Manžel si píše s inou

anjeli_k
24. feb 2016

Ahojte mamicky. Viem, ze taketo diskusie tu vznikaju denne, ale tak mozno sa zapojite. S manzelom sme spolu sest rokov, z toho sme manzelia takmer rok a mame 16mesacneho synceka. Lenze, pracuje vo velkej firme a na fb si vkuse vypisuje so svojou kolegynou o kadecom. Su to take flirtiky, on jej pise, ze by chcel vidiet jej jazyk, v ktorom ma piercing, ona mu napr. napise, ze je jej zima a on na to, ze hned by jej uvaril teply cajik. Raz sa stalo, ze neprisla do prace a on jej hned napisal, ze preco nebola a ona ze jej bolo zle a on ju zacal lutovat, vkusr sa jej pytal, ci uz je jej lepsie a tak. Proste sa mi to nepaci, ze sa stara a lutuje inu babu. Mne aj ked je zle, tak si to ani nevsima...ked som bola po sekcii, tak som mala este mesiac bolesti a vobec to s nim nepohlo, ani s malym mi vtedy nepomahal. Vidim, ze to nie je v poriadku. Vcera som si precitala, ze uz spolu planuju oslavit jeho narodky, ktore bude mat azv septembri. Kvoli nej si predo mnou zmenil heslo, aby som si necitala, co si s nou pise. Strasne smw sa vcera pohadali kvoli tomu. Mate podobny problem? Ako by ste to riesili? Mne to hrozne vadi, pripada mi to, akoby som bola v jeho hlave aj srdci odsunuta na vedlajsiu kolaj.

lolonka
24. feb 2016

ahoj....aj mne by to vadilo...a asi každej žene.....keby si písali občas niečo neutrálne...ale toto je príliš osobné čo si píšu...ak to bude pokračovať....nedopadne to dobre....poradiť ti neviem....čo ti povedal na to, keď si mu povedala, že vieš o čom si píšu?...

mima4
24. feb 2016

@anjeli_k
bral si ta iba kvôli dietatu?

no ked ti to vadi, tak sa s nim o tom porozpravaj. vies, tu mozes citat milion nazorov, ale to je prd platne, vy dvaja musite spolu komunikovat, zdielat sa, aktivne sa pocuvat...

jeennyv
24. feb 2016

@anjeli_k musis dat jasne najavo, ze ti to prekaza...ja som mala vela kamosiek v takej situaii, prosto povedat, ze to nie je ok a do vztahu tretia osoba nepatri....ci by sa jemu pacilo,keby si chcela ohrievat caj niekomu inemu...aky je vlastne vas vztah teraz, pomaha doma, angazuje sa ? ak nie pekne ho zaprac, ked to nespravi tak nebude, dieta domacnost vsetko je vase, nielen tvoje...plus kabel od internetu sa da schovat vzdy..asi ma prilis vela volneho casu ak taketo vypisovacky stiha...

pribinak
24. feb 2016

Mne by to vadilo, normalne by dom mu povedala, ze mi to vadí a chcem, aby s tym prestal
Keby ma nazval žiarlivou, povedala by som, ze ano som s nech sa podla toho zariadi

agiagi
24. feb 2016
Používateľ agiagi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agiagi.

o takychto veciach by ste sa mali rozpravat

majulka0509
24. feb 2016

@anjeli_k podla mna to normalne nie je..nepacilo by sa mi to, a nekceptovala by som to..to je jasne flirtovanie, a nielen bezvyznamne "pismenkovanie"

zuzuzuzka
24. feb 2016

@anjeli_k urcite si to s nim vydiskutuj, ze sa Ti to nepaci, ze Ti to ublizuje. Preco to robi? Takuto energiu by mal minat na Teba a nie ma cudze zenske. Kolko ma rokov?

