Manželova pozornosť

kilimi
14. jan 2022

Ahojte zeny, pytam si nazor. Citim od manzela obcas ze akokeby ma nelubil tak na 100% alebo ako to povedat. Priklad… dnes som si kupila celenku na hlavu boli sme vonku uz ma v nej videl videl ako sa usmievam a ze sa z nej tesim tak sa ho pytam ako sa mu paci a on ze dobre dobre a ja ze jasneee uz ta poznam a vedela som ze nieco mu akokeby vadi. Tak povedal ze tak na 80% sa mu paci. Co ja viem mozno by som cakala od muza ze laska si krasna vo vsetkom alebo neviem… ja tiez mu niekedy “nalozim” uvedomujem si to, ale niekedy mam aj pocit akokeby ja som bola hlavou a nie krkom. Nechcem sa chváliť abo co ale niekedy veci vyriesim šikovnejšie ako on a to by som zase nechcela. A vobec ma ani nechváli ze mi nehovori aka som pre nho pekna atd hovori ze by sa mi to zunovalo ale mne sa nema co lebo to nehovori :D ako otec a manzel co sa tyka pomoci je úžasní. V sexe nam to klape. Mozno mam len mylne predstavy neviem.niekedy mam aj chut si pisat s inym muzom alebo nieco take aby trochu ziarlil. Ja ho dostatocne chválim aj minule som mu povedala aky je sexy ale on na mna nic.

bajka16
14. jan 2022

Niektorí ľudia nevedia dať najavo takéto veci ako vďaku, lásku atď. Ale to neznamená že ju necíti. Jednoducho to nepovie, nevie to povedať.

bmuller
15. jan 2022

@kilimi obavam sa, ze mas mylne predstavy....tvoj muz urcite zdaleka tak nepreziva novu celenku, muzi si take veci velmi nevsimaju... neviem, kolko si mala priatelov a aki boli, ale tazko najst chlapa, ktory by nonstop chvalil svoju zenu. ved ani ty ho nonstop nechvalis. sama pises, ze ako manzel a otec je uzasny. to sa snad rata viac ako pekne recicky...

777januska777
15. jan 2022

Skutočný muž ukazuje city svojim správaním a nie zbytočnými rečami a frazami.

h2
15. jan 2022

Baby tu v poslednej dobe riešia strašné hovadiny. Že Ti nepochválil čelenku??? Veď povedal, že sa mu páči na 80%. Buď rada, že Ti nepovedal, že je otrasná. Neviem, prečo si čakala, že Ti povie, že si krásna vo všetkom. Veď si sa ho pýtala na čelenku, nie na to, ako vyzeráš Ty. Súhlasím presne s @bmuller , chlapi také veci neriešia, keby si sa nepýtala, ani by si nevšimol, že nejakú čelenku máš. A nápad, začať si písať s iným chlapom, aby ten Tvoj začal žiarliť, tak k tomu ani nemám čo dodať. 🤦🏻‍♀️

dusankomoj
15. jan 2022

Láska sa meria na %?

mirro
15. jan 2022

Nemám problém,tak si ho vyrobím.

panelacikova
15. jan 2022

@kilimi ty máš 20 rokov?

ukulela
15. jan 2022

@panelacikova mentalne tak 16.

danica2711
15. jan 2022

svatá prostoto...

ukulela
15. jan 2022

@kilimi mam krasne oversize saty. Ale ze pekne, vesele, farebne latka vzorovana, moderna, site na mieru. Kolegyne v robote hotove, ze kde mi ich sili, ze si daju tiez. Kolegovia ze ppc, ze ma vidia v satach. A ten moj uprimny mentalny skokan, ze vrece strasne smiesne. Tak co. Nepaci sa mu. Mame dve deti, postavil dom, radsej ma prefikne vo vypasovanom kabate. A nemam z toho traumu. Ked spolu niekde ideme, tie saty si nedam a hotovo.

vikes
15. jan 2022

@kilimi Menej romantických filmov, viac reality do života.

thereisabear
15. jan 2022

Skús pozrieť knihu 5 jazykov lásky. On proste len vôbec netuší, že potrebuješ počuť pochvalu.

zuzubb007
15. jan 2022

Chcelo by to pozerat menej telenoviel, muzov absolutne nezaujima co si zena kupi, a zase uprimnost mozno sa mu ta celenka vobec nepaci tak to zahral aspon na 80 % :D, my si normalne povieme, ze toto je hrozne a neurazi sa nikdo

benit
15. jan 2022

Ja len nechapem ten most od celenky k tomu, ze vsetko vyriesis.
Ked chces zahnut, nehladaj odobrenie od zien na MK. A dovod celenka?

