Manžel ma hnevá svojou smrteľnou nádchou.

6. jan 2020

Dnes som sa uz riadne rozculila. Uz 3 tyzdne manzel nemoze nic robit, lebo ma nadchu. Len doma sedi. Nemozeme ist nikam, lebo ma nadchu. Ja ho len obskakujem. Caje mu robim, varim atd., a uz mi to lezie na nervi. Ani na Vianocnych trhoch sme neboli, lebo ma nadchu. Nema ani horucku ani nekasle. Ani so psikom nejde. Lebo ved nadycha sa studeneho vzduchu, a horsie mu bude. A mna uz ide porazit. Nikdy v zivote som 3 tyzdne nedarebacila kvoli nadche. Dnes sme sa kvoli tomu uz pohadali. Som mu povedala, ze uz by mal prestat simulovat, ze 3 tyzdne sa to uz neda vydrzat. A sa ma spytal, ci chcem, aby dostal zapal pluc, ked sa nevylieci...Urazil sa, a isiel sa hrat na pc. Keby je ozaj chory, ja nepoviem nic, ale on v kuse sa len hry hra, a necha sa obskakovat...

Tu začni písať odpoveď...

simsalabim
6. jan 2020

A preco ho obskakujes? K lekarovi ho vyzen, ked je taky chory... v praci mu to toleruju?

janinka007
6. jan 2020

Uz by som sa venovala maximalne tomu psovi, mm by sa mohol aj potentovat. Och, zase mam tlak 200 na 100😬

autor
6. jan 2020

@simsalabim lebo je chory tak ho obskakujem. Doteraz toto nikdy nerobil. Iba teraz ako dostal nadchu. Ale uz prisiel za mnou. Ze pod ideme spolu von na romanticku prechadzku aj so psikom. Tak ide konecne von 😊

amelia000
6. jan 2020

Citala som to muzovi, a jeho reakcia :
Uplne mu to schvalujem, on sa nesiel hrat za pc on siel relaxovat! Pche! Necitlive zeny, empatia 0 bodov, chory clovek si pri nich nemoze vydychnut. Ma moju plnu podporu a keby potreboval psychicku podporu moze mj zavolat. Inak sa z tejto tyranie zien nedostaneme...😂😂😂😂😂😂 a ja sa tu rehocem 😂😂😂

simsalabim
6. jan 2020

Ale ty hovoris, ze chory nie je. Teplotu nema a hry sa hra. Ja ked som chora, lezim polomrtva v posteli. Al nie som polomrtva, kmitam a chodim do prace.

ivanka12311
6. jan 2020

🙈 Niečo na pobavenie o mužochsoplikoch a horúčkach

danielinaa
6. jan 2020

3 tyzdne na nadchu je trochu privela. Nebude to daco vaznejsie?

adusa1987
6. jan 2020

@ivanka12311 toto som dala muzovy naj cita ta ze kde na take napady chodim 😆

ivanka12311
6. jan 2020

@adusa1987 veď to sedí ako riť na šerbel 😁😆 aj môj je taký istý... bože ešte nevedia čo je pôrod a zomierajú pri zvýšenej teplote a soplikoch

adusa1987
6. jan 2020

@ivanka12311 vraj nepravda 😆😆😆 no jasne uz som si zazila cecne je nachladeny a zomiera 😆

ivanka12311
6. jan 2020

@adusa1987 mám dojem že deti to fakt lepšie znášajú ako tí chlapi 😁

janinka007
6. jan 2020

@danielinaa no poviem ti, ze ja som tiez nieco lapla pred vianocami a drzi ma to doteraz. Kasel na zadrhnutie, sople a inak mi nic nie je. Ani teplota, ani nic. Ale tusim to uz prechadza. Zajtra mam zubara a normalne som uvazovala, ze ho zrusim, lebo ked ma lapne kasel, tak hotovo.

