Manžel je večne nespokojný

ildi16
2. aug 2017

ahojte..ani neviem kde zacat.dost ma trapi nas vztah s muzom.resp.jeho postoj a tak....
mame tri deti.14r.6r4r.moj muz neznasa ked mi ma pomohat.nevyzadujem aby pral varil zmyval.teraz je dva mes.doma..len take mensie pomoci.ci vylozit umyvacku alebo aby si po sebe odpratal veci ked sa dosprchuje a podobne...alebo ppmoc s detmi..oblecie ich teda jedneho najmensieho do pyzama aj to s neochotou /vlastne vsetko s frflanim a neochotou/ale tym to hasne
deti davam spat a vsetko okolo nich aj rano ..on nikdy nevstal k nim aby som si ja polezala..dlho je v

ildi16
autor
2. aug 2017

omylom som stlacila ...pokracujem...
v posteli je dlho..to sj vasi muzi su taki?
ja som divna?vsetko mu vadi...ma plnu skrinu oblecka a on ze nema co na seba...proste strasny frflos na vsetko...riesi len seba...co chce on.co citi on.a podobne

ildi16
autor
2. aug 2017

vela nechava aby namiesto neho robil syn najstarsi...myslim deti...a este vycita ze je otrok ked chcem pomoc.ze ho zneuzivame a pod

admet
2. aug 2017

a na co si s takym, co ta berie len ako sluzku?

dominika6
2. aug 2017

@ildi16 daj nám k telefonu muža..my to vybavíme..

danyb
2. aug 2017

zrejme bol zvyknutý, že robíš všetko sama, chlapi tomu nerozumejú, keď potom od nich chceš niečo navyše..
ale myslím, že hlavný problém je vo vašej komunikácii.. ak nevieš dosiahnuť od neho pomoc týmto spôsobom, musíš vyskúšať iný.. skús sa s ním porozprávať bez výčitiek a ako by si bola veľmi rada keby občas urobil to alebo ono.. poprípade sa dohodnite na konkrétnych veciach, ktoré bude robiť vždy len on.. a hlavne, to že necháva po sebe bordel je len zo zvyku, lebo vie, že to upraceš.. tu si bohužiaľ spravila chybu ty, lebo si to od neho nikdy nevyžadovala.. tak je načase s tým začať.. ale po dobrom, bez výčitiek 🙂 držím palčeky, keď sa chce všetko ide 🙂 chlapi sú len proste iný ako my, treba na to trošku energie vynaložiť ale ak sa máte radi, pôjde to neboj 🙂

emilia25
2. aug 2017

Nie.moj taky neni.nema problem na varit poupratovat deti okupat kazde rano sme ich spolu do skoly skolky zanasali.robi na dome az do 7 vecer.nezastavi sa chuda.sa normalne tesim za neho ked dorobi zateplenie a bude oddychovat po robote.cez zimu mi vzdy zakuri pred pracou.keby mam takeho chlapa tak mu nevarim neperem nech si robi vsetko sam.

moosh
2. aug 2017

Ja mam v tomto stastie a moj vôbec takyto nie je..nema problem upratat,navarit,okna teraz umyval,kedze mam par tyzdnov pred porodom a mam byt v kludovom rezime..to vsak je hlavne kvoli tomu taky,ze zil 4 roky sam,tak sa musel naucit "samostatnosti"
Dufam,ze mu to ostane takto aj po narodení maleho 🍀

nyusika
2. aug 2017

ja zas nerozumiem zenam, ktore chcu, aby muz POMAHAL...pomahat mozu deti, pomoct ti moze kamarat...manzel je povinny ZAPAJAT sa do chodu domacnosti, nie pomahat.
takehoto trtttttka by som do riti kopala, pardon, ale inak to napisat neviem.
ma vtaka zo zlata a prinesie domov aspon tri tisicky v cistom ??
inak tomu nerozumiem

anuska74
2. aug 2017

😂

kellypiu
2. aug 2017

to by som si teda na isto nenechala, takto aby so mnou kvazi zametal. ved ty nie si povinna vsetko robit sama. hlavne nie s detmi ved pokial viem tak aj on sa musel podielat na ich vyrobe nie? tak nech sa teraz tiez pekne stara, treba ho trosku zobudit, vysvetlit mu, ze nie si ani sluzka ani nic podobne a si len clovek a nepotrebujes sa za par rokov zodrat

yasmin0001
2. aug 2017

@ildi16 jejda ale veď si s ním vyše 15 rokov. To ti to doteraz nevadilo? Nie, môj muž taký nie je. Všetko okolo dieťaťa aj domácnosti robíme spolu a nikto z nás nefrfle. Ja myslím že teraz je už neskoro na nejakú prevýchovu.

ildi16
autor
2. aug 2017

@yasmin0001 tak s nim som 7r..praveze nebol taky..ale cim nas je viac je viac prace doma s detmi..a uz sa mu nechce.ze to neznasa...a ze on zaraba..co je pravda.som na materskej..a teraz nerobi chce si oddychnut

nyusika
2. aug 2017

@ildi16
ale prosim ta, ved ty si doma tiez sunky nevalas...a naozaj od neho nechces, aby na svoje ramena prebral starostlivost o celu domacnost.
ale to, co vyssie opisujes, ved to je minimum, co moze spravit.
alebo nechc vezme na pol dna deti niekde a ty budes mat cas na vsetko.
tresni do stola a hotovo.

