Manžel ma neľúbi

werocka67
14. júl 2016

Ahojte.Pisem vam svoj velky problem,ktory ma ta zi uz pol roka.Manzel pracuje ako opatrovatel,2tyzdne praca ,2doma.vsimla som si jeho ine spravanie,uzavretost do seba.Na moje vypytovanue mi povedal ze sa zalubil do domacej pani,ktora ho tam vyplaca.je taka stara ako mi.My sme manzelua pomaly30 rokov.Ze on sa z toho dostane a ze bude vsetko oka.Cas plynula on riesi len seba nezaujem o dospelych synov,oblecenie.Ku mne je chladny,slova lubim ta vymizla,na moje naliehanie m i odpovie,joj ved vies,ze ta lubim.citim jeho velku zme n u.Vsimla som si ,ze kedje doma z prace a ja odidem na nakup,volava jej.tak som si kupiladiktafon,pred odchodom z domu zapla.A vsetok hovor som pocula ako ju vemi lubi.Mne pred spanim hovori dobru noc,co ma to velmi boli a myslienky,ze inej zene hovori ako ju velmi lubi strasne boli.Uz som asi vyplakala more slz,ale codalej
?On nevie o tej nahravke.Prosim,co mam robit,manzela milujem,ale nie takto,ze on.....Velmi ma to trapi,neviem sa nic sustredit,stale to mam v hlave,a len rozmyslam .co robit,povedat mu to,nechat tak..
.

pribinak
14. júl 2016

kde je tvoja hrdost? sebaucta? vyprasti s nim dvere! ja by som toto netolerovala, ved nemas malicke deti, nie si od neho financne zavisla

alex49
14. júl 2016

no jednoducho mu povedz, že tam môže ostať aj tie dalšie dva týždne, načo chodí domov

sardinka335
14. júl 2016

@pribinak ved je to sila...ani to nemaskuje, ked z domu volava...sak ked sa zalubil tak nech tam ostane a zoberie ,,ošťate,, trenky a pani domaca nech sa o neho stara.... 😀 😀 😀 By som vymenila zamku na dverách keby sa vracal po tých 2 týzdnoch a šmitec dohodneme sa pred pravnikom...Tam obrába pani domacu a doma ma ful servis. Ach zeny...za mna bud sa spamätá alebo nech u nej ostane. Ked sa nabazí tej novej hračky, alebo ona jeho tak pekne pricupita k manzelke, ktora poslušne čakala, že teda ako...

dominika6
14. júl 2016

@werocka67 toto musí byť vymyslené

werocka67
autor
14. júl 2016

Toto je pravdivevsetko.Ona je vydata ma dve deti manzela a pritom mi zvadza manzela.Teraz je akurat v praci akoze ja nic neviem.Zavola mi ,aleuz velmi kratko,nikdy nema cas,a protomi pkne hovori,ze ona prisla ku dedovi atd....Teraz jak pride domov sa chystam mu vsetko povedat.anineviem ako zurit,ci byt vklude au to povedat

werocka67
autor
14. júl 2016

Ja som ten rozhovor pocula az tetaz pred tyzdnom.Na moje vypytovanie,ze preco si taky,preco mi nepovies daco pekne ,odpo edal,ze co timam povedat.

alex49
14. júl 2016

Bud nad vecou, nemusí vedieť že ti ublížil, len by mu to zdvihlo ego. Oznám mu, že o jeho aférke vieš a môže sa rozhodnúť či dva týždne mimo roboty bude bývať v nejakom hoteli alebo u paničky. Brali ste sa s tým, že spolu budete v dobrom aj zlom, ale nevera do toho nespadá. Deti sú dospelé, rozchod rodičov ich už nepoznačí.

dominika6
14. júl 2016

@werocka67 je to blbosť,registrácia teraz a téma ako 12ročná

werocka67
autor
14. júl 2016

Ale ja sa s tym neviem nijako vyrovnat ked nase manzelsyvo bolo priam ukazkove,lubili sme sa ,toto je velka zrada a etse vecsia bolest

pribinak
14. júl 2016

@werocka67 ona ti zvadza manzela? a co ked je to naopak a on zvadza ju?

werocka67
autor
14. júl 2016

dominika6@co je blbost,nechapem ,pisemco ma trapi ,preco tema jak 12rocna

marionmarion
14. júl 2016

@werocka67 a co by si poradila svojej najlepsej kamaratke, keby ti porozpraval ze sa sa jej toto deje? Ano, spravne, rozvod. Maj svoju hrdost zena, manzel si ta ani trochu nevazi, keby mal charakter, tak poda o rozvod on a neocakava od teba ze budes trpezlivo vyckavat kym ho prejde chut pretahovat pani domacu. To nemyslis vazne! Podaj ziadost o rozvod, zacni novy zivot a mozno este najdes muza, ktory ta bude nosit na rukach a naozaj ta milovat. Tvoj muz si ta nezasluzi, nech sa zariadi po rozvode ako chce. ja by som ho pri sebe teda nestrpela ani sekundu po tom vsetkom. A kludne mu pusti tu nahravku. Nech vie, aky je idiot...

suve99
14. júl 2016

@werocka67 - predpokladám, že si ročník 1967..takže si sa relatívne vydávala mladá, nepíšeš koľko máte rokov.. spýtaj sa manžela ako si to predstavuje, povedz mu, že vieš o jeho afére a vyznávaní lásky a nemieniš to tolerovať, nech sa rozhodne, či zahodí 30 rokov spoločného života, či sa spamätá.... Neplač, nekrič, nerozčuluj sa. Ak máte deti dospelé, nevidím tiež dôvod aby pracoval na turnusy - možno v AT, či DE ??

