Manžel, iný muž a ja

7. jan 2022

Dobrý deň v prvom rade ani neviem ako začať .Každá hneď súdi ,poucuje ja chcem iba poprosiť mi porozumieť čo sa to somnou deje nikdy sa mi to nestalo.Ked som v živote čítala podobne diskusie hneď som mala jasnú odpoveď a odsúdila som.Mam manžela dieťatko sme normálna fungujúca rodina už niekoľko rokov.Nehadame sa rozumieme si trávime čas spolu pracujeme spolocne.Mame pár známyh spoločných stretávame sa pro rôznych príležitostiach.Muz o ktorom budem písať má tiež dieťa a partnerku niesu manželia.Uz dávnejšie si kamarátka všimla že stále pomne pokukuje ja ho neviem prečítať odhadnúť nakoľko som si iných nikdy nevsimala.Nakolko snim musím komunikovať aj kôli inej sfére naše písanie sa stalo častejšie a už nie nazvyme to iba pracovné.Prichytila som sa pritom že vlastne sa mi páči že napíse ja vždy odpíšem a dokážem snim komunikovať aj hodinu.Nic erotické romantické také bezne milé sem tam dvojzmysel.A podpichovanie.Ta jeho otom nevie môj niekedy ano ale myslí si že riešime pracovné.On so svojou nemá idealny vzťah ale kôli dieťaťu snou je a možno ju aj naozaj Ľubi to ja neviem.Neriesim.Tak isto ja by som nikdy nemenila. Lichotí mi to a ani neviem čo od toho čakám nečakám niekedy mám strašnú chuť ho pobozkať niečo mu povedať.Vsimla som si pri uvítani dostanem peknú pusu na obe líca skoro blízko pier.Inym dáva úplne obyčajné s odstupom.Asi sa moje hormóny zbláznili ináč to neviem nazvať.Mam pokušenie asi do intímnosti by som nikdy nezasla nato odvahu ani povahu nemám!Ale taký nežný bozk by ma asi uspokojil.Po toľkých rokoch manželstva asi sa mi páči keď sa páčim aj inému mužovi.Nechapem jeho správanie a on je skôr tichý slušný nijak nevyčnieva ako typický chlapi väčšinou si z neho robia srandu.A som jediná s ktorou dokáže komunikovať nikdy takto nepísal so žiadnou ženou podotýkam.Neviem čo som chcela poradiť ale takto rozhádzané sa cítim.Dakujem že ste to vobec prečítali pekný deň.😀Povedzte že mi nesibe 😂

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beatrice1111
7. jan 2022

S týmto rýchlo prestaň

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
7. jan 2022

@beata_k ďakujem za tvoju správu.Ako vravím nikdy ako pusa by som ďalej nezasla nikdy!Najhoršie natom je že toto asi poblaznenie trvá už rok.A každý wellnes dovolenka je snimi a aj s inými účastníkmi. A vlastne keď sa ocitnem snim sama cítim sa trápne a neviem ocom sa rozprávať.Ked sme všetci pokope vtedy nemám absolútne problém komunikovať srandovat snim.Vela krát som snim musela sama von lebo naše deti sú naj kamoši.Ale nikdy nič neriešime dokázeme sa rozprávať iba formou správ 🙂tak odviazanejsie

autor
7. jan 2022

@viestta áno na 100% to by si ho musela poznať.Ako aj mňa.Tiez sa mi to nikdy nestalo prvýkrát.On je snáď ešte viac hanblivý ako ja typicky tutko.

barbora0308
7. jan 2022

Je to iba chemia...pokial mas dobre fungujuci vztah a manzela milujes, tak to nezahod za nejake chvilkove poblaznenie. Ber to ako lichotivy flirt a posun sa dalej, zameraj sa na ozivenie vztahu s manzelom ;).

pralinka25
7. jan 2022

vies ako sa hovori. nikdy nehovor nikdy.
sama som zazila uz viac krat na svojej kozi ze to o com som prehlasovala ze sa nikdy ale naozaj nikdy nestane sa stalo a s plnou paradou. ako naschval.
ja ta nesudim a myslim ze sa to moze stat komukolvek kedykolvek v akomkolvek veku a stave. ale poradim ti
ked ti zalezi na zivote ktory mas, ked mas rada svoju rodinu a manzela skus to stopnut. prilezitost robi zlodeja. zamotas sa viac a viac az nebude cesty spat.
stopni to uplne. chapem ze je to prijemne mile ale neskonci to dobre ver mi.