ildi16
autor
2. aug 2017

@nyusika on pomoze.nie ze nic nerobi....no s dudranim a aj mi povie ze to mne pomohol.....aj s detmi ale nie rano...pomaha mi dost syn.
mne vadi ze vsetko mu vadi..aj to ze nikam nejdeme mi vycita.ze ja nevhcem..ale ja nemam kde nechat deti..takze nieze nechcem ale nemozem.a este mi vravi ze ved teba to bavi dom.prace..a ja ze co😣?
lebo to robim...ved to musim..ale berem to normalne
vadi mi jeho postoj...a vravi ze ja som divna...ze ho nechapem

nyusika
2. aug 2017

@ildi16 jaj tak...ale to potom rob s tym nieco.
urcite si najdi cas aj nanho a chodievajte spolu von, to je velmi dolezite pre spokojny vztah.
proste si to zariad. a normalne sa dohodnite, idealne na tej romantikusch veceri, ako si podelite domacnost.
co kedy a kto bude robit

ildi16
autor
2. aug 2017

este vela x mi povie ved to uz robil vcera...on da aj detom jest ..no citim ze to neni take chcene..ze to musi...ale vsetko ho otravuje.

dai
2. aug 2017

@nyusika to je uplne jedno kolko domov penazi prinesie... pokial maju spolocnu domacnost tak kazdy svojim dielam sa ma na nej podielat ( jasne ze ked je od rana do vecera v praci a zena doma tak sa pomer domacich prac meni, ale pokial obaja rovnako pracuju tak by asi malo byt jedno kolko kto zarobi...)

nyusika
2. aug 2017

@dai suhlasim, to ja som len tak na odlahcenie napisala 🙂
zed ked prinesie tri litre, mozem si zaplatit firmu, co i to spravi 🙂

ildi16
autor
2. aug 2017

@nyusika nemam s kym nechat deti. 😐

nyusika
2. aug 2017

@ildi16 kto chce, sposob si najde.
ten najstarsi ich nepostrazi na hodinku-dve ?

ildi16
autor
2. aug 2017

vravim ze musi vydrzat bude lepsie...ked podrastu deti...
@dai teraz sme obaja doma...ma prazdniny
jasne ked som doma ... a on v robote tak urobim vsetko ja...ne som zas na hlavu aby ze ked pride domov povecer aby daco robil
ale zas byt s detmi trosku moze alebo nieco ozaj lahke urbit tez

dai
2. aug 2017

@nyusika to ano... len poznam aj takych co tie 3 litre prinesu a aj tak sa k zene ako k sluzke spravaju, len preto lebo ona zarobi 400 ( a samozrejme ze agenturu nezaplatia, ved maju zenu😉 )

ildi16
autor
2. aug 2017

@nyusika nemame tu rodinu ziadnu...znamy nemaju cas..
a postrazi ale dcera neostane..
a on chce ist na dlhsie aj vecer von..
a potom zas stravit cas somnou
a nie zas deti ...a tak

dai
2. aug 2017

@ildi16 jasne ze moze😉 on ma prazdniny? to niekde v praci maju🙂)? aj ja chcem... ako uprimne - moj muz mi zabezpecil agenturu ked som bola doma na materskej lebo mala bola narocna a ja som nestihala...
skus otvoreny velmi priamy rozhovor s nim...

ildi16
autor
2. aug 2017

@dai no niekedy mi v sobotu vravi ze nech necakam ze bude daco robit ..ze cely tyzden makal
a pre mna je to vikend makacka vtedy .unavena jak pes.vecer padam do postele a on sa cuduje a nechape co som taka unavena...a on ma chut byt dlho hore.

nyusika
2. aug 2017

@ildi16
tak najvyssi cas naucit ju to, najskor na hodinku, neskor na dlhsie.
nemyslim na celu noc.muz nech vybehne s kamosmi na celu noc obcas, ak ma potrebu.
a potom pojdete cela rodina niekam von, proste treba si najst system tak, aby ste boli vsetci spokojni.
nic v zlom, ale celu tuto diskusiu sa aj ty iba stazujes 🙂
asi si s muzom nemas co vycitat, nemyslim to v zlom 🙂
proste to chce slusne sa dohodnut

ildi16
autor
2. aug 2017

@dai hej ved ucitel

ildi16
autor
2. aug 2017

@nyusika ale ved som pisala ze aj pomaha
len ten jeho postoj a neochota mi pomahat mi vadi..
nemam sa komu zdoverit co aj mna trapi..
s detmi chodime ...ale nechce tak..uz mu lezie na nervy vsetci spolu ist stale

tenerifka
2. aug 2017

@ildi16 mladsie deti maju 4 a 6 rokov, ved s takymi sa da ist na celodenny vylet-kazdy deñ si naplanujte nieco na ten nasledujuci, rozdelte si ulohy, pripravte dopredu veci, jedlo, deti a chodte niekam k vode ci do prirody....to ste cely deñ vsetci doma?

tenerifka
2. aug 2017

@ildi16 no a treba ho aj namotivovat-vecer si urobite sami pre seba, deti unavene rychlo zaspia...ale pan musi prilozit ruku k dielu