Manipulátor

gerber58
6. jan 2024

Zdravím, bývalí priateľ sa mi začal ozývať po týždni, čo sme sa dohádali. Mala som ho bloknuteho. Ozval sa cez inú soc. sieť. Pýtal sa, či sme skončili ignoráciou, a vyzeralo to celkom tak, že si niektoré chyby aj priznal. Nuž nie. Dozvedela som sa, že mi písal z toho dôvodu, že nevedel, čo je so mnou a ako vidí napísal priskoro. No mne to začalo vŕtať trocha v hlave a ten týždeň čo som nič nevedela, som aj zabúdala a začo mi byť dobre. Vyliala som mu svoje pocity, ako mi bolo aj je. Zbytočne. Je sebecký. Stretnutiu sa ako vidím bráni, ale nepovedal nie, ale že je na to ešte skoro. Podľa jeho slov, nie je ten typ čo by sa chcel vracať a doprosovať sa mi. Že mi už nejde dávať šance. A ja že čo? 😅 Skončilo sa to tak, že moje tel. č. si nevymaže. Nedokáže ma bloknut na jednej sieti ale všimla som si, že odtial čo mi písal, tam si ma už stihol. On si stále myslí, že sa po čase budeme baviť asi tak, že sa ani nechumelilo. Len chce so mnou sem-tam kontakt. Nepride vám to z jeho strany manipulatívne? Ďakujem vám za odpovede.

zmrzlinka2021
6. jan 2024

@gerber58 ja by som mu ani kvapku energie a času nevenovala

gerber58
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pribinak
6. jan 2024

@gerber58 veď tá poslal do riti, tak čo ešte rieisis?

kate211
6. jan 2024

A sebecky je v com?

stanulienkat
6. jan 2024

Kolko mate rokov? 15?

januska12323
6. jan 2024

A ty chceš čo?

grof_monte_christo
6. jan 2024

Prepáč, ale toto sa ani nedá čítať, nie to žiť. Jedine, čo mi z toho vychádza, je, že ti lichotí, keď sa ti po týždni ozval, aj keď si ho na inej sieti mala bloknuteho. Inak absolútne nechápem, čo chces riešiť.

mabenn
6. jan 2024

ano, pride mi to manipulativne

mk22
6. jan 2024

Neviem sa dočítať ze co ta trápi?

gerber58
autor
6. jan 2024

@mk22 čo trápi jeho

gerber58
autor
6. jan 2024

@januska12323 vedieť, prečo sa o mňa zaujíma

laurika999
6. jan 2024

@gerber58 Ty si otvor šampanské, že Ti urobil službu, keď Ti nechce dávať šance. Na debila kašli.
A daj šancu sama sebe nájsť niekoho normálneho..

kate211
6. jan 2024

@gerber58 A ako sa o teba zaujima?

laurika999
6. jan 2024

@gerber58 Chceš vedieť prečo sa o teba akože zaujíma ? Chlapec chce vedieť, či za ním náhodou neplačeš. Troška ego dvihnúť. Čo by mohol manipulovať ďalej

grof_monte_christo
6. jan 2024

Len sa nudí, lebo ešte nemá nový objav. On ti dal práveže najavo, že ťa má hlboko v paži.

tenerifka
6. jan 2024

@zmrzlinka2021 ma vtaka zo zlata, tiez by si to prehodnotila😂

kate211
6. jan 2024

@gerber58 Pockaj, on ta nedokaze bloknut na jednej sieti a ty z toho vyvodzujes zaujem?

anita6666
6. jan 2024

Manipulátor v skutočnom prevedení svoje kontakty nikdy nevymazava. Nikdy! Každého si necháva v svojom pomyselnom šuflíku pre prípad,keď ho bude potrebovať na svoje potreby. Akékoľvek.

lujza123
6. jan 2024

Manipulátor presadzuje svoju vôľu tak ze vyvoláva pocit strachu alebo viny.

Takže áno, ked v tebe zámerne vyvoláva strach ze môžeš o neho prísť a chce tým dosiahnut aby si sa mu vtierala, aby sa na jeho chybu zabudlo a vlastne sa viac riešilo ako sa ty teraz správas, tak ide o manipuláciu

zuzans258
6. jan 2024

Istou formou manipulujeme všetci...ale toto..no neviem... málo info...v podstate sa ti lwn ozval a nič nechcel... áno chcel na seba upozorniť..ale načo sa s ním chcela ty stretnúť..tak to nepochoopim