adusa1987
6. jan 2020

@ivanka12311 oo to ano aj moja rocna sa prave trapi s 39,2 a je okej viac nez jej ocko 😆

ivanka12311
6. jan 2020

@adusa1987 my sme takto isto pred 2tyzdnami vysoke teploty.Najhorašie je že to sa bojíš aj vôbec zaspať.Ja ti to verím😔 skoré uzdravenie 💛

arcticcode
6. jan 2020

Predvcerom som a nadchou a teplotou 39°C odhrnal sneh a aj susedovi, bo uz ma 86 rokov. Nehadzte nas vsetkych do jedneho vreca, nie sme vsetci rovnaki

ivanka12311
6. jan 2020

@arcticcode česť výnimkám ;)

arcticcode
6. jan 2020

Jop, podla mojho nazoru chlap musi byt aj kus tvrdy, co znamena, ze musi vydrzat aj nepohodlie, aj bolest.
I do not fear neither death nor pain 😀

adusa1987
6. jan 2020

@ivanka12311 no ved sa prave zgrckala a to ani nejedla len sa naoila cajika a bum...pozeram a teplota 38,8 a to este len 2 hodiny po podani liekov tak som jej dala chladivu naplast na celo a sla spat chudinka mala ani nepovie co jej je 😫

weisovameggy4444
6. jan 2020

Prestať mu robiť full servis a hneď bude zdraví

sissy27
6. jan 2020

Poobzerala by som sa po klinike, kde robia eutanáziu (najbližšie tuším švajčiarsko a holandsko) a dala mu vyplniť papiere, čo už s takým beznádejným smrteľným prípadom 🤷‍♀️ S obskakovaním by som ja osobne ani nezačínala, akurát by som mu prikúrila v izbe alebo dala za hrsť hliny, nech si prikladá na hruď (podľa toho či chce byť po smrti spopolnený alebo pochovaný do zeme, nech trénuje).
Inak on nemusí chodiť do práce, ty živíš rodinu a ešte mu skáčeš okolo zadku? 🙈

miadi
6. jan 2020

Nic mu neni urobil si relax sviatky a z teba nepoviem čo 😀

autor
6. jan 2020

@sissy27 chodi do prace, ale boli sviatky tak sme mali aj volna dost. Nie som urcite zivitel rodiny 😀

autor
6. jan 2020

@miadi ano ty vies presne vsetko 😀. Ja som pisala, ze posledne 3 tyzdne iba oddychuje, a nepomaha. Sme spolu 8 krasnych rokov. A vzdy bol dokonaly vo vsetkom. Keby mas take manzelstvo ako my mohla by si byt prestasna. Prvy krat v zivote ho skolila nadcha a preto nepomaha. Ale uz sme si to dnes vydiskutovali. A boli sme uz aj von, a aj do kina ideme o chvilu. A jedine z teba muz si robi nepoviem co....😀

miiriaam
6. jan 2020

@janinka007 presne! Uz tri tyzdne to mam...a este som do toho zvracala a ten kasel ani nevravim.. az sanka ma z toho boli a usi ani nevravim...otras

bobricek1979
6. jan 2020

Počkaj a do prace chodí?

autor
6. jan 2020

@bobricek1979 Asi dva krat bol pocas tych 3 tyzdnov v praci. Nadcasy cerpal 😊. A od zajtra ide normalne chodit do prace.

mirage
6. jan 2020

Pozri, ked ho tu obhajujes a bojujes zanho, asi to nebude take katastrofalne. Cize? O co ide?

miadi
6. jan 2020

Ty si zvlastna osoba najprv tu nanho peniš. Opišeš ako mu nic nie je len sa hra 3t na pc. A potom zrazu je najuzasnejsi chlap na svete. No tazko by som bola stastnejsia mat doma nieco take co si opisala ze sa to cele sviatky len hra hry a nic doma neurobil Ja tu na svojho muza nepindam ako ty. Zivot by som nemenila stebou ani s inym som stastna a spokojna. Si skus najprv rozmysliet co napišeš. Najprv sa stažujes a potom si najstastnejšia to sa trošku bije. Trochu bipolarne emocie. A nic strasne som ti nenapisala ty mas dost utocnu povahu. Skoda reci. Hlavne ze uz pan manzel nema smrtelnu nadchu. 😆

katus226
6. jan 2020

Smrtelna muzska choroba na 6 - soplik... 😛 Niekde som videla bohovske video k tomuto, len neviem kde