Manžel odo mňa odišiel

luciao2610
17. sep 2013

S manzelom som dva roky,nase manzelstvo bolo pekne,lubili sme sa,stale sme boli spolu,nikdy sme nechodili jeden bez druheho.obcas sme mali hadky ale ti behom jedneho dna preslo.milovali sme sa velmi.posledne dva tyzdne sme sa zacali velmi hadat kazdy den,on prisiel o robotu,nechceli ho vyplatit,bol nervozny,sklamany,podrazdeny.zacal ma odmietat,nechcel aby som mu pomohla,vzdialil sa odo mna.bolo to tazke,prestal mi davat najavo ze ma lubi,potrebuje,dva tyzdne boli strasne,krik,hadky.ked som sa ho vcera opytala ci sa chce rozist povedal ze nevie,tak som mu povedala ze je koniec,ja krava sprosta.dneska som prisla s prace domov a nasla som si list ze sa ho to velmi dotklo moje slova ze ho opustam.ze on stale stal pri mne.ze mi veril.ze ma lubi a ze odchadza,ze som si ho nevazila.aby som ho nehladala.a ze som zahodila nasu lasku...volala som mu pisala,nic ignoruje.zobral si aj veci.neviem kde siel on tu v meste nema nikoho.ja som chcela stat pri nom ale mi to nedovolil,ignoroval ma.nemozem bez neho zit,velmi ho milujem.

monicacha
17. sep 2013

Chúďatko Lucka :( v návale zúfalstva si povedala to čo nemyslíš vazne..Úplne ťa chápem ...manžel mal depresie z toho že prišiel o prácu a povedal to " neviem " aj keď to tak vôbec nemyslel...
a zranilo ho ako si mu povedala to, že sa s ním chceš rozviesť , aj keď ty si to tak nemyslela...
Manžel je zrejme omnoho viac citlivý , ako by si čakala a to sa ho tak veľmi dotklo , že zvolil vo veľkom zármtku cestu úniku ...
Ideálne by bolo , keby si ho našla a porozprávali sa ozaj úprimne , že ste to nemysleli tak ako ste to povedali , že to boli slová vyslovené v amoku zúfalstve či v nervoch , no určite nie zo srdca ..
keby ste si všetko vysvetlili , ako moc pre seba znamenate ..
odpustiť si všetko a nehanbite sa dať svoju lásku najavo..
naozaj
Ja len verím že ho nájdete , urobte všetko preto..lebo by bolo škoda kvôli pár zbytočným slovám stratiť vzťah...
Veľmi vám držím palce a verím že svojho milovaného nájdete a budete spolu šťastní a svoju chybu už neopakujte ..( teda že povede čo nemyslite naozaj .. moc vám držím palce..

maria1989
17. sep 2013

@luciao2610 bežkaj pekne za ním a povedz mu, že si to povedala v hneve 😉

zlatica36
17. sep 2013

@monicacha
@maria1989
...ako baby neviem no... Baba, ktorá sa zaregistruje v septembri2013 a hodí tu taký súkromný príspevok??? Vy si myslíte, že perfektne fungujúce a milujúce manželstvo stroskotá jednou vetou?
Môj názor ,možno sa mýlim, ale ja mam pocit, že sa niekto dobre baví...

luciao2610
autor
17. sep 2013

Ako ho mam najst,neviem,mozno isel na ubytovnu,ale tam nepodavaju informacie,mal ist dneska do novej roboty ale ani to neviem kde.on sa vie zatat a aj keby som isla za nim ma svoju hrdost nerozpraval by sa so mnou.napisala som mu aspon 10 sms ze ho lubim a nech sa nehneva nic ignoruje,volala som mu a nic.on neni s tohto mesta,byva 200 km.v blave,mozno isiel tam neviem.volala som aj s jeho mamou,tiez jej nechce povedat ze kde je

andreaka11
17. sep 2013

urcite ma nejakyc kamaratov, znamych, rodinu. obvolaj vsetkych... snaz sa ho pochopit, stratil robotu.. muz je zivitel rodiny, ked strati robotu, ako sa ma postarat o rodinu? boji sa, ze ho opustis, lebo bez penazi sa nmoze o teba postarat.. skus sa poobzerat po robote pre neho.

