Manžel sukničkár

lusinda3
9. sep 2014

Ahojte,
som rada, ze toto forum je a mozem sa aspon takto niekomu zverit. Uz neviem, co si mam mysliet.. Preco??
Od kedy sme spolu s manzelom / neviem, aky bol predtym/ bali kazdu peknu zenu v okoli. Je prehnane mily ku kazdej mojej kamaratke, ktora je kocka.
este aj doma obcas pocujem o jeho kolegyni. Nie som ziarliva a nenamyslam si to. Ale dost ma to trapi, je to ponizujuce. Mame obaja davno po tridsiatke, mame deti. Tak preco?
Uz davnejsie som mu naznacila, ze ma to ponizuje a nie je mi to prijemne ale akoby som iba ulahodila jeho egu.
Rozpravat sa s nim o tom neda..Navyse sa sprava nadradeno aj k niektorym ludom - kolegom , uradnickam... Uz zacinam uvazovat nad rozchodom

adrioska
9. sep 2014

Kolko ma rokov? Vela muzom v 40-tke prepne. Neviem, ci sa im zburia hormony ci co....Tazko radit, ale ani mne by sa to nepacilo. A navyse ak je aj prehnane sebavedomy a povysenecky....Asi ho niekto ponizil, vysmial (nejaka zena) a on si takto zvysuje padnute ego... 😒

janickacrazy
9. sep 2014

@lusinda3 No otázne je to, či je k nim len milý, alebo je tam aj niečo viac. Vedela si aký je prečo si si ho potom zobrala za muža a mala s ním deti? Myslela si si, že ho to časom prejde? No sú takí muži, čo sú prehnane milučkí k pekným ženám, ale nič viac, no vyzerá to, akoby každú balili, ale v skutočnosti sú svojej žene verní a ide im len o toto divadielko. Proste len tak flirtujú. No a potom sú oazjstní sukničkári, ktorí aj podvádzajú. Takže neviem ako je to u vás. Ak ti je verný, tak sa na to vykašli a nevšímaj si to. Ak je tam viac, tak to už je horšie, možno nejaká poradna by pomohla.

monita662
9. sep 2014

@lusinda3 nechapem preco si sa nerozisla skor? precosi to akceptovala tak dlho? ty teda musis mat trpezlivost ☹ ten moj keby mi raz povedal ze sa mu nejaka paci alebo by sa obzeral... nedaj boh by mi rozpraval o nejakej kolegyni jasne by som mu dala najavo ze ma obdivovat len mna lebo ja som jeho zena a matka deti ..teba by mal nosit na rukach a byt ti vdacny zato ze si prinom a staras sa o domacnost a deti ..a este si mu aj naznacila ze ti je to neprijemne a on napriek tomu to robi...dost smutne ...podla tohto si ta vobec nevazi a nebere ohlad na teba ...asi by som skusila robit to iste ...obdivovala by som chlapov prednim ...skladala komplimenty jeho kamaratom...ale jednoducho buchla po stole a povedala co chcem..bud to bude akceptovat alebo odid ak mas kam ....ale zas on si bude myslet ze ked si vydrzala doteraz vydrzis aj dalej ...ale v kazdom pripade ti drzimpalce aby si to zvladla 🙂 🙂 len sa nenechaj uz ponizovat ....

simca06022011
9. sep 2014

Tak sa skus spravat rovnako ako on.. uvidis ako mu rychlo padne hrebienok. O tom ci su to len jeho reci a riesi si svoje ego, len kvoli svojej povahe alebo je v tom nieco viac nepolemizujem, vies to ty.. ale tieto recicky by aj mna vytacali a moj chlap ked cokolvek taketo nahodi, tak je hend uzemneny, lebo nahodim ja rovnaku pesnicku na niekoho ineho. Ak to neprejde a si z neho na nervy, tak ho posli kade lahsie.. ale ja mam taky pocit, ze to su proste taketo typy... v inych sferach su fajn, ale tuto "koketnost" maju proste v sebe a nevedia s tym nic robit🙂)))

jankik
9. sep 2014

@lusinda3 Asi by som sa s ním o tom všetkom porozpravala, povedala mu, že mi to vadí a, že keď chcel po kazdej inej pozerať a nie po tebe, tak sa nemal s tebou ženiť a nie teraz kukať za kazdou ked ma doma svoju. Ak to tak chcem realizovať, tak sa nezenim, to mu treba pripomenúť.. veľa zdaru 🙂

tenerifka
9. sep 2014

@lusinda3 Tvoj manzel ma komplex menejcennosti a tymto sposobom si snazi dokazat, ze za nieco stoji. Ma to vela muzov, a najma Slovakov, aj ked nemusi to byt pravidlo. Ci sa to da vyliecit neviem, mal by sa snazit vyniknut a dokazat svoje prednosti v inych duchaplnejsich oblastiach a tak uspokojit svoje ego

kofoluska
9. sep 2014

"Od kedy sme spolu s manzelom / neviem, aky bol predtym/ bali kazdu peknu zenu v okoli." A to je ako dlho? Kedze mate deti, t.z. je ich viac, asi to nebude rok ci dva. Doteraz Ti to nevadilo a neriesila si to? O to tazsie sa bude cokolvek riesit teraz. Pretoze je roky zvyknuty na to, ze si to moze dovolit. Kazdy ide len tam, kam ho ti ostatni pustia. Asi jedine ucinne bude robit to iste. Alebo skus otocit (aj ked to bude xciet velku davku sebazaprenia z Tvojej strany). Ked pojde po ulici pekna zenska, zhodnot ju Ty, upozorni ho na nu. Pripadne adresuj nejake pozitivne poznamky aj na kolegyne. Je to len a len psychologia, nic viac. Chlapi su lahko citatelni a lahko manipulovatelni. 🙂

lusinda3
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janickacrazy
9. sep 2014

