Manžel ma asi klame. Aký máte názor?

meichen
27. júl 2016

Som 6 rokov vydata, mame syna. Manzel pracuje mimo bydliska, 400 km od nas. Niekolkokrat mi povedal, ze ked ide z ubytovne nakupit si, musi prejst cez istu stvrt mesta, kde stoja prostitutky a ponukaju sluzby. Dnes sme spolu telefonovali, ked si siel z prace nakupit. Dovolali sme, on polozil a potom mi napisal cez fb, chvilku sme si pisali a naraz napisal, ze ozvem sa o chvilku. Asi o 15 min. mi zavolal, ze sa mu stala taka vec, ze zas siel okolo istej zenskej a ta mu ponukla svoje sluzby a ze on zo srandy vytiahol firemny preukaz s fotkou s tym, ze ju strasil, ze to je policajny preukaz a ze ona zacala volat policiu, ze niekto sa vydava za policajta. Pytala sa ho, ci pocka, ci neujde a ze on povedal, ze neujde, ze pocka a ze nakoniec prisli policajti a ze na nu nakricali, ze nech vypadne, ze oni ju nebudu stale chranit a ze od neho pytali ukazat ten preukaz a nato ich poslali oboch prec. Mam z toho velmi zly pocit. Neverim mu proste. Je to strasne blby pribeh, po prve, normalny, slusny muz by sa pri takej stetke ani nepristavil, ale by ju poslal kade lahsie, naco by sa s nou tak zahraval a vytahoval by nejaky preukaz, aby ju zastrasil a naco by cakal na prichod policie, keby aj ho ona nahlasila, mohol ujst a nikto by ho predsa nenasiel...nedava mi to zmysel a citim sa hrozne. aky mate nato nazor vy?

oslo1
27. júl 2016

Preco ti to vobec hovoril? To co sa potreboval pochvalit? Prostitutkou? Boze dobry, to co ma za ego? Aj keby to bola pravda, tak taketo veci v tomto kontexte sa nehovoria manzelke.

meichen
autor
27. júl 2016

@oslo1 presne toto ma napadlo, je to proste strasne a dal mi hrozneho chrobaka do hlavy. Moj nazor je taky, ze mu ta zenska ponukla sluzby a on to chcel zadara, tak ju postrasil, ze ju zabasne, ak mu to nespravi takto a ked ona odmietla, lebo sa jej to nezdalo, zavolala policiu a on neviem, ci ma vycitky, ci co....je mi hrozne

misel0806
27. júl 2016

Pekne vymyslene,ziaden preukaz,on nastavila on skocil,,ked tolko okolo chodil jednoducho neodolal.. Mne by pri tomto tuhla krv v zilach.. Boze lacnej stetke sa dat. Bodaj by chytila mor

meichen
autor
27. júl 2016

@misel0806 naco mi to ale hovoril, ved mohol byt ticho, boze....

jemena
27. júl 2016

@meichen možno preto ti to povedal, lebo sa obáva, že ešte sa bude táto vec riešiť, prípadne ak by prišlo niečo z policie na jeho trvalu adresu, asi by sa mu to blbo vysvetlovalo tebe, ako manželke. Vlastne ta predpripravil. Aj toto by mohlo byť vysvetlenie.

misel0806
27. júl 2016

@meichen ,,co oko nevidi ,to srdce neboli. Nemal ti to hovorit. Tymto zo seba spravil total chudaka.. Asi si myslel ze mu to zozeries,no ta historka s preukazom je az moc okata

oslo1
27. júl 2016

@meichen no lebo si potreboval ulavit svedomiu. Je to skratka hrdina.
ja proti prosttutkam nic nema, ale ked uz pouzije jej sluzby, nech za ne aj slusne zsplati. A nie, ze sa hra na policajta, to co si myslel, ze za to ze on je blby, tak aj ona bude blba?
A este ti to aj zzvesi na nos.

lyzzy
27. júl 2016

Či už klame alebo nie.Či ju pretiahol alebo nie.Každopádne by mal dospieť.Lebo aj jedno aj druhé je.dosť trápne na dospelého.chlapa,otca rodiny.

pribinak
27. júl 2016

Mne sa dost pozdáva nazor
@jemena pretoze prostitútky preukaz policajtov poznajú
Takze story ze on je polis a ukáže jej nejaky firemný preukaz mohla prostitútku mierne pobaviť ale sj vystrašiť
Takze fakt mohla zavolať policajtov a ti ho mozu riesit, ze sa vydával za policajta
Mozno len chcel to dat dopredu vediet, aj vydá to fakt nejak riešilo

