Manžel mi nezeblahoželal k narodeninám

18. nov 2023

Ako by ste na toto reagovali? Už je tomu niekoľko dní čo som oslávila narodeniny, ale môj manžel mi dodnes ešte nepodal ani ruku, pusu, kyticu. A pritom vie že som mala narodeniny pretože sa ma pýtal kedy robím posedenie ( nerobím kvôli chorobe) tiež sa pýtal od koho som dostala ružu ktorá bola v kuchyni na linke, alebo že som dostala kávu od susedy ale kávu nepijem , takže si ju on môže dať.
Akože čo si mám o tom myslieť?
Akoby ste na to reagovali?

ptck
18. nov 2023

Nechcem maľovať čerta na stenu len moja skúsenosť z domáceho prostredia môj otec sa takto zachoval k mame v období keď si našiel priateľku

h2
18. nov 2023

A ako ste zvykli oslavovať po minulé roky?

januska12323
18. nov 2023

Počuj Fero, to vlastnej žene ani čokoládu k narodeninám nedáš?
Si sa ho nespýtala?

matullienka
18. nov 2023

Zlato a ty si zabudol, že som mala narodeniny keď som ani pusu nedostala?

ptck
18. nov 2023

@h2 vždy ju nejak prekvapil niečo podaroval čo nečakala a posledný rok čo ešte s nami bol nič

h2
18. nov 2023

@ptck Myslela som autorku.
Je mi ľúto, že sa tvoj otec takto zachoval. Snáď to v autorkinom prípade bude inak.

autor
18. nov 2023

@h2 vždy sme si gratulovali k narodeninam :/ on mal teraz meniny dostal Merci.

autor
18. nov 2023

@januska12323 popravde nie nejako čakám... Čakám že možno niečo vymyslel len to ešte nemá , on na poslednú chvíľu kupuje darčeky aj pre rodičov. Tak možno...

lindous
18. nov 2023

Ja by som sa pripomenula teda, sledovala reakciu, povedala, že ma to sklamalo… obavám sa, že čakáš zbytočne, keby mu mal doraziť darček, myslim, že by ti aspoň zagratuloval a povedal, že to čo ti chce dať dorazí neskôr..

matullienka
18. nov 2023

A prečo sa ho na rovinu nespytas a radšej sa tým necháš zozierat?

h2
18. nov 2023

A iba ste si gratulovali? Darčeky ste si nezvykli dávať?

stellarstar
18. nov 2023

A ty nemáš ústa a odvahu jeho sa opýtať?? Sem písať vieš ale jemu do očí sa pozrieť a sa ho opýtať nie? Tak smelo do toho vstan a chod za ním

autor
18. nov 2023

@lindous veď práve tiež si to myslím ale viem že v niektorých veciach je divný, robí ich na poslednú chvíľu, zabudlivy je strašne tak sa týmto utesujem

autor
18. nov 2023

@h2 aj darček zvykol byť samozrejme

autor
18. nov 2023

@matullienka momentálne som chorá a teda aj náladu mam mizernu, únavu, nejako v tejto chvíli nemám chuť to s nim riešiť prečo :( len ma zaujíma pohľad na vec iných ľudí možno ja preháňam keď to riešim, skrz momentálny stav, možno mi niekto napíše jeho skúsenost a ako to riešil.

joannita
18. nov 2023

Ako sa poznam, odbila by polnoc v den narodenin a uz by som to nevydrzala a riesila 😄🤭
Toto by som ja nevedela takto cakat ako ty. Ty stale cakas ze ti nieco da, ale neda. A budes este viac sklamana.

