Manželka ma nemiluje, ale chce so mnou ostať

trudikvilko
5. jún 2013

Ahojte baby , som 10 rokov ženatý a mám dve deti. S manželkou sme mali pekný vzťah 9 rokov až kým si nenašla chlapa na pokeci. Od vtedy sa náš vzťah rapídne zmenil. Prebiehalo to tak že si začala hľadať zákazníčky na pokeci , časom sa jej však začali ozývať aj muži , medzi nimi aj D.Z. do ktorého sa zaľúbila. Tvrdil jej ako je na tom zle a že potrebuje súrne peniaze. Keďže nemala peniaze , začala sa predávať aby mu ich zarobila. Samozrejme keď dostal peniaze zmizol. Pokúsil som sa jej odpustiť , ale ani po pól roku sa nezmenilo nič k lepšiemu z jej strany a ja už nevládzem, netvrdí že ma už neľúbi ,len sa nevie spamätať, chce so mnou ostať.Neviem čo som spravil zle vždy som ju miloval , mala všetko čo potrebovala a mohol som jej dať. So všetkým som jej pomáhal a nemal som na ňu veľké nároky. Máme vlastný byt , auto proste máme sa dobre. Čo mám robiť ☹ ?

bodka13
5. jún 2013

@trudikvilko "začala sa predávať" ? to mám chápať,že svojim telom zarábala prachy cudziemu chlapovi a ty si jej to odpustil ?

adulik23
5. jún 2013

@trudikvilko co mas robit?
utekaj spat, lebo rano nevstanes do skoly. 😉

trudikvilko
autor
5. jún 2013

@bodka13 presne tak

bodka13
5. jún 2013

@trudikvilko a ty s ňou chceš ďalej žiť, byť a milovať sa ? ...to až takáto môže byť láska slepá 😕 ...ona chce byť s tebou,lebo má pohodlie,má sa dobre,všetko máte zabezpečené a cíti, že ty ju máš stále rád ,tak kam by chodila 😉

kattrin5
5. jún 2013

@adulik23 to si zabilaaaaaa 🙂

mirka_aa
5. jún 2013

@trudikvilko fuuha,ak je to pravda tak to je potom sila...toto by som asi nedokazala odpustit...asi nieje celkom normalna..co mas robit? ak ti to tevadi ze to zrobila,a ze to medzi vami uz nie je dobre,kludne s nou ostan..noo ale ja by som urcite s nou neostala..

maminag
5. jún 2013

Ťažká otázka, čo robiť, stalo sa to asi preto, že mala naozaj všetko, tak chcela skúsiť niečo "iné", prečo si jej to dovolil, samozrejme ak si o tom vedel, ten pokec, vtedy ste sa mali rozprávať a rozprávať o tom, o tých rizikách a tak.....a tiež nerozumiem tomu, že sa začala predávať....ak to myslíš tak, ako píšeš, tak toto by som asi ťažko odpustila.......a ľúbiš ju ešte.... 😅

adulik23
5. jún 2013

@kattrin5 ...ja som nezacala ... 😀

aristka
5. jún 2013

čo tak ísť písať do topiek...články takéhoto charakteru tam letia,možno by si aj zarobil...aby si žena nemusela takto zarábať,keďže nemá peniaze 😉

sharlotta
5. jún 2013

Sak to nema ani hlavu, ani patu...

trudikvilko
autor
5. jún 2013

Poprosím trubky ktoré to nezaujíma aby nereagovali, pre mňa je to citlivá téma a tiež mi to pripadá ako sci-fí

nivi
5. jún 2013

prepac ale ja by som sa s takou osobou rozisla. ak je to pravda. nedokaza by som zit s clovekom, ktory ma takto ponizi. tu nejde ani tak o neveru ako o to, ze dokazala predavt vlastne telo aby pomohl nejakemu typkovi, ako sorry ale asi tvoja zena nieje ok v tom pripade a asi sa jej to aj pacilo.
skor ci neskor to krachne, ci uz z jej alebo z tvojej strany

lenusiatko
5. jún 2013

@trudikvilko
Prdko Rudko sa pekne nudis 😀 😀 😀

katren
5. jún 2013

@lenusiatko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ajsenz
5. jún 2013

Nech už mi to príde akokoľvek nereálne a skôr len ako zábavka , ale aj tak keby žena spí s inými aby pomohla cudziemu chlapovi tak by som ju vyšmarila pred dvere zabuchla ich a podala žiadosť o rozvod... ako chlap by som už v živote do nej vták nestrčil a obracalo by mi žalúdok len pri náznaku pohybu ktorí by robila po byte. Len toľko...utekáááj od takej... fuj.
Niekto má šlapku v bordeli, ty ju máš doma.

