Manžel sa zaregistroval na erotickej zoznamke

mimi49
19. mar 2013

Ahoj dievcata...pisem k Vam do diskusie, lebo neviem, co dalej...Viem, ze vy mi nepoviete, co mam robit, ale mozete mi aspon prispiet svojim nazorom...Tak k mojmu problemu... Som vydata, mam dobreho muza, ale....pred par dnami som nahodou (hladala som udaje k internet bankingu) nasla mail, kde sa pise, ze sa zaregistroval na erotickej zoznamke...nedalo mi, a pozrela som.. 😖 Viem, ze som asi nemala, ale eroticka zoznamka a zenaty muz??? Musela som... uvadza tam, ze hlada nejaku zenu na prilezitostny sex, vraj aj pricestuje, a ze je slobodny!!!!...A dnes som pozrela do historie a nasla som dalsich par zoznamiek...eroticke chaty...Uznavam, ze posledne tri tyzdne sme nemali vela sexu (no snazila som sa mu to kompenzovat inak, ak mi rozumiete 😅 )...necitila som sa dobre... tak to zrejme riesil takymto sposobom...tie registracie niesu starsie ako 10 dni.... ale strasne ma to sklamalo...snazim sa k nemu chovat normalne. Je to zdravy chlap, viem, ze mu sex chybal, ale aj tak som z toho smutna...aj nahnevana, citim sa podvedena a oklamana...Viem, ze ma miluje, chova sa ku mne pekne, stiskame sa, nevyhyba sa mi, nieje chladny, neschovava telefon, nechodi nikam, len do prace .... Ospravedlnujem sa, ak je tu uz taka tema...nechcelo sa mi hladat 😅 Prosim Vas, len ma nesudte .... dakujem za vase nazory...

trish31
19. mar 2013

@mimi49 a preco treba sudit Teba?Co si take zle urobila?Bud mate s manzelom dlhodobejsi problem,alebo ma on problem v hlave.Treba mu na rovinu povedat,co si nasla.A uvidis co ti k tomu povie

mimi49
autor
19. mar 2013

@trish31 no mna preto, lebo som mu vbehla do posty..sice tam mam bezne pristup, ale nemala som si to asi otvarat a najst heslo...som mu to tam prezrela... ☹ Nemam velmi chut mu to hovorit...som z toho uz na hlavu..viem to par dni, ale citim sa ako psycho...nikdy som mu nekontrolovala telefon, ani pocitac..ale teraz sa citim ako nejaka paranoidna stihacka 🙄 ... vzdy som mu verila... Vedela som, ze je zavislak na sexe, ale ani vo sne ma nenapadlo, ze spravi nieco taketo... 😢

trish31
19. mar 2013

@mimi49 no,v prvom rade by som neobvinovala seba.Pokial mas pristup ku vsetkemu,tak ti nema co vycitat.Jemu by som vycitala,ze pokial ma tolko chochmesu toto robit vlastnej zene,tak nech to robi aspon tak,aby som o tom nevedela a nemala sancu sa k tomu dostat.A ako to inak chces riesit nez nie rozhovorom?

gemini255
19. mar 2013

porozprávaj sa s ním, keď budeš tehotná a náhodou to nepôjde tak hneď pôjde niekam po 3 týždňoch? musíte komunikovať a hovoriť si, čo vám vadí, čo chýba narovinu. držím palce

sakura77
19. mar 2013

no hlavne treba aby vedel ze to vies..nema vyznam sa tvarit ze nevies,to nic nevyriesi...ty sa nemas za co hanbit...a nemusis mu hovorit ze si to videla v jeho poste,staci historia,tam vidis zoznamka ,prihlasenie a podobne,aj ked bez hesiel...nieco si hladala v historii a tam si to nasla..ajked teda na rovinu je asi naj...

sirinka
19. mar 2013

@mimi49 fuha to sa registroval uz po nejakom tyzdni bez sexu? Ja by som sa ho narovinu opytala, ako si predstavuje vase spoluzitie, ked vyhladava taketo aktivity... Ked si na to prisla takto skoro, treba to ajs topnut skor, ako si tam vytvori nejake kontakty, pripadne si zvykne na lahky sposob ako zohnat nejaku zensku... Mimochodom, mal by skutocne moznost odcestovat si niekam kvoli sexu? Aebo si to len vymyslel... Chce to rozhovor, jasne podmienky z tvojej strany....

mimi49
autor
19. mar 2013

@trish31 no ved to..ma to udivuje, ze si to aspon z historie a z mailu nezmazal...co oci nevidia, srdce neboli 😢 ... Neviem, ako to chcem riesit..je to cerstve a nechcem to riesit s horucou hlavou...Preto pisem sem, Vam, nech sa trocha vykecam ...mozno mi to pomoze...

trish31
19. mar 2013

@mimi49 ja by som to s nim riesila urcite.Takto sa budes len utapat predstavami,kde je a co robi.

mimi49
autor
19. mar 2013

@sirinka no necestuje nikdy nikam, ani z prace...takze neviem, snad si to vymyslel...no my sme spolu uz dlho...mali sme obdobia, ked sme boli aj dlhsie bez sexu..aj cele tehotenstvo..ale vtedy som neriesila, verila som mu, tak neviem, ci sa uz taketo nieco stalo, alebo nie...
@sakura77 no on ma svoj pc a ja svoj..neviem, co by som mu povedala, ze som v jeho historii hladala...
@gemini255 dakujem...tehotna uz nebudem, jedno dietko uz mame...a staci...

mimi49
autor
19. mar 2013

@trish31 no chodi len do prace...inam nie...