autor
18. nov 2023

@ptck mam plný prístup k mobilu, fb, maily, k jeho pc aj účtom, v aute je gps viem kde sa pohybuje ako dlho tam je. Mobil neskyva, nechodí neskoro ak chodí viem kde presne je a môžem ho ísť skontrolovať ak by som mala pochybnosti. Navyše on je ten typ čo nedokáže zbaliť ani obed do práce nie to ženu. Viem ze to je dnes scifi ale on ma skôr podvedie s prácou ako inou ženou

autor
18. nov 2023

@joannita veru naivne a hlupo čakám skrz to ako ho poznám. Raz mi dal darček o den neskôr lebo v den narodenín ( keďže zabudol) tak rýchlo rýchlo hľadal. Potom mi dal tiež oneskorene lebo zas na poslednú chvíľu kupoval a nemali to skladom a musel čakať. No vtedy mi to aj povedal že pride darček neskôr.

ankare
18. nov 2023

Je to chrapun 😔

h2
18. nov 2023

No tak sa ho skús normálne opýtať. Že už je to niekoľko dní a že ti nielen nič nedal, ale ani nezablahoželal, že čo sa deje.

joannita
18. nov 2023

Rano si ho posad a opytaj sa ho. Uplne narovinu. Lebo je to proste mega divne. Keby zabudol, tak ok proste stane sa, ale on nezabudol.
Ja by som to proste nevydrzala.

euka210
18. nov 2023

Tak naposledy tusim tiez moj zabudol nadorky alebo meniny...mam na Vianoce, takze kus o nicom, ziadne oslavy nerobim, staci ze mi zagratuluje, ze si spomenie, nejake darceky si nedavame, tak coko, nieco male len. Tak sklamana a smutna som mu vecer povedala, ze jeho sestra, moja svagrina, si spomenula a on nie. Ja by som niekolko dni ani necakala.

autor
18. nov 2023

@euka210 a ako na to zareagoval teda že zabudol?

tykat
18. nov 2023

Kup si nieco pekne po com tuzis, k tomu kyticu a nejaku fajnu cokoladku. Sice to problem neporiesi ale aspon si urobis radost.
Mozno muz ma rovnicu, nie je posedenie=negratuluje sa.😁

roja01
19. nov 2023

Mozno caka az vyzdravies, kupis par zakuskov a povies, ze zajtra budeme slavit. Aj to som zazila. V rodine by sa ale malo gratulovat v den narodenin.
Popros susedu, aby ti doniesla kvety a nieco sladke a poloz to na stol, uvar si kavu a bez vysvetlenia konzumuj. Ked sa opyta od koho, povedz mu - hadaj a preco sa pytas, ved ta moje narodeniny nezaujimaju.

denithestrange1993
19. nov 2023

Ja by som mu povedala,ze ma sklamal,ci mu nestojim ani za tu cokoladu ci kyticu. Nechapem ako moze niekto zabudnut na narodeniny, nejde o dar,ale o gesto.

fliacik
19. nov 2023

Moj muž roky ignoruje moje sviatky, ale tento rok mi na 40tku ani len buuu nepovedal. Ľudsky sa ma to veľmi dotklo, lebo dobre vedel, že mám narodeniny, ignoroval ich úmyselne ☹

vanilkovazmrzka
19. nov 2023

Ja napr negratulujem, pokym nemam darcek fyzicky pri sebe… teda gratulacia je pre mna spojena s tym darom alebo kvetom. Takze ja by som to nechal na neskor, ale nevidime mu do hlavy. Mozno to tak ma aj on, preto sa pytal na to posedenie, ale mozno je to cele inak.

vanilkovazmrzka
19. nov 2023

A inak ja som si na posledne narodeniny vypytala. Ze cakam tu kyticu, ktoru mi slubil ;) doniesol, aj s prosecom. Ale je fakt, ze mi vzdy na sviatky v dany den aspon poslal v sprave vsetko najlepsie, ked si prave cez den spomenul 😃

ibrunova
19. nov 2023

Na drzovku sa opýtať, nedus to v sebe. Neverím, že zatiaľ nemá darček, mohol hocikde kúpiť čokoládu a s ňou zagratulovať s tým, že darček sa omeškal. Ale nič? Keď sa ho neopýtaš, bude si myslieť, že je to v poriadku.