A čo sa týka toho "ukážkového" manželstva, manželova teta mala také manželstvo, miláčik sem, miláčik tam...pri oslave 18tky ich dcéry jej mm sucho oznámil, že odchádza od nej..ani okom nemihol...takže asi tak, dakedy je lepšie trochu "talianske" manželstvo a vydrží do konca ako tie ukážkové 😉

luna379
14. júl 2016

WTF on ti povie, že sa do niekoho zaľúbil a ty to píšeš akoby ti povedal, že si kúpil rožky. Veď to je vážny, ba priam astronomický problém. Načo zotrvávať vo vzťahu kde nie je neha a láska?

dominika6
14. júl 2016

@werocka67 lebo je to tak...bodka...50ročná nebude plakať na mamičkovskom fore ako ju chlap doma podvádza a ona pýta radu...
joooj ešte do septembra takýchto tém bude...

madeline1
14. júl 2016

@werocka67 bud v klude, normalne sa s nim pozhovaraj...nech ti to vysvetli a nech sa rozhodne...Bud nech zmeni pracu a zrusi s nou akekolvek kontakty alebo nech si tam ostane, ale nech uz sa nevracia...A samozrejme, ze po case sa bude chciet vratit...

lucinka511
14. júl 2016

@werocka67 ty si si to vedela prelozit z nemciny do slovencony?,predpokladam ze opatruje v rakusku, ak ano len sa pytam.Zeby isli rakusanky po slovakoch,no neviem,

jana_eyre
14. júl 2016

@lucinka511 a čo ženy nemozu vediet po nemecky? A zovseobecnovanie aký národ po kom ide mi je troska zvlastne 😌

lucinka511
14. júl 2016

@jana eyre, mozu, coby needeli, ja sa to len pytam. JA som sa s tym este nestretla, preto je mi to zvlastne ale vynimka moze potvrdzovat pravidlo mila Janka

werocka67
autor
14. júl 2016

Viem nemecky somucitleka nemciny,takze manzelovo hapkanie som jasne rozumela sko jej vyznaval lasku.jeto tazke velmi.Ten kto to nezazil,nevie pochopit aka je to bolest

mateson
14. júl 2016

@werocka67 prepáč, sama neviem prečo, ale ja ti neverím, že si učiteľka.

madana
14. júl 2016

@mateson zeby si tomu neverila kvoli tomu pravopisu??? 😕 😀

timea7
14. júl 2016

@werocka67 učiteľka nemčiny neovláda slovenský pravopis? Žena tesne pred päťdesiatkou hlce po tridsať ročnom manželstve mužovi jeho rozprávky o tom, ako ho domáca zvádza? V ktorej telenovele si si brala inšpiráciu? Nepoznám ženu v tvojom veku, ktorá vie, že jej muž spáva s inou, z domu jej voláva, vyznáva lásku a ona sa ho pýta, prečo jej niečo pekné nepovie....to sú ťahy štrnásťročných, Vysokoškolsky vzdelaná žena s dospelými deťmi skutočne nemusí hľadať rady na MK, ako riešiť túto situáciu. Niekto sa pekelne nudí, vonku prší....

luluapali
14. júl 2016

@madana tak dá sa to ospravedlniť tým, že zakladateľka nepracuje s PC, ale s cudzím jazykom + vyučuje. Ja som si nejaké veľké gramatické chyby nevšimla, iba preklepy na PC. Môj manžel je tiež učiteľ, a občas mu chybička ujde.

luluapali
14. júl 2016

@madana aha, už vidím...čítala som narýchlo 🙂

oldman50plus
14. júl 2016

@werocka67 Ja som to mal nedávno v opačnom garde a bol som dlhšie ženatý ako ty vydatá. Ono ten vzťah dlhými rokmi nejako sa stane pevnejšou časťou teba ako nejaký krátky 10-20 ročný preto chápem čo cítiš žiaľ pomôcť sa ti nedá. Povedz manželovi že vieš o jeho nevere a ak si mu ochotná odpustiť ak sa spamätá tak mu povedz že sa musí rozhodnúť. Žiaľ, asi to tak rýchlo neurobí. Ja som sa v tej dobe rozhodol že nech bol môj predchádzajúci život akýkoľvek že ďalej nechcem žiť s niekým kto vzdychá za niekým iným (teda niežeby moja ex len vzdychala ...). Toto je aj otázka čo si musíš zodpovedať, či chceš ďalej žiť s niekým kto chce niekoho iného. Okrem toho teraz vlastne nemôžeš robiť nič len trpieť, určite sa pozbieraš ale chvíľu to musí len bolieť. Drž sa.

maciatkolulu
14. júl 2016

dievcata, nenudi, niekde v niektorej tot nedavnej teme uz iny nick toto pisal....Ze opatrovatela - manzela zviedla nejaka manzelka opatrovaneho. Zial neviem, uz v ktorej, 😝 teme to bolo

natalym
14. júl 2016

Keď sa bude baliť na tie dva týždne tak mu povedz, že nech si zbalí rovno všetko a nemusí chodiť vôbec.

oldman50plus
14. júl 2016

@mateson @timea7 Ja neviem, ja vidím len množstvo trafených vedľajších kláves a nezaťažovanie sa formálnou stránkou. Podľa mňa typické pre stav tej najhlbšej depresie, možno som predpojatý vzhľadom k téme ale znie mi to od srdca.

mihula
14. júl 2016

@werocka67 a čo tak si spravit výletik za manželom?Take maličke prekvapko?Vies dobre nemecky,možno by domaca panička bola tiež prekvapena a moyno domaci pan ešte viac.Tak štastnu cestu a dobre vybav