Manžel je tyran

nelllinka30
27. jan 2016

pisem len tak v skratke pretoze je to na velmi dlho l manzel sa hrozne zmenil je agresivny vyhraza sa mi ze ma zabije ze mi vezme dceru nikdy to nebol dokonaly manzel no zacalo sa to ked bude zatvorili brata on sa s tym nevie vysporiadat uplne sa zmenil napadol ma uz niekolko krat facky skrtenie nadavky hlupa kurv...a pi....a spina a podobne do teraz som mu to tolerovala no dnes ma napadol na ulici a okoloiduci zavolali policiu prisli dve hliadky lebo napadol aj toho chlapa ktory hliadku volal. no policajt bol jeho ujo a jeho mama hned tam s nim nieco riesila ešte zomna policajt urobil histerku ze oni maju takychto pripadov miliony manzel mal uz problemy zo zakonom za ublizenie na zdravi no boli to bitky za mlada s chalanmi na ulici ... no ma aj zaznamy ze sa susedia stazovali ze sa ho boja lebo u svokrovcov robil hrozny bordel a nadaval susedom. potrbujem vdiet ako sa mam zariadit nechcem ho uz vidiet a velmi sa bojim ze mi zobrie dcerku chcem sa rozviest no bojim sa aby sud nezvril dceru jemu lebo mau znamosti a chcem aj aby sud zakazal styk s dcerou proste sa o nu bojim aby mi ju neuniesol ... kde sa mam obratiti co mam robit prosim poradte mi

pribinak
27. jan 2016

www.centrumnadej.sk

Su tam skusene a sikovne baby

dominika6
27. jan 2016

@nelllinka30
Dceru mu urcite nezveria lebo ma zaznamy v registr,i podaj ziadost, zbal malu a chod co najdalej

pribinak
27. jan 2016

@dominika6
@nelllinka30

Najskor sa porad a potom utekaj, poradia ti co si urcite vziat a co si zariadit a ako s nim komunikovat, aby z toho nebol este vacsi problem

stratenanajdena
27. jan 2016

Ahoj.
...skus aj krizove centra pre tyrane matky s detmi, mozno to nebude hned v tom meste, ale to mozno bude pre vas momentale len lepsie.

janinka007
27. jan 2016

Viem, je to ťažké,ale neboj sa. To sú takí hrdinovia na chvílu, ale v skutočnosti neurobia NIČ a žiadne známosti mu nepomôžu. Ak máš kam ísť,tak utekaj a fakt sa neboj.To sú len plané vyhrážky od neho,na zastrašenie.

bonaqa2013
27. jan 2016

pes ktorý breše nehryzie.... Neboj sa ho, postav sa na odpor...

jankali
27. jan 2016

nestavaj sa na odpor, pomaly sa zariaď keď sa dá a odíď

pribinak
27. jan 2016

@bonaqa2013 postaviť sa na odpor? On ju nema problem fyzicky napadnúť......
To je zlá rada, mohlo by to skončiť aj fatálne

Nikdy, ale nikdy sa nebiť, tam žena ťahá za kratší koniec

sue
27. jan 2016

Skontaktuj odborníkov v nádeji. Okamžite. Nečakaj. Oni ti pomôžu spraviť plán.

Ak máš zranenia, nafoť si ich. Odlož si všetky dokumenty seba i dcéry. Zriaď si vlastný bankový účet. Pokús sa zohnať kontakt na toho svedka z ulice.

Držím palce !!!!

jankali
28. jan 2016

a presťahovať sa - rozmýšľaj aj nad iným mestom, okresom - keby sa dalo, tak nebudeš riešiť muža, "políciu", lebo on tam jednoducho nedocestuje - a strýko-policajt, atď. - to tiež nie je výhra... Inak stále mám pri týchto témach obavu, že čo keď tyran prečíta tieto veci na internete (ako sa ženy pripravujú odísť) - a že im to môže "spočítať", ach

