Manžel a sociálne siete

21. aug 2022

Ahojte, ani neviem čo očakávam od tejto diskusie, možni len uistenie, že som ok 🙂 .... prip. nejake rady ako "odtrhnut" môjho muža od telefonu... on totiž, podla mna trávi priveľa času pozerani, pre mna hlúpych videi na tiktoku, insta a faceboku. Ja mam akurat fb na ktorom som tak cca raz za tyzden. Obaja sme zreli pracujuci ľudia po 40-tke. Stale ked pride domov z práce pozera do telefónu. Boli sme na dovolenke, on väčšinu času fotil, potom pozeral fotky a daval na soc.sieť a neskôr sleduje, koľko laikov ma atd... je toto podla vas normálne? Keď som mu povedala, že sa mi to nepáči, tak vraj niektori vešajú take hluposti, ako napr. nafukovaci bazen na zahrade... Ja rozumiem, keď sa niekto prezentuje takto na soc.sietach kvoli biznisu, alebo 20 roční, rozumiem keď to robi niekto, kto si hľadá partnera, ale pridádavať fotky, len aby mi niekto, závidel, to mi príde hlúpe. Vaše názory?

stanulienkat
21. aug 2022

Nie, u 40 r chlapa by som cakala zrelu osobnost a nie pozerat tik tok a sledovat lajky. To nemusi doma nic robit? Nemate deti?

zuzinka888
21. aug 2022

U pubertiaka ano u dospeleho zreleho chlapa nie. Aj je nervny ked nema lajky?

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
panelacikova
21. aug 2022

ja nevidím nič zlé na tom, ak prihodí vašu spoločnú fotku a pár ďalších z dovolenky alebo inej akcie, ak to urobí 3-4x do roka a nepreženie to. nepokladám to za chválenkárstvo. ale aby večne visel na sociálnych sieťach a trávil tam kopu času očumovaním života iných na úkor nášho spoločného času, to by mi vadilo.

zonjushe
21. aug 2022

Nechapem to ani ja, mne je to tiez smiesne a trapne, hlavne ked ide uz o ludi v zrelsom veku, ze sa potrebuju prezentovat na socialnych sietach a ocakavaju reakcie..my ked sme boli s muzom na Maledivach, zaplatili sme si tam fotografa, ktory nas pofotil, lebo nam sa absolutne nechcelo fotit, nieto este zdielat to niekde..

ninusa221
21. aug 2022

Pozri je taka doba aka je moja svokra ma 50 a nema sociálne siete. Moja starka ma 70 rokov a ma aj instagram a pridáva fotky z výletov na storky takze asi to neovplyvniš😂😂😂

janetinka27
21. aug 2022

nase nazory? nemyslim, ze ich potrebujes.

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
21. aug 2022

Pozri sa, keď niekto dáva fotky len aby ľudia závideli, nebude celkom v poriadku, bez ohľadu na vek, pohlavie. Keď niekto trávi čas len sledovaním co kto pridá asi tiež nebude úplne v poriadku.
A co s nim spraviť? Ty ho poznáš, ty by si mala vedieť co na neho zaberá. Zvyčajne to isté čo na nudiacich sa akéhokoľvek veku. Zamestnať

maranco
21. aug 2022

Fotky z dovolenky rozhodne nedávať na sociálne siete počas dovolenky. To pomáha zlodejom zistiť kde doma nik nie je.

lija22
21. aug 2022

a dlho takto travi cas? viem si predstavit, ze pre niekoho to moze byt nova zabavka a jeo proste zaujimave. Ale vsetko casom omrzi

kamatopo
22. aug 2022

A on to robí naozaj aby mu druhý závideli??? Veď to je detinské na 40nika.

barborachors
22. aug 2022

kriza stredného veku.. niekoho chytí v 40-tke, niekoho v 50-tke..

sonula
22. aug 2022

A co je na tom zle?🙂)) Vsak nevypisuje si so zenami ani nic🙂 buduje si influencersku karieru🙂) Proste v tejto dobe sa zivot preniesol na socky no🙂
a verte, zlodeji maju nenarocnejsie praktiky ako zistit, ze niekto nie je doma.