Manžel sa veľmi zmenil

mary142
21. sep 2015

ahojte baby.som tu nova a tak v skratke vam poviem moj problem .som 11r vydata odkedy začal manžel viac zarábat strašne sa zmenil mys k horšiemu samozr.prestal si ma všimat a ked moj pohar trpez.pretiekol začala som chodit von s kamaratkami neskor mi zobral aj auto lebo ma upodozrieva z nevery začal všetko vyčitat nadavat uražat ,ponižovat,klamat,....je to strašny egoista kt mi mys len na seba celu dobu klamal pred celou rodinou na mna nadaval že ho podvadzam čo nieje pravda a nema nato ani dovod.chcem od neho odist ale kedže sa vyhovoril že ma dlhy za požicku este jednu o kt som ani nevedela vyhovoril sa že ju naročky nebude platit aby si nemusel zobrat uver a vyplatit ale že ked to zob exekut tak on na niečo male ma a ja sa mam postarat sama o seba a pritom dom sme stavali spolu aj ked som don nedala tolko čo on toto si fakt nezaslužim najhor že nemam kam ist rodičia maju malo mietsa kedže mam dve deti.on to zneuživa a stale do mna vrta kontroluje mi veci všade mi je za chrbtom v noci za mnou chodi a nadava mi už sa to neda vydržat ten tlak keby mam kam tak odidem ale deti maju 8 a 11 do centra nemožem ist oni by ta nešli .chcela by som začat podnikat aby som nemusela od neho pytat okrem vyživneho a niečo dokazala čo som pri nom nemohla.niesom zufala som silna potrr radu ako ste vi začinali

katkakovac
21. sep 2015

@mary142 najdi si pravnika, rozdel bsm, daj si deti zverit do starostlivosti, vyziadaj si na seba aj na deti vyzivne (v pripade, ze dobre zaraba, tak mas narok zit na tovnakej urovni ako on). Nedoprosuj sa, zacni to este dnes riesit a nakoniec ho postav pred hotovu vec. Takyto chlapi sa vyzivaju v nadvlade, ak mu ukazes, ze sa ho nebojis, budes to mat jednoduchsie. Ty si sa starala o domacnost, deti a to je nevycislitelna hodnota. A este jedna vec, chlap, ktori upodozrieva z nevery a takto prenasleduje svoju zenu je na 99% neverny. Skus trochu popatrat a uvidis, pravda sa ukaze. Hlavne nevahaj, kamaratka je v takejto situacii a uz 10 rokov sa chysta na odchod. Ekonomicky a psychicky tyrana, on ma viacero mileniek ale neodide uz asi nikdy. Drzim palce a prajem pevne nervy👍

moonlight1210
21. sep 2015

@mary142 nez zacnes podnikat, poziadaj o rozdelenie bsm. predpokladam, ze chces podnikat ako szco (tam to rozdelenie je vraj celkom rychlo rozhodnute) a ak by si zarabala, polovica z toho je stale jeho. moze ti ju pri rozvode vziat (co sa asi aj bude snazit urobit, ak uz teraz jedna takto).

dominika6
21. sep 2015

@mary142
a za čo chceš podnikať? máš prvotný kapitál na rozbeh? alebo sa zadlžíš na 20r.a po 3r. skrachuješ?
NIeje rozumnejšie odísť s deťmi do podnájmu,rozviesť sa a chlap ti bude platiť výživné? lebo k ničomu inému to takto ani nespeje,iba k tomu,že ťa ženie k rozchodu...

mary142
autor
21. sep 2015

@katkakovac ahoj preco mys ze on niekoho ma aby uputal pozornost na mna?je pravda ze v minulosti som nasla aj dokaz ale on ziadny nema

mysicka36
21. sep 2015

@mary142 preboha to nevieš normálne písať? 😒

katkakovac
21. sep 2015

@mary142 lebo chlapi su taky. On sa boji, ze by si mohla byt ako on. Mam kamaratku, ako som pisala a jej muz ju neustale upodozrieva z nevery. Ideme spolu na kavu a hned sa ideme ku**vit. No a co te ja tehotna, a ideme na hodinu. A diskusie, co tu za tie roky citam (skus sa popozerat vo fore, tam toho najdes), su vzdy o tom istom zavere: on ma milenku a tak si mysli ze to robim aj ja. Vola sa to paranoja... Skus, mozno na nieco natrafis. Ale chod na to z rozumom, aby si z toho mala dokaz a mohla to pripadne vyuzit vo svoj prospech.