Manžel nevie, či ma miluje

anka199
14. máj 2020

Ahojte, už som taka zúfalá, že neviem ako ďalej. S manželom sme zobrať 3 roky a spolu sme už 7 rokov. Všetko bolo relativne dobre, mali sme hádky a vždy sme patrili medzi tých čo sa často hasterili ale vždy sme sa hneď vedeli udobrit a fungovali sme normálne. Dohodli sme sa, že si spravíme babo a aj sa nám zadarilo síce o prvé bábätko som prišla ale druhé tehotenstvo už prebiehalo dobre. Momentálne má synček 7 mesiacov a manžel sa mi už dlhšiu dobu zdal zvláštny, prestal s nami spávať v spálni a odôvodnil to tak, ze sa potrebuje vyspať tak fajn zobrala som to ale potom prestal so mnou úplne späť a ani pusu mi nedal. Začal strašne chodiť na bicykel a úplne sa mi vzdialil. Bol dokonca veľmi nepríjemný. A už keď som to nezvládla tak som na neho zatlačila a on mi povedal, že nevie ci ma miluje a ci chce so mnou ešte byť. Poviem vám, že to bol sok. Toto sa ťahá už asi 3 mesiace a už si našiel aj byť že si potrebuje prečistiť hlavu. Bolo to na môj popud lebo už nezvládam každodenné plakaniea ab y ste si nemysleli ja som mu stále hovorila nech niečo vyskúšame bud poradňu alebo poďme po miestach na ktorých sme boli šťastný ale s ničím nesúhlasil. A každý deň dúfam ze mi povie ze ma miluje a ze sa mýlil. Stále však nič. Poraďte mi co mam robiť lebo ja už neviem. Takporaďte co mam robiť? dúfam,zpovie, že ma miluje a ze bol de

sunny8
14. máj 2020

Aj ja som mala v manželstve isté obdobie kedy som si sama pre seba myslela že už ho nemilujem. Nehádali sme sa často iba ma mrzelo že svokra bola vždy na prvom mieste až potom ja .. trápilo ma to aj keď som sa mu o Tom sem tam zmienila nejak to nebral vážne. Potom zasa prišlo obdobie kedy som si nevedela bez neho predstaviť život. Bola som od neho úplne citovo závislá. Takéto obdobia sa mi striedali stále dookola. Myslím že ochladnutie má niekedy každý .. treba mu dať potrebný čas. Dieťa je niekedy zmena na ktorú ešte asi nebol pripravený

0silvia0
14. máj 2020

@anka199 nema inu?

zuzubb007
14. máj 2020

Tiež ma napadlo či sa dáko nezamiloval inde

bluka2
14. máj 2020

Mne napadlo to isté... Či nie je tretí v hre

daganov
14. máj 2020

@anka199 je mi ľúto, čo prežívaš v období, kedy by ste mali byť nesmierne šťastní. No nemôžeš nikoho donútiť, aby ťa miloval, ak to necíti. Tiež mám pocit, že je v tom iná žena - bicykel, iný byt, prečistenie hlavy...povedala by som mu, že ma veľmi mrzí, že sa naša mladá rodina rozsýpa, ale bola by som rada, keby sa k tomu postavil ako chlap a povedal , čo je skutočne vo veci a neopíjal ma rožkom - reči, že si potrebuje prečistiť hlavu sú len zásterkou, keby mu to náhodou nevyšlo.

sofia1
14. máj 2020

@anka199 netlac ho do toho,nech si ide,čas ukáže....nie je jediný,časom môžeš nájsť niekoho,ktorý ti dá lásku.Hlavu hore

anka199
autor
14. máj 2020

Už aj mne to napadlo. Dokonca sa začalo aj suskat, že ma s jednou čosi. Lebo si s nou vypisoval ja netvrdím, že to boli zamilované správy ale predsa. On mi tvrdí, že by ma nepodviedol ale Boh vie co ma v hlave možno sa len zamiloval. Ja fakt neviem

anka199
autor
14. máj 2020

@daganov toto všetko som mu povedala ale ma svoj svet. Dokonca ja som musela jeho rodine povedať, že sa sťahuje a, že máme problém. Všetkým sa vyhyba

sapetka
14. máj 2020

@anka199 je mi ta luto. Takito muzi by si mali sami dobrovolne odfiknut gule. Keby ho stretnem na ulici nakopala by som ho za teba!