panda21
15. jan 2022

Bože to čo tu je dnes za témy 🙉

bolarazjedna
15. jan 2022

Precitaj si knihu 5 jazykov lásky. Ty asi potrebuješ slovné zistenia, aby si sa cítila milovaná. Je to tvoj jazyk lásky. Vysvetli to manželovi, nie vyčíta o, ale láskavo, že by ťa potešilo, keby ta pravidelne občas pochválil - samozrejme, úprimne, nie ze ti bude klamať. On si to možno ani neuvedomuje, že tebe to chyba, lebo preňho to naopak, vôbec není dôležité. Není to jeho chyba, je to muž, inak nastavený ako ty. A naopak, ty zase si musíš uvedomiť, že slovné zistenia není jeho silná stránka, a ze tým pochváľ bude vždy menej, akoby si čakala, a ze to není prejav toho, že ťa nemiluje, ale ze on dokáže viac vyjadriť svoju lásku iným spôsobom - ako píšeš, vela pomáha, je úžasný otec aj manžel, sex mate super. Tak ty zas hľadaj vyjadrenie jeho lásky v týchto oblastiach. Budete obaja spokojnejší.
Určite nechoď cestou, že mu ideš vyčítať, ty ma ani neľúbi, nikdy ma nepochvalis... Tomu ani rozumieť nebude a ešte bude frustrovaný, bude mať pocit, že tak on robí pre vás ako rodinu všetko, pomáha, vypočuje ta, mate spoločne aktivity, atď, a nie, ty dokážeš mu vyčítať, že ťa nepochvali.
Fakt odporúčam tu knižku, veľa vecí pochopíš.

karolinakr
15. jan 2022

Bože robíte z tých mužov úplných mantakov,ako oni fyzicky trpia,keď musia vyjadriť lásku žene, sú tak stavaní a podobne blaboly.Jednoducho mu povedz,že ti to chýba a prečo ťa nechváli,či sa mu ozaj nepáčia, či ti úprimne nemôže raz za čas povedať,že si najkrajšia preňho ..a nech sa k tomu vyjadri,možno sa mu nechce,nevedel že to potrebuješ alebo sa mu čelenka ozaj nepáčila.,alebo bol nahnevaný z predošlej hádky a z trucu ťa nechce chváliť.A ty zas na druhej strane neskumaj na 80% či ozaj hovorí pravdu, povedal,že pekne - vybavené...aj keby sa tváril hocijako, ti môže byť jedno

Ja neviem,táto spoločnosť je úplne naopak postavená,stále sa len pretriasa,ako sa muži majú chváliť,aby ich ego nebolo ramene a necítili sa menejcenny a koľko krát som čítala diskusie,že muži nedokážu povedať slovné žene,že ju ľúbia a aké nepredstaviteľné utrpenie je to pre nich - pritom je to utrpenie len pre tú ženu a s takýmito mamľasmi žijú roky

evaachesa
15. jan 2022

Je dosť možné že ani len netušil o čom hovoríš a čo sa mu má páčiť (lebo 99% chlapov by si novú čelenku nevšimlo) a tak sa radšej vyjadril pre istotu v nižších percentách 😂 prosím ťa nerieš také hlúposti ako čelenky s mužom...na to máš predsa kamarátky 😀

karolinakr
15. jan 2022

Jedna vec je výchova,že muži nemajú ukazovať pocity,lebo je to prejav slabosti, tak si to odnesú zas len ženy,lebo muž je zdržanlivý v týchto veciach, druhá vec je nájsť zlatú strednú cestu - vedieť sa oceniť navzájom a povzbudiť

elizabet173
15. jan 2022

@h2 ja už niekedy uvažujem, či sa to skutočne pýtajú dospelé ženy

rebellefleur
15. jan 2022

@kilimi - láska si krásna vo všetkom?.. Preboha, ty máš koľko rokov? 15? 🙈🙈🙈

bmuller
15. jan 2022

@karolinakr myslim, ze "dnesny" muz urcite neriesi, ci ma alebo nema pochvalit zene novu celenku... zaiste, ze ak sa mu paci, tak ju pochvali - ale to by si ju najprv musel vsimnut 😉

karolinakr
15. jan 2022

@bmuller jasne, somarina sa tu rieši, toto by som ani nedavala do placu takuto otazku, mňa vždy každý vychvaľoval do nebies, tak ja vlastne neviem, ako taketo situacie riešiť a furt ma niekto obletoval a otravoval..
ja som zas za uprimnosť, ked sa niekomu niečo nepači, to akceptujem , spytam sa , že prečo, človek povie a potom uznám argument alebo poviem, že to je blbosť a ide sa ďalej 🙂

zdenka11081983
15. jan 2022

@kilimi toto ja uz neviem...hore je taka lupka, napis tam.. Muž má týra, bije, chlasce, neprispieva a potom si ešte raz precitaj svoj príspevok...

zuzi56
15. jan 2022

@kilimi chlap si všimne, že máš novú čelenku a pochváli ti ju, keď budeš mat na sebe len tu čelenku.
To je celé,

micha_elka
15. jan 2022

No a moj muz tiez taka klasika.... Prídem od kozmetičky s novým obočím, postavím sa pred neho a ze co mam nove - netuší... Ale raz sa stalo, ze som takto prisla tiež pred neho a to obočie mi pochválil, len vtedy som prišla od kaderníčky.. A inak si myslím, ze je to múdry chlap ale toto proste nemá!

elizabet173
16. jan 2022

@zuzi56 presne!!!!

k_a_j_k_a
16. jan 2022

Pre mňa je úplne normálne, že mi MM povie, že v niečom vyzerám otrasne, že sa mi to nehodí a pod. Kto mi má povedať pravdu a názor ak nie on? Cudzí ľudia? Tí väčšinou hovoria to, čo chce človek počuť. Ale doma mi MM povie pravdu, pretože ma ľúbi a "nedovolí" mi spraviť zo seba na verejnosti blbca.

veve889
16. jan 2022

@thereisabear ja som tu knihu tiez citala a tiez ma to napadlo ako prve

lesana25
16. jan 2022

Pozeráš asi veľa seriálov.