ankare
7. jan 2022

Júj, nezávidim Ti to. Viem si predstaviť,ako veľmi Ťa láka zblíženie sa s ním.
Asi najrozumnejšie bude zachovať si odstup. Držím palce!

autor
7. jan 2022

@viestta a práve on ma vôbec nenamotava.Alebo ako sa tomu teraz hovorí len je taký milý ale odstup tam stále je v živote žiadna nežnosť narážka na niečo nevyšla z jeho písanía ani z môjho.Skor som napísala niečo v štýle že sa mi snim veľmi dobre komunikuje a som rada že tu je.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiwi3
7. jan 2022

inak, ako mozes vediet, ze si nikdy takto s inou zenou nepisal? no... nijak. mozno ma takych ako ty xy. na nos by ti to urcite nevesal.

jaskolka
7. jan 2022

Klasická "nuda terapia". S partnerom už to je také zabehane a odrazu je tu niekto, pri kom máš motýliky v bruchu lebo je to niečo nové, iskricky lietajú, chémia funguje.
Je to len ošiaľ z nového.. Neodporúčam sa na to nejako namotavat, nechaj to v rovine fajn debaty, dobrého kolegialneho vzťahu a nič viac, lebo môžeš na to "pekne" doplatiť...
Môže ti to byť príjemné, a tak teplo pri srdci (ktoré možno ti vraví niečo iné) ale máš hlavu na krku a v nej mozog, takže jednoducho udržať si vedome odstup.

ls85
7. jan 2022

Nesudim ta, ale ver mi pusou to neskonci ;) To ale teraz este nemozes vediet, ale hlavne si skus zachovat taku tvar, aby si sa za nu raz nemusela pred manzelom, dietatom a hlavne aj samou sebou hambit. Skus si predstavit ake vycitky svedomia by si mala, hoci len za tu pusu? Dokazes s tym zit? Pises, ze si s manzelom dobre rozumiete, nepokaz si to. Ked by ste si boli stale vo vlasoch a vztah ta nenaplnal, alebo by ti bolo 18, tak pochopim tvoje zmyslanie. Drzim palce, aby si bola silna.

autor
7. jan 2022

Dievčatá máte pravdu ja si to všetko uvedomujem.S manželom nám nič nechýba rozvíjame sa žijeme to čo sme si vysnivali.A rodinu ktorú mám by som nikdy nechcela stratiť alebo pokaziť to zato že mi niečo polichotilo.Len som chcela vidieť Vás pohľad čo on vlastne chce čaká keď tu chemiu proste cítim.Na intímnosti by sa on nikdy nezmohol! Preto nerozumiem čo z toho má?Alebo ako to zastaviť v mojej hlave.

autor
7. jan 2022

@viestta asi máš pravdu ☹ale cítim ten impulz.Co mám urobiť?Ako si dať stop

jaskolka
7. jan 2022

Ako to zastaviť? Normálne si povedať ze z toho nič nebude a ze to ani nechceš. Proste.si vedome a rázne rozkázat. Hotovo, nic iné v tom nie je.

autor
7. jan 2022

@jaskolka vystihla si to úplne presne motýle v bruchu.Ale rozum vraví to čo píšeš.Ze by som to mala prestať rozoberať v mojej hlave a vôbec sa tým nezaoberat.Ono teória mi je jasná len uplatniť to v praxi.

katkamatka7
7. jan 2022

Ako si nastavíš v sebe, že je toto v norme, tak isto si Tvoj manžel nastaví, že je pre neho príjemné lichotiť inej žene. To, čo Ti prináša tento muž, Ti ľahko vezme rodinu, ani sa nenazdáš. Zastav to tým, že spoločne s Tvojim manželom navštívite staré známe miesto a urobíte spolu niečo úplne bežné, čo robíte doma, ale na tom mieste ste to nikdy neurobili.

ls85
7. jan 2022

Skus dat hlave stop tym, ze si predstavis, ze hoci ako tvrdis, sa na intimnlsti nezmoze ( nikdy nehovor nikdy) ako vidis svoje dieta kazdy druhy vikend. Toto by ti mohlo preluftovat hlavu a dat stopku.

