Mamičkár

