Manželova trojdňová služobka s kolegyňou

ivmila
12. feb 2015

Ahojte.Hanbím sa, že píšem sem, ale potrebujem radu a pohľad viacerých hláv. Máme s manželom fungujúcu laskyplnú rodinku, krasne tri deti, všetko je v pohode. Dnes mi oznámil, že ho šef posiela na tri dni do Nemecka aj s kolegynou, ktorá je kosť a má o 5 rokov a 20 kíl menej ako ja!!! Idú tam na nejakú výstavu či čo, a vraj to nemôže odmietnuť. Som z toho na nervy...ja viem, mala by som mu veriť, pracuju spolu už dlho, ale ona je fakt kočka (oproti mne) a viete ako to je...pár pohárikov a ktovie.... tak daleko od domu, nikdy by som sa to nedozvedela. Ide ma roztrhnúť!!!! neviem, ako reagovať, nechcem byť nejaka histerka alebo stíhačka, ale toto je na mna moc. Čo by ste robili na mojom mieste? dakujem

zeriempizzu
12. feb 2015

@ivmila no nic, podvedie ta, ine ako akceptovat ti neostava. Amen.

😬😬😬

grettka
12. feb 2015

Co by som robla? Popriala by som mu stastnu cestu a hlavne, nech sa zdravy vrati.

Ziarlis, a teda poriadne, co keby bol v zamestnani, kde by cestoval pravidelne a castejsie?
Ano, v dnesnej dobe ked clovek pocuva a cita rozne pribehy sa mu priamo natiskaju taketo myslienky "co ked aj ten moj nieco vyvedie?" Ale zasada c. 1 netahaj certa za rohy, teda neprivolavaj si zbytocne, co by sa mohlo teoreticky stat. ved sa zblaznis! V prvom rade, ide tam pracovne. Neznic si vztah zbytocnou ziarlivostou.

jaruska8
12. feb 2015

@ivmila A tvoj muž vyzerá ako Brad Pitt? Neblázni, všetko bude dobré. A odporúčam si viac veriť.😊 A aj jemu.😊

bonaqa2013
12. feb 2015

čo by som robila? Dobre ho nabalila a popriala mu šťastnú cestu. A tešila sa že mám pár dní pre seba. Len škoda, že nepíšeš aké máte veľké deti. povedz si, že všetko zlé je na niečo dobré a prestaň sa už dopredu zožierať.

oli18
12. feb 2015

Nafinguj nejakú chrípku a bude musieť ostať doma, keďže máte 3 deti 🙂

Ahoj @ivmila,
viem sa vzit do Teba, ze je to pre Teba tazke. Myslis si, ze Tvoj manzel ma dovod podviest Ta? Sluzobka neznamena automaticky, ze Ta podvedie ani, ked tam ide s peknou kolegynou. Mala si s nim uz takuto skusenost? Ako to vnima on? Co by Ti pomohlo, aby si sa nemusela bat, ze Ta s nou podvedie? Mozno by stalo za to, aby si si nasla cas na komunikaciu so svojim manzelom a otvorene sa s nim o tom porozpravala. Vies, ak by chcel, tak aj teraz by mal dost moznosti, ako by Ta mohol podviest a ty by si o tom ani nemusela tusit. Ak by Ta podviedol, tak skor ci neskor by si sa o tom s velkou pravdepodobnostou dozvedela a odrazilo by sa to aj na vztahu. Drzim vam obom palce, aby ste co najlepsie poriesili tuto situaciu.

sednaja
12. feb 2015

@zeriempizzu To hovoríš z vlastnej skúsenosti, že ju podvedie?
@ivmila Poznáš svojho manžela, vieš čo od neho môžeš cca očakávať. Aj keby išiel sám - príležitosť sa stále nájde, ide o to, či ju využije. AK by niečo vedome plánoval, určite ti o tom nehovorí - s kým ide a pod. - zatĺkal by. A keď hovoríš, že máte milujúcu rodinku a fungujúcu...
Môj manžel tak bol tiež zhodou okolností v Nemecku, na brigáde, boli tam mužský kolektív, ale alkohol bol na dennom poriadku - a mieru teda nemali. Potom mi doma rozprával o tom ako niektorí išli do bordelu, dokonca jeden taký, ktorému sa asi mesiac predtým narodilo dieťa a má mladý vzťah ..fúúú, no tiež mi nebolo všetko jedno, ale myslíš, že keby išiel s nimi, tak mi vôbec niečo také hovorí? Ja mu verím a okrem toho viem aký je, za ženami sa obzerám viac ako on...............a keď hovoríš o tom aká je krásna, koľko má kíl......asi sa svojmu manželovi páčiš taká aká si, inak by si ťa nebral, no nie?

zeriempizzu
12. feb 2015

@sednaja a ty rozumies ironii?

sednaja
12. feb 2015

@zeriempizzu Myslím, že keď niekto potrebuje psychickú podporu a ty urobíš presný opak, tak to asi neurobí dobrotu

zuzanakovalakova
12. feb 2015

@ivmila Ahoj. Nemysli na takéto veci. Zbytočne si zaťažuješ hlavu niečím, čo aj tak neovplyvníš. A prečo si tak veľmi neveríš? Veď si povedala, že máte fungujúcu rodinku. Vieš, to je to isté, ako keby si každý deň ráno vstávala s tým čo všetko zlé sa môže stať napr. tvojim deťom. To by si asi zošalela, nie? Ja si myslím, že ak by sa manžel pri tebe ,,nudil,, určite by si to ako žena vycítila. Viem, ľahko sa to hovorí, ale jedna vec je pravda: Mali by sme žiť v prítomnosti a naplno prežívať každú sekundu.Minulosť už totiž nezmeníme a v budúcnosti aj tak príde čo má a tiež to neovplyvníme. Taká trošku úvaha 😀 ale mne to celkom pomáha, keď na mňa doľahnú takéto všelijaké pochybnosti 🙂

savanna
12. feb 2015

@ivmila nevymyslaj a navyse odkial vies, ze by ho chcela, ked je taka kocka 😀 ?
v dnesnej dobe sa sluzobka neodmieta, lebo by sa mu mohlo velmi rychlo stat, ze si najdu za neho ako nahradu niekoho, kto na tu sluzobku rad pojde.
naozaj by si si mala viac verit a hlavne nerobit ziadne ziarlivostne sceny 😝 je fajn, ze ho mas rada, ale neprehanaj to, lebo si ho od seba akurat tak odozenies.

zuzka_puska
12. feb 2015

aj moj manzel chodieva na sluzobky, vecsinou jednodnove, ale obcas chodieva aj na viacdnove(2-3x do mesiaca ide na par dni prec) samozrejme,s kolegynou 🙂 Len oni dvaja. A okrem toho su spolu denno denne v praci, v jednej kancelarii. Noa? Ked ide na sluzobku, cakam ho a verim ze dobre dojdu - predsa len na cestach su kadejaki pirati, ktori jazdia ako machri a cokolvek sa moze stat. Doverujem manzelovi, nie je to typ chlapa ktory by hladal zenu na jednu noc,alebo milenku.... Ak by ma podviedol,znamenalo by to rovno rozvod-lebo by chcel zit s tou druhou zenou. Dokonale ho poznam. Inak, ked oznami ze ide na sluzobku, pomyslim si joj super, budem mat zas tolko miesta v posteli len pre seba 🙂 🙂 🙂

Ale spet k tebe, prestan ziarlit- naco je to dobre???? Spekulujes,co by sa mohlo stat, a ziarlis, rozmyslas co asi tak budu na tej sluzobke robit.... tym ze sa ty budes stresovat, a rozmyslat,aj tak nic nezmenis...Ver muzovi!!! a radsej dufaj, ze na sluzobku aj zo sluzobky pridu obaja on aj kolegyna v poriadku 🙂 su zle cesty, a tak 🙂

zeleny_cajik
12. feb 2015

@ivmila nádych, výdych. Samotný fakt, že má o 5 rokov viac a o 20 kg menej vôbec neznamená, že k niečomu môže dôjsť.
Toto nie je o nej, toto je o tvojom manželovi, o tebe, o vás dvoch. Ak máte funkčný vzťah, tri dni v Nemecku s nejakou herečkou ho nenarušia.
A nerieš, že má kolegyňa o 20 kíl menej, rieš, že ty máš o 20 kíl viac, daj sa do formy, popracuj na sebe, začni si veriť a nemusíš žiarliť 😉

sissy27
12. feb 2015

@ivmila ak ťa bude chcieť podviesť, tak to spraví aj keď mu budeš 24hodín 7dní v týždni 365+1dní v roku visieť na vtákovi, nepotrebuje sa kvôli tomu trepať do nemecka na výstavu... a keď nebude chcieť, tak mu môže kolegyňa aj v nemecku sadnúť holou onou na tvár a nespraví to...
nič v zlom, ale to, že sa tvoj muž zdá sexi a neodolateľný tebe, nemusí znamenať, že ho rovnako vidí aj kolegyňa 😅 a hlavne ak spolu pracujú už dlhšie...

lussinda2
12. feb 2015

@ivmila ak by ta chcel podviest urobi to aj v praci a nemusi chodit nikam na sluzobku, takze ziadnu paniku.

caoli
12. feb 2015

nestresuj sa, nefabuluj a nevyrabaj si v hlave sialene romany. naco je to dobre…
a hlavne - nerob ziarlivostne sceny, ani len provokativne poznamky adresovane manzelovi.
hlavu hore, si predsa sebavedoma zena a nie zakomplexovana kopka nestastia, nie?

petra7777
12. feb 2015

@ivmila Nerob si z toho vrásky.....vraví sa, že ak ťa chce chlap podviesť, tak to urobí, aj keď mu budeš držať ruku na faluse.....ak nechce, tak to neurobí ani 2000km od domova..... 🙂 Neprovokuj ho a hlavne žiadne žiarlivostné scény, lebo si môže povedať, že keď už žiarli, tak nech aspoň má prečo.....proste chlapi 😖

lusinda3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
saurian
12. feb 2015

@ivmila
ak je vsetko v poriadku inak, tak by som mu proste verila. nepokaz nieco co je pekne iba preto, ze "co ak...".
poriadne ho pred sluzobkou pretiahni a s usmevom mu daj bozk ked bude odchadzat.
mmch - sama som bola parkrat na sluzobke, aj sme chodili spolu na ranajky a na veceru v hoteli, aj sme kecali po veceri, doma som mala chlapa a nic ma ani nenapadlo. pozri sa na to z opacnej strany - ak by si sla ty na sluzobku, pretiahla by si kolegu len pre to ze si tam bez mm a je tam postel?

baska29
12. feb 2015

@ivmila zlatko ja by som sa nestresovala,pekne si opisala aky mate vztah.
Sama najlepsie vies ako to mate doma a porovnavat je asi to najhorsie.Lebo vzdy ti z toho vijde ze ona je krajsia,chudsia,no prostr lepsia a ty si pre svojho muza prave najkrajsia a najlepsia,manzelka a maminka.Pochopila som dobre ze ide na prvu takuto dlhsiu sluzobku??Preto mas taketo pocity ale snaz sa naozaj zachovat chladnu hlavu,moj chodi pravidelne na sluzobky a nikdy som nemala cierne myslienky.Podla mna sluzobky su aj tak unavne,cestovanie,konferencie,postihat vsetko co je v plane.

ivmila
autor
12. feb 2015

@baska29
@saurian
@petra7777
@zuzka_puska
@sednaja @grettka aj ostatné baby, dakujem za reakcie...ktosi sa pytal, ci moj muz vyzera ako brad pitt, nevyzera presne ako on, ale skoro 😀 😀 😀
@oli18 vidís, aj to ma uz napadlo haha 😀
Viem, nemala by som byt ziarlivka, to muzov odrádza, teoriu ovladam, ale horsie je to ako sa tvarit v pohode....proste neviem to zmenit...je to vo mne...skrátka...ale dakujem za odpovede....a fakt dufam, ze budu dobre cesty a ze sa mi vrati domov cely...ja dufam, ze nakoniec sa to nejak inak poriesi a pojde tam niekto iny, lebo inak ma asi vystrie za tie tri dni.