luciao2610
autor
17. sep 2013

Ako fakt nemam chut sa bavit.neviem co mam robit prisla som si sem po radu.a sukromny prispevok?tu su same sukromne prispevky.dost sa mi ruca zivot tak prosim ta prestan

luciao2610
autor
17. sep 2013

Ano hadky sa zacali ako stratil robotu,ved sme zhanali,ale kedze viac sme sa hadali ako spolu komunikovali.bud som bola v praci a ked som bola doma same hadky.viem ze dneska rano mal ist na skusku ale neviem kde.nema kamaratov aspon tu,vsetok volni cas stravil so mnou a s mojim synom.

anatalia77
17. sep 2013

@luciao2610 ako prepáč,ale ak je z blavy,tak som nepochopila,načo ste zostávali v hladovej doline ako je Banská Bystrica 😕
Kto mohol z toho mesta ušiel za prácou do blavy-aj ja.To že prišiel o robotu,sa ani nečudujem,dnes je to normálka,bohužiaľ.Chce to sa sním nakontaktovať,pochopiť ho,a spoločne niečo vymyslieť.Že nemá príjem,je preňho nepríjemné.Možno má aj pocit zlyhania.

janie80
17. sep 2013

To je nejake divne... Uzasne manzelstvo, ktore sa za dva tyzdne rozpadne? Pises, ze dnes mal ist do novej roboty, teda dovod hadok pominul... Nema kamaratov, nema kam inde ist... Zeby ku frajerke? A ta strata prace bola len zamienka? 😒

zlatica36
17. sep 2013

@janie80 mne je to celé nejaké divne...a tomu príbehu neverím... Už som tu svoj názor na to napísala... Tretí koment zvrchu...

luciao2610
autor
17. sep 2013

Pretoze ja som nechcela s tadeto odist mam tu byt,rodinu,on v blave byval u rodicoch,co pri svokre byvat to by bolo zle.ona je zlata,prajna,len rozkazovacna.chceli sme byvat sami.ja som tiez bola dlho bez prace a zivil mna aj mojho syna,teraz robim.a su to spolocne peniaze.som mu povedala ze ked prisiel o robotu,ze si najde druhu,ze je sikovny,a ze to nevadi,no on bol nervozny so vsetkeho.je zbytocne ho hladat,nebude sa chciet so mnou rozpravat,ked mi nezdvihne ani tel.neviem co dalej

acrobaleno
17. sep 2013

Sama píšeš, že prišiel o prácu a neviem čo a ešte tebe má prejavovať ako ťa ľúbi? Mi to pripadá ako syndróm já, já, jenom já. V čase krízy namiesto toho, aby si ho podržala, tak riešiš úplne mimo veci, ktoré ti vybuchli do ksichtu. No ja ťa ľutovať nejdem. Zjedz, čo si si navarila.

anatalia77
17. sep 2013

@luciao2610 tak ak je to zbytočné,tak potom čo riešiš??

luciao2610
autor
17. sep 2013

Dakujem za radu,vidim ze boli to zbytocne tu nieco riesit.teraz mam ten blby pocit beznadeje a tu sama kritika.dakujem

anatalia77
17. sep 2013

@luciao2610 asi neuveríš,ale niekedy tá kritika nás posunie v živote dalej,ako nejaké hladkanie po hlavičke.
Bol tu správny postreh,že by si mu mala byť oporou,keď teraz nemá prácu,hlavne ak vieš,že nemá okruh priatelov s ktorými by to prebral pri pive.Ty si preńho jediná možná opora,tak sa podla toho správaj.Ovšem ak sa veci majú ináč,tak tou oporou nebuď,a hoď ho cez palubu.
Ty musíš vedieť.

luciao2610
autor
17. sep 2013

Chcela som mu byt oporou,povedala som mu ze pokial budeme stat pri sebe zvladneme vsetko.on to nezvladol,usiel od problemov.vie o tom ze ho lubim a ze stojim pri nom,ale prisla som s prace a nic ine iba hukal po mne.vybil si zlost na mne.

