Manželka ma zosmiešňuje pred kamarátmi

anonymtom
5. feb 2024

čaute ,chcem radu ,alebo sa iba uistiť v niecom.S manželkou sme svoji 4 roky ,ale co ma vie nahnevať ,ze každú nasu hadku riesi s kamarátkou a to uz pocas hadky sa natace ,place jej a robi zo mna debila aj keď je pravda inde . neviem to ovplyvniť . často sa navstevujeme ta kamoska ma rodinu aj my sme rodina deti sa lubia. ale ked pridu tak ma rozoberaju a manzelka sa neraz s nou pusti do mna ,ze som aj ju ohovaral a povedal to a to. je mi to neprijemne az hanba ,neviem ako sa tváriť . potom ked sa pohnevam alebo urazim uz som hnevko , a urcite ma pochopite ,ze tam nerad chodim na návštevu . ale idem tam ,aby som zase nebol hnevko a debilko co koli mne sa vsetko ruší .jej kamoska mi neraz uz nieco nepekne napisala ,ale ja mam byt ticho ,lebo ja som na vine to koli mne všetko a neraz mi povedala ,ze keby si mala vybrat medzi mnou a nou ,vyberie si ju. ako viem co mi poradite ,ale berte ohlad na to ze mame deti . dakujem

kristinka92
5. feb 2024

@anonymtom manželka je malé decko? nevie ze problém si majú vyriešiť dotyční medzi sebou? príde mi to detinské sa spiknut s kamoskou proti vlastnému manželovi….manželské hádky si majú riešiť manželia doma medzi štyrmi očami

viestta
5. feb 2024

Vzal si si za zenu nedozretu osobu. Tu je kazda rada zbytocna, pretoze ona nikdy nepochopi, ze sa nesprava ako dospely clovek. A te jej kamaratka je taka ista, v tomto pripade tahas za kratsi koniec

larinka552
5. feb 2024

Vážny rozhovor, aby veci riešila s tebou a nie s kamoškou a ak to nepomôže, smer manželská poradňa. Ako nie v zlom, ale pre dobro vašej rodiny. Možno tam lepšie pochopí ako majú veci fungovať.

janinah
5. feb 2024

To si pri tej hádke malo nasratý,inak by ten mobil letel cez okno.
Keby mi muž povedal.ze si vyberá kamaráta,už by mal k nemu kufre zbalené,nechsapaci,kto chce kam,pomozme mu tam.Celkovo si myslím,že si tam s tebou robí čo chce a ty držíš hubu a krok,len aby si nebol za debilka.
Vo vzťahu maju byť dvaja rovnocenni partneri,to si vydiskutujte.

dadka1997
5. feb 2024

@anonymtom och velmi nevyspelé správanie.. skuste sa porozprávať iba vy dvaja, ak to nepomôže rozchod, to co sa deje vo vztahu ma aj ostat vo vztahu... nevravim, ze kamoska nemôže byt v zivote ako podpora, ale aby ti vypisovala a dohovarala? Ufff

anonymtom
autor
5. feb 2024

@janinah mozem teraz tak akurat diskutovat velke h.. je tehotna a ked ju rozculim uz som na vine ked sa nieco babatku stane . proste ona ma manipuluje ale nazyva mna manipulatorom

marseillefan
5. feb 2024

To je úplne normálna vec... stalo sa aj mne nedávno na Modrom Koníku. Nechceš s nejakými ženami komunikovať a asertívne im to povieš - si urazený. Prestaneš s nimi komunikovať úplne - si urazený. Ak by som si zrušil konto - urazený. Proste chlap v dnešnej dobe musí zniesť všetko, inak je to padavka, urážka, slaboch, atď. Nepristúp na ich hru a buď rázny aj na svoju ženu, aj na jej kamošku. A keď u svojej ženy nedostaneš rešpekt, ktorý si zaslúžiš, pošli ju do riti a rozveď sa s ňou.

janinah
5. feb 2024

@anonymtom padnymi argumentami a asertivnym správaním nikoho nerozculis a neboj,bábätko bude ok

weronika171717
5. feb 2024

@anonymtom to máš dobrú kobylu doma 🙄🙄🙄 ak by ste nemali deti, tak ti poradím, aby si sa jej zbavil

zdenka11081983
5. feb 2024

@viestta Ani hnevko nie je daaky dozrety 🙂

janickacrazy
5. feb 2024

@anonymtom Nuž tu je každá rada drahá. Možno by si sa mohol na 3 mesiace odsťahovať s tým, že takto žiť nechceš a potrebuješ trochu pauzu. Tvoja žena by veľmi rýchlo zistila, že kamarátka ju nespasi.

sardinka32
5. feb 2024

Že rozveď sa...to čo sú za rady? Sa rozvádzať kvôli každému prdu? Keď nechceš riešiť počas tehu, zatni zuby a drž...v opačnom prípade jej prečítaj/povedz to, čo si napísal v úvodnom príspevku, myslím, že to pochopí. A!!! porieš si tú Vašu...teda skôr Tvojej ženy kamošku. Určite by som jej povedala, aby ak niečo rozoberajú si to nechala pre seba, že Ty nie si jej manžel a nemá Ťa ona čo cepovať...smsky vypisovať a vychovávať Ťa. Čo nemá svojho muža? Tam nech sa realizuje. Toto nie je nič tragické. Tomu že bude Tvoja žena Teba rozoberať s kamoškami nezabrániš, také niektoré proste sú...len treba nastaviť hranice. Toť vsio.

