Manželova asistentka

anastasia288
27. mar 2016

Ahojte, chcem sa spytat na vas nazor ci sa mam obavat alebo nie ... Manzel ma v praci novu asistentku. Priznavam je pekna, sympaticka, mudra, je za kazdu srandu no proste asi idealna zena. Manzel si s nou velmi dobre rozumie priam by som povedala ze s nou komunikuje ako s najlepsim kamaratom, maju super vztah a to ze je krasna a pritazliva je ako bonus. V praci je v podstate cely den takze ten cely den je s nou. Keby bola len krasna tak by mi to nevadilo lebo viem ze manzel je typ chlapa ktory sa sice pozrie ale nic viac, ale vytaca ma to ze ma v pohode povahu s ktorou si on rozumie az nadmieru takze sa nebojim niecoho fyzickeho medzi nimi ale skor psychickeho aby sa do nej nezalubil ☹ My sme spolu uz 10 rokov takze ziadny zamilovany osial ako na zaciatku vztahu uz tam neje ale vo vztahu nam to spolu funguje aj po citovej stranke aj sexualnej, najdeme si na to cas takmer kazdy den. No len ci aj napriek nasmu fungujucemu vztahu mu nepomota hlavu ...

vevesh
27. mar 2016

@anastasia288 spytam sa protiotazkou - je v tvojej moci tuto osobu prepustit? na to, aby vztah nefungoval, treba vzdy aspon jedneho nespokojneho,a pokial tvoj mm vo vztahu naozaj spokojny je, tak sa niet coho obavat, aj keby tam mal victorias secret top model na stole... 😉

mima4
27. mar 2016

@anastasia288
no obycajne si ludia asistentov vyberaju tak, aby si s nimi aj po ludskej stranke rozumeli, to by som iste volila aj ja... ale ver tomu, ze citova naklonost moze vzniknut aj tak, ze ta krasna a sarmantna zena bude robit na inom oddeleni a sem tam pokecaju a bude paf 😉

pozri, zalubit sa moze sa stat kazdemu, aj tebe, aj mne... dolezite je, ci tvoj manzel vie, ze ty si jeho zena a ze jeho miesto je pri tebe... a ma jasne nastavene hodnoty a zasady. Ak ano, nenecha sa "unasat" ale bude vediet vcas to stopnut alebo vymenit asistentku za asistenta dajme tomu 😉

doveruj mu, a povedz mu o tom, co citis, rozpravajte sa o tom...nie je hanba priznat svoje obavy...budte k sebe uprimni...

anastasia288
autor
27. mar 2016

@vevesh nie nieje v mojej moci aby ju prepustili bohuzial ...

anastasia288
autor
27. mar 2016

@mima4 on o tom vie ze niesom nadsena ze s nou pracuje a aj som mu povedala ze mi to vadi ze ma s nou taky vztah aky ma a on mi na to povedal ze preco by nemohol mat dobru kamaratku ...

juhseverzapad
27. mar 2016

@anastasia288 Takže celé zle. Kamarátstvo medzi mužom a ženou neexistuje!

macamac
27. mar 2016

@juhseverzapad môže, pokiaľ sa jeden alebo obaja nezamilujú 😉

sasa1983
27. mar 2016

@anastasia288 podla mna strasna skoda, ze to vies. Bude sa Ti to nabalovat v hlave..ale to uz je asi sekundarne akurat. Na Tvojom mieste by som sa zacala o seba viac starat, ani nie tak kvoli manzelovi, ale Ty sama sa budes citit lepsie a to jedine Ti moze pomoct byt nad vecou. Je mozne, ze Ta podvedie, rovnako, ako je mozne, ze Ta nepodvedie. Hlavne na neho nerob dake prepadovky v praci. Ked ju uz tam musi mat, tak tam bude. Cele Slovensko je plne peknych mudrych bab, mozes toto cislo len mavysit.

jeannna
27. mar 2016

@anastasia288 Tak ty by si uz aj rovno prepustala? Ak mu to budes takto stale trieskat o hlavu, tak si na najlepsej ceste, ako ho tam dohnat. A co vies o nej? Mozno je nielen krasna, mudra, ale aj charakterna a na tvojho muza zalusk absolutne nema.