To ze ho prostitútka viac krát oslovila mu verím a aj to, ze nevedel ako sa jej striasť a vymyslel takúto blbost s preukazom

Ak ny ta fakt podviedol, urcite by ti to nevešal cele na nos
U mužov platí stare známe : zatĺkať, zatĺkať a este raz zatĺkať

meichen
autor
27. júl 2016

@pribinak ja neviem, ale vraj kym prisli policajti preslo takmer 10 minut, to mohol davno byt prec a zas to, ze sa vydaval za polisa je tvrdenie proti tvrdeniu

saurian
27. júl 2016

mas viac moznosti.... mna napadaju nasledovne...
bud sa "nudi" a je to tak ako vravi, ale potom asi nebude normalny a uz vobec by ti to nevesal na nos (ale toto dokazes len ty posudit aka je povaha a ci by taku blbinu robil, zvlast ci by riskoval ze fakt pridu "ozajstni" policajti - proste malo pravdepodobne)
alebo
vyuzil jej sluzby a prisli prave policajti aby sa preukazali a ma obavy ze sa to bude riesit, a tak ti to povedal aby si potom nebola zaskocena ci prekvapena...
alebo
moze to byt naozaj tak ako vravel, v pripade, ze ho tie prostitutky fakt otravuju (co sa deje - ponukaju sa predsa aby zarobili) a chcel sa ich zbavit.
skus porozmyslat ci sa zmenilo nieco na jeho spravani, nebud zaujata touto prihodou, ak si mu doteraz verila a nic sa nezmenilo, tak asi by som neriesila...

pribinak
27. júl 2016

@meichen no jasne, ze je to tvrdenie proti tvrdeniu, ale pre istotu ti to povedal, keby daco
10 min nie je dlho a ak ho opísala ci zachytili kamery niekde po ceste na ubytovňu...
Su to špekulácie a konšpirácie, ved uvidis ;)

janinah
27. júl 2016

Prestaň si vymýšľať a namýšľať,nikdy nebudeš mať dôkaz ako to ozaj bolo,tak to pusť z hlavy...ty si snáď poznáš svojho chlapa a nie my a to budeš radšej veriť koníkovským scénarom čo tu baby popíšu?..a ak mu neveríš,tak sa rozveď 😒 osobne by som nepustila muža ďaleko pracovať,ak by doma nebola robota,tak sa sťahujeme ,ale všetci ako rodina,ale nie pre riziko nevery,len si myslím,že rodina má žiť spolu

jeennyv
27. júl 2016

@meichen nechcem byt zla, ale ja by som mu neverila...uz len z toho hladiska, ze taketo spravanie poznam aj u inych ludi ci niekedy ho robim aj ja sice v banalite ako je nakupovanie, len pre priklad, ja rada nakupujem, minam svoje, ale doma su niekedy recicky, preto ked nieco kupim, tak uberiem euro alebo poviem, ze to bolo v akcii atd... a to je podla mna to iste, povie ti pol pravdy alebo cast, ze videl stretol atd. aby sa nepovedalo, hlavne ak to niekoho tazi, je to vidno alebo by sa na to mohlo prist...z pol pravdy je cela...

loginexistuje
28. júl 2016

a teraz tu o cervenej ciapocke...

su dva typy klamarov bud zatlkaju aj ked je to jasne alebo rozpravaju taku bachorku s cim viac detailami ..

taketo tie ceste devy to je to ta najhorsia varianta ako si vrznut.... mimo vztahu ... myslim ze muz s moralnymi zasadami by s nimi ani nediskutoval ...

modraslza
28. júl 2016

@meichen skor mi to pripada ako , vymyslena vyhovorka..neprichitili ho s policajti s prostitutkou a zapisili si jeho meno, ci vypitali vodicak , obcianku ci dali pokutu, ci preukaz z prace ? ak sa take nieco robieva neviem, co sa robieva ak je niekto prichyteny s prostitutkou?....a potom mozno chytil paniku a sa znazi iba dopredu upoznit , ze ak nieco budes pocut,,,tak to bolo takto ako hovori(co je uplne ze blbost, ale v panike si ine nevedel vymysliet) a nie hentak a tak..no neviem, ja iba typujem 😀

modraslza
28. júl 2016

@jemena ano i ja si to iste myslim

modraslza
28. júl 2016

@meichen je to neprijemne, ja by som sa asi i bala, ze sa nakazim od neho...poznas svojho muza, myslis, ze je ozaj schopny spravit to s prostiutkou, postavajucou pri ceste 🤐 ?,,,chod najblizsie sa prejst snim tade i ty do obchodu, mozes ist za nim par metrov , uvidis, ako budu na neho reagovat(ci tam bude nejaka fesanda preneho znama), ja by som asi nevydrzala a musela sa ist presvedcit 😀 🤐 no nezabudni nehovor mu to dobredu, iba par minut pred