trinityf
5. feb 2024

Ked vies co ti poradime, tak co vlastne chces od nas? Easy vzorec. Manipulator a obet. Toxicky vztah. Uzi si to, ked teda mame brat ohlad na to, ze mate spolu deti. Nam to moze byt jedno.

anonymtom
autor
5. feb 2024

@janickacrazy cosi nevydržal by som bez dcerky a aj mala na mne dost lipne

janickacrazy
5. feb 2024

@anonymtom No tak ale potom sa nič nezmení, keď neurobíš nič "inak". A dcérku si predsa môžeš bravat, aj keď budeš inde. Myslím, že by vám to celkom prospelo. Tvoja žena by zistila, aké je to bez teba a možno by prestala robiť somariny a začala si ťa trochu vážiť.

miadi
6. feb 2024

Uff nataca si vase hadky? V momente by som sla prec nech si nataca seba.. k tej kamoske vobec chodit nemusis naco ? A zene by som povedala ze ked chce pred nou a s nou na mna kydat Tak si nezelam tu kamosku u nas v byte nech si ide na mna pindat s nou do kaviarne alebo k nej domov . A ked si hnevko a debilko tak sa radsej rozved. Preco ste si deti robili ked sa stale hadate ? No Skus si zavolat kamosa a vytahovat pred nim vase hadky a Rob jej vycitky ze povedala toto a toto . Povie ti ze si najvacsi hajzel blb Neviem co … a ty jej mozes povedat ze to hovori sebe Lebo toto robi ona tebe . A ked si chce vybrat kamosku miesto teba nech sa paci nech ide snou zit , kamoska by ju tak chcela 😁by som ju blokla na mobile Keby mi nieco nepekne pisala Ved to je cudzi clovek nie je ti rodina ani nic . Nemusis nic z toho tolerovat, A skor sa sustred na to preco sa hadate. A ako tomu predist.

0kristina0
6. feb 2024

Prides mi ako ucebnicovy priklad podpapucnika domaceho. Inak suhlasim s tym, ze mas nevyzrete zenu.

hugger
6. feb 2024

@anonymtom

Kamoške venuj toľko pozornosti koľko si zaslúži. Ak zaujme postoj že jednostranne zastáva názor tvojej manželky bez toho aby poznala tvoj pohľad na problém tak sa sama rozhodla že nechce aby jej pohľad bol vyvážený a názor rešpektovaný.

Manželka je nezrelá ak si na pomoc so svojim problémami vyberá niekoho kto len podporí jej vlastný názor. Asi v kútiku duše cíti že iní by jej mohli oponovať.

zuzubb007
6. feb 2024

Juj chudáčik riadneho podpapucnika z teba spravila, toto sa vždy čudujem ako to tie ženy dokážu, že muž skáče ako žena píska, ja by som to nedokázala ale to je bohužiaľ povaha

jennky13
6. feb 2024

myslim, ze ty sam si musis najprv vazit sam seba . Kludnym hlasom povedat, ze si neprajes, aby ta natacala, aby o vasich veciach komunikovala s tou priatelkou . Nemusis chodit k nim na navstevu, aj ked sa vase deti navstevuju. Proste si musis sam pre seba stanovit hranice a potom ich dodrziavat. Problemy riesit bez mobilu, ......
Opytaj sa , ci by sa jej pacilo keby ty robis to iste a s nejakym kamosom rozoberas jej komunikaciu a tvoj kamos jej bude pisat hanlive sms ky

stanulienkat
6. feb 2024

Preco si siel do druheho dietata?

anonymtom
autor
6. feb 2024

@stanulienkat
@stanulienkat naivne som myslel ,ze sa nieco zmení

stanulienkat
6. feb 2024

@anonymtom ...to si mysli aj vela zien, ze dieta nieco zmeni..bohuzial, vacsinou to byva naopak.

simca06022011
6. feb 2024

@anonymtom manzelkje by som doma v sukromi vysvetlila, ako sa sprava dospela zena,,a ze ked nechce hnevka a debilka, tak nech sa nesprava ako sliepka. Inak moze ist zit ku kamoske. Vybavene. A nebud hnevko a debilko, ale bud muz cinu. Ohovaracky, klebety, nech si necha pre kamosky.. dramaticke vylevy, herecke ulohy tiez. Oskara za to nedostane... neznasam taketo sliepocky, bohuzial, zvycajne si tie lepsie kusy chlapov chytia, ktori to neviem z akeho dovodu roky trpia...
Nataca ta, normalne jej povedz ze si to nezelas, nevypne? chyt sa a chod prec, pridi o pol dna ak vobec, pripadne kludne vezmi aj deti, nech maju klud... to co je za pristup. Raz by na mna chlap vytiahol kameru tak sme skoncili.
A sice deticky sa maju radi... lenze viditelne vam ten vztah rodin neprospieva. Cize tam by som tiez nechodila, deti si najdu inych kamaratov.

simca06022011
6. feb 2024

A jasne tiež je riešenie vytiahnuť na ňu mobil keď začne vysádzať:D

simca06022011
6. feb 2024

@anonymtom a ešte k tej dcérke, pozor na to... teraz je mala, ale ak bude v tomto vyrástat je dosť možné že pochyti z vášho správania maniere... aby si nebol o pár rokov pre ňu hnevko..;)

mimikarol
6. feb 2024

Kokos ja by som jej ten telefón rozbila a kamošku vyhodila z domu keď by do mňa rypala. To by videli toho "hnevka".