vevesh
27. mar 2016

@anastasia288 tak by som sa nezatazovala tym , co sa moze stat , ako ked nahodou by sa im mozno chcelo a mohla naskytnut prilezitost..... ale sustredila sa na to, ako a ci nas vztah funguje, popripade skusala okorenit ten vztah (nemyslim intimnu, ale aj spolocensku stranku) - clovek casom vo vztahu spohodlnie a je dobre cas od casu vypadnut so stereotypu - u niekoho je to vecera, u niekoho bungee jumping ci navsteva muzea...
ak chlap bude chciet podviest, prilezitost, vyhovorku a aj partnerku na to si najde kdekolvek a kedykolvek.... 🙄 🙄

juhseverzapad
27. mar 2016

@macamac Vždy sú sympatie z jednej alebo druhej strany.

lubkavargova1
27. mar 2016

ze ako sa lahko dokaze chlap dohnat k nevere..aj ked na to nemyslel... 🙄

sardinka335
27. mar 2016

hlavne prestan byť ziarlivá furia! Ak tvoj muž bude chcieť ta podviesť tak ta podvedie a hlavne mu začni robiť sceny, ohovarať hentu novu asistentku,vyzvedať a akurat tak bude mat dovod...Ja by som to vobec neriešila, nepatrala, nesondovala, ved je medzi vami dovera nie?

anastasia288
autor
27. mar 2016

@sasa1983 ziadne prepadovky nehrozia lebo ja za nim do prace nechodim a ani nemienim chodit a hrat sa na hysterku. O seba sa koli nemu staram hoci som na materskej, tak ked viem ze ma prist domov z prace tak sa upravim aby nedostal sok ze od krasnej zeny z prace dojde domov k zanedbanej zene v teplakoch ... ale hoci sa upravim tak musim priznat ze ona je o 100% pritazlivejsia zena ako ja ...

juhseverzapad
27. mar 2016

@anastasia288 Hovaďina. Pre správneho chlapa je najpríťažlivejšia tá jeho.

opica_skorica
27. mar 2016

Ked sa ti to len trochu da, tak sa na nu nevypytuj: ok? A zopakuj si s muzom vase prve rande🙂

anastasia288
autor
27. mar 2016

@jeannna ja nehovorim ze by som prepustala, odpovedala som len na otazku ze to nieje v mojej moci. a takisto som nenapisala ze mu to stale trieskam o hlavu, rozpravali sme sa o tom iba raz a to bolo vsetko. niesom hysterka ktora by ho denno denne vypocuvala abo mu nieco vyhadzovala na oci...

sasa1983
27. mar 2016

@anastasia288 a od nej je zase daka ina o 100%pritazlivejsia..a od nej zase daka dalsia..preboha, hlavne sa v tom nebabri, ak bude chciet, prilezitost si najde a skor s nejakou o ktorej nevies. A kup si daco na seba pre radost
.

opica_skorica
27. mar 2016

@sasa1983 @anastasia288 Veru tak, urob si radosť🙂 viem že to nevyrieši veci. Ale raz za čas treba myslieť i na seba🙂

jeannna
27. mar 2016

@anastasia288 napisala si bohuzial, preto som to pisala. Ak ti mozem poradit, nevstupuj do ich ludskeho vztahu. Muzovi si to uz raz povedala a staci, uzivaj si matersku a nevymyslaj rozne scenare.

aristka
27. mar 2016

@anastasia288 prečo maš pocit.ze ona je priťažlivejšia ....si na materskej a zjavne už to začina na teba doliehať .začni na sebe pracovať a začni pohľadom do zrkadla .kde si budeš opakovať .že si krásna .múdra žena a rob to denno .denne .zájdi si na nákupy .masáž .do fitka .bez dieťaťa .len ty .mozno s kamoškami ....musiš znovu nadobudnúť pevnú pôdu pod nohami .aby iná žena .ktorú ani nepoznaš nevstupovala bez toho aby o tom vôbec vedela do tvojho života .len preto že ty stracaš sebadôveru ...

anastasia288
autor
27. mar 2016

@sardinka335 ale ja mu praveze vobec ziadne sceny nerobim ani nic podobne, iba raz som mu povedala ze niesom z toho nadsena ze s nou pracuje a maju spolu skvely vztah to bolo vsetko... dusim to v sebe, ziadne vystupy ziarlivosti ...

