Manžel a sesternica

18. júl 2022

Stala sa mi taka vec. Mam manzela, sme z Kosic, ale muz casto chodi na sluzobky na tyzden po celom SK (stavia domy). Teraz uz cca 4 mesiace chodi na tyzdnovky do Prievidze. No a asi pred tyzdnom som mu objavila vzadu v kufri lisky pre dve osoby do ZOO. Pytam sa, ze ci bol v ZOO. Ze hej, ze tam bol s kamaratom, ze jeho kamarat isiel do ZOO kupit nejaku plysovu zifaru pre deti, mali volne poobedie, ze zasli do ZOO a potom na pivo. No divne mi to bolo, ze dvaja kolegovia chodi spolu do ZOO kukat na zvieratka. Ale neriesila som. Teraz cez vikend sme boli u babky na navsteve. Neskor mala prist aj sesternica. Boli sme tam od rana a manzel, ze pojde na hodinu za kamaratom, ze ho 5 rokov nevidel a akurat na SK. Vravim dobre, chod. Vratil sa po 2 hodinach a prisiel spolu so seternicou, vraj sa cestou stretli, tak isli spolu. No dobre. Chovali sa divne, nikdy nemali medzi sebou extra vztah, vazdy prehodili 2-3 vety, teraz vobec nic. Sesternica studuje v Nitre. Babka sa jej na navsteve pytala, ze co robi teraz v lete a sesternica, ze ma dve brigady, ze sem tam chodi brigadovat aj do ZOO v bojniciach. Vcera vecer pridal ten kamarat (s ktorym mal manzel byt v sobotu tie dve hodiny) na FB fotky z dovolenky, takze cez vikend na SK ani vobec nebol. Je to jasne? Pytala som sa manzela, ze ci vie, ze sesternica brigaduje v ZOO a vraj ze nie, odkial by to vedel. No podla mna klame, az sa z neho prasi.

bajka16
18. júl 2022

Tak oni sú jasní 😱 pravdou je, že bez reálnych dôkazov to nedokážeš na 100% ani sama sebe. Nie ešte im, aby si ich mohla obviniť.

xsuzannex
18. júl 2022

Ale zas naco by mu boli dva listky ak tam ona robi..

vilma7
18. júl 2022

Ten dotyčný je tam akurát teraz? Lebo niekto hádže na FB foto aj po dovolenke....
No ale aj tak je to divné. A sesternica je to asi tvoja, predpokladám.

janickacrazy
18. júl 2022

@xsuzannex asi mala voľno 😀

luccija
18. júl 2022

Listky si nasla pred tyzdnom a teraz cez vikend kamarat pridal fotky na FB, ze je na dovolenke?
Mozno som nepochopila terminy, ale je jasne, ze nieco spolu maju vsetko k tomu nasvedcuje

vikusjk
18. júl 2022

Hmmm... toto je nejaka prilis velka zhoda vsetkych okolnosti

miskamicha
18. júl 2022

Zisti si ci ten kamarat bol realne v dany cas na dovolenke... mohol byt predtym. No a mohol kupit kludne 2 listky do ZOO co ak v dany den prave nebrigadovala. Neznamena zr ak tam brigaduje ma vsetko zadarmo. Ja som brigadovala v potravinach a tiez som za vsetko musela zaplatit. A kolko rokov ma sesternica?

Jento cudne a fakt podozrive ale vobec to tak byt nemusi.

selest
18. júl 2022

A mozno ho tam s niekym videla a preto sa divne spolu chovaju..