modraslza
28. júl 2016

@oslo1 nechapem tvojmu prispevku, tebe nevadi ak tvoj muz pouzije sluzby prostitutky? alebo som ta zle pochopila

oslo1
28. júl 2016

@modraslza samozrejme, ze by mi to vadilo, kebyze muz pouzije prostitutkine sluzby.
Na druhej strand ale pracujem ako sestricka a preto viem, ze aj prostitutky su len ludia. Akokolvek sa na ne pozeras,nevadz vsetku spinu na ne.
Podla mna tvoj muz:
X ma prehnanu fantaziu
X bol prichyteny s prostitutkou a policajti urobili zapis, tak teraz sa boji
X niekto ho s nou uvidel, ono svet je maly
X ons mu ten preukaz zobrala a preto musel cakat na policajtov
Viac ma nic nenapada. Kazdopadne nemam rada, ked niekto si robi s niekoho srandu, kope ludi nizsie, aby on bol vyssie a este sa s tym chvali.
Posli muza na testy a ked nevie drzat vtaka v gatiach, nech okolo vykricanych a ukricanych zien ani nechodi.

lubaduris
28. júl 2016

prepac ale tvoj manzel je trapko :D ci uz klame alebo nie

sue
28. júl 2016

...no mne toto pripadá ako celé vymyslené...

meichen
autor
28. júl 2016

@sue ako ze ja vymyslam,alebo moj muz? Lebo ja nevymyslam a chapem,ze to znie divne,preto som to sem dala,aby som sa utvrdila v tom,ze nie len mne to pride vsetko ako bajka od Ezopa

vroni
28. júl 2016

@meichen, mne to pripada ako historka od piva, ked sa pripiti chlapi vytahuju, kto dalej docika.
Vyuzit sluzby prostitutky nie je trestny cin a policajti by ho mali hlboko v pazi, takze hovorit o prichyteni je smiesne. Nie je Charlie Sheen a nie sme v ju es ej.
Prostitutka by skor zavolala pasaka, ktory by panovi mierne vylepsil fasadu a nie policajtov.
Deva bola daka malo zamestnana, ked mala cas tam s nim cakat na policajtov.
Proste alebo cele vymyslene, aby sa ukazal ako tazky frajer alebo nieco vyviedol a caka nejaku korespondenciu a toto je predpriprava pre teba.....

sono2
28. júl 2016

@meichen podľa mňa to hrozne prežívaš. To je tvoj muž taky plytký že by šiel so štetkou to fakt? Moj sa tiez s kade kym komunikuje, v tom by som moc problém nehľadala.

sono2
28. júl 2016

@vroni presne😀😀

meichen
autor
28. júl 2016

@sono2 neviem,ci by siel s prostitutkou...to ale nikto nemoze o inom povedat,co by spravil, no nechapem,preco by sa pri nejakej vobec pristavoval,keby nemal nejaky umysel a hlavne neviem,ako mam reagovat na to,co mi povedal? Neverim mu a citim nieco zle.

duplessis
28. júl 2016

Verím ti, že sa cítiš hrozne. Ale myslím, že skôr než sa tu necháš zmiasť rôznymi dohadmi od žien, ktoré teba ani tvojho muža vôbec, ale vôbec nepoznajú, mala by si to prebrať so svojim mužom, povedať jemu to čo si nám tu napísala a že mu potrebuješ znova začať veriť, lebo takto sa to určite nedá.

0silvia0
28. júl 2016

@meichen myslím, že chlap, ktorý nemá záujem o služby prostitútky sa nebude pri nej zastavovať, srandovať s preukazom a takto trapošiť. Jednoducho prejde okolo a vyhodí takúto devu z hlavy... Tvojho manžela tieto prostitútky v hlave mátali, nakoľko ti to nejako často spomínal. Ak by ti to spomenul raz, dobre, ale spomínal ti to viackrát. Podľa mňa niečo skúšal, o niečo mu išlo s prostitútkou a pravdepodobne to nevyšlo podľa jeho predstáv, tak ti povedal na jeho sebaospravedlnenie takúto rozprávočku...

victory7897
28. júl 2016

@janinah presne tak,suhlasim..tu sa pytat na nazory co bolo,a ci verit,fakt nieje na mieste...podla mna jej sluzby vobec nevyuzil ako sa tu tvrdi,urcite by to manzelke neotlkal o hlavu..