janinah
14. máj 2020

Tak pozri,to už nie je len o vás dvoch,je tam dieťa.Nemusí vedieť,či ťa momentálne miluje,ale musí stáť pri svojej rodine a starať sa o ňu.Ísť bývať inde je totalne hlúpy nápad a ak vyšiel z tvojej hlavy,tak ho okamžite odvolaj,vlastne mu takto dávaš slobodu a posúvaš ho do náručia inej ženštiny.Má nakúpiť,dieťa okúpať,má vás zobrať na výletík,má byť s vami.treba od neho vyžadovať zúčasťnovať sa na živote rodiny.Raz bicykel do rúk,ale druhýkrát kočík s malým.Ako žena sa mu nenatískaj,ale nijaké slzy ani trápenie,žiaden chlap za toto nestojí.Treba počkať,ži si svoj život v jeho prítomnosti,nečakaj na slová o láske,ale čakaj a vyžaduj činy,to je jeho povinnosť voči rodine,ak je chlap ako sa patrí.Buď zas sama sebou,staraj sa o seba,rob si drobné radosti,kúp si niečo pekné,maj sa rada...a on sa buď pridá alebo nacelkom odíde,ale zatiaľ je na to čas,ono sa to vyvrbi.A opakujem,udrž ho doma za každú cenu.

bluka2
14. máj 2020

Nie všetci potrebujú zamilované správy vypisovať, niektorým stačí si takého veci nechať na osobné stretnutia. Ale vsak nech ide. Čo ho budeš na silu držať či čo...ale je mi to ľúto.

daganov
14. máj 2020

@sunny8 nehnevaj sa, viem, že si to myslela dobre, ale mňa vytáčajú do nepríčetnosti slová, že ešte nebol na dieťa pripravený. Chápala by som to, keby mal 21 rokov a stalo sa to na štvrtom rande. Ale nie po troch rokoch manželstva. Do kelu žena má byť pripravená na ranné nevoľnosti, kg naviac, 27 hodinový pôrod, šitie, problémy s kojením, neprespané noci? A mohla by som dlho pokračovať.
@anka199 som zvedavá, ako by zareagoval, keby si mu povedala, vieš čo, aj ja si potrebujem prečistiť hlavu, ale je tu dieťa, to dáme na adopciu? Si si nevšimol, že si otec? Staral sa vôbec o syna? Zapájal sa do chodu domácnosti? Ale v podstate to už je jedno. Viem, že to je teraz nesmierne ťažko, ale ja by som o takého chrapúňa nestála. Nie je jediný na svete.

daganov
14. máj 2020

@janinah odsťahovať sa bol bohužial jeho nápad a ak chce ísť za inou, nezadrží ho asi nič. Keď ho neudrží malý synček, manželka, s ktorou je tri roky, tak asi je to charakter ako hrom. Ešte je tak úbohý, že to nebol schopný ani rodine povedať sám, ale nechal to na ňu 😨

brna1989
14. máj 2020

@anka199 ono záleží aj na tom , čo pre neho znamena, nikdy by som ťa nepodviedol...keď sa už aj chce sťahovať alebo sa presťahoval..no neviem..možno si len s niekým píše a možno sa aj stretáva, ale berie to, že no veď som ťa nepodviedol..ale toto je pre mňa neprijateľné..aj písanie je pre mňa nevera..ale!to neznamena , že to nemôžete preskakať a zvládnuť.da sa odpustiť veľa, sú pekne aj ťažké chvíle , no uvidíte , či ste ochotní to obaja prijať a fungovať ďalej

Možno to je len obdobie a zvládnete to, želám všetko dobré !!