jajka257
24. feb 2016

@anjeli_k fuuuu, silna kava....nuz bud rozhovor, ak nepomoze, tak aky pozicaj, taky vrat. Pekne pokecat s kamosomi na fb, zmenit si heslo, oznamit mu, ze zajtra maleho strazi vecer on a ist prec. A ak nemas kamosky, nevadi, do kina mozes ist aj sama....a toto by som mu este prisladila, ked sa vratis, usmievat sa , byt nadchnuta, a mozno ja som taka svinka, ze keby sa hrabal so mnou, by som mu povedala, ze nemoze, ved strazi dieta. Ak mu to bude jedno, tak tam bude viac ako len pisanie na fb. Mozno si je tebou privelmi isty a mysli si, ze moze vsetko. Tak mu ukaz, ze mas cenu....

anjeli_k
autor
24. feb 2016

Viete baby, ja sa s nim uz o tom rozpravam asi pol roka odkedy som to zistila, ale on si neda povedat, on mi vravi, ze to je uplne normalne, ze aj ja si mozem pisat s hocikym, ze on nema pravo sa porozpravat aj s inymi zenami? Uz sme mali kvoli tomu vela hadok, uz som aj tej potvore dnes napisala, nech da pokoj, este neodpisala... A nie nebrali sme sa kvoli malemu, ked mal maly 5 mesiacov, tak sme sa rozhodli, ze sa chceme vziat... Ja uz neviem ako to mam riesit, lebo rozpravanie nepomaha hadky nepomahaju a ked som mu vcera spomenula rozvod, tak povedal, ze ja chcem rozbit rodinu...

dominika6
24. feb 2016

@anjeli_k
čo by si chcela počuť...čítať?
že áno čakaj že tie narodky s ňou oslávi niekde osamote a vieš že tvoj 6 zmysel ti hovorí pravdu a smeruje to do nevery?

alebo chceš čítať že kašli nato,je vto v pohode,ved ho neobmedzuj,len píše,teba ľúbi...
sama vieš odpoved,tak zbytočne ťa tu budeme terorizovať pravdou

anjeli_k
autor
24. feb 2016

@jeennyv vies co mi na to odpovedal?? Ze to je normalna vec, ked sa niekoho opytas ako sa citi...velmi ma to tazi...najhorsie na tom je, ze on si chybu nepriznava, lebo pre neho je to normalna vec

lolonka
24. feb 2016

@anjeli_k ...on si s ňou píše pol roka?.....to je už dosť dlhý čas..

jajka257
24. feb 2016

@anjeli_k tak skus, to co som ti pisala. Ked ti dal zvolenie, ze mozes, tak sup. A reci o rozvode su slova, na ktore si ckovek zvykne, ak ich budes opakovat. Vratit rovnakou mincou, nie nevera, len konverzacia. Na vacsinu ludi funguje, ak sa bavis za obrazovkou a on nevie na com. Vyskusaj.

anjeli_k
autor
24. feb 2016

@dominika6 viem...chcem sa rozviest, on vravi ze on papiere nepodpise

anjeli_k
autor
24. feb 2016

@jajka257 vyskusam, uvidime co to zrobi, ale pochybujem, ze s nim to pohne...

anjeli_k
autor
24. feb 2016

@lolonka ved to...a uz bol kvoli tomu nejeden cirkus a on stale pokracuje...je ochotny aj rodinu obetovat kvoli tomu

jeennyv
24. feb 2016

@anjeli_k poviem ti to je typicke pre chlapa v tejto situacii, plus hlasky typu je to len v tvojej hlave atd....sak sme len kamarati a bla bla....na jednej strane on to tak moze vnimat, ze len kamarati, ale povacsine baba s ktorou sa takto vybavuje to povacsine vnima ako prejav nejakeho blizsieho zaujmu...resp. zena si s tym o koho nema zaujem nejak nevypisuje taketo flirtiky..cize mu to pekne vysvetli co z toho moze vzniknut a ako sa k tomu chce postavit ked ma rodinu...

dominika6
24. feb 2016

@anjeli_k
ja by som osobne hodila reč s dotyčnou,počkaj ju po práci a ak jej o nič nejde,pochopí to,a prestane a ak nie,potom konaj...