nelllinka30
autor
28. jan 2016

dakujem vam zinky velmi pkne on je manipulator a pretvarka klamar aj tie zeny co tam boli vcera s tym chlapom hovorili ze pre boha on sa s policajtami bavi ako by sa nic nestalo chod tam a povedz ako to bolo ja som bola v hroznom soku modrinu mam len jednu maju od toho ako ma dvihal zo zeme a ustipol ma na ruku cez vetrovku. mam pocit ze je psychicky labilny ako schyzofrenik pretoze on je dva dni normalny no potom sa zobudi s bbou naladou a koniec neviem ci sa len tak dobre pretvaruje alebo ho to vsetko potom mrzi no ja uz nvladzem nadavky na dennom poriadku pre hluposti ze som vybrala viac poharov a aj ked som odmietala sex mi robil hrozne sceny ze mam niekoho a podobne somariny nestalo sa to prvy krat ze ma napadol no nikdy som nato nemala svdkov a ist na policiu a nemat ziadne dokazy j somarina lebo ak ma udrel nikdy som neemala poranennia len raz prekusnutu peru
@jankali
@sue
@pribinak
@bonaqa2013
dakujem vam za podporu

lujza123
28. jan 2016

Toto je nonsens ... chlapik sa bavi s policajtami akoby nic a napadnuta zena je hysterka.. POMAHAT A CHRANIT ZMRDI.
@nelllinka30 spisali aspon nejaky zapis? Zisti si to, je to ich povinnost, normalne zavolaj/chod na policiu a opytaj sa, toto je zrejme tvoja jedina sanca mat zaznam o napadnuti. ... dokaz, ktory budes potrebovat v pripade sudu o zvereni dietata do starostlivosti a rozvode...

Ono ci to budes riesit alebo nie je na tebe..bohuzial vacsina zien s násilníkom ostava a necinne sa prizera sa ako otlka ju aj deti.. neviem mozno je to tym ze po case zacnu povazovat taketo spravanie za normalne.....

bonaqa2013
28. jan 2016

@pribinak práveže mu treba dať po budke....
Poniektorí skáču len dovtedy pokiaľ nevidia odpor...

pribinak
28. jan 2016

@bonaqa2013 ty si videla jeho fyzicke propozicie?
Moze ju tak udriet, ze ju zmrzaci ci zabije

Taketo rady uz nikdy nikomu nedavaj, ked je clovek v afekte, zurit a neovlada sa, je najlepsie a najmudrejsie sa stuhnut

bonaqa2013
28. jan 2016

@pribinak nie, treba mu jednu uštedriť. Najlepšie medzi nohy....

pribinak
28. jan 2016

@bonaqa2013 ked sa budes rozpravat so psychologom, doktori, policajtami ci s kymkokvek kto robi s nasilnikmi a agresormi, povedia ti PRIORITA C. 1 je PREZIT

charity
28. jan 2016

@nelllinka30 0800212212 Linka ministerstva vnutra pre tyrane zeny. Zavolaj im.

bonaqa2013
28. jan 2016

@pribinak to čo píšeš je ak má pri sebe strelnú zbraň... A kde by ju ten pako zobral....

veva45
28. jan 2016

Baby neblaznite... tuto neni pravda ze pes ktory bresie nekuse!!! Ani hrdina na chvilu.... ved ju facka napada na ulici.... neviem si prestavit co jej spravi ak sa mu postavi na odpor..... prva rada je podla mna najlepsia.... tam by ju mali naviest co ma robit aby si to vyriesila najlepsie ako sa da....

veva45
28. jan 2016

@sue asi jediny postum co existuje... bohuzial

pribinak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
taami
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabrielakin
28. jan 2016

@nelllinka30 pokial si stale pri nom az dovtedy kym neodides,vzdy volat policiu ked ta napadne.Dohodni sa trebars s kamaratkou ze jej iba prezvonis a ona nech posle na vasu adresu policiu,aby ta on nezbil keby ta pristihol pri volani.Rob to stale kym od neho neodides.Ty nemusis mat modriny.To vobec nie je podstatne.Toto ho aspon na chvilu zastavi.A neboj sa,oni musia prist.Ked uz pridu policajti treba povedat ze sa bojis o zivot svoj aj dietata a ze ta psychicky tyra.A ak sa ti vyhraza smrtou staci ak to povie,je to klasifikovane ako zavazny trestny cin.To by mu hrozila basa natvrdo.Mali by ho vziat aspon na par dni bud na psychiatriu,alebo do vysetrovacky.No potom budes musiet ist aj na policiu a spisat zapisnicu.Dcerku ti vziat nemoze.