20erika07
18. júl 2022

@selest to iste ma napadlo

vanda323
18. júl 2022

@20erika07
@selest Aj mne toto napadlo 😂

mamamasama
18. júl 2022

@selest to si myslím aj ja

kajakamura26
18. júl 2022

A tú, ktorú tam sesternica s ním videla.. Tak tú sesternica pozná

kate211
18. júl 2022

Tajne stretnutia v ZOO :D Jemin, jake romanticke. No, neviem ako to zistis, ked sa manzel neprizna. Sprav vylet do prievidze, postav sa pred zoo a cakaj ci neuvidis manzela s kyticou ruzi. A kolko rokov ma manzel a kolko studentka?

bajka16
18. júl 2022

@kajakamura26 presne.. možno preto sa nerozprávajú, sesternica sa na neho hnevá

diamond007
18. júl 2022

Zatlac na sesternicu že si na to došla atď... Manžel nepohne ale ženy sú citlivejšie, ona možno poddá.
A samozrejme nepriznať že manžel sa nepriznal

andreafa
18. júl 2022

Ja len, ze ak ona pracuje v zoo, nepotrebuje predsa listok na vstup do zoo 🤷‍♀️ a tvoj muz, ak by ta podvadzal, tak by bol, az taky chuj, ze tie listky by nezlikvidoval? Ale zas zalubeny chlap je chodiaca katastrofa. Drzim ti palce 🤗

autor
18. júl 2022

No. Oni prisli na tu navstevu k babke spolu, vraj sa stretli po ceste. Je to moja sesternica a keby ho s niekym videla, tak by mi to snad naznacila. Dufam. Manzel ma 32, sesternica 22.

anonymous87
18. júl 2022

No podla mna ho tiez s niekym videla 🤷‍♀️ Lebo ak tam brigaduje, tak asi by vstupenku nepotrebovala 🤔
Aj ked mozno tam boli vcase volna 😏
No kazdopadne drzim prsty nech sa to vysvetli ✊

juliastrakovave
18. júl 2022

Asi by som konfrontovala sesternicu a rovno sa jej spýtala čo má s mojím mužom. Isto ak dačo tak podľa jej reakcie zistíš a ak dačo bude tušiť tak ti povie si myslím. No ale dôvera je už naštrbená u vás a ťažko sa napravuje. Ja si osobne si myslím že dôvera je dôležitá veľmi dôležitá vo vzťahu.

savoya
18. júl 2022

Jasna vec,podvadza ta s nou.

selest
18. júl 2022

No mozno zaklamal ze sa ma stretnut s kamaratom. Mozno presviedcal sesternicu aby ho neprezradila..Asi by som.sa spytala sesternici medzi recou ze ked v zoo brigaduje ci tam muza nestretla. Ze tam bol na vylet. Podla reakcie by si uz mozno videla coje vo veci..

liusa82
18. júl 2022

To že by tam sesternica videla jeho s nejakou inou mi nejde nejak dokopy.Ale tiež mám taký tušák že oni dvaja spolu niečo maju.Ale ja som tiež taká podozrievavá osoba že lúbim si domýšlať a vela krát je to somarina a vysvetlenie je nakoniec úplne iné.Ale tu mám takého zvláštneho tušáka.Moc náhod naraz

martinkatinka
18. júl 2022

No co.... Pozicaj si manzelov telefon, tam budu nejake konverzacie

blondinka95
18. júl 2022

Boli oba lístky pre dospelých? Študentský stojí polovicu ako pre dospeleho. Keby tam aj bol s ňou vo voľnom čase, lístky nestoja rovnako.
Som z okolia, PD a Bojnic, keby nejako viem pomôcť tak píš.

blondinka95
18. júl 2022

A zabudla som, keby chcel len kúpiť plyšák ten jeho kamos, nemusia ísť do zoo. Nad zoo pri zámku je kopec stánkov kde plysakov kúpia bez platenia vstupu. Nehrá mi to.

jjanulienka
18. júl 2022

Koľko konšpiračných teórii 😅😅😅😅😅

0kristina0
18. júl 2022

Ja by som sa sesternici opytala, ci ho tam nestretla v tom case ked tam mal byt s kolegom. Uvidis ako zareaguje.

maribell
18. júl 2022

Veď normlálne by som ukázala mužovi kolegove fotky, že či si odbehol z dovolenky s ním do zoo 😅. Jeho reakcia ťa zase možno posunie ďalej 👍.

anonymous87
18. júl 2022

@maribell aj ja by som mu ukazala foto, ze pocuj, fero vynasiel teleport?

sintra
18. júl 2022

Sa bavim 😀 Kolko nadejnych scenaristiek do Rodinnych pripadov 😆