Manžel si píše s istou slečnou

annatekova
30. máj 2021

Chcem sa iba ostatných žien opýtať ako by to vnímali takže s manželom sme mali problem ohľadom intímnosti veľa žien sa Donna pustilo popísali hrozné veci tak som sa začala brániť ale samozrejme že ja som bola tá zlá ale to je jedno tam si to všimla jedna slečna ktorá začala môjmu manželovi písať čo pritom má priateľa alebo manžela neviem presne aj keď som ju upozornila že si to neprajem píše mu ďalej ale samozrejme je na vine aj manžel lebo jej stále odpisuje preberajú tam také veci ohľadom no.... Nežné by stým prestala ale ona stále píše že si m lepšie zaheslovat svoj účet tak asi vidno aký charakter má tá žena a môj muž chcem len vedieť názor druhých žien NATO ďakujem nechcem tu rozpútať neviem čo len názor prijmem či už pozitívny alebo negatívny ďakujem

malinoismum
30. máj 2021

@annatekova Myslím že nenapíšem len za seba, že by sa to lepšie čítalo a lepšie by sa v tom orientovalo, ak by si používala diakritiku (čiarky a bodky)...

nafka0483
30. máj 2021

@annatekova Nechapem ani ja. Mali ste s manzelom intimny problem a riesili ste ho niekde na fore? Ked sa "tam" (kde je to tam?) do teba pustila vela zien a pisali ti hrozne veci?
A "tam" si si vsimla, ze jedna slecna zacala pisat tvojmu manzelovi - cize kde tam? Na tom fore, kde ste preberali svoj intimny problem?? A ty si jej pisala aby mu nepisala, lebo spolu preberaju nejake intimne veci? Cize ty im citas konverzaciu?

Najprv zacni pisat normalne s ciarkami a bodkami, aby bolo jasne co sa vlastne deje a potom ti NATO mozeme napisat nejaky nazor.

nafka0483
30. máj 2021

@malinoismum Interpunkciu (bodky, ciarky..), diaktiritku (makcene, dlzne...) pouziva :D ale radsej keby puzivala interpunkciu namiesto diakritiky, bolo by to zrozumitelnejsie.

ceresna2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
30. máj 2021

@annatekova ani ja nechapem

annatekova
autor
30. máj 2021

@nafka0483 ospravedlňujem sa že som to tak napísala manžel tu písal že máme nejaký problém namiesto toho žeby to doma riešil zimnou... Veľa jej dalo jemu zapravdu lebo popísal tam klamstvá popísali na moju osobu hrozné veci tak som sa len bránila ale samozrejme som bola tu ja tá zlá len to nieje problém...len jedna slečna čo tu písala komentár mu písala aj správu tu na konikovy a stále píše aj keď som jej povedala že si to neželalam žeby mu písala ale samozrejme aj manžel je na vine že odpisuje jej len som chcela vedieť na to názor...

ceresna2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nafka0483
30. máj 2021

@annatekova Aha, takze tato tema https://www.modrykonik.sk/forum/za-dverami-nasich-spalni/manzelka-so-mnou-nechce-intimne-zit/ bola od tvojho manzela a ty sa do diskusie zapojila, neviem co v nej bolo, ale teda admin to zmazal.

Ja si o tom myslim, ze je divne ze chlap riesi taketo veci na zenskom fore. Je divne, ze to neriesi anonymne, ale ze ty tu tema najdes a ze do nej zacnes prispievat a pohadate sa tak. Tiez je divne, ze si problem neviete vydiskutovat sami...

A dotycna mu pise co? Riesi dany problem, ci sa mu nuka na nejaky flirt, stretnutie...?

0silvia0
30. máj 2021

@annatekova lepsi nazor by sa dal vytvorit na zaklade povodnej diskusie o ktorej je rec. Netusime o co islo.

janka_23
30. máj 2021

@annatekova v prvom rade by ste si mali svoj problém riešiť vy dvaja medzi sebou a nie to riešiť s cudzími ľuďmi na koníkovi. Väčšinou tu každá z nás napíše iba svoj pohľad a tie co odpovedajú nepoznajú všetky detaily tak je úplne jasné, že s odpoveďami spokojná nemusíš byť. Co sa týka písania rieš s manželom.

annatekova
autor
30. máj 2021

A namiesto toho žeby mu prestala písať tá mu ešte povie že si ma manžel lepšie zaheslovat ucet tak neviem mne doma manžel povie že má miluje čo bolo aj včera že mi to povedal a potom jej sa sťažuje na neviem čo ...

