Manžel mi ide na nervy

4. aug 2022

Baby ja už mám fakt dosť z manžela, sme doma zavretý už týždeň a pol kvôli covidu, a teraz už pár dní len rype do mňa, chytím mobil do ruky o minútu už čo čítaš toľko? Zapnem telku prečo pozeráš toto a hento, idem sa osprchovať poobede prečo teraz prečo nie večer, večer idem už dávno si sa mohla osprchovať, sadnem si jesť prečo toto ješ... pfff fakt mám už nervy, a okrem toho že aj ja som chytila covid a strašne sa dusím lietam okolo deti (tiež obaja chytili kovid) a ešte aj okolo neho. On prespi celý deň ja som s deťmi ale ešte aj v noci ma zobudí nech vstanem k malému lebo on sa necíti dobre. Doteraz nič podobné nerobil, keď som bola chorá ma poslal spať a teraz sa všetko má točiť len okolo neho lebo on je chorý, hoci on má najmiernejši priebeh. Musela som to dostať zo seba von inak ho zahluším.

pribinak
4. aug 2022

Musíš za zdravo rozčúliť a zapojiť pána manžela do Diania v domácnosti
To je celé

Lebo len napísať sem nestačí

777januska777
4. aug 2022

Ja by som nebola super žena a nebehala okolo manžela a deti za každú cenu. Sama by som si ľahla a išla spať a on nech sa stará a pre istotu by som sa zamkla ak by mu napadlo ma prísť zobudiť.

hopsadobrandejsa
4. aug 2022

Mas doma 3 deti, z toho jedno co vkuse len hundra.

Tu velkej pomoci niet. Mas okolo seba cloveka ktory nevie co od dobroty. Take cosi by som zene urcite netoleroval.

Sorry, ale vkuse nieco pripomienkovat.....tiez by mi pukli nervy. Povedz mu, ze s nim budes komunikovat ked sa zacne chovat ako dospely clovek.

viestta
4. aug 2022

1. Je to ponorka. Keď vás vypustia, bude to lepšie.
2. Zákon matky Murphyovej hovorí, že dnes veda pokročilá tak ďaleko, že žena s ťažkým zápalom pľúc sa dokáže v pohode postarať o muža so soplikom
3. Chlap so soplikom ma smrť na jazyku a jeho stav vyzaduje intenzivnu opateru.
Takže u vás sa nič mimoriadne nedeje. Treba len vydržať a pána umierajúceho vykázať do izolacie

alimdul5
4. aug 2022

Mozno mu ten covid "chytil" duševne zdravie... svagrovi tak preplo :(

autor
4. aug 2022

@pribinak včera večer som sa už riadne naštvala tak som mu povedala nech vstane on k malému lebo ja už nevládzem, išiel k malému hundral že prečo reve zase, dal mu napiť a potom išiel spať do obývačky a zavrel všetky dvere aby nepočul keby náhodou plakali lebo jemu je zle.

bajka16
4. aug 2022

Juuj tak toho by som už dávno zahlušila aby sa toľko netrápil v chorobe chudatenko 😥 nie!!! Aj ty si chorá idete 50/50 ! Ty nemáš právo si ľahnúť? Nemáš pravo sa liečiť tiež? Akože zabila by som ho naozaj. Zbal ho a pošli k manke ked on potrebuje opateru! 🙈🙉

deti95060810
4. aug 2022

deti sú ešte malé že bez tvojej pomoci sú mimo?

pribinak
4. aug 2022

Ty sa asi nevieš poriadne rozčúliť tak aby pochopil že na všetko ste dvaja
Nie ty sama

panelacikova
4. aug 2022

@pribinak a niekedy zistíš, že žiješ s takým hlupákom, že ťa môže od jedu aj roztrhnúť a jemu to aj tak nedopne 🙄

autor
4. aug 2022

@deti95060810 áno dcérka má 2roky a malý 7mesiacov.

autor
4. aug 2022

Vôbec nechápem čo sa s ním porobilo, doteraz sme sa o deti starali spolu, keď som bola mesiac v nemocnici on sa staral o deti. A teraz ešte aj o neho sa môžem starať ja

autor
4. aug 2022

@panelacikova súhlasím, bohužiaľ máš pravdu

tuppuk
4. aug 2022

Hmmm tak tomu verím, že to naštve. Treba mu asi rázne otvoriť oči

fliacik
4. aug 2022

U nás bolo to isté, muž dostal Covid prvý, 4 dni iba ležal a spal, ja som ho obskakovala, nosila mu jedlo, pitie, vitamíny, čo si povedal. Na 5. deň mu bolo dobre a schytali sme to ja a tri deti. Ja som mala najhorší priebeh, ale nemala som možnosť ľahnúť si ani na chvíľku, lebo deti ma potrebovali. On ma mal na háku, chodil po dome a vyrýval za hlúposti (vyhádzal mi veci z políc v garáži, že ich mám ísť vytriediť, lebo on má teraz na to čas a chce to mať urobené), v noci som k všetkým trom deťom vstávala ja (najmenší bol kojené bábätko a pomedzi kojenie som dávala všetkým zábaly a lieky), vrchol bol, keď si fotil detskú izbu, aký je tam neporiadok, lebo som si dovolila to neupratať. U nás ale hlavnou príčinou nebol Covid, ale fakt, že som si vzala blbca. Dúfam, že aspoň u Vás sa to po chorobe zlepší.

cacianka
4. aug 2022

@fliacik a autorka
Guttalax je dobrý pomocník...
😉🤪🤫

zivotgombicka
4. aug 2022

@fliacik fúha, normálne ma rozčúlil, a to o tom len čítam 😳

autor
4. aug 2022

@fliacik tak to u nás nehrozí keď že ani jesť si "nevládze" naložiť a prespi väčšinu dňa. Ale teraz sme sa kvalitne pohádali (teda ja som mu povedala svoje) aj s tým že čo spravím ja okolo deti a potom si ľahnem a zvyšok je na ňom. Fakt nie som ochotná ďalej robiť slúžku

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinah
4. aug 2022

Rozdeľte si deti.ty to menšie a aj robotu.ale len ktora je ozaj nutná.ty k pecu on ku práčke
Čoviď sme mali všetci a vieme.ze lepšie obdobie sa strieda s horsim.ani jednému nie je dobre.ale frflanie mu nepomôže....a pozor.zeny majú viac post covid komplikacii...to som si práve vymyslela ale on to vedieť nemusi..

otvorena
4. aug 2022

😂mňa šibne. Ale veď ja na tom nevidím nič neobvyklé prepáč ak môžem aj tykať.
Niečo mi to pripomína 🤔

deti95060810
4. aug 2022

joj tak to je jasné že ešte musíš okolo nich veľa behať... ale manžel by ti mal pomôcť..

katkazuz
4. aug 2022

@fliacik
Škoda, že na to človek príde až neskoro.
Držím to palce, aby si dokázala niečo zmeniť 🙏

fliacik
4. aug 2022

@katkazuz ďakujem...je smutné, že práve v krízových situáciách, kedy nás má rodina podržať, sa odhaľujú skutočne charaktery ľudí okolo nás

linduska86
13. aug 2022

@viestta strašne som sa pobavila, 😃😃🙏 koľká múdrosť

mircalla
13. aug 2022

To ste obaja taki hotovi kvoli Omincronu tyzden a pol? To je dost cudne. My sme mali deltu a 2-3 dni narocnejsie potom uz fajn, dost sa divim, ze ste tyzden a pol obaja odpaleni po omicrone. Je to individualne, ale este som nepocula o nikom, ze bol pri Omicrone 10 dni v posteli