autor
7. jan 2022

@ls85 Ďakujem za povzbudenie.Je milé čítať keď žena chápe situáciu a bez emócií mi poradí.Vazim si to.Isla som sem s jasným zámerom nič nepokazít to čo doma mám ale potrebujem si utriedit myšlienky a chcela som tu pomoc od Vás.Ako to dokázali iné ženy ovládnuť a zastaviť.A je mi to nepríjemné voči manželovi že nevie pravdu že si nepíšeme len kôli práci a potom za daj opačne keď sa stretneme aj s jeho polovičkou si veľmi sedíme rozprávame sa cítim sa ako totálny pokrytec.

janewithane
7. jan 2022

Trošičku sa mi zdá ze si ho idealizujes. Moze sa stať že jeho vzťah bude taky frustrujúci, že stratí zábrany ktoré teraz ma a potom sa ti bude veľmi ťažko odolávať.

Skúste možno s manželom vyskúšať niečo nové, a teda spoločne wellnesy, dovolenky s ostatnými ( aj s panom) by som stopla.. doprajte si s manželom čas len pre seba a myslienky a komunikáciu na neho úplne stopnúť. Inak veľmi poradiť neviem ale skratka je asi potrebné sa zmieriť s tým ze nemôžeš mať oboje..

janinah
7. jan 2022

S kolegami sa nevitame bozkami.ani na líce.profesionalitu mate kde? A v korona časoch ani náhodou.to vám tam niet pomoci? Rozum nikde?...a už len posledna veta...bolo koze dobre.šla sa na ľad šmýkať... rozmýšľaj.lebo si pose- ieš život.

brembo
7. jan 2022

čo ti k tomu napísat? Vieš láska začína nenápadne,ako u teba,s niekým si velmy rozumieš,potom sa pristihneš,že sa ti páči a začínaš ho mat rada a jedného dna zistíš,že ho miluješ. Potom už stačí len jemný dotyk,pusa,z pusi bozk ste v posteli.

tequelinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
7. jan 2022

@janinah není kolega iba som to tak nazvala nechcem tu písať kôli akej sfére sa stretávame.Pri akej príležitosti a že musíme spolu komunikovať skoro na dennej báze.Sme priatelia všetci medzi sebou sme malý okruh a vždy sa vítame bozkom či so ženami alebo mužmi.Len pre vysvetlenie

sissy27
7. jan 2022

Bolo koze dobre, išla na ľad tancovať 🤷‍♀️
Neodsudzujem, ako každej žene tak aj tej vydatej lichotí pozornosť iného muža, zvlášť ak je to také decentné a romantické, nie pískanie cez ulicu a sprosté komentovanie výstrihu. Ale rovnako tak aj tvojmu manželovi by iste lichotila takáto pozornosť nejakej inej ženy a isto by mu to zdvihlo sebavedomie a nalialo krv do rozkroku… len či by si mala aj preňho toľko pochopenia a dopriala mu toto potešenie, že je žiadaný? Asi nie, že?
Takže skús si spomenúť, čo ťa očarilo na manželovi a komunikuj s ním tak, ako komunikuješ s tým druhým, tam investuj svoju energiu. Ak to nejde, lebo je pre teba manžel už len otec dieťaťa, živý bankomat a fajn spolubývajúci, tak ste podľa mňa na začiatku konca…

ls85
7. jan 2022

Nuz taky je zivot, niekdy nas dobre skusa, s tym nic nenarobis. Je len na tebe, ako pokuseniu odolas. Je to lakave, chapem. Ten pocit, ze ma niekto o mna zaujem, nieco nove, tajomne a nepreskumane… ale aj velmi, velmi zradne.

brembo
7. jan 2022

prepáč,si si na beton istá,na svoju smrt,že by nikdy dalej nezašla ako pusa? To musíš mat absolutne dokonalu sebakontrolu-taku maju len elitný vojaci v špeciálnych jednotkách ako sniperi.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
7. jan 2022

@tequelinka niesom zamilovaná.Zamilovana som do manžela to bola láska na prvý pohľad a trvá dodnes.Som zas dost veľká nato keď dokážem vedieť či ľúbim mám rada alebo... On má vyzorovo nepriťahuje vôbec.Imponuje mi jeho osobnosť.Neni to typ muža vyzorovo za ktorým by som sa otočila.Preto som z toho celého nesvoja