Manžel ma bije

dominika6
8. feb 2016

bije ma manzel, je to spravne ? nemala by som to nechat len tak ?
asi som tehotna, ale neviem to presne a
mohli by ste mi poradiť?

ludo811
8. feb 2016

Bije ťa.? udať dať zavrieť

zojazoja
8. feb 2016

@dominika6 1. pokial ho milujes a mas s nim deti a dava ti peňáze tak je to spravne.....to zvladnes, si silna zena, a isto aj on silny muz, deti potrebuju silneho otca.......2. tvoja druha otazka: skus sa opytat v teme Zdravotne problemy, zarucujem sa ti, ze tam bud budes tehotna alebo uz nikdy nebudes tehotna....Pekny den prajem 😉

lintu
8. feb 2016

bije ťa manžel a ty sa seriózne pýtaš či je to správne? 😕 ak ti to robí dobre a súhlasíš s jeho správaním, tak jednoznačne to je správne

pribinak
8. feb 2016

Nie zostan s nim a bud rada, ze ta udrie, spravny muz tak dokazuje svoju lasku

dominika6
autor
8. feb 2016

@zojazoja
jasné že ho milujem aj on mňa furt mi vypisuje ľúbostné listy z väzenia 😀
no asi to budú dvojičky :-/

zojazoja
8. feb 2016

@dominika6 tak asi sa uz meni trocha, to vies, pravidelna strava a pravidelny sex to robi svoje.... 🙂 🙂
jaaaj , takze si objavila dve ciarky na teste a budes mat dvojky...graulujem 🙂

dominika6
autor
8. feb 2016

@zojazoja
hej vraj si našiel kamoša a rozumejú si,tak mu nič nechýba a už ani ja 😀
a urobila som si testy 2 na každej 2 čiarky...tak teraz počkať...štvoričky?

santafe
8. feb 2016

@dominika6
ja som ti este v tej predchadzajucej dolezitej diskusii chcela napisat, ale zamkli ju, tak som nestihla. pisala si tam, ze si si robila IQ test, ale bol negativny. tak som ti chcela poradit, aby si si ho skusila robit obden, lebo IQ vraj stupa obden...ale ak nevydrzis, tak testuj aj 2x za den, ja ta pochopim 😀

priora
8. feb 2016

A s kým budú dvojičky ked je v base 🙂)

dominika6
autor
8. feb 2016

@santafe
vitaj 🙂
tu mi môžeš povedať čo máš na srdci 😀

dominika6
autor
8. feb 2016

@priora
no však dve s mužom a dve so susedom.. 😀 nejak sa to pomiešalo v bruchu

zojazoja
8. feb 2016

@dominika6 ver tomu, ze mu chybas....svojho nového kamosa asi nemoze mlatit..neboj, .isto mu chybas...ved tak si ulahodil vzdy na tebe 🙂

dominika6
autor
8. feb 2016

@zojazoja
no dúfam že mi ho nedovedie domov 😀

klaudusik7
8. feb 2016
Používateľ klaudusik7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od klaudusik7.

toto je fakt divne, ja by som si to nenechala aby ma niekto bil

katkaxo
8. feb 2016

@zojazoja je správne že ju bije ??!

alaguema
8. feb 2016

@katkaxo to je asi recesia táto téma 😉

natalym
8. feb 2016

Zbi ho aj Ty. Najlepšie hliníkovou lopatou.

lauricka
8. feb 2016

chod s kamoskou na kavu, ked sa nudis. Ci nemas, chuda, ani kamosky? Vidim, ze sa potrebujes zabavit, no toho tu uz bolo tolko, ze asi sa ti to neuchyti....no, ved uvidis, mozno ano...

lauricka
8. feb 2016

@alaguema asi? 😀

gala79
8. feb 2016

opakovany vtip uz nie je vtip 😎

bobulazelena
8. feb 2016

@dominika6 to uz co je za otazka, ze ci je to spravne ???

bobulazelena
8. feb 2016

Och az teraz pozeram ze to je vtip...ja ze zas dalsia taka mimo :'D

alaguema
8. feb 2016

@lauricka no tak tu naozaj nikdy nevieš 🙂

maria_u
8. feb 2016

@dominika6 jasne že je to v pohode, ti mama doma nepovedala, že tak muži prejavujú lásku 😉 no a ak si nie si istá, či si v tom, počkaj cca 9mesiacov, vtedy by sa to malo ukázať na betón 😉 Inak, tú hliníkovú lopatu, čo ti tu radili, by si mala zvážiť 😉

mamulka211
8. feb 2016

u vas v osade to je normalne ne, ze muz bije zenu dig. A ked je v base, ta ta uz nebije ne? Nic sa neboj, porodis, dostanes pridavky a aj on, ked bude dobre siť topane, ti posle vyzivne. Komu lepsie...

brcka252
8. feb 2016
Používateľ brcka252 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od brcka252.

no esteze je to vtip :D

linduska86
8. feb 2016

@dominika6 vies co moja zlata - daj si facku a nepis tu p*****y - o tom , ze ta niekto bije - keby ta manzel bil tak to napises v uplne inom tone a zneni alebo by si to sem nikdy nenapisala - lebo zeny, ktoré sú týrané sa taketo p*****y nepytaju ... normalne vypnite tuto komunikaciu lebo tento modry konik ide dole vodou !!!

moonlight1210
8. feb 2016

@dominika6
si si zabudla dnes vziat tabletky, co ti predpisali na psychiatrii?

ja viem, ze ta tu zdvihli zo stolicky mnohe blogy iných zien (ved si to dala dost patricne najavo v tych blogoch - vzdy neustale pokusy o nadnesene prispevky cloveka, co je vysoko nad vsetkym pozemskym dianim), ale prestan sa tu strapnovat tymto pokusom o akoze ironiu.

(znova odporucam neprepadat pocitu, ze to mas pod kontrolou a tabletky, napriek pocitu zlepsenia, brat dosledne a pravidelne. napis si niekam listocek ku zrkadlu v kupelni, aby si si spomenula, az si budes umyvat zuby. umyvas si zuby, vsak?)

dominika6
autor
8. feb 2016

Pre tie nechapave bez stipky zmyslu pre humor...
zalozit 30tem denne o vytokoch,ocikanych testoch,a neexistujucich tehotenstvach..
koho to bavi.
Zalozila som prvu temu ako parodiu na odreagovanie kde sa mohlo diskutovat o vsetkom a zasmiat sa...
Temu zamkli lebo som nemala vraj ziadny problem...
Tak som temu zalozila s inym nazvom a mozme sirit dobru naladu dalej..
poniektore potrebujete same asi pomoc ked vam ani prilizeny link na temu nepomoze chapat...
smutne..
davam priestor babam ktore sa popri materstve dokazu zasmiat a nuesu ako kwby mali trn v riti