mysicka36
28. jan 2016

Treba toho kretena vytočiť do nepríčetna niekde v obchodnom centre pod kamerami a potom riešiť ako to celé policajti riešia.

qidko
29. jan 2016

Myslim ze mysicka36 ma pravdu budes mat dokaz zacni to riesit cim skor urcite aj susedia si vsimli ze su u vas problemy tak by mohli potom svedcit davaj na seba pozor a ties na malu ja vzdy hovori keby mna udrel manzel poprosim ho o umytie okna a drgnem ho dole ale mozno su to len moje keci lebo som to nezazila a k policii ty zacnu riesit az Ked sa stane nestastie a potom je neskoro drzim palce naber odvahu a chod cim skor prec

bonaqa2013
29. jan 2016

@pribinak Dáme z veľkého mesta - Bratislavy praskli nervy????

pemasinika
29. jan 2016

@nelllinka30 poviem ti to, čo bolo povedané aj mne: "Vziať dieťa a odísť do bezpečia".

jolly84
29. jan 2016

@nelllinka30 nejaká zmena? Čo si spravila?

nelllinka30
autor
29. jan 2016

Prosim vas zeny len sa mi tu nehadajte vsetky mate z jednej strany pravdu a chapem vase pocity a nazory na toto vsetko .... mozem povedat ze ma napadol viac krat udrel ma asi 4 krat dal mi facku vyhrazal sa mi ze mi zoberie malu nadaval na moju rodinu urazal mna aj vsetkych ludi ktori mi su blizki ktorich mam rada ... no dokazal byt aj uzasny clovek vedel ma mnoho krat pochopit vela krat mi vlmi dobre pochopit vela krat sa ma zastal a mala som v nom istotu. mozno to vyznie smiesne no citila som sa pri nom bezpecne lebo viem z by nedovolil aby sa ma ktokolvek iny dotkol aby na mna niekto povedal krive slovo nedal na mna dopustit. no mnoho krat ma aj sklamal nechaval ma samu s malou opijal sa nedvihal telefony a od kedy mu zatvorili brata je to uplne iny clovek vela som o tom jeho sparavani citala a vsetko ma vedie k jednemu a nazyva sa to bipolarna porucha. je to psychicka porucha kedy clovek nevie ovladat svoje pocity zlost ma pocity uzkosti no aj bezhranicnej radosti. vcera ma navstivil milion krat sa mi ospravedlnoval no ja som nepovolila slubil mi ze navstivi psychiatra ak to dodrzi a potvrdi sa ze je chory a potrebujde pomoc nemozem sa na neho hnevat. no ak sa potvrdi opak ze je zdravy bude to pre mna znamenat to ze je to vychcana svina ktora dobre vie co robi a budem utekat kade lahsie lebo viem ze sa takato situacia moze hocikedy zopakovat nenavidim ho no je mi ho aj luto pretoze strasne bojuje sam zo sebou a so vsetkymi naokolo
@jolly84
@pemasinika
@bonaqa2013
@pribinak
@qidko
@mysicka36
@veva45
@lujza123

sardinka335
29. jan 2016

@nelllinka30 vieš, aj psychicky chorý človek pokial nie je zbavený svojpravnosti a lekar uznal ze nema porušenu ,,kritičnost,, tak sa musi vedieť ovladať. Či ako psychodiagnoza je omluvenka na to aby ta tlkol?
Nezostala by som s nim ani minutu. A tebe ako sa vravi teraz ,,otrnulo,, a pomaly sklzavaš do ulohy typickej obete - lutuješ agresora.
Chlapovi, ktorý mal uz opletačky zo zakonom za ublizenie na zdravi a napadol aj teba nikto dieťa do vychovy nezverí.
Aj ked ti tu radili ze nebranit sa fyzicky, ja osobne niesom typ čo sa necha fackat...iste, nemam taku silu ako chlap ale nejake ,,,škody,, by aj on utrzil, kazdopadne pre pripad ze mu rupne v bedni by som mala paralyzer - kaser....pretože stači ze ti raz švacne jednu ale poriadnu a tvoje dieťa bude polosirota....nehovoriac o tom čo to narobí v duši vidieť takto mamu - či uz bitú alebo zbitu s monoklami....pekny vzor pre dieťa.