Manžel pozýva cudziu ženu na rande

janica51
24. nov 2014

Chcela by som poznať Váš názor na to, že môj manžel pozval neznámu ženu na pizzu, a písal jej sms-ky, že pozvanie stále platí, že by ju vzal do nejakej peknej pizzérie do Modry, cca 40km od miesta kde my bývame. Spoznal sa s ňou pri vybavovaní úveru, je to pracovníčka pošty v Hlohovci. Samozrejme, že mi o tom nepovedal, dozvedela som sa o tom z jeho telefónu. Som z toho docela rozhodená, lebo si neviem predstaviť ako si to predstavoval. Úplne cudziu ženu si zobrať do auta, a odviezť sa s ňou na výlet do Modry. Potom si s ňou sadnúť do pizzérie a len tak sa pekne zbližovať?
Je mi to ľúto, lebo aj ja a naša 11-ročná dcérka máme radi pizzu a nás nepozve. Má chuť ísť s cudzou ženou.

velkacica
24. nov 2014

možno zjete priveľa pizze, keď ju máte tak radi a čerpáte úver... Vtedy sa obracia každý eurocent 😀

pupavka123
24. nov 2014

@janica51 To vies, s cudzou to vzdy lepsie chuti a hlavne to nepoznane...teba uz pozna,ale.....co ti poviem,ja by som mu povedala,ze o tom viem,je to hnusne od neho,ale normalne u chlapov ☹a to uz si stihli vymenit aj cisla pri vybavovani uveru?aka rychlost..neviem si predstavit,ze idem nieco vybavit a druha strana mi da hned kontakt na seba a sup na stretko,len treba si dat pozor,po 1 stretku byvaju dalsie,dalsie...a dalej to uz rozvadzat radsej nebudem

ericka2503
24. nov 2014

@janica51 zisti kedy a nenapadne tam chod s dcerou aj ty,aj ked neviem,kolko pizzerii je v Modre

pribinak
24. nov 2014

Neviem,asi ma tu niektore oznacia za sialenu kravu, ale ja by som teda urobila taky cirkus, az by sa panelak v zakladoch otriasal! By rychlo chut na pizzu aj to iste slovo iby s jednym z rychlo presla

pupavka123
24. nov 2014

@ericka2503 Ja som na to tiez myslela,ale bolo by to hnusne pre dcerku keby videla,ze tatino je s inou tetou a mamina sa trapi,to si musia vybavit asi len oni dvaja bez zatahovania dietata do toho 🙂

janica51
autor
24. nov 2014

@pupavka123 Veď to, som aj naštvaná a ani neviem čo na to poviem.

alka221
24. nov 2014

@pribinak potom sme asi dve sialene 😀 😀 ja by som tiez narobila taky cirkus, ze by si na tu pizzu aj veci balil 😀

pupavka123
24. nov 2014

@janica51 Jasne,ze si nastvana,kto by nebol,ale vies...tí chlapi inak rozmyslaju,oni su schopni este povedat co z toho robime kovbojku,ved ju pozyva len ako podakovanie sa jej za skore vybavenie..v tom pripade povedz,ze aj ty sa chces podakovat a ides s nimi 🙂 Ja by som za nou sla na postu,ked vies,ze tam pracuje

bonaqa2013
24. nov 2014

Poslala by som ho rovno do zadku a spravila by som s ním tak isto cirkus. To čo sú za moresy. Čo mu šibe? jasné že by sa mi to nepáčilo. Len mu to pekne povedz že o tom vieš, a aj ako to ďalej chce, ..... Debko.... A ten úver načo ho vlastne potrebuje, má to zmysel sa s ním zadĺžiť? Asi by som porozmýšľala....

bonaqa2013
24. nov 2014

@pupavka123 s tým poďakovaním si dobrá....

ericka2503
24. nov 2014

@pupavka123 tak ci tak to pred dcerou asi neutaji,lebo uz sa trapi,ale proste ist a neurobit skandal,iba ho konfronovat,alebo dcerku nechat doma,tazko sa radi a myslim,ze aj tak by mal tisic vyhovoriek

zibi
24. nov 2014

@janica51 zober so sebou kamosku alebo segru a hybaj do pizzerie v modre 🙂

janica51
autor
24. nov 2014

@ericka2503 Ona ho odmietla s tým, že má priateľa. Ale je to od neho sprosté, ešte si trúfol napísať jej, že pozvanie stále platí. On sa jej vnucuje, veď ja mu aj to doprajem, nech si uvedomí, že nie každá žena hneď s ním skočí do jeho auta.

rose32
24. nov 2014

Ja by som dala taky navrh.pozvala by som si chlapa a tiez mu oznamila.a pot.zisti co je vo veci.ked ste manzelia a mate dieta tak to sa nepatri aby siel s cudzou zenou.Vas ma a mate chodit vsade spolu...inak je pokazeny cely svet plnej neslusnosti.a to je chyba rodica.neucili vychovavat a spoznavat slusnost.vsade su ludia rozmaznani ......