trudikvilko
autor
5. jún 2013

Keby sme nemali dve deti ktoré sú na nás oboch veľmi naviazané bolo by to ľahšie, neviem si predstaviť ako by som im to vysvetlil

andrea258
5. jún 2013

a co myslis, preco sa dala takto lahko zlakat? keby ste mali harmonicky vztah, na ineho by sa ani nepozrela...
Peniaze a "mat vsetko co len chcela" nieje vo vztahu vsetko... to plati aj ked ste spolu 5 alebo 20 rokov...
sem tam nejake vzruso, romantika,ci urobit nieco spolocne "ozivit svoju staru lasku" to je ta krasa a myslim potom ze by ani jeden nic take nevyhladaval 😉
nuz ale ak je to vobec pravda to co pises... tak ja byt na tvojom mieste by som pouvazovala.
Chces sa cely zivot kvoli tomu trapit? Niekedy clovek nastupi na ten nespravny vlak a je otazne ze na akej zastavke je schopny vystupit aby sa mal aj on trosku lepsie .... prajem vela stastia... 😎

morning
5. jún 2013

Co mas robit? daj jej auto, deti, byt. A teraz chod uz radsej spat., rano sa zase nevyhrabes z postele 😀

trudikvilko
autor
5. jún 2013

@andrea258 napísala si to rozumne, ale čo keď ti poviem takú vec že každú nedeľu sme chodili či už na kúpko alebo turistiku. Cez týždeň na pizzu a prechádzky, volal som ju športovať, hrať tenis. Kde je tady háčik? Ja proste neviem nájsť dôvod. Nefajčím, nepijem, pracujem, kde je chyba?

evina2012
6. jún 2013

ved to je to,to pohodlie u teba,moc to prehanas a ona chce skusit nieco nove. skus byt na chvilu iny ako doteraz,chod na to pivo,zober jej auto,napriklad by mozno pomohlo,keby si sa na cas odstahoval a ana zsti,ci jej chybas,alebo nie,ale to podla moznosti,ci mas kde? 😅 ja myslim,ze ked zmenis spravanie,sa uvedomi a to co spravila,ja by som asi neodpustila,musis ju strasne lubit,ked si jej dokazal hento odpustit. 🙄

victory1
6. jún 2013

@trudikvilko tak ti poviem, ze nepoznam chlapa, ktory by toto predychal a kvoli detom chcel s dotycnou zostat. Preto mi to pripada ako pribeh z cervenej kniznice... 😖
Ale dobre, podme sa tvarit, ze je to pravda.... A co vlastne cakas, ze ti tu poradia? Ked sa niekto zamiluje, co s tym spravis? Nic! A ked sa niekto "rozmiluje", myslis, ze s tym sa nieco spravit da? Nemusi byt ziadny vazny dovod na to, aby niekto niekoho zacal alebo prestal lubit...Ale ak aj napriek tomu vsetkemu chcete zostat spolu, tak si dohodnite korektne pravidla, podla ktorych budete obaja fungovat, ktore nebudu ani jednemu z vas ublizovat a detom uz vobec nie...

luludia
6. jún 2013

@trudikvilko obávam sa, že tvoja žena nemá dôstojnosť ani sama pred sebou. Ľudia žijú na rôzne spôsoby, otázka je, čo dovolíme aby nám ten druhý spôsoboval. Toto už je otázka na tvoju dôstojnosť.

