Manžel klame

10. sep 2023

Ahojte, manžel pracuje v Belgicku ja bývam u svokry s 2 ročným synom.. a manžel mi neustále klame už má to fakt nebaví snažím sa mu dohovoriť veci a on to ma ťažko nasalame tal fungujeme už možno od Vianoc.. neustále miznú peniaze (zarobí dosť tak nwm koľko možno mi ani nepovie koľko zRobi celú sumu)... ako to riešite vy?

colsami
10. sep 2023

Ty mas viac problemov... Riesite otazku byvania spolocneho? A nie u svokry? Co Vase osamostatnenie? Dokedy bude manzel v zahranici? Preco nemozte ist s nim?

Daj vztah doporiadku, kym sa da, ak sa da...

autor
10. sep 2023

@colsami stávame tu dom 🙂 a sťahovať sa budeme do vianoc

autor
10. sep 2023

@colsami ja mam rodinu 240km ďalej pol republiky

anjelicek26
10. sep 2023

Stavba domu, male dieta,partner v zahranici.. tato kombi je tazka pre akekolvek funfujuce partnerstvo.. on tam funguje ako slobodny a tu padne do povinnosti a rutiny.. rodiny maju byt spolu.. Ale ak to je len do vianoc,vydrzte.

autor
10. sep 2023

@anjelicek26 sťahujeme. Sa do Vianoc a on tam chce vytrvat eate pár rokov

bajka16
10. sep 2023

Nenapisala si v čom ti klame a hlavne ako vieš že klame?

viestta
10. sep 2023

Autorka, takze budes slamena vdova s detmi aj nadalej, len nebudete byvat u svokry ale vo svojom. Nic sa nezmeni, len ty budes mat este viac starosti a roboty a pan si bude uzivat zivot slobodneho mladenca. Nie, toto nie je dobre. A ked ti uz teraz zatajuje prijmy tak ti ich bude zatajovat aj potom. Ked ti uz teraz vydeluje peniaze na domacnost a dieta, bude ti ich vydelovat aj nadalej. Ked financne nevyjdes, bude to tvoja chyba, lebo TY si prehajdakala jeho peniaze. Takto rodinny zivot vyzerat nema.

anjelicek26
10. sep 2023

Nie takto rodinny zivot vyzerat nema. Ale na to Si sadnite v klude,vo vasomm dome a nastavte si pravidla. O rok si v praci a samostatna vo vlastnom byvani...pracujte s muzom na vztahu a nie na vycitkach...

ysseba
10. sep 2023

Nechápem prečo tam chce zostať pár rokov. O rok ideš do práce aj ty, čiže sa vám zvýši príjem, dom bude postavený, nechápem prečo chce byť mimo rodiny. Keď si na materskej, tak dobre - dá sa to "zvaliť" na to, že viac zarobí, ale keď už budeš pracovať aj ty? Chce to vážny rozhovor.

autor
10. sep 2023

@bajka16 v peniazoch a viem to tak jeden mesiac som videla vyplatnu pásku a 15% z toho mi ul kde neviem 🙂 povedal Mi ze on takú výplatu nemal že to mal niekoho iného výplatnú pásku samozrejme mu to neverim
@bajka16

autor
10. sep 2023

@ysseba veru s nim sa nedá rozprávať on mi povie ze naco chcem ísť do roboty keď on zarobí že ja mám byť na materskej a ze on chce viac detí ale samozrejme ja nechcem keďže pomoc nemám. A ked je malý chorý mam xo robit okolo jedného bez pomoci

anjelicek26
10. sep 2023

Ale no tak jedno dieta nie je zasa ziadna neskutocne praca,aj ked to teraz tak pocitujes. Citis sa sama.. pritom keby sa tam nastavis,zvladas to lavou zadnou...15 percent prijmu vyhadzuje muz na blbosti, v Tom problem nevidim. Problem vidim v tom,ze chces vediet vzdy a vsetko a este ides do toho sprtat s vyplatnymi paskami... Ci pojdes do prace je Len tvoje rozhodnutie. Ked bude maly v skolke by si doma aj tak padla nudou...hneva ta,ze ty robis doma full servis a vychovavat dieta a on zije A
Ako slobodny. Kolko Ste vzali hypoteku? Ake mate splatky? Zarobi muz aj na Slovensku dobre? Skuste kompromisy na oboch stranach. Vnimat aj toho druheho. Lebo podla mna je tam kopa vycitiek a riesenie nemate...

autor
10. sep 2023

@anjelicek26 nemáme hypo preto tam robí 🙂 my sme mladý mame len po 26r... a ja som predtým robila na tu riečnych lodach v Belgicku tam sme za spoznali.. tu na Orave zarobí biedne

anjelicek26
10. sep 2023

Takze alternativa vratit sa domov vlastne nie je kvoli financiam. Preco teda stavate dom na Orave? Ked je to tam pracovne zle.. mohli ste ostat obaja + maly v Belgicku a kupit domcek tam...Kazdopadne mladucky ste este obaja,chybate si...

cacianka
10. sep 2023

Aké tajnosti ?! Trvala by som na pracovnej zmluve , platový dekrét aj pásky do ruky. Máte BSM a ak nemá za ušami, tak ti to všetko predloží. Keby nekluckoval, ale na rovinu povedal, tak nemáš dôvod na pochybnosti.
15% môžu byť nejake odvody, poistenie, šetrenie, ale aj výživné ... hmmm🙊

vanilkovazmrzka
10. sep 2023

No tak ked budes uz byvat v dome, a on si bude nadalej zit svoj “slobodny zivot” v zahranici, aspon si aj tu budes moct zit zivot slobodnej zabezpecenej matky tu na sk 🙂 a mozno najdes niekoho lepsieho, lebo s notorickym klamarom naozaj zit nechces.

katkazuz
10. sep 2023

Nerozumiem prečo si sa vratila na Slovensko. Nemohla si aj s dieťatkom ostať tam? Veď si tam zrejme nepracovala na čierno.

olimuc
10. sep 2023

Dufam teda, ze v LV si napisana a ze je to vas dom a vas pozemok. No hlavne sa nespoliehaj na neho a sediet doma. To vacsinou konci katastrofou…je pekne, ze chce viac deti, ale on ta bude financovat len dovtedy kym nebudes “otravna”. Hej ste mladucky, ale mali ste ostat v Belgicku … na Orave niekde, kde sa muchy obracaju, co …mozes mat barak ako kravu… ale co z toho. Maly vidi tatka raz za tyzden, ty z neho nemas tiez nic a dalsich 40 rokov co?

luccija
10. sep 2023

Ty riešiš 15% z platu?veď sa tam stravuje, míňa, precestuje...povedz ďalší mesiac, že chces vidieť jeho pasku, keď tá prvá bola kolegova o čom pochybujem.Taketo žitie na diaľku je zle.Kolko rokov tam ešte chce byť?