno,ale uz neviem co robit tak mi prosim poradte.Mojmu manzovi som nasla spravy na FB. od kolegyne ako ju miluje a aj ona,ze ho miluje ano isla som mu do sprav lebo sa mi zdal divny dlhsiu dobu.Tak mu hovorim,ze ked ju miluje nech je teda s nou a on,ze nie ja milujem teba,no povedali sme si toho vela v ten den.Toto sa stalo den pred vianocami,tak aspon pre tie deti,ze urovnajme to.No na druhy den mi povykrikoval,ze ma moze udat,ze sa mu hrabem vo veciach...Nejako sme to cele sviatky prekonali a hovoril mi,ze ma miluje...No nastal den ist po sviatkoch do prace a ja mu hovorim,ze nechcem,aby s nou chodil do roboty na aute a on sa na to urazil ale isiel teda sam na aute 2dni no potom mi hovori,ze on bude chodit s nou aj s kolegom a ja si mam nechat nase auto,aby som nechodila pesi,no potom ked prisiel domov,videla som,ze je divny tak sa ho pytam co mu je a ze ci ma miluje este a on,ze nevie,ze ma zmatok v hlave,ze sa v nom nieco zlomilo,ze uz ku mne neciti to co pred tym,ze nemam ziadny ciel,ze poznam len cestu z roboty domov,ze som negativna ze on chce byt konecne stastny baby uz po tomto vie, co je to mat srdce rozbite na milion kusov ☹ neverila som vlastnym usiam co hovori ako sa pri tom tvari,nechcel pripustit,ze je to vsetko koli nej,prosila som ho nech nas neopusta nech mi da este sancu,ze sa zmenim ked som taka zla,tak s jedom mi povedal dobre dam ti este sancu.Ja som to chcela urovnat len cely januar sa ku mne choval arogantne,chladne..povedal,ze chce,aby som padla na hubu za moje chovanie,ja viem,ze som naladova,ze ked mi nieco vadi poviem to a nedusim to sebe,zato on dusi v sebe vsetko bol PN, no a teraz,zrazu mi povedal Laska a ja sa ho pytam preco ma tak volas ked ku mne nic necitis a on,ze ved som ti povedal daj tomu cas,tak ja som mu musela odpustit hned a on ma dusi mesiac este mu hovorim,ze nechcem,aby s nou chodil na aute do roboty div sa nedotrhal od jedu ja neviem ani co tu ocakavam len som to chcela dostat zo seba,je toho este viac tak ak chcete pytajte sa alebo poradte mam ho poslat do riti

janinah
19. feb 2016

to čo sa debilov si viete mnohé na krk uvesiť? nezrelé čudo,ktoré nevie čo so sebou.....fakt máš pocit,že je o koho stáť?...však nech ide,tamtá zrejme cieľ má- ženáča zviesť 😠 .....začni sa o seba o 100% viac starať,nie kvôli nemu,ale pre seba,s kamoškami na kávu, chod si kúpiť knihu či parfem,chod do kina,divadli,ži si svoj život....on nech sa pridá alebo nech ide,nežobroň.....

pribinak
19. feb 2016

Výhod ho aj s dverami! Co su to za kecy, jeden den ta miluje a druhy den uz nie?

Prosim ta, zbav sa ho, vybav si poriadne vyzivne a kazdy druhy tyzden mu dsj deti na vikend, kolegyna zalaskovana bude urcite skákať od radosti, ked vikend miesto pusinkovania sa bude musiet starať o deti, variť a piecť

Dúfam, ze mu nerobíš servis a tak ...,

bobulazelena
19. feb 2016

@suzi30 ja by som mozno prekusla keby sa vyspi s kolegynou na nejakom vecierku. Ale NIKDY by som nezniesla ze povie niekomu inemu ze ho miluje okrem mna. Pre mna by to bol jednoznacny koniec,nieco absolutne neodpustitelne. Sex je sex, ale o city by som sa nedokazala delit. U mna by proste skoncil.

pragmaticka
19. feb 2016

Takto nechutne sa mu prosis? Ja sa ani necudujem ze sa ku tebe sprava arrogante a chladne. Mala by si sa vzchopit a vyhodit ho. Manipuluje tebou totalne ze uz ani nevies kde je sever! Vsetko otoci proti tebe a on je Pan dokonaly! No hrozne ako so sebou niektore zeny nechaju zametat! Posli ho do certa, jedina sanca ze si Ta niekedy opat zacne vazit ako cloveka.

