Manželka trávi veľa času s kolegom

jan1999
9. jan 2019

Sme manželia 26 rokov no po 10 rokoch manželka spoznala v práci kolegu už 15 rokov k nám vkuse chodí za ňou ona tvrdí že sú len kamaráti chodia spolu po výletoch aj s deťmi do tatier aj tam spali u jeho starých rodičov vkuse si volajú je toto normálne už som zrelý na cvkoaren prosím o radu

monikafeliz
9. jan 2019

@jan1999 fu, a prečo nechodíš s ňou keď chodí s ním a deťmi na výlety? ja by som to teda netolerovala

pribinak
9. jan 2019

Toto tolerujes? Co si myslis, ze si pozerali fotky zo stužkovej?

jan1999
autor
9. jan 2019

@monikafeliz neznesiem ho votrel sa nám do manželstva veľa krát som prosil manželku že to nie je normálne a vždy som sa jej snažil dat všetko dnes sa chce rozvádzať ako mam žiť aj s jej kamarátom asi nie som normálny

tamvtme
9. jan 2019

Pokiaľ nie je homosexuál tak to rozhodne nie je normálne...

jan1999
autor
9. jan 2019

@tamvtme nie asi nebude buzik 26 rokov som ženatý abstinent nefajčím snažím sa aby sme mali všetko manželka mi na to povie že je to normálne

jan1999
autor
9. jan 2019

@jan1999 no je to kruté manželstvo pocit keď po týždňoch v kamióne idem domov a priateľ je u nás o našom intímnom živote škoda slov

jan1999
autor
9. jan 2019

@jan1999 a dnes mi každý povie že je to moja chyba že som to nemal dovoliť veľa krát som prosil manželku že to takto nejde nepomohlo stále je u nás nikdy by som ju neudrel snažím sa jej to vysvetliť a dnes mi napísala že nie som normálny

jan1999
autor
9. jan 2019

@jan1999 a keď už sa za to veľmi pohadame chce sa ísť obesit

pivonka6
9. jan 2019

@jan1999 ona ti napísala, že nie si normálny? A ona je?

beky1813
9. jan 2019

Bud konecne chlap a rozved da, robi s teba idiota s ty si to nechas

caroline_
9. jan 2019

Načo ti je taka žena? Robí z teba debila, každý si zaslúži aby mal partnera co ho miluje, toto láska nie je z jej strany bohužiaľ...

jan1999
autor
9. jan 2019

@beky1813 dal som jej všetko no ona povie že ja som chyba posledné 4 roky keď sa vraciam domov už sa mi neteší nik len psík

beky1813
9. jan 2019

@jan1999 no tak potom? Sup poziadat o rozvod

jan1999
autor
9. jan 2019

@caroline_ mali sme svadbu pred oltárom vždy som si myslel že je to posvätné aj dnes každú nedeľu je v kostole stojí v prvom rade vždy sa pýtam sám seba či to je tá láska čo sme si tam sľúbili

pribinak
9. jan 2019

@jan1999 deti uz mate zrejme dospelé. Rozved sa, nech si ona ide za nim a ty este ssi nie si starý dedo, ze by di di nevedel najst nejaku milú dámu v strednom veku

jan1999
autor
9. jan 2019

@jan1999 ešte jedna vec vždy keď prídem domov je zamračena bez nálady a keď sa jej opýtam prečo je nahnevaná jej odpoveď je ze preto že ja som nahnevaný a ja jej na to poviem ze ako sa mam tešiť keď ona je natrcena alebo mi povie že čo zasmejem to znem tu prosím o radu kto je chyba

jan1999
autor
9. jan 2019

@jan1999 alebo také že sex 6 mesiacov nič a keď sa jej opýtam či jej to nechýba povie skodoradostne že áno a ja mam 46 rokov ona 45 pýtam sa sám seba je to normálne

pivonka6
9. jan 2019

Chyba je jednoznačne na tvojej strane. Ona len robí to, čo jej ty dovolíš. Si jej dobrý len na to, aby si zarábal peniaze. Ona ťa už 15 rokov nemiluje. Toto by netrpel žiaden chlap. Vzchop sa a rozveď sa. Už si to mal urobiť dávno.