monciky
6. jún 2013

ja mam presne takuto sestru, chodla s chlapom dlhe roky, mohla s nim zametat jak chcela, pre nami mu nadavala, robila mu zle a ten chudak len poslusne drzal, lebo bol asi rad, ze ju ma, pritom keby sa porozhliadol nasiel by aj ine, co by ho chceli, nepil, nechodil do krcmy, vo volnom case bol rad doma, piekol dobroty, bol poriadkumilovny, ked nieco chcel a nemali na to prachy, isiel si este pomimo zarobit a to mojej sestre nestacilo..., preskakali spolu dost, vzali sa, kupili si byt na hypo, boli casy ked nemali peniaze, moja mama im pomahala, nakupovala a podobne, vzdy sa nejako dalo a ked uz sa zo vsetkeho vyhrabali, tak ona si nasla priatela, v ktorom videla vsetko..., ten priatel- teraz uz jej manzel je Rom, ktory z seba robil chudacika, nic sa mu nedarilo, lebo toto a toto, ona sa s nim zacala verejne stretavat a povodny manzel s tym nevedel nic urobit, ked sme na to prisli bolo neskoro, mohli sme zachranit vela veci...., takto sa rozviedli, predali byt, peniaze co im ostali, tie moja sestra preflakala, svagor mal aspon tolko rozumu, ze si kupil auto, nasiel si novu priatelku a ziju v dalsom byte- dodnes som s nim v kontakte, lebo to bol dobry chlap, len moja sestra asi potrebovala taky zivot jak ma teraz, bez penazi, kazdy den naliata v alkohole, byvaju na ubytovni, kde to vyzera strasne a jej nic nevadi...., volakedy bola prehnane cistotna, poriadkumilovna...., teraz, moj otec hovori, ze sa z nej stala biela ciganka, nie som rasista, poznam aj slusnych Romov, ale medzi nich moj novy svagot nepatri, on ju sprosto vyuzil na peniaze co mala a ked sa minuli, uz sa jej nevedel zbavit a potrebuje ju, lebo doteraz sme ich sponzorovali, nakupovali, poziciavali peniaze, lebo nam to nedalo, ale skoncili sme a ja kazdy den cakam, ze ked vylovia nejaku mrtvolu z Dunaja, ze je to moja sestra, lebo na jej mieste by som sa radsej isla utopit....
neviem to pochopit, sme vychovane rovnako, len geny mame asi ine, ja som napr chcela takeho muza jak bol moj prvy svagor, v skutocnosti mam aj ja dobreho muza, nepije, nemina peniaze, chodi do prace, ked nam chybali peniaze, chodil aj na brigady, mozem pri nom vsetko, aj s kamoskami von chodit, mam vsetko co chcem, spolocne sme si vybudovali byvanie, spolocne sa tahame, ked su problemy, vsetko sme vzdy zvladli....
nikdy by som nehladala ineho, nepochopim @trudikvilko Tvoju zenu, moznoze je za tym nieco ine, ale ja ked pozeram rozne pribehy v telke, som stastna za mojho muza, a byt na Tvojom mieste tak by som ju vyhodila, nevedela by som s nou zit....

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
digysa
6. jún 2013

@trudikvilko Moja rada.....po anglicky sa tomu povie : "Exit strategy"

Planuj si cestu von....ale za podmienok, ze budete mat starostlivost o deti obaja.... ake mas stare deti? Chudatka, taku mater mat 😔

trudikvilko
autor
7. jún 2013

@digysa 7 a 3 roky , nedokážem rozbiť rodinu keď vidím že má manželka snahu zostať , nemohol by som sa deťom pozrieť do očí sú pre mňa všetkým.

monciky
7. jún 2013

@trudikvilko
no z vlastnej skusenosti Ti viem povedat, ze detom by sa nic nestalo...., moja mam zostala s otcom len kvoli tomu, ze sa bala co s nami bude, cely zivot riesila to, ze ked sa nepodvolila jeho naladam, tak bude zle, neda jej peniaze, nebude sa s nou rozpravat, vsetko necha na nu, nikdy jej nedocvaklo, ze to tak vlastne aj tak bolo...., ze cely moj zivot odmalicka, cez pubertu, az po dospelost sme boli same, riesili sme vsetko spolu len my dve, otca som videla raz za tyzden, aj to sme sa tesili ked zavolal, ze nepride, ze zostava na sluzobke...., mojej mame zazlievam, ze nikdy nic nespravila, ze nezacala novy zivot, teraz je uz starsia, nema ziadnych priatelov, nikoho okrem mna, ale ja uz doma nebyvam, mam svojho manzela, ale aj tak sa snazim, aby mama nebola sama, volam ich ku nam velmi casto, dennodenne si telefonujeme a teraz sa snazime o babatko, viem ze to mamine pomoze a pride na nine myslienky a my dve budeme zase spolu, aj v tomto mam super muza, ani raz mi nepovedal, ze nech nasi ku nam tolko nechodia a podobne, otca trpim len kvoli tomu, ze je stary a chory- ma rakovinu, ale inak neviem zabudnut na vsetko co sa u nas dialo, moznoze preto je sestra taka aka je, kvoli otcovi, ja som drzala s mamou a spolu sme sa trapili....
ty to teraz robis pre deti, ale co bude o par rokov? deti vyrastu, budu mat vlastny zivot a Ty? zostanes sam, najlepsie roky budu ta tam a co potom? nie je to dobre, ver mi, moja mama si to vycita, hovori, ze keby mala viac odvahy, ze to mala spravit, byt s nami sama, nemali by sme horsi zivot jak sme mali...,

irriss
7. jún 2013

@trudikvilko
..precetla jsem si to vsechno, ale nerozumim tomu..

Chybi tomu DEJ...napsal jsi jen obsah ... 😉

sonickaka
7. jún 2013

@trudikvilko žena, čo sa predáva nemá cenu. Deti, ktoré budú vyrastať v umelo udržiavanom vzťahu to neprehliadnu a časom sa to odzrkadlí, deti, ktoré budú svedkom krachu vzťahu, tiež to nebudú mať bez ujmy. To je všeobecne.