suzi30
autor
19. feb 2016

boze baby dakujem,lebo ja si myslim,ze je to vsetko koli mne cely januar som sa snazila a on mi povie nevnucuj sa a teraz este stale je tu a zacina sa prihovarat,ale ja ked si na to vsetko spomeniem je mi z toho zle este,ze v robote sa rozpravali,ze povedala,ze nechce byt rozvracacka manzelstva,pripada mi to,ze on jej povedal,ze chce byt s nou ale ona mu povedala tamto.Povedal,ze je to na 80percent koli mne a 20percent koli nej ach ako sa moze niekto takto zmenit

suzi30
autor
19. feb 2016

@pragmaticka mas pravdu som hlupana,od februara som si ho prestala vsimat nepytam sa ho na nic

bobulazelena
19. feb 2016

@suzi30 to je otras,tak ona ta takto zradi a este ty mas mat pocit viny ze je to kvoli tebe. Posli ho veru kade lahsie.

nelinka2009
19. feb 2016

Tak ti drzim palce! Zbav sa ho co najskor! Ak to aj nebude tato kolegyna tam to bude ina!

suzi30
autor
19. feb 2016

povedala som mu,ze uz mu nebudem branit v odchode,ze aj ja mam svoju hrdost,bol ticho a teraz je on ten co zacina rozhovor prvy

mimi1237
19. feb 2016

@suzi30
co to?tak este aby si sa ty citila vinna,nedaj boze sa mu este ty za nieco ospravedlnovala?pána,ja by ho vyhodila za tou zenskou,nech si ide,inac,neviem ci som to prehliadla,ale mate deti?

minnie55
19. feb 2016

neponižuj sa, nestojí za to. Vyrazila by som s ním dvere, aký je dlhý a široký.

lubinkam
19. feb 2016

Najdi si cim skor dobreho pravnika. Nenechaj sa pripravit o majetok. Zariad aby ti platil na deti. A zbav sa ho!!! Chlap ktory nevie co ma doma a zacne si s kolegynou lebo si sa vraj zmenila, si ta nezasluzi. Vykasli sa na neho!

diablikovci
19. feb 2016

Ja by som mu povedala, že chcem chlapa čo oči a penis má. Iba pre mňa. A buď by som ho vyhodila alebo ja by som.odišla aj s deťmi.

janinah
19. feb 2016

@suzi30 takže teraz sa ide vnucovať on? ak mu dáš šancu /ak ti za to stojí/,tak si tú šancu musí sakramentsky zaslúžiť....v žiadnom prípade sa netvár,že ok,stalo sa,ideme ďalej.....nech si ťa získa,oblieha,"podplatí" minimálne dovolenkou...nech si to chalan bars dobre zapamätá,že chcel uletieť....a hlavne nech vie,že aj keď odpustíš,tak nikdy nezabudneš.....drž sa,hlavu hore,sme ženy,nie handry.....

silaviat
19. feb 2016

obrat kartu a ak ta miluje nech on prosika o navrat.. nechaj mu deti objednaj si vikend niekde v spa.. daj sa psychycky dokopy,kdernicka kozmeticka... spravaj sa hrdo a ako dama... nepodliezaj sa mu neobskakuj ho... chod s kamaratkami na kavu kup si pekne veci... najdi si konicek posilku turistiku hocico len nesed doma ako ptka a neplac na dtakym chujom co si to ai nezasluzi..

charity
19. feb 2016

@suzi30 Parova terapia. Ty sama chod tiez na psychoterapiu, nech si utriedis myslienky, a nerozhoduj sa podla hlasovania na konikovi.

bobulazelena
19. feb 2016

Ja by som mu sancu nedala...proste ako som napisala o city sa nedelim. Ja by som citila strasnu zradu. To by ziadnym sposobom nenapravil.

lapalma
19. feb 2016

@suzi30 Ty že nemáš cieľ a si negatívna ?
hahaha 😀
Hlavne že on má za cieľ byť konečne šťastný s kolegyňou 😒
Tak nech si ide ... debilko nevyrovnaný ... Ty sa chovaj neutrálne a pripravuj sa na život bez neho.
Nie je oporou, partnerom, CHLAPOM .... nevie, čo chce...zametá s tebou, manipuluje...
Neutekaj, ale sa postav na vlastné nohy - bez neho !
Ukáž mu, že nie je jediný chlap na svete .
Drž sa, žena .... on je guľou na tvojej nohe a ťahá ťa dole....tak sa nedaj 😉

