Manžel písal nejakej žene, že s ňou chce prežiť víkend

michaltat
2. feb 2022

Kúpila som manželovi mobil. Prosil ma, aby som mu všetko nainštalovala a prehodila do nového. Pri messengeri som v archívoch objavila správu síce starú štyri roky ale bola tam.Pisal dotyčnej známej ze chce s nou prežiť víkend vraj nie som doma. Som z toho v šoku.

tosomja
2. feb 2022

@michaltat to by som bola aj ja

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
2. feb 2022

@michaltat asi by som mu ten mobil otrieskala o hlavu

nominativ
2. feb 2022

...toto na živote milujem. Ja stále vravím, že všetko vypláva na povrch, skôr, či neskôr.

Samozrejme, je mi to ľúto, sú to nervy, držím palce.

nika12323
2. feb 2022

No do riti … a potom ver mužom … ten mobil by som mu otrieskala o hlavu .. a len k tomu ak ta raz chcel podviesť urobí to znova , hneď ako sa mu naskytne príležitosť ..

ivca88
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sissy27
2. feb 2022

@michaltat no čo, posadila by som si ho k stolu a začala výsluch 😀 výsledok ti viem síce povedať už teraz - v lepšom prípade sa prizná, že ano, mal bočné úmysly, ale bolo to len chvíľkové zlyhanie a nakoniec sa nič nestalo a viackrát sa nič podobné ani len vo sne neopakovalo, ale tak treba mu dať najavo, kde sú hranice.

michaltat
autor
2. feb 2022

@sissy27 už si raz vypisoval z kolegyňou, že mal nudný víkend pred dvomi rokmi to bolo. Mame dve deti 7,9rokov.No nič začínam myslieť iba na seba

0silvia0
2. feb 2022

@michaltat a tu kolegynu ste ako vyriesili?

michaltat
autor
2. feb 2022

@0silvia0 odišla do Prahy a rázne som mu naznačila, ze ak to spraví znovu je koniec

michaltat
autor
2. feb 2022

@nominativ Všetko raz vypláva na povrch

michaltat
autor
2. feb 2022

@cocolino234 teším sa keď príde domov

heslomeno
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zafir
2. feb 2022

@michaltat tak konfrontuj ho, vypočuj a ukonči niečo,čo
očividne nefunguje. Kedže ide o opakované situácie. Moju dôveru by žiaľ už nemal.

ruzovakrava
2. feb 2022

@michaltat ja si zas myslím že by ti nedal inštalovať nový mobil a prepájať ho so soc. sieťami keby niečo momentálne riešil. Jasné že ho to neospravedlňuje, očividne na to aj pozabudol.

h2
2. feb 2022

@michaltat Mne stačili prvé dve vety, TY si manželovi kúpila mobil, TY si mu všetko nainštalovala a poprehadzovala. Čo všetko ešte zaňho robíš? On si Ťa potom neváži, berie Ťa, ako samozrejmosť a napokon sa aj nudí, keď všetko zaňho robíš Ty. A kto sa nudí a neváži si partnera, ten potom vymýšľa takéto hovadiny.

brembo
2. feb 2022

@michaltat je to typický neverník. No spoľah v ňom ahľadom vernosti nebude veľký.

7lenka11
2. feb 2022

ja by som ho s tým určite konfrontovala, hlavne s kľudom a otvorene.. pretože takto sa ženatý muž a otec detí nemá správať...

ivik4
2. feb 2022

Kua... 👀👀👀👀 ako sa poznam ja by som mu sla otrieskat mobil o tu prasivu sprostu hlavu rovno pred jeho kolegami

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dodka6
2. feb 2022

Druhá možnosť je si ho začať viac všímať, kým si nedáva pozor. A robiť sa akože nič. A ak je fakt taký, čoskoro zistíš, čo potrebuješ

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
syslik81
2. feb 2022

mozno ta chcel prekvapit a bola to upratovacka :D :D :D

retatka
2. feb 2022

99% chlapov bude zatlkať,neprizná sa ti,už je to pasé..treba ho teraz viac mať pod kontrolou,vidíš,že mu nemôžeš veriť už.

hefo
2. feb 2022

Síce mi nie je úplne jasné, ako sa dá len tak náhodou naraziť na správu starú 4 roky (však to snáď neprepisovala ručne 😉 ), ale čo už.

travelllerka
2. feb 2022

@hefo dá, mne sa to tiež stalo, na FB som mala voľakedy dávno účet a keď som si nový messenger dávala do telefónu, nejak mi to tak natahalo staré správy z uctu, ktorý som už ani nemala :D tiež pozerám, že správy spred 10rokov, ešte som ani muža nepoznala.

michaltat
autor
2. feb 2022

@hefo Bolo to v archive

michaltat
autor
2. feb 2022

@travelllerka Nabehli tam správy z archivu

michaltat
autor
2. feb 2022

@syslik81 Upratané som nemala👻

michaltat
autor
2. feb 2022

@heslomeno Robím z mob. Aplikáciíami. On nie je tech. typ. Jemu by to trvalo 2 hodiny ja to mam urobene za 10 minut