Manžel má milenku, do ktorej sa zamiloval

andromedka7
30. apr 2013

Ahojke kocky....chcem sa s vami poradit....nejedna sa priamo o mna ale o moju blizku osobu a mna to strasne trapi a neviem ako jej pomozct. zili s manzelom 10 rokov podla mna velmi pekne manzelstvo , maju 2 krasne zdrave deti....No muz si nasiel v robote milenku do ktorej sa zamiloval a akoby mu preplo....zmena o 180 stupnov....Chce odist od rodiny zenu ponizuje a hovori jej ze jej zoberie deti , vychvaluje len milenku, ....hovori take veci ze sa mi ide rozum z toho zastavit .....dokonca ked zena kontaktovala milenku ona bola este na koni vobec sa nehanbila za to ze rozbila rodinu este sa k tomu stavia hrdinsky a je na seba pysna.....moja kamoska to nezvlada , nezvlada to ze po tolkych rokoch si ju nevazi ani ako matku svojich deti .....ja sama nechapem preco ked on urobil chybu este ju trapi psychicky....Chcela by som vediet ci ste si niektora tym presli a ako to zvladnut.....lebo ja sa snazim byt vzdy k dispoziici na pokecanie ale inak neviem urobit nic, alebo neviem co by som este mohla.....a chcela som len dopisat ze by sa mal muz uz odstahovat od zajtra do podnajmu lebo jasne ze milenka ho k sebe nechce , zatial lebo aj ona ma dve deti......tak

acer11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
saska.t
30. apr 2013

@andromedka7 a da sa s tym vobec vyrovnat??? 😕 urcite nie, tvoja priatelka musi vziat rozum do hrste,nie city a zacat zit novy zivot pre seba a svoje deti, neponizovat sa, neprosit,raz mu to urcite dojde,skor ci neskor,bozie mlyny melu pomaly,ale isto,vzdy sa mi to potvrdilo 😉

andromedka7
autor
30. apr 2013

hej tiez mam ten nazor len asi treba dospiet do takeho stadia lebo nam co sme to nezazili sa lahko radi .....tak asi to chce len cas

adrioska
30. apr 2013

@andromedka7 ked mas cas alebo radsej tvoja kamaratka, je tu taka tema : https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/manzel-mi-je-neverny-rozvadzam-sa-a-neviem-tomu-uverit/
mozno niektore rady jej odtial pomozu... ☹

sissy27
30. apr 2013

@andromedka7 hmmm tu je každá rada drahá... ty robíš najlepšie čo môžeš, že sa môže u teba vykecať, vyplakať, žiaľ, viac pre ňu nemáš čo urobiť... a jej pomôže len čas, ak by to bolo veľmi zlé, tak môže skúsiť psychológa... je to smutné, ale nie je prvá ani posledná, čo niečo také zažíva, dá sa to zvládnuť... a deti jej nezoberie, toho sa naozaj báť nemusí, to chlapi radi hovoria, ale len preto, aby ublížili... veď keby mal dve deti na krku, tak by nezostávalo času na tú nádheru...

angua27
30. apr 2013

@andromedka7, ponižuje ju psychicky preto, že sa cíti vinný, preto ubližuje človeku, kvôli ktorému cití vinnu. klasika. univerzálna rada pre Tvoju kamošku neexistuje. ale nech skúsi nemyslieť do ďalekej budúcnosti, ani bedákať nad minulosťou. nech ide zo dňa na deň, s hodiny do hodiny. malé krôčiky, zamestnať sa nejakou činnosťou. sú na nej závislé jej deti, pre ne sa oplatí žiť a bojovať aj s ťažkými chvíľami. mne pomohlo sa vyplakať, až kým slzy neprestali tiecť sami, každý deň som si ráno v zrkladle opakovala, že mám krásne dieťa, som mladá, inteligentná a šikovná a zvládnem to. veľa som sa stretávala s inými mamičkami, pomáhala iným, len aby som nemusela riešiť vlastný bôl. a pomohlo, jedného krásneho dňa som zistila, že už to tak veľmi nebolí a že sa znova dokážem od srdca zasmiať. držím kamarátke moc, moc palce. 😉 a je super, že má takú kamošku ako Ty. dobrá duša, ktorá je ochotná vypočuť dookolo obohratú platňu je na nezaplatenie.

trish31
30. apr 2013

Este som to nezazila a snad ani nezazijem,ale s tym sa ani neda vyrovnat.Da sa s tym zmierit ale nie vyrovnat

sisaha
30. apr 2013

@andromedka7 do roka jej bucha na dvere a prosi aby ho vzala späť...