trish31
19. mar 2013

@mimi49 chodi len do prace pokial sa mu niekto na tu zoznamku neprihlasi.Na to chces cakat?Myslim,ze nie.

sakura77
19. mar 2013

@mimi49 jaj tak..ja ze mate spolu...

gemini255
19. mar 2013

@mimi49 tak sa asi nudí, keď vymýšľa 🙂

trish31
19. mar 2013

@mimi49 a to by teda od neho bola riadna drzost keby on na teba zautocil s tym,ze si sa mu hrabala v PC.Nema pravo na Teba s tymto vybehnut.Ty si nasla nieco,co akceptovatelne nie je.

mimi49
autor
19. mar 2013

@trish31 nechcem..len sa bojim, ze ked s tym nanho vyrukujem, spravi na just, nejaku blbinu...Boze, nikdy by ma nenapadlo, ze sa dostanem do takejto situacie...

trish31
19. mar 2013

@mimi49 aspon budes vidiet za co mu stojis,ked by na just nieco urobil.Ved kolko ma rokov preboha ten chlap?

mimi49
autor
19. mar 2013

@gemini255 no v to dufam...

mimi49
autor
19. mar 2013

@trish31 malo..kusok cez tridsat..

mimi49
autor
19. mar 2013

@sakura77 nie, nemame..a to je to...keby sme mali spolu, tak by sa to dalo, ze som nieco hladala..ale takto...ach jaj

sakura77
19. mar 2013

@mimi49 noa le inak by si na to nikdy neprisla...a ktovie kam by to az doslo...

ajca123
19. mar 2013

@mimi49 budem úprimna a je mi jedno či ma tu nejaká Mamicka bude ohovarat...
Ja a moj drahy sme už dlho spolu a viem ze je tiez taky závislák sexuálny ako tvoj...
Je to normálne ze si kukne pecko a ine.. Aj moj a ja si ešte z neho robím srandičky ze ako sa ma frajerka pravačka 🙂...
Ani moj ma nepodviedol,ale ked mám mršku a nebo idem do Čiech na dlho viem ze si to urobí sam.. A co lepšie ako by mu malo semeno stúpnuť do hlavy 🙂...
Byt tebou by som mu povedala ze vies ze si našla ze sa zaregistroval na zoznamke,ale nie ze si to aj čítala... A uvidis ako bude reagovať, lepšie je ked ste k sebe uprimni a viete o sebe vsetko...
Klud,dajte si večer vinko a povedz mu to... A treba aj si oživiť sexik,spodne pradlo,a nebo nejaké ine pradielko... Pekne sa namalovat a sviecky... Držím palce

kikaba44
19. mar 2013

@mimi49 podľa mňa si ako každý chlap raz za čas robí prieskum trhu a zisťuje mieru jeho atraktívnosti. Veď zlatokopiek je na takých a iných stránkach ako maku a všetky idú za láskou. Spýtaj sa hlavne na jeho názor a daj mu na javo, že ho miluješ a nechceš, aby kvoli dákej radodajke rozbil váš vzájomný, vrúcny vzťah.

trish31
19. mar 2013

@mimi49 ale nerozumiem,preco mas vycitky z toho,ze si mu isla do PC.Do frasa zena,to je v tomto pripade uplne najmensi problem.

mimi49
autor
19. mar 2013

@sakura77 no keby som nesla platit ucty a nepotrebovala tie udaje z mailu, tak by som to nezistila asi nikdy..pretoze som mu verila..uplne slepo....chyba...

trish31
19. mar 2013

@ajca123 vies,ale toto nie je ten isty pripad.Ked si muz urobi sam je markantny rozdiel medzi tym,ze sa doslova ponukne na zoznamke a caka,ktora sa ohlasi na sex.Ved to je nechutne.

kikaba44
19. mar 2013

@mimi49 kecáš, vieš dobre, že keby pes neto, by sa rozpučil 😀

irriss
19. mar 2013

@mimi49
Jestli chces, dej mi data, ja se zapisu a vyzkousim ho..co vlastne chce a hleda😉Neboj..za mnou nepricestuje, bydlim sakra daleko 😉

itwasajoke
19. mar 2013

Necitam diskusiu nemam cas...ale pozor BA taketo veci.muz sa nemusel nikde registrivat.staci ze ma konto na fb alebo ak sa registrival na nejakej legalnej stranke nape.ebay a pod.tak tieto stranky odosielaju dotazniky dalej a zdielaju udaje,alebo ak pro regostracii suhlasil s podmienkami ktore ai samozrejme né precital a v podmienkach mohlo byt uvedene ze budu udaje pouzite na reklamne ucely.s rukou na srdci kto tie podmienky citava.napr.bookivanie leteniek odklikneme a necitame ani prvu very.zvacsa buva ju pouzite Len udaje ako meno pohlavie a popis.nam sa to stalo a skoro Bol rozchod az som nasla moj ho draheho Len popis nejak nesedel 😀 treba si to normalne vydiskutovat.vela Stastnia 😉

mimi49
autor
19. mar 2013

@kikaba44 ze ho milujem a som stastna ze ho mam mu vravim stale...
@ajca123 ved ja netvrdim, ze nema pozerat pecko alebo si to urobit sam, to viem, ze to robi a nevadi mi to..Ale aby sa registroval na zoznamke a vyslovene tam pisal, ze hlada prilezitostny sex a neviem co este...neviem, to uz je asi moc...

trish31
19. mar 2013

@irriss presne tak, @mimi49 ked mu to nechces povedat zaregistruj sa a napis mu pod inou osobou.Dohodni si s nim rande a prid tam ty.

trish31
19. mar 2013

@itwasajoke ale on tam mal aj popis.....