@lusinda3 Skús to zistit, ako to je, či si s nejakou nepíše sms alebo maily. Možno sa fakt potrebuje len predvádzat, chápem, že ti to vadí. A aké velké máte deti? Iné problémy nemáte vo vztahu? Je aspon dobrý otec?

vejula
9. sep 2014

@lusinda3 a skušala si aj ty pred ním rozpravať o svojich svalnatých kolegoch?

radanna11
9. sep 2014

moja mama ma 40 rokov a tento isty problem normalne som mala pocit ze to pisala ona...ibaze ona sa uz rozvadza tak sa to dalej nedalo maju dve male deti a myslim ze rozvod je to najlepsie i vo vasom pripade ono by sa to rokmi mohlo zhorsovat tak ako v pripade.mojej mamy ale to je na veeeeelmi dlhu temu

lusinda3
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivett1
10. sep 2014

baby nestrašte ma, že po 40-tke mužom prepne ...ja mu dám "prepínať" ...😀 ... inak, keď si to tak vezmem, aj ten môj sa chová k mojim kamoškám pekne ...lenže u neho je to prirodzené a to ma na ňom pred tými 14 timi rokmi, čo sme spolu, aj zaujalo ... ale je to skôr také džentlmenské správanie, nejde o predvádzanie ...

@lusinda3 tak, keď si nerobila scény, tak skús nejakú urobiť... uvidíš, čo on na to...možno si chce overiť, či ti na ňom záleží ... no, takto to skôr robia ženy, nie? ... lebo u väčšiny žien platí "robí scény, žiarli na mňa = má ma rád, miluje ma🙂"

gretyka
10. sep 2014

@ivett1 ja mam znamu, jej muz mal 40 a podviedol ju...v zivote by som to na toho chlapa nepovedala, takze tiez si myslim, ze mu preplo. Takze ked bude mat Tvoj 40, nedaj mu vydychnut...ak vies, na co myslim....😀 😉

mirat
10. sep 2014
indiankaindi
10. sep 2014

@lusinda3 Keď som to čítala, ako keby si mi z duše hovorila 😀 Môj manžel je tiež takýto, flirtuje s pokladníčkami v obchode, s každou ženou, ktorá sa okolo nás objaví, s ktorou komunikuje. Ja som si už zvykla, beriem to tak, že je to jednoducho jeho spôsob komunikácie. Žiadnej zatiaľ nedal číslo, nestretol sa s ňou, neťahal ju do postele, tak neriešim. On tvrdí, že neflirtuje, iba je milý, ale milý vie byť človek aj bez toho, aby pri tom tokal 😅 V každom prípade, skús sa nad to povzniesť a nerieš. Pokiaľ ťa nepodvádza a pokiaľ je to vždy len nevinný flirt, tak to ber tak, že on si pohladká ego a ty ako rozumná žena sa tomu zasmeješ. Prípadne sa k tej konverzácii vždy pridaj a bude po paráde. Občas to tak spravím aj ja a niekedy si to užívam ako fakt srandu 😉

dossy
10. sep 2014

Posli Ho do kelu.. To uz asi neni o laske.. Uprav sa.. Daj sa dokopy.. Zacni cvicit a chodit von.. Nestracaj cas..!!!

lusinda3
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mala_hobitka
10. sep 2014

@lusinda3 nehnevaj sa ale tvoj manzel je nafukane hovado

indiankaindi
10. sep 2014

@lusinda3 ani nie, ale sme spolu takmer 24 hodín denne. Pracujem spolu a po pracovnej dobe sa od seba nehneme 🙂 A verím mu. Nemyslím si, že by mi takto ublížil, viem (asi šiesty zmysel), že je to len jeho forma uvoľnenia sa.

indiankaindi
10. sep 2014

@lusinda3 ešte ma napadlo, aj keby sme spolu neboli stále, napríklad cez víkendy sme každý preč a nie sme spolu, ale maximálne mu verím a nikdy nepochybujem o tom, že by ma podviedol. Viem napríklad aj o tom, že si občas napíše s niektorou z bývalých frajeriek a síce toto ma trošku škre, neriešim to, je to vo mne a je to prirodzená žiarlivosť. Ale to, že si s nimi píše viem priamo od neho, máme veľmi otvorený vzťah a myslím si, že je to predovšetkým vďaka tomu, že kvôli takýmto maličkostiam nevyvádzam, nerobím scény, ale sa na tom pobavím a rozoberieme to spolu. Ak ideš na chlapa s tým, že toto a toto mi vadí, nerob to, tak jasné, že o tom nechce hovoriť a nenechá si diktovať. Ani tebe by sa to zrejme nepáčilo. Ale ak sa na tom pobavíš, uznáš, že dotyčná sa červenala ako paprika a že by to tým chúdencom nemal robiť, tak sa to stane skôr rodinnou zábavou, ako pohromou vo vzťahu 🙂