Podľa toho čo píšeš, tvrdí, že ťa ľubi, ale ty nevládzeš a nerozumiem vyjadreniu "pokúsil som sa jej odpustiť".

Každý z nás je inak nastavený na riešenie problémov, odpúšťanie, posúvanie sa ďalej, nie každý vie urobiť hrubú čiaru a pokračovať a ty by si mal vedieť ako to cítiš a ty by si mal vedieť či má zmysel žiť s niekom po boku, len preto, lebo Deti, ktoré raz odídu, budú ti vďačné za tú obetu, ale zostaneš sám.

trudikvilko
autor
7. jún 2013

@sonickaka s tým predávaním - tvrdí my že sa to stalo len raz (na pokeci som jej našiel viac takých čo sa s ňou chceli za peniaze stretnúť , či sa stretli je otázne ) a k deťom je tá najlepšia mama akú poznám. Netvrdí že ma ľúbi , ale netvrdí ani že ma neľúbi. Vraj je zmetená ale chce snami ostať. Sľúbila mi že sa to už nestane , ale niečo podobné mi povedala aj na svadbe , takže neviem či veriť alebo neveriť. Odpustiť sa vraj dá všetko.

llaura098
10. jún 2013

Ja som sa dostala k tejto teme, ktoru pisal moj manzel a chcela by som sa vyjadrit, trosku aby ste to videli aj z mojej strany. Je pravda ze som sa buchla do ineho a kvoli nemu som robila hluposti. vedela som ze to co robim nieje spravne, ale bola som do neho tak silno a slepo zalubena, ze v mojej hlave a v srdci bol len on a pre neho by som spravila hocico v ramci mojich moznosti. nechapala som tomu ako ma mohol takto zaslepit ja som si to uvedomovala ale nedokazala som ani nevladala som s tym nic robit. Pokusila som sa to s nim skoncit niekolkokrat ale nedovolil mi to, sluboval mi to co som od neho chcela. A ak som to s nim aj prerusila zase som sa mu po nejakom case ozvala alebo on mne. Trapila som sa a nevedela som co mam robit na jednej strane som hrozne chcela byt s nim a na druhej strane tu bola rodina manzel deti ktorych som nemohla opustit. Obratil mi naopak cely moj zivot, zmenilo sa moje spravanie, moje pocity, moje vnimanie. Bolo to akoby mi vymyl mozog a ja som nemala silu sa od neho odputat. Potom ked mi manzel na to prisiel ked vam mam pravdu povedat ulavilo sa mi ze je to vonku a ze prisiel cas ked sa to ide riesit a niekde sa to pohne kedze sama som uz nevladala. Nevladala to tajit a nevedela som si pomoct sama. On sa mi prestal ozyvat, asi aj to prispelo k tomu ze som tu a nie niekde inde a mozno aj sama...Cely cas som mala zafixovane ze musim zostat s rodinou a po "odhaleni " som pokracovala v tomto ze zostat doma, zachranit manzelstvo, navstivit poradnu. O toto sa snazime uz viac ako pol roka, ja mam ale stale nejaky pocit vnutornej prazdnoty, nejakej vyprahnutosti. Neviem sa nakopnut na to aby som dokazala fungovat ako predtym, uz niesom ako predtym, co mam spravit aby som bola ako predtym? Milujuca manzelka ktora sa so svojim manzelom tesi zo vsetkych spolocnych aktivit, ktora nesniva o niecom nerealnom ale zije pre svoju rodinu pre svoje deti a pre to aby vsetko fungovalo a tesilo ma to?...Stale si hovorim: rodina je to co je najdolezitejsie, moj manzel ma velmi lubi a odpustil mi a ja musim zacat fungovat ako predtym, musim kvoli detom ostat doma a nerobit hluposti vymyslat s odchodom? Tiez sa cudujem ze ma uz davno neposlal niekde do kelu, ale velmi si to cenim ze mi stale dava novu sancu a ja sa zo vsetkych sil snazim, aj ked to asi nevidiet a je to tazke byt takou ako predtym aspon sa chcem priblizit, ale casom sa snad dostanem do starych kolaji, mali sme dokonaly vztah, lubili sme sa nekonecne a mne takto preplo, chapem aj to ze ma odsudzujete a niektore vase nazory niesu celkom od veci, ale este to nejak skusime pozliepat a ak sa to nepodari prichadza druha moznost, mate pravdu ze umelo udrziavat to nema dlhodobejsiu perspektivu a ci mi bude este niekedy verit? To vsetko ukaze len cas. A dakujem vam za vsetky vase nazory, ja by som tiez reagovala tak ako vy, ale je rozdiel byt pozorovatel a rozdiel byt ucastnik.