svetluskax
30. apr 2013

@andromedka7 , nuz hakliva, citliva tema...., takyto pribeh som absolvovala v prvom manzelstve, i ked bez deti...a mozem zhrnut len jedine..., vsetko to chce len cas, ten vylieci vsetko...v kazdom pripade sa tvoja kamoska musi zocelit a nenehat sa ponizovat....a zahanat do kuta.
Viem, ze s detmi je tazsie riesit takuto situaciu, su tu urcite aj existencne a ekonomicke parametre, ale ak je to co i len trochu mozne..., k takemuto chlapovi sa uz rozhodne nevracat, pretoze zato nestoji a neobstoji ziadny argument, pretoze v konecnom dosledku je to potom len nutene zlo, ktore nebude prospievat nikomu a obhajoby, ze kvoli detom.., to su uz velmi davno neplatne argumenty. Dvaja rozideni ludia, kazdy so svojim zivotom vedia ovela lepsie fungovat podla mna aj pre deti, ako dvaja spolubyvajuci , ktori sa umelo snazia navodit, ze su rodina a pritom je to iba same napatie. Nechcem moc mudrovat ohladom deti, nakolko ich este nemam.., ale to ostatne je cisto osobna skusenost. Po viac ako 10 rokoch, kedy sa to cele stalo sa veci same vykrystalizovali, ja vtedy velmi ublizena som nasla svoje stastie i ked nie hned, ale predsa pri terajsom manzelovi a moj ex dopadol dost zle. Pritom sa mi vtedy este posmieval .., ze ako uz len ja dopadnem..... Kto ako s kym zachadza, tak sam aj dopada..., otocilo sa to a to som mu nic zle nezelala... Kazdemu sa vsetko vrati, same... A hlavne, ked nieco skonci, moze nieco uz len lepsie zacat. U mna sa tak stalo a v podstate som mu zato vdacna, inak by som nikdy nemohla spoznat svojho terajsieho manzela s ktorym cakame babatko.
Prajem tvojej kamoske vela stastia a sil. A hlavu hore

janinah
30. apr 2013

u mňa by taký muž v momente skončil,kufre by mal okamžite pred dverami

acrobaleno
30. apr 2013

Nech mu kamoška pobalí kufre a postaví ich pred dvere a nech sa nebojí, že jej vezme deti. Nevezme, tá nová ich chcieť nebude a on tiež nie, pretože bude chcieť tráviť všetok čas s ňou.

irriss
30. apr 2013

@andromedka7
Ja jsem kdysi naplnila krabici od svatebniho daru "Tv"..ted po zkusenostech bych uz ani s balenim netravila cas...zadny opravdovy kufr..obrazek kufru dat za dvere se sipkou smer okno.....a veci vyhazet z okna.. 😅

irriss
30. apr 2013
karin1234
30. apr 2013

ahoj, hovoria,ze muzi co si nasli milenku sa správaju ako keby boli chorí a treba ich aj tak brať a treba počkať kym to pominie a opadne prvotná zamilovanosť a začnu používať okrem iného aj hlavu 😀 tvojej kamoške by som poradila s tym nebojovať, nechať ho tak, hlavne si zachovať hrdosť i ked je to tazke. podla mna pomoze zamerat svoju energiu na to aby cim najmenej utrpeli deti. je to cele velmi tazke, ale dostane sa z toho čas vsetko vylieči - aj ubolene srdce a neverníkom sa to často vráti aj s úrokmi len treba vyčkať.

karin1234
30. apr 2013

@acrobaleno ano jasne,ze deti jej nevezme, ved co by robil s nimi mali by dokopy 4 deti a bolo by po romantike 😀

digysa
30. apr 2013

Ja som uz asi velmi stara.....ale, keby mi zajtra manzel povedal, ze ma milenku a ze sa do nej zamiloval, tak by som bola urcite najskor prekvapena- dost by ma to zobralo, po hlave by mi chodilo asi 1000 veci, ale 2 veci viem s urcitostou:

1. V ziadnom pripade by som neplakala a neprosila
2. V den oznamenia tejto skutocnosti by to bola jeho posledna noc v nasej posteli

Zacala by som som rychlo premyslat o SEBE a DETOCH......on a milenka by boli asi posledna vec, ktora by mi vrtala hlavou.

Ak by mi manzel rovno do oci povedal, ze je ZAMILOVANY do inej zeny (nie, ze sa vyspal s inou) tam sa ine, ako rozvod hadam ani neda.....

Ako je vobec mozne, ze kamaratka stale s nim byva? To sa aj "psychicky" da takto zit?????