janica51
autor
24. nov 2014

@pupavka123 Aj tam pôjdem, napísala som si jej číslo a keď ju prezvoním zistím ktorá to je. Chcem vedieť čím ho očarila. A spýtam sa jej, či sa dosť profesionálne správala keď ju klient balí a posiela jej sms-ky. Čo na to povedia jej nadriadení?

magdalenkami
24. nov 2014

ja by som to tiez riesila otvorene a ostro,moj muz by mi tiez netoleroval v tichosti utajene posedenie v pizzerii s cudzim chlapom

materina_duska
24. nov 2014

@janica51 Veď ho odmietla, čo mala ešte urobiť profesionálnejšie?

nina55
24. nov 2014

Do úveru by som s takýmto človekom rozhodne nešla

pupavka123
24. nov 2014

@janica51 Je to z teba citit,ze si fakt nasvana..no uplne opravnene...myslim,ze nemusis ani prezvanat,ved na poste za okienkom tam urcite vela zien nie je a zbadas ju hned-zenska intuicia,takisto na poste na uver mas asi len jedno okienko,no uvidis akonahle vkrocis,tak budes vediet za kym ides...ale bud v klude,nakolko ona o jeho rodine urcite nema ziadne tusenie,vidi ho ako chlapa,ktory ju niekam pozval,ale musi jej byt sakra sympaticky,ked hned suhlasila...ty by si tiez nesla s nikym von,kto by sa ti nepacil,nie?to si musi zliznut hlavne on,nie ona,on je ten co ma zavazky a rodinu

magdalenkami
24. nov 2014

riesila by som to samozrejme s manzelom,nie s nou

janica51
autor
24. nov 2014

@ericka2503 Ona ho odmietla s tým, že má priateľa. Ale je to od neho sprosté, ešte si trúfol napísať jej, že pozvanie stále platí. On sa jej vnucuje, veď ja mu aj to doprajem, nech si uvedomí, že nie každá žena hneď s ním skočí do jeho auta.
@materina_duska Jej správanie ho asi nejakým spôbom posmelilo pozvať ju, ty keď sa budeš k niekomu správať vyzývavo tak ho tým isto posmelíš

kingstonka
24. nov 2014

@janica51 odmietla ho- spravala sa velmi profesionalne, mas si to vybavit so svojim muzom a nie robit problemy v praci nejakej pracovnicke- mozno bola mila -ved kao sa ma inak spravat ku klientom( je aj na to skolena, ale tvoj muz pozyva na pizzu kazdu zenu, co sa na neho usmeje? tak to mas problem...

materina_duska
24. nov 2014

@janica51 Tak teba asi ešte nebalil nejaký neodbytný sliziak 🙂 Ver tomu, že ho určite neprovokovala s tým, aby mu následne napísala, že má priateľa. Manžela máš vadného, tam sa odbavuj.

orlik4
24. nov 2014

@janica51 tak ked v prvom rade ona odmietla, naozaj by som na nu vinu nehadzala. akoze ako sa mala spravat? na nu by som ja osobne vobec nesmerovala svoj hnev.
radsej sa orientuj na manzela, lebo ked chce ist na rande s babou, ktora ho odpisala, tak co potom, ked stretne zenu, ktora mu rada da....? nie vsetky zeny su zle len preto, ze manzel sa na ne pozrie a trufa si

eeffka
24. nov 2014

@janica51 ako baba ho zazdi a ty mas nervy na nu? 😀 😀 😀 Prepac ale spamataj sa, ries muza.
Co ked bude na neho cerit zuby predavacka v trafike, kadernicka, pani na urade.... pojdes ich vsetky konfrontovat?
problem mas doma, nie na poste. A len tak mimochodom vies ako sa ja dokazem usmievat, ked mi treba splnit plan?

nataliaslivkova
24. nov 2014

ries to rýchlo zoberies si uver a chlap od teba odide ... radsej ho nebrat..uver a chlapovi dat riadnu "hubovu" !!

janica51
autor
24. nov 2014

@pupavka123 On si to teda zlizne! to mu nedarujem. Len chcem vedieť, že aká je to žena, keď si s klientom vypisuje v pracovnej dobe takéto sms-ky. Pre ňu je to zrejme zábava, pre mňa už tak nie.

janica51
autor
24. nov 2014

@eeffka Fakt pravda, díky, niekedy potrebujem, aby mi niekto otvoril oči.

vroni
24. nov 2014

@janica51, no, keby za mnou prisla podobne naladena manzelka, tak ju pozeniem svinskym krokom. Co je mna do toho, ze si vzala chuja, co sa nevie spravat, to je snad jej problem! Aby este ona nesla za tvojimi nadriadenymi, ze ju prenasledujes a obtazujes na pracovisku! A ten tvoj tajtrlik koniec-koncov tiez.

janica51
autor
24. nov 2014

@materina_duska Veď preto som Vám tu napísala, chcela som vedieť nezainteresované názory. Ani riešiť sa mi to už nechce. Som sklamaná a smutná z toho, že mám takého chlapa čo balí pracovníčku na pošte. Je to k...T