katulik123
30. máj 2021

@annatekova Ale neklam. Ty si sa ukázala ako charakter. Škoda, že admin vám diskusiu zmazal. Útočila si na každého a každú ženu. Na manžela ani nevravím. Manžel stále s rešpektom a pekne na teba. To, že si sa mu dostala do mobilu je iná vec. Začni od seba. Veľa žien mu radilo sa s tebou rozviesť, lebo ty ho podľa všetkého vnímaš ako chodiacu peňaženku.

monka105
30. máj 2021

@nafka0483 presne som to šla napísať. Že je divné, že si svoje problémy riešia na koníkovi a hádajú sa v komentároch, miesto toho, aby si to vydiskutovali normálne, doma v súkromí. Predpokladám, že aj túto diskusiu za chvíľu odhalí jej manžel a budú sa hádať aj tu, kto kde popísal klamstvá. Ešte nech sa pridá aj tá trietia a bude to tu ako na trhu...

annatekova
autor
30. máj 2021

@katulik123 prosím vás vy mi tu nepíšte ja som nikoho neurwzala len som povedala svoj názor ako ste sa tam najmä vy vyjadrovali vysmievali sa mi tak som sa len pred vami bránila ale neriešim tu teraz čo bolo tam tak prestaňte zase vyťahovať nieco dobre

janka_23
30. máj 2021

@annatekova a co na tom nechápeš? Proste si pise s inou ženou. A očividne keď jej odpisuje tak tiez ma záujem písať si s nou. Keby si s nou písať nechcel tak jej neodpíše.

katulik123
30. máj 2021

@nafka0483 presne tak.😀 Manžel napísal svoj príbeh a manželka sa mu dostala do účtu a začala všetkým ženám nadávať. Ale že dosť silno aj keď žiadna z neurazila. A každej povedala, že nech si ho teda berú domov 🤷🏼‍♀️Ze žiadna iná by ho nechcela. Keď manžel zistil, že žena sa mu dostala do účtu tak zmenil heslo a ona si vytvorila tento profil a kydá zas na neho...

ceresna2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monka105
30. máj 2021

@katulik123 mne to zaváňa nejakou schizofréniou 🙈😂😂

katulik123
30. máj 2021

@nafka0483 Ano, už bola ďalšia diskusia, potom ďalšia ale obe sú zmazané.

annatekova
autor
30. máj 2021

@katulik123 neurazali ste ma keď ste mu písali že sa mu poskladáte na rozvod naj uteká Donna naj má necha s 3 deťmi samú že som harpia čudo ježibaba ani vôbec že ste ma neurazali tak a nečudujte že som sa iba bránila

nafka0483
30. máj 2021

@katulik123 Ano, vidim ze zalozil ich viac a su zmazane, no skoda, urcite to bolo zaujimave citanie.

annatekova
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
21oktober
30. máj 2021

@annatekova zverejni nick tej ženy .

malinoismum
30. máj 2021

@nafka0483 áno - ďakujem - vidno že aj mne by bolo fajn doučko😂😂😂

katulik123
30. máj 2021

@annatekova Neklam... Fakt, nikto okrem teba nemá pravdu a dovidenia. Áno, ale prečo? A bolo to až po xy stranách diskusie, kde si utočila namiesto toho aby si normálne vysvetlila. Si nadávala ženám, ktoré súhlasili s manželom, že sú hlúpe. Žena, ktorá sa rozviedla si napísala, že dobre, že ju nikto nechce.😀 Dostala si rád habadej, slušných. Keď si začala útočiť, tak sa ženy do teba pustili. Dovtedy radili manželskú poradňu, či to aby si aj ty zmenila postoj, keďže manžel očividne sa snaží viac než dosť. Ty si ho osočovala. Vtedy sa ženy zastali ho. Toto už ale nespomenieš. Keby si neutočila, nik by sa do teba "nepustil". Ale toto už nepriznaš. Rieš si problémy doma, alebo sa rozved. Modrý koník VÁM PROBLÉMY NEVYRIEŠI

annatekova
autor
30. máj 2021

@21oktober to nebudem robiť a už kašlem NATO lebo zas sa tu uráža moja osoba a hlavne vysmievajú sa

komplikovana
30. máj 2021

@annatekova Zbytocne sa trapis nad charakterom zeny ktora mu pise. Ten je uplne nepodstatny. Od toho incidentu tu na koniku, uz ste si s manzelom sadli, vydiskutovali a nasli riesenie na vas intimny problem?

annatekova
autor
30. máj 2021

@katulik123 fajn máte pravdu a prepáčte nechcela som nikoho uraziť to určite je ale najmä ste sa vyjadrovali horšie ako som už písala a nehovorím že mám len ja pravdu ale zas nehovorte že som len ja na vine a dovidenia nahlásila som túto tému lebo zas len najmä útočíte