jan1999
autor
9. jan 2019

@pivonka6 pre deti som sa nechcel rozviesť no dnes už chápem že 26 rokov života je preč len už neverím v lásku

jan1999
autor
9. jan 2019

Ďakujem

alex49
9. jan 2019

ved má oficiálneho milenca, chodí s ním po výletoch aj s vašimi deťmi a dokonca boli spolu u jeho rodiny, čo na tom chceš zachraňovať?

jan1999
autor
9. jan 2019

@alex49 neviem veď aj k jeho rodičom chodia stále už mi je to aj smiešne ako keby jej boli svokrovci

jan1999
autor
9. jan 2019

@jan1999 veď preto sem píšem že mi to až teraz dochádza a ešte aj to ze keď sa spoznali v mobile vkuse mala ona aj on zvonenie pesnička honza nedved do tvych očí sem se zbláznil a ted nemám klid hlava tresti asi te mám rád aj na to mi manželka povedala že sa jej páči tá pesnička

mirkavic
9. jan 2019

@jan1999 písal si, že jazdíš na kamióne...síce neviem ako dlho, no poviem z vlastnej skúsenosti, môj manžel tiež jazdí ale na dodávke, neviem ako to chodí kamionistov, no s dodávkou ti zrazu zavolajú kľudne aj o 3 ráno, či berie zákazku a do hodiny musí vyraziť... žiadne plánovanie výletov, žiadna istota či bude doma vtedy alebo vtedy, stane sa že sa aj 3 týždne nevidíme...a mňa to mrzí že má takú prácu, on si zahlásil že iné robiť nechce...ale ľúbim ho aj napriek tomu...je ku nám dobrý, taktiež abstinent, nefajčiar a vážim si ho za to... musím priznať, že aj mne napadne po tých 3 týždňoch či by mi nebolo dobré s iným, ale keď si vezmem aké má dobré srdce, nechcela by som iného 🙂 a bývame asi v najväčšej diere Slovenska kde ani poriadne práca nie je, čiže musí robiť niečo také... žena jednoducho potrebuje byť zaplavovaná láskou, cítiť niekoho blízkosť a ona to nevydržala a našla si iného...nebavila sa o tom s tebou, že jej vadí že chodíš preč? Ak spolu už nespíte je evidentné, že sa uspokojuje s niekým iným, neviem či by malo cenu bojovať o taký vzťah, jej milenec dokonca nevadí ani vašim deťom...

hettinka
9. jan 2019

@jan1999 zmeň prácu, venuj sa rodine, nielen financie sú dôležité, ale hlavne cas... a na dovolenky a výlety chod s nimi ty. Takéto manželstvo nie je normálne. Ale na vine ste obaja, teda všetci traja.

alex49
9. jan 2019

no, ona si našla druhého muža a teba má len na papieri, je to smutné, ale je to tak, čím skôr sa s tým zmieriš, tým lepšie

mirkavic
9. jan 2019

Presne tak ako píše hettinka...ale najskôr sa opýtaj sám seba či chceš v manželstve zotrvať a to isté sa opýtaj aj ty jej, či ťa ešte chce...a ak áno, nájdi si takú prácu, popri ktorej sa jej aj deťom budeš môcť venovať... pravdepodobne chcela nájsť teba ale v inom

lindusss2016
9. jan 2019

@jan1999 a preco sa chce ona obesit?

jan1999
autor
9. jan 2019

@mirkavic ten jej priateľ dokonca nakupuje mojim deťom darčeky kým neboli dospelý ešte mám dcérku ta ma 10 teraz hlavne jej nakupuje a ohľadne sexu ona mi tvrdí že jej to nechýba je to možné či klame a mne povie že by som prepáčte za slovo podľa nej len jebal

jan1999
autor
9. jan 2019

@hettinka už nemám chuť sa jej venovať skúšal som to ale aj tak je ten jej priateľ stále u nás keď jej ho zakazujem je zlostna a hneď sa ide vešať