@andromedka7 pomoz kamaratke postrazit deti, nech sa s nim ona v klude porozprava, pobali mu tie kufre a vykopne ho do riti.........Ak potrebuje pobehat po uradoch, tak aj s tym by si jej mohla pomoct....

andromedka7
autor
30. apr 2013

Dakujem Vam za vase nazory aj ked toto asi vsetko ja viem len musim vyckat kedy to dojde aj jej lebo niekedy uz stracam trpezlivost....stale vrvaim co by som urobila ja a nechapem co robi ona ale asi clovek nepochopi kym nezazije.....
@digysa
@karin1234
@acer11
@saska.t
@adrioska
@sissy27
@angua27
@trish31
@svetluskax
@janinah
@acrobaleno
@irriss
@karin1234

sirinka
30. apr 2013

@andromedka7 nech ho hned vystahuje k tej uzasnici.... A zo sudu aby mu dosiel dopis, kolko ma platit... Este pred rozvodom...

cecil36
30. apr 2013

@digysa absolutny suhlas. A ja este dodam 3. V ziadnom pripade by som nekontaktovala milenku. Naco?

irriss
30. apr 2013

@digysa
Zalezi na obdobi, ktere clovek proziva...
Take jsem si to co TY myslela pred casem. 😉 .ale opet bych to brala jinak..ted bych to brala tak, ze by utekl od problemu..proto bych vyhazela vse z okna... 😎
V normalni situaci bych se zachovala jinak..ale jsou obdobi, kdy je pro nas partner oporou..dulezitym clankem... 😉
a nevera je ZRADA..dokud je nevera sexualnim prohreskem je to jine..ale pokud je to ZRADA v zivotni tisni....neakceptovatelne.. 😉

cecil36
30. apr 2013

@sirinka no bohuzial k tej uzasnici ked sa nebude chciet odstahovat a maju BSM, tak ho tam nedostane ani parom volov. Chlap co si najde milenku urcite nebude taky charakter, aby zene neublizoval tak sa (ne)dobrovolne odstahuje.

andromedka7
autor
30. apr 2013

@cecil36 presne jemu je dobre doma lebo ma aj milenku aj je doma a ma deti ...a ten byt je len jeho takze ona mu zbalit kufre nemoze

digysa
30. apr 2013

@irriss Podla mna by od ziadneho problemu neutekal......Podla mna kazdy muz, co si najde milenku si narobi problemov 2x tolko. Nie je nic horsie, ako zivit, starat sa a pendlovat medzi dvomi rodinami.........

Kazda nevera a rozchod je cesta k problemom........a velkym..... 🙂

irriss
30. apr 2013

@digysa Jenze chlap, co si najde milenku, nez vystrizlivy, tak si mysli, ze je schopen zit a uzivit se Laskou😀
Sex je droga..a ten kvalitni i dieta!

nemas jine potreby nez ... 😝 takze vlastne i usetris.. 😀 😉 😉 😉
Sakra ja bych milovala, az bych omdlela!!😀
p.s. hubnu😉

cecil36
30. apr 2013

@andromedka7 no to je este horsia situacia ako ked je v BSM 😒 Osobne si myslim, ze takyto "charakter" by neopustil ani spolocny byt nieto este vlastny. Proste co mu chyba? A ze zene ublizuje? Na to prdi zvysoka, lebo to by si rozmyslel uz hned tu milenku, ktorou jej ublizil najviac. Hmm, tazka rada v tomto 😒 Kamosky mi je naozaj luto ☹ Nema moznost ist k rodicom, do podnajmu.... kamkolvek od neho. A ja radim aj podat predbezne zverenie deti do vychovy a vyrubenie vyzivneho na ne. Pri maloletych sudy rozhoduju najneskor do 3 mesicov.

cecil36
30. apr 2013

@irriss 😀 😀 😀 😀 😀 😀

irriss
30. apr 2013

@cecil36 ..no moc se nesmej. 😀 .ze mne by byla priserna milenka..neco jako 7mi hlava san... 😎

svetluskax
30. apr 2013

@andromedka7 mas presne pravdu, kym to clovek sam nezazije na vlastnej kozi, tak nevie o com rozprava...., lepsie povedane, si len mysli, ale v realnom zivote sa potom kazda zachovame rozne...inak.., teda mozno..., ale tak to je zivot.., musi si to poriesit kazdy sam.

digysa
30. apr 2013

@irriss No jasneeeeee....ved to pozname..... Ale ved on sa z tej iluzie dostane.... Nezalezi na tom, ze on preziva krasne chvile s milenkou.......my, zeny sme na nohach a v realite........on sa do nej dostane neskor........Ale to neznamena, ze ma po probleme......na neho si ta REALITA pocka.... zatial co ja budem uz davno mat vsetko vyriesene...

irriss
30. apr 2013

@digysa "BUM PRASK BUMERANG! 😀 😀 😀 "