behati
19. feb 2016

@suzi30 zazila som nieco podobne, ale my sme nemali deti. Tiez mi bolo vycitane, aka som zla, leniva, neporiadna, nic som nedosiahla (v tom case som este studovala). Pytala som sa ci ma este lubi, najskor nevedel, potom ano, potom nie, potom zas nevedel. Zistila som ze si nasiel inu, ktoru mi v tom case povedal ze miluje (dnes uz viem ze to tak nebolo). Ked som to zistila rozhodla som sa stiahnut. Nakoniec sa mi priznal, ze s nou caka dieta, bola uz v pokrocilom stadiu, takze som si uvedomila ze klamat ma zacal este skor ako vypukli problemy...Skoncilo to rozvodom...Zlomilo mi to srdce. Ja sa snazim budovat si novy zivot, novy vztah, ale citim isty problem uvolnit sa a uzivat si co mam, prilis ma to zasiahlo. Napriek tomu mi je uz teraz dobre. Zacalo sa mi ale darit v praci. On teraz zije so zenou, jednym vlastnym a dvoma nevlastnymi detmi a rad by vsetko vratil spat. Chcela som len povedat, ze aj ked teraz vyzera ze vsetko je zle, v nejakej inej oblasti sa moze zadarit viac a nebude stale iba zle, zivot je ako hupacka. Nebudem ti radit, co mas urobit, nakoniec na to prides sama a to jedine bude spravne, nie to co ti tu napiseme. Kazdopadne drzim palce, uplne najviac...

celasapremenim
19. feb 2016

pomenujme to: zazivas to, ze sa buchol do inej baby, ktora mu normalne opatuje lasku, je to laska, miluju sa
pri tebe je este iba z lenivosti a mozno to jej takto vyhovuje, ze ho nema doma
normalne to ukonci, vystahuj ho, povedz mu, ze ides od neho...a nie preto, ze sa mu toto stalo, ale preto, ako velmi hnusne sa k tebe zachoval, to svedci o tom, ze nema uctu voci tebe, aku by mal mat, minimalne by ta nemal v tak kratkej pozicii zranovat
postav sa k tomu celom, nema ta uz rad, aj ked si ju vyhodi z hlavy, uz ta tak rad mat nebude, do jedneho cloveka sa dva kra nezamilujes, nechaj ho prejst stredom a nech ide prec
ty sa do pol roka das dokopy, neboj sa noveho zivota, bude ti lepsie
bohuzial, stalo sa a tento chlap prepac, ale je nezrely a velmi hlupy

suzi30
autor
19. feb 2016

vzdy som si myslela,ze ked sa mi taketo nieco stane poslem ho do riti,ale ked to vsetko na mna vybalil zosypala som sa jak handra a teraz z odstupom casu,keby povie,ze odchadza nebranim mu ano plakala by som ale asi pre moju blbost,ze som to znasala tolko casu,je mi to luto hlavne pre moje deti,ktore ho miluju

juhseverzapad
19. feb 2016

@suzi30 Deti vyrastú a pochopia.

nelinka2009
19. feb 2016

Inak to nieje zmena manzela, ale normalna NEVERA

suzi30
autor
19. feb 2016

@nelinka2009 povedal,ze spolu nespali,ze sa len rozpravali a pisali si

suzi30
autor
19. feb 2016

jaj a povedal mi,ze chce,aby som padla na hubu preto sa tak chova boze keby mi za cely cas manzelstva povie co mu na mne vadi da sa to zmenit,ale takto zrazu to na mna vybali len,aby som ho ja poslala do riti,aby on bol pekny a ja tá čo ho vyhodila

mimi1237
19. feb 2016

@suzi30 aha,to akoze chcel aby si padla na hubu a takymto stylom ti to akoze umoznil ci jak to myslel?taketo blbe vyhovorky co ma,sa,nehnevaj ako male dieta,ak mu nieco vadilo mal ti povedat,rozpravat o tom,pri najhorsom ak by nepomohlo,odist ale s cistym stitom.fakt ubohe..ja by som ho asi nemohla ani pocuvat,tie jeho dristy,vymysly,vyhovorky,to co ti hovori nema ani hlavu ani patu,manipuluje s tebou,zrejme ho trapi svedomie a chce to vsetko zvalit na teba aby si sa vinna citila ty.neviem ti poradit,urob ako uznas za vhodne,ty musis vediet ci by si mu dokazala,este verit,jebyze

charity
19. feb 2016

@suzi30 Dobre tomu rozumiem, ze sa momentalne on zacal snazit o Teba? Ci stale chce, aby si padla na hubu? Co z Tvojho spravania vyhodnotil tak, ze si zasluzis padnut na hubu?

mimi1237
19. feb 2016

@suzi30 kebyze si uvedomi co urobil .pardon ..pisem na telef.

suzi30
autor
19. feb 2016

povedal,ze preco aj ja nejdem do obchodu v sobotu a v nedelu, nikdyy mu to nevadilo,ze sa tu citi za k..ta,ze si nic nevazim co robi,chodi este z roboty robit do druhej roboty,vzdy som ho chvalila,ze co pekne vyrobil

suzi30
autor
19. feb 2016

@charity no snazit,neviem pred vcerom mi povedal,ze laska a ja,ze preco mi tak hovoris ked uz ku mne necitis to co pred tym a on,ze vad ja ta lubim pozerala som jak puk,aj tak si myslim,ze je to preto lebo som si zablokovala mobil ako on,ze ma vidi pisat stale z neho,ze som zacala chodit z roboty do mesta...sak ja uz ani neviem co alebo či k nemu nieco citim