Manžel nejaví záujem o mňa a ani o malinkú. Čo robiť?

kvitok14
28. okt 2015

povedal mi že ma chce len kvôi nej .. neviem ako dalej .. vihadzuje mi na oči že som pribrala po pôrode aj všetky ostatné veci .. porovnáva ma z druhími čo mám robit ☹

maja2039
28. okt 2015

by som snim dala rec a ked mi potvrdi ze je somnou len koli malej tak Adios

mirorka
28. okt 2015

Ahoj, kedy si rodila? Aj chlapi mávajú popôrodnú depresiu, dokonca až v 14 % prípadov má popôrodnú depresiu otec dieťaťa. Nie je to nič výnimočné, len sa s tým ženy moc nechvália, lebo je im trápne hovoriť, že chlap je po pôrode ako besný, keď všade naokolo počujú ako oteckovia obletujú mamičku a bábätko ako čmeliačikovia. Ja som rodila 2x, obidva razy manžel dostal popôrodnú depresiu, trvala tak 2 mesiace. Ale potom to ustalo a správal sa zase normálne. Áno, k tomu patrí aj to, že je k Tebe hnusný práve vtedy, keď potrebuješ od neho pravý opak. No bohužiaľ je to život. Daj tomu ešte čas.

katarinamarkova
28. okt 2015

zacni aj ty jeho porovnavat s inymi 🙂 - to myslim vazne, uvidis ako zrazu ostane zaskoceny.
- chlap co si zenu, co mu porodila jeho dieta nevazi, nie je chlap.
ake ostatne veci?
- ale na druhej strane je strasne vela zien co sa porodom dietatka, stavom matka strasne spusti, fakt neskutocne priberie, prestane sa o seba starat atd atd. - tu zas plne chapem tych muzov 🙂

judita2580
28. okt 2015

Od takého debila ruky preč,prepáč,ale chlap čo sa takto chova k žene čo vynosila a porodila mu dieťa je obycajny chrapun.

nk599
28. okt 2015

Ahoj no ked ti to vyhadzuje na oci kvoly nemu si otehotnela a co caka ze budes ako top modelka po porode . Povedz mu ze je chrapun . Ked sa tak zachova proste vezmi si veci a chod prec od neho a uvidis ci mu na tebe zalezi ked nebude doma vezmi male a chod niekam prec a vypni si mobil a uvedomi si ze pride o teba .

jeennyv
28. okt 2015

Je jasne, ze jeho spravanie je chrapunske, ale vasu situaciu blizsie neopisujes ako to bolo pred ci pocas obdobia tehotenstva...niektori ludia si neskor uvedomia, ze ich len to dieta drzi pokope a nie vzajomne ci ty...tazko v tomto pripade povedat co a ako...ale ak sa k tebe sprava takto asi ma vo veciach jasno a caka, ze ty spravis ten razny krok....su ludia a aj ja sama poznam par pripadov, ktori nemaju gule na to sa s niekym rozist ci narovinu povedat co je vo veci a preto sa snazia roznymi sposobmi cloveka odohnat....porozpravajte sa s partnerom co dalej a ako si predstavujete vasu buducnost, lebo ak takto budete pokracovat dalej, take prostredie dietatu ked vyrastie prospievat nebude.....

bonaqa2013
28. okt 2015

s takým baranom by som si rozmyslela či budem bývať pod jednou strechou..... ak máš kam - radšej preč. teraz by ťa mal nosiť na rukách - obrazne a nie vymýšľať hlúposti...

timea7
28. okt 2015

zrejme dieťa neplánoval, ani spoločný život s tebou, keby ťa mal skutočne rád, tak pochopí, že žena po pôrode môže mať aj pár kg naviac a bude sa ťa snažiť odbremeniť, aby si mala čas a priestor tie kg zhodiť. Vykašli sa na neho, zrejme ste spoločný život tak, či tak spolu nepreberali,chce dieťa, nie teba. Otcom predsa zostane, ty sa snaž postaviť na vlastné nohy. Pri mužovi takýchto "kvalít" by tvoj život šťastný nebol.

nasta55
28. okt 2015

Ahoj, nic nezmenis. Ruky od neho prec, zazila som takeho clobeka pri sebe. Chces dopadnut ako zakomplexovana chudera?

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macamac
31. okt 2015

A on je model? 😀
Neviem no. Plytke uvažovanie,plytke hodnoty.
Človek nielen že môže pribrat, dokonca môže aj vychudnut na kosť ( aj vplyvom choroby).
A dokonca aj starne!
Vie on toto vôbec?
No,skutočne hodnotný typek 😝
A taktny. ..