anatalia77
17. sep 2013

@luciao2610 tak potom len vyčkať,možno on vychladne,a uvedomí si,že je zbytočné kričať a zlostiť sa.A ty sa tiež kroť vo svojich vyhláseniach,že rozchod a pod.Tvoj je jasný chlap činu,no.

luciao2610
autor
17. sep 2013

Dufam ze vychladne a uvedomi si ze toto neni riesenie utekat.ale asi volat ani pisat mu uz nejdem,neviem,ked ma ignoruje.

lili_mia
17. sep 2013

@luciao2610 tak mu teda napíš sms v štýle, miláčik nehnevaj sa, bolo to nechtiac v hneve, nechápala som, čo sa s nami deje, prosím vráť sa domov, chcem s tebou zostať navždy .. v podobnom duchu .. on si to prečíta a ako poznám chlapov, ani nezareaguje, potrebuje vychladnúť a upokojiť sa, on sa ozve, ale kedy, to je u každého indivinduálne

luciao2610
autor
17. sep 2013

Taketo nieco som mu napisala,neodpisal.a neake veci si tu nechal a nevratil mi ani kluce id bytu,musim ho asi nechat vychladnut a cakat kym ss ozve,ale to cakanie bude tazke

anavila
17. sep 2013

@luciao2610 ja by som už od strachu zomrela...co ked si nieco urobil?

lubikan
17. sep 2013

chlap ked ma nervy z roboty,treba okolo neho chodit po spickach....jednoducho si ho nevsimaj,nebud oduta,len sa nic nevypytuj...nic od neho nechci..funguj normalne,bav sa s nim len tak lezerne...

nevolaj mu,nepis mu,obvolaj znamych,ci o nom nic nevedia...aby si mala istotu,doma pohladaj papiere,kde asi nastupil do prace...a ked 3 dni o nom nikto nebude nic vediet,chod na policiu...

a ked sa chlapec utrasie,spamata,nakric na neho,ci je daky zasran co po 1 probleme uteka prec....a 2 tyzdne su velmi malo na ukoncenie manzelstva

lubikan
17. sep 2013

@anavila ja som raz mojeho zhanala 4 hodiny...siel s krcmy dmov,opity, cesta mu trvala 4 hodiny,(vzdialena bola 100 metrov)...ale on proste stale kracal a kracal....no jak picnuty bol v mobile...a nedokazal mi odpovedat,kde konkretne je....raz bol v krcme,raz bol pred barakom,raz sedel na obrubniku,raz sa stratil v lese....videl iba mesiac okolo seba...no na nervy som bola

sendy182
17. sep 2013

@luciao2610 ak bude chcieť sa vráti je len otázkou času či sa to nebude opakovať......a či mu môžeš veriť.....

lubikan
17. sep 2013

neni to robota aj s ubytovanim?

luciao2610
autor
17. sep 2013

Si myslim ze neni je to neaka pizzeria tu v bb

luciao2610
autor
17. sep 2013

On si teraz mysli ze ja som sa na neho vykaslala ked ma problemy ale to neni tak,stala som pri nom ale tie kazdodenne slovne utoky na mna to som nezvladla

luciao2610
autor
17. sep 2013

@lubikan nemam ktorych znamych,nema tu ziadnych,mal iba v robote,ale kedze tam skoncil zmazal aj cisla,nema tu kamaratov,pretozevidel iba robotu a nas,nechodil bez nas nikam,ani do krcmi.a doma nema ziadne papiere,pretoze dneska iba zacal

lubikan
17. sep 2013

@luciao2610 tak bude v hoteli niekde

vyckaj 3 dni,ak je v robote,on sa ukludni,ze zaraba konecne a pride aj sam

klarisa23
17. sep 2013

@luciao2610 neboj, ziadna kasa sa neje taka horuca aka sa navari 🙂 bolo toho na neho moc a urcite ste sa nerozisli nastalo, nechaj ho trochu vydychat, on pride sam 😉