janinah
14. máj 2020

@daganov odišiel na jej popud,hore to píše....ako odišiel,tak sa môže a má aj vrátiť,nechať dieťa aj všetko jej na krku je chrapúnstvo

anka199
autor
14. máj 2020

@daganov moc sa o malého nezaujímal až teraz keď máme problém tak sa začal venovať. Vždy bol vo všetkom ľahostajný a v poslednej dobe robí veci ako ukážkový manžel. Najhoršie je, že mi tým dáva falošnú nádej a keď sa ho teda opýtam tak mi povie, že stále nevie. A vrchol bol keď mi povedal, že : sak ja tu môžem ostať ved ty mi nevadís ale nezaručuje ti, ze ti dokážem dat ešte lásku. Tak toto ma dorazilo

janinah
14. máj 2020

@anka199 o láske netreba rozprávať,vypytovať sa a dobiedzať,treba ju cítiť a budovať,a to sa dá len tak,že budete spolu...nevzdávaj to a vydrž

daganov
14. máj 2020

@janinah máš pravdu, zle som to pochopila, tak to potom nebol najlepší krok.
@anka199 nedáva ti falošnú nádej, robí to preto, lebo nemá čisté svedomie. Kde sa chce sťahovať? To budete platiť dva byty? Snaž sa mu syna čo najviac zavesiť na krk, nakŕm, ak kojíš a masti na kávu, na nákup, na kozmetiku, nech sa stará a môže si pri tom prečisťovať hlavu.

anka199
autor
14. máj 2020

@brna1989 keď som ho našla ako jej píše tak som sa nasrala a mi povedal, že nič sa nedeje len majú spoločné záujmy. Už mám na všetko nervy. Už som aj pripustila, že s ňou nič nemusí mať ale tak potom nerozumiem jeho správaniu. Najskôr to bola moja vina, že som sa od pôrodu zmenila a bla bla a teraz už tvrdí, že to je cele jeho chyba. Je super si to uvedomiť ale aj niečo urobiť pre záchranu by bolo super.

anka199
autor
14. máj 2020

@daganov je to ťažké keď chodí domov okolo 7. Je to murár. A víkendy patrili bicyklu a čisteniu pozemku. Vravím až teraz sa trochu kroti.

0silvia0
14. máj 2020

@anka199 akoze fakt uzasne, naco si tento chlap zakladal rodinu, ked ho vobec nezaujima? Vikendy bicykel, domov vecer a kedy mal vyhradeny cas na rodinu?

anka199
autor
14. máj 2020

@0silvia0 s malým mu stačilo byť 5 minút kým išiel spať. A so mnou sa moc nerozprával. Teraz aspoň toho malého zoberie a sa s ním pohra.

daganov
14. máj 2020

@anka199 ako že víkendy patrili bicyklu? Aj ty si mala toľko hodín pre seba počas víkendu, koľko on bol na bicykli? Kedy ste boli ako rodina spolu?

daganov
14. máj 2020

@anka199 prepáč, nemusíš odpovedať, ale žili ste intímne, či od kedy sa odsťahoval zo spálne, nie?

anka199
autor
14. máj 2020

@daganov ako rodina asi ešte nikde a keď mu niečo navrhnem tak sa mu nič nepáči. Väčšinou chodím s malým len ja aj ku svokrovcom aj k našim. Teraz keď je korona tak sa moc ani nedá

anka199
autor
14. máj 2020

@daganov no už 4 mesiace sme spolu nespali. Dokonca som sa aj vyzliekla ale on nič. Stále mi tvrdil, že je unavený. A zo spálne sa odsťahoval keď mal malý asi mesiac alebo 2. Už som ho aj toľkokrát volala a on nič

katkati
14. máj 2020

@anka199 Ďalší debil, čo nevie co od rozkoše.

0kristina0
14. máj 2020

@anka199 je zamilovany do inej, mozno do tej co si s nou pise, spytaj sa ho na to

brna1989
14. máj 2020

@anka199 veď urcite, treba aby ste chceli obaja
Držím palce, aby ste udržali manželstvo.ale pamätaj , nie za každú cenu, váž si samu seba 🤗

sofia1
14. máj 2020

@anka199 neries nevtieraj sa,chlapovi niekedy prepne,keď už nemá doma svoj kľud...,ty ries seba aj male a neupadaj do depresii.chlap sa vždy nájde....niekedy lepšie bez neho.mozno sa spamätá, ale tu už budeš šťastná s iným.