zuzuzuzka
24. feb 2016

@anjeli_k to je najhorsie, ze on to nechce pochopit alebo nevie.... ale preco mu na nej tak zalezi? A dobre si spravila, ze si jej napisala. Mozno by som sa s nou aj stretla a spytala sa , ze o co jej ide. Ale to uz take...nema kazdy na to. Kazdopadne drzim palce, aby si to cim skor vyriesila

anulcek1
24. feb 2016

necitala som predchadzajuce komentare, ale aj moj si pise a sem tam vola s byvalou. Uz som mu povedala milion krat ze mi to vadi, aj jej som to povedala a aj tak si volaju. No smola musim si zvyknut

guinevre
24. feb 2016

@anjeli_k No, pre mna by aj taketo spravanie stacilo, ked s flirtovanim nechce prestat, tak neni o com - nezalezi mu na tebe. Na tvojom mieste by som ani neskusala pisat si s inymi muzmi - teda ked teba to nenaplna, a ucel je len to aby on bol ziarlivy, tak kasli na to, ked ma zaujem o inu, tak bude len rad, ze si si aj ty nasla niekoho, a nie si sustredena na to co on robi. Pre mna by to uz bolo cau-papa.

anjeli_k
autor
24. feb 2016

@zuzuzuzka ja sa ho to pytam kazdy den, ze preco mu na nej tak zalezi a on to dava este mne za vinu, ze to nic neni, ci chcem rodinu rozbit...ja sa s nou stretnut nechcem a uz to ze som jej napisala som zvazovala dlho, lebo ta baba mi nesiaha ani po clenky a ja sa pred nou zhadzovat nebudem

zuzuzuzka
24. feb 2016

@anulcek1 ale tak naco utuzovat taketo vztahy? K comu to je dobre? Ked vie, ze Ti to ublizuje, tak prepac, ale potom si Ta vobec nevazi. Ja s byvalymi kontakt udrziavam a to tak, ze im poprajem k narodeninam a hotovo. Naco pokracovat dalej? Hlavne ak by sa to nepacilo mojej polovicke.

anjeli_k
autor
24. feb 2016

@anulcek1 na take sa zvyknut neda...podla mna je to pre nas ponizujuce

bonaqa2013
24. feb 2016

mm treba spraviť poriadnu scénu a za ňou by som nešla. Pretože ak by tvoj mm jej prestal písať - isto by ona nedobiedzala. Takže treba spraviť poriadok s mm. Ja by som mu asi rozmlátila ten počítač.... je to jasné je zaľúbený ako somár do kopy sena...

guinevre
24. feb 2016

@anulcek1 Nemusis si zvyknut, preco by si si MUSELA zvyknut na to ze si tvoj muz pise s byvalou alebo s inymi zenami? Akoze pisat si nieco neutralne je fajn, ale aby flirtoval, a vedel ze to tebe vadi, a aj tak s tym pokracoval, ja by som si to evedela predstavit. To je zase len tvoj vyber ze zvyknut si na to, o pat desat rokov bude 100 krat horsie, a co potom, aj na to si budes musiet zvykat?

majulka0509
24. feb 2016

Tiez si myslim, ze pisanie s inymi muzmi by nebolo dobre...s tvojim manzelom to nebude robit nic, pretoze: 1.vie, ze to je z trucu a po 2.je mu to jedno..mrzi ma to, vyznie to drsne, ale to je moj nazor..

anjeli_k
autor
24. feb 2016

@guinevre vystihla si to spravne...mna by to nenaplnalo a ani na to pri malom nemam cas...

anjeli_k
autor
24. feb 2016

@majulka0509 ano, som si toho vedoma

jeennyv
24. feb 2016

@anjeli_k pisat inej babe, lebo su vo vztahu nezrovnalosti a ze muz nevie co od rozkose je chyba...maslo na hlave budes mat vzdy iba ty, kvazi bude to tvoj trapas, lebo on ta moze vykreslit akokolvek a je to znamka toho, ze si to nevie poriesit vy....mne raz tak jedna baba pisala, pricom vsetko bolo uplne inak, ale pomyslela som si nieco o nej aj o kamosovi...cize prosto urobit si poriadok doma a ked nie vie kde su dvere....mna len zaujima ako je to doma...pomaha ti?