Manžel ma uráža

15. máj 2023

Manžel má uráža vkuse vraj som debil nemám IQ a pod. Všetko čo spravím je zlé už mám mizernú sebadôveru aj keď sme vonku z niekým sa stretneme z jeho kolegov radšej sa nepridávam do témy aby nemal dôvod sa za mňa hanbiť no dám príklad napríklad keď niečo nevidím v policke čo in pred tým odložil tak mi nadáva do sprostých slepých a pod. No už si fakt myslím že som sprostá proste asi na nič nemám chcela som sa len vyžalovat.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia13022023
15. máj 2023

Nie si sprostá, on si potrebuje niečo dokazovať keď ta zhadzuje a ty sa žiaľ necháš...maj hrdosť a odid. Takto sa človek nespráva o človeku ktorého ľúbi

slavomira236
15. máj 2023

Vyser sa nanho debila

h2
15. máj 2023

Si sprostá, keď si to od neho necháš! Bože, ženy, prečo neviete tým chlapom odpapuľovať presne rovnako, ako oni vám?!

beata_k
15. máj 2023

Vybral si ta dobrovolne? Tak nech sa nestazuje 😁

dzulli1980
15. máj 2023

A prečo mu to dovolíš? ... sprosto si na Tebe masíruje svoje ego, kompenzuje svoje komplexy ... no toto by som ja netolerovala.

unicornlady
15. máj 2023

V prvom rade sa tento človek nikdy nemal stať tvojim manželom. Neváži si ťa ani trochu. Urážky do vzťahu nepatria. Sám má nízke sebavedomie, ale keďže si to nechce sám pred sebou priznať, tak to projektuje do teba, t.j. zhodí teba, aby on sa cítil vyššie (ten múdrejší, šikovnejší...)

zenulkaaa
15. máj 2023

Vykasli sa na takeho chlapa. Normalny clovek si nedovoli takto sa bavit s nikym. Treba uctu nejaku.

ahhola
15. máj 2023

Nuž.... chaby prieskum rodiny. Toto určite robil jeho tatko jeho matke a mala si to odhaliť pred svadbou a poslať ho k nejakej slabomyselnej sadomasochistickej chudere. Teraz ta udepta tam, kde ta chcel mať a zábava bude gradovať... Alebo odídeš ak mas kam a nech ho parom uchytí, degeša▪️

deti95060810
15. máj 2023

to vidia a počujú aj vaše deti?

daniela2202
15. máj 2023

Ukončiť...

dilino
15. máj 2023

Ukonči to kým je čas.Mate spolu deti.

luccija
15. máj 2023

Áno, už máš mizernú sebadôveru a bude to horšie, lebo Ta psychicky ničí.Nakoniec mu uveris a budeš si myslieť, že si ineho ani nezaslúžis a jediné dobre čo mas je tvoj muž
Načo by si mu bola, keď si taká hlúpa?pozri sa na to reálne a čím skôr sa rozved už nikdy sa nebude správať normálne slušne

klarolinne
16. máj 2023

Pri najbližšej takejto výčitke mu s kľudom Angličana povedz: áno, máš pravdu. Som hlúpa, súhlasím. Ale rozhodla som sa, že s tým niečo urobím a zmením to. Chcem sa rozviesť. Moja najväčšia hlúposť je totiž ostávať s tebou. A tebe sa uľaví, veď načo ti hlúpa žena ako ty vravíš.
Pobaliť jeho, alebo seba záleží koho je nehnuteľnosť, a adios.
Máte deti?

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domkakvet
16. máj 2023

Opytaj sa ho kto ho vytocil ze si na tebe musi vylievat zlost.

danica2711
16. máj 2023

nabudúce keď ti povie, že si sprostá, povedz mu, že aký išiel, takú našiel...Ale vážne, toto predsa znášať nemôžeš. Mali ste o tom vážny rozhovor? S akým výsledkom?

lauraaaaaa
16. máj 2023

Možno robia atak v práci alebo niekde inde na neho.porozpravaj sa s ním .teraz je to asi životný štýl urážať svoju polovičku.😥

siska53
16. máj 2023

Rozvedte sa.. to je chory clovek!