maminuska
27. mar 2016

@anastasia288 ja ti poviem čo si myslím ja. Rozumiem ti .
Mne keby muž povedal že asistentka je jeho dobrá kamarátka , tak by som sa len opýtala že teda či sa do práce chodí kamarátiť. Aj môj muž je na riadiacej funkcii , má asistentky a k ich práci sa vyjadruje kladne ale nie sú to jeho kamarátky , ale kolegyne podriadené s ktorými pracuje.
Krôčik od kamarátstva medzi mužom a ženou k sexu alebo k zaľúbenosti je vždy veľmi malý, mnoho vzťahov vzniká práve z kamarátstva. Mnoho vzťahov vzniká na pracovisku keď sa neudrží ten správny odstup.

anastasia288
autor
27. mar 2016

@lubkavargova1 ja ho k nicomu nedohanam... nerobim mu sceny ziarlivosti, on ani nevie ze ako ma to velmi trapi ... spomenula som mu to iba raz ze mi to vadi ze s nou pracuje a bol to normalny kludny rozhovor a to bolo vsetko...

magduska2
27. mar 2016

@maminuska plne s tebou súhlasím.. V práci by mal podľa mňa byť vždy určitý odstup, určitá línia ktorá sa neprekračuje.. A ak je to nadriadený a podriadený tak ešte viac.. Myslím, že celkovo to platí na pracovisku napr.aj medzi mužmi.. Jeden nadriadený jeden podriadený... Nemozu mať 100% kamarátsky vzťah lebo by sa to určite odzrkadlilo aj na výsledkoch práce ( poznám z praxe) ...
Tiež by sa mi to nepáčilo

mandala77
27. mar 2016

@anastasia288 z pohľadu nás žien, my ľahšie odpustíme neveru fyzickú, ktorá je čisto telesná ako nejaké veľmi dobré priateľstvo, psychickú blízkosť, súznenie, ktoré má muž s inou ženou. Takže Tvoje emócie sú úplne prirodzené. Muži zas majú problém keď im je žena fyzicky neverná ako keď má nejakého dobrého kamaráta, s ktorým si veľmi dobre rozumie.

Písala si, že si mu to spomenula iba raz a že nevie ako Ťa to veľmi trápi. Tak mu to skús povedať. A počúvaj čo on na to.

Ono v tejto dobe si na pracovisku väčšinou každý s každým tyká, je to skoro normou, stierajú sa hranice medzi pracovnými vecami a osobnými a potom vznikajú rôzne vzťahy na pracoviskách. Ja sa Ti nečudujem.

anastasia288
autor
27. mar 2016

@mandala77 ano presne ako pises mozno fyzicku neveru by som po urcitom veeeelmi dlhom case odpustila ale ked sa on zamiluje do inej tak to je uz o niecom inom s tym sa uz nebude dat nic spravit

marcela305
27. mar 2016

@anastasia288 ked ste spolu 10 rokov tak tvoj muz asi nebude mat 17 ci ano? priatelstvo moze fungovat aj medzi muzom a zenou aj moj muz ma kamaratky a nepredstavujem si ze si to ide kazdu chvilu s nimi rozdat pretoze mu doverujem a pretoze viem ze nieco take nepotrebuje... podla mna uplne zbytocne panikaris to sa tvoj muz nema bavit so ziadnou zenou ktora PODLA teba vyzera lepsie ..., kedze je s tebou asi si mysli ze si krajsia ty no nie?? ci vnutorne alebo vonkajskom 😎 😎 😎

mandala77
27. mar 2016

@anastasia288 nebudeš môcť zabrániť či mu niekto pomotá hlavu alebo nie, nie je to v Tvojej moci.
Povedal Ti keď si mu to ten prvý krát povedala, že prečo by nemohol mať dobrú kamarátku... zaujímavé.

Skús to nahodiť ešte raz a povedz mu ako čo cítiš a že pre Teba ako ženu je to rovnaké ako pre neho keby si ho podviedla s mužom. Uvidíš či sa bude brániť a zastávať ju.

mircalla
27. mar 2016

Tak bohuzial na to nik neodpovie, co sa moze stat...Keby sa nieco dialo, tak si urcite vsimnes zmeny na jeho spravani, muzi to velmi nevedia maskovat. Cize pokial sa nesprava inak, tak je vsetko ok

maminuska
27. mar 2016

@anastasia288 volá mu domov po pracovnej dobe, píšu si na facebooku , chodia spolu na služobné cesty , ako ju oslovuje ... to sú veľmi dôležité veci ? trávia spolu čas aj mimo pracovných aktivít ?