buba1993
12. feb 2015

Dúfam, že takto nedopadnem.
Buď prosím ťa sebavedomá.

mea84
12. feb 2015

Ty ho poznas najlepsie , pre ukludnenie sa s nim porozprávaj, mne by sa to tiež nepacilo 🙂 Ale ked chceš pozri si film Včera v noci , je to na tvoju tému

miskap2111
13. feb 2015

@ivmila môj manžel je na služobkách každý týždeň a vždy je tam nejaká pekná a mladšia s ním, respektíve v skupine... Ale nič iné mi nezostáva, len mu veriť. A takto to funguje úplne super.

alana1
13. feb 2015

ja som chodila na sluzobky len s muzmi a nikdy sa nic nestalo....mam manzela, dieta...nic natom nie je...ale zavisi aka to kolegyna je, lebo ked je nejaka radodajka, tak to potom bude na tvojom manzelovi, ci odola, co uz musis vediet ty...ale zbytocne si robis vrasky...co oci nevidia, to srdce neboli...s tymto sa ti bude lahsie zit 🙂

mircalla
13. feb 2015

@ivmila No nic,normalne.....ak mate dobry vztah a tvoj nie je ten typ,co flirtuje....tak mu ver....taketo situacie su v zivote, zakazat mu to nemozes, ani robit sceny....takze so vsetycenou hlavou a ctou....
este jedna rada - ak si neni spokojna so svojim vyzorom, tak na nom zapracuj a tie kila daj dole, vek uz neovplyvnis...ak ked mas 3 deti,mozes byt stihla

piacere
13. feb 2015

ak ťa chce podviesť, tak to urobí medzi druhým a tretím poschodím so špatnou susedou, keď pôjde vyniesť smeti... a nepotrebuje na to výstavu v Nemecku a služobku....
Neblázni, ženská 😅
Môj muž je každú chvíľu v Nemecku na služobke (cestoval už aj s kolegyňou)....a akože šľak by ma z toho života trafil, ak by som mala toto zakaždým riešiť. Verím a tým to pre mňa končí.... a to čo by urobil on je už na jeho svedomí, ja to tak či tak nezmením a neovplyvním....
A ak máte krásnu a fungujúcu rodinu o to viac nechápem, že sa nad takýmto vôbec zamýšľaš....

PS: ešte je taká možnosť, že bude doma, nezamestnaný (bez kolegýň) a vy budete štyrikrát otáčať to posledné euro, ktoré vám ostane v peňaženke do ďalšej tvojej výplaty....

ivmila
autor
13. feb 2015

ja viem, preto ma to tak škrie, lebo je to prvýkrat, co ide takto niekam a ešte k tomu so ženou. jasné ze to budem musiet nejak prekusnut. dakujem vam, kocky.

chmurkaxy
13. feb 2015

@ivmila Pred cestou mu povedz,ze ho lubis a ze sa tesis,ze ked sa vrati, urobite si aj vy pekny vylet. Kazdy vecer mu napis, ze ho lubis a chyba vam a tesite sa nanho. Nebudes za hysterku a pripomenies sa 🙂

olivia6
13. feb 2015

@ivmila skus si precitat po sebe uvodny prispevok a pouzi ho ako motivacny na zmeny veci, co ti na sebe vadia. Mne z toho vyplynuli minimalne dve: urobit sa atraktivnejsou a schudnut. pretoze keby manzel chcel, podvedie ta aj cez den hocikedy, na to nemusi ist nikam.
A kolegyna sa o seba stara, tak je atraktivna. Ale to ako vyzera ona, nema s tebou nic spolocne. Ries seba.