Manželova sestra

11. aug 2022

Chcela by som sa spýtať ako by ste reagovali na situáciu kedy sme u man. rodičov a jeho sestra aj bratia už značne pod vplyvom sa bavia ako taki sedlaci , príklad manžel rozprával o kamosovi ktorý sa na neho hrozne podoba aj to na začiatku toho príbehu a jeho sestra mu skočila do reči a prehlásila že Čo tiež vyzerá tak na kkt ? Samozrejme reakcia u nich bola že sa začali smiať aj manžel bratia svokra svokor proste pre nich úplná normalka že nič sa nedeje , ja som ostala ticho iba som si pomyslela že no ty si dobrá sedlacka a viac neriešila ale stále mi to vŕta v hlave akým štýlom sa bavia manžel na mňa takéto "vtipné" hlášky nemá ani nič ale proste medzi nimi mi to príde divné svokra si všimla môj pohľad a iba povedala že veď je to u nich normálne sú to súrodenci ale inak sa ľúbia a majú radi no mne toto nepríde normálne takéto správanie ja so sestrou sme sa nikdy takto ako burani doslova nebavili ale toto no čistá sedlacina keď som manžela s tým konfrontovala tak iba povedal že je to jeho sestra má ju rád a takéto podpichovanie je u nich bežné že jemu to nevadí že si hocičo povedia no ja neviem čo si myslíte vy?

xsuzannex
11. aug 2022

Ze riesis blbosti 🙂 kazdy ma v ramci rodiny svoj humor.. niekto jemnejsi, niekto ostrejsi.. hovoria medzi sebou ako im huba narastla, pokial sa medzi ludmi spravaju slusne, neriesila by som.. my tiez so sestrou ideme niekedy co slina na jazyk donesie, je mi to srdcu blizka osoba pred ktorou nemusim hrat formu.

vifoncitta
11. aug 2022

Na jednej strane áno a na druhej...ak sa ťa to nedotýka a netýka tak to vypust z hlavy 🙂)

laurika999
11. aug 2022

Robíš z komára somára. Bolo to zo srandy a okrem toho mali aj vypité. Ak sú v iných veciach súdržní, takýto bagatel sa ani netreba riešiť.

dadis
11. aug 2022

Mne sa to zdav pohode. Aj my sa s bratom podpichujeme, ako ja nie som velmi vulgarna, ale srandu si vieme zo seba spravit riadnu...podpichujeme sa o kilach, vyzore, spominame trapasy a chyby z mladosti...vobec by sa neurazil, ak by som mu niekedy povedala v ramci srandy ze vyzera na kkt..

autor
11. aug 2022

@laurika999 no niekedy rypu aj do mňa, aj do druhej nevesty ale ona je taká splschovacia že buď si zo seba spraví srandu tiež alebo odpovedá rovnako ako oni že ona si z toho nič nerobí že hocikedy keď dačo potrebuje sú nápomocní a berie to ako ich naturu ale mne to teda vyslovene prekáža keď som terčom ich podpichovania

klarolinne
11. aug 2022

Neriešila by som to. Sú súrodenci a vedia, čo si môžu jeden k druhému dovoliť. Jasne, nemusí sa ti to zdať ok, mysli si svoje, ale nestaraj sa do toho a nekomentuj to. Muž ti odpovedal, nechaj to plávať. Nesnaž sa to zmeniť, lebo sa to otočí proti tebe. 🙂

klarolinne
11. aug 2022

Autorka, teraz ako si doplnila, že si robia srandu aj z teba a podpichuju ťa a prekáža ti to, to už je horšie. Vieš, buď by som iba mykla plecom a nahodila ignor, alebo netuším. Tak majú proste humor, ktorý ti nevyhovuje. Jedine to musíte jeden na druhom akceptovať. Oni na tebe a ty na nich. Ale zas ono ťažko povedať, bez reálnej situácie. No skús sa brať menej vážne. Alebo iba zasmej sa a nereaguj inak. Snáď prestanú, keď sa nechytíš.

autor
11. aug 2022

@klarolinne akože dobre že sú to súrodenci ale povie to zrovna človek ktorý teda tiež moc krásy nepobral mysli si že keď ma nechty mihalnice napichane pery koziska tak môže niekoho takto uraziť ? Akože toto ma zarazilo najviac , mala pri sebe chlapa ktorý teda môžem uznať že bol fešák aj postavou správaním výzorom no nechápem čo na takejto buchte pribratej vidí a ešte manžel povie že je to jeho sestra a mám ju nechať tak že proste nič zle na tom nevidí

zmrzlinka2021
11. aug 2022

Podpichovanie a srandicky su OK, vulgarnost nie
Na tvoom mieste by som manzela s tym konfrontovala - sranda nevadi, ale urazanie, a vulgarnost nepatria medzi normalne sposoby humoru

autor
11. aug 2022

@zmrzlinka2021 veď to som mu povedala a mi povedal že on nenadava , občas mu to teda ujde ale že mne nikdy nevynadal a že nemôže za to ako im huba narastla

mandzula
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fairyprincess
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandzula
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkami123
11. aug 2022

Myslím, ze niekedy je lepšie mať úprimne a neformálne vzťahy, keď sa očividne majú radi a nikto sa na nikoho neuráža ako vzťahy, kde sa jeden druhému tisnu do zadku, ale pritom sa poza chrbát ohovárajú a závidia si aj nos medzi očami. Očividne medzi nich nezapadáš, lenže pripúšťať si niečo čo sa ťa ani netýka (ale tvojho manžela)mi príde zvláštne. Skôr sa skús nad sebou zamyslieť, prečo si taka vztahovačna a tak veľmi si všetko berieš k srdcu a trapi ťa to, zatiaľ co druhy za 5 min na to zabudne. Neponizoval ťa niekto v detstve, nezažila si šikanu? Lebo mne toto príde dosť take nevinne a tvoja reakcia prehnaná.

autor
11. aug 2022

@katkami123 no možno mi to tak dvihlo tlak lebo jeho sestra je klasický príklad umelej kozy s nadváhou a ide poukazovať ako kto vyzera

zmrzlinka2021
11. aug 2022

@autorka
Vsimaj si hlavne, ci nepadne nejaky taky vyraz na zenu.

@mandzula Rozumiem ti, ale pre mna je to nepripustne, co sa tyka rodiny. Aj mne vynimocne ujde sproste slovo, kazdemu, ale urcite nepovazujem to za nieco prijemne.

katkami123
11. aug 2022

“ zrovna človek ktorý teda tiež moc krásy nepobral mysli si že keď ma nechty mihalnice napichane pery koziska tak môže niekoho takto uraziť ?”

- aha a problém vyriešený. Zavidíš výzor švagrinej a hľadáš na nej chyby a už každú blbinu a keď sa ti nedarí, tak už riešiš aj to, čo sa ťa netýka a to komunikáciu medzi nimi. Nezaviď koziska, mihalnice, nechty, napichané pery, nájdi svoju sebahodnotu a uvidis, ze ti to vadiť nebude 🙂

viestta
11. aug 2022

Keď máš vyhrady, tak si otvor ústa a ohrad sa. Keď sa neozveš, tak sa s tým zmier. Ludia si k tebe dovolia presne toľko, koľko im dovolíš.

derdia
11. aug 2022

Ja ti poviem ja by som sa uz rada zabavila medzi ludmi, ktorinehraju divadlo... Mam po krk, vsetkych tych nastajlovanych ludi, ktori sa furt potrebuju kontrolovat. Same negativa vsade, choroby, vojny, zdrazovanie. Takze ja by som sa snimi zabavila rada😄😄😄😄😄

katkami123
11. aug 2022

@viestta
Práveže ku nej si nikto nič nedovolil 😀

autor
11. aug 2022

@katkami123 nezávidím švagrinej výzor nemám totiž čo som so sebou spokojná aj keď teda nedokážem pochopiť čo ten jej chlap teda priateľ na nej vidí lebo akože slovník otrasný a on sa na ňu diva ako na bohyňu doslova ju žerie očami vždy iba milucko peknucko okolo nej akože toto mi fakt nejde do rozumu

dadis
11. aug 2022

@katkami123 Keby som sa dozvedela, ze moj partner mojho milovaneho brata takto ohovara a toto si o nom mysli, tak uz bol moj byvaly..krv nie je voda..vzdy mi bude brat blizsi ako nejaky zakomplexovany magor..

mandzula
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkami123
11. aug 2022

Čo tu dávaš komentár tým viac iba dokaziješ ako na švagrinú žiarliš.

- “ on sa na ňu diva ako na bohyňu doslova ju žerie očami vždy iba milucko peknucko okolo nej akože toto mi fakt nejde do rozumu”

mandzula
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
11. aug 2022

@viestta na mňa vulgárne pripomienky nemajú iba prehodia niečo také že no čo už si nám zodrala brata na chalupe , navarené nemáš chudák vidíš ako sa u mamičky musí najesť a huronsky rehot akože pre nich strašná sranda

dadis
11. aug 2022

@mandzula narazam na to, ako neskor autorka opisuje tu jeho sestru...

katkami123
11. aug 2022

Prečo sa potrebuješ so svagrinou tak porovnávať? Ak to Vam s muzom klape, veď nech sa na ňu jej priateľ diva ako na bohyňu a čo, veď to je pekne, keď sa ľudia majú radi. Radšej by si bola čomu? Keby sa tam pred tebou pobili?

autor
11. aug 2022

@derdia ešte bohovska sranda keď donesie koláč všetci sa za tým idú pozabíjať hlavne muž a neodolá si pripomienku že a tebe žena nenapecie keď dlavis aj usami? No skoro ma vykotilo on sa iba zasmial

viestta
11. aug 2022

@katkami123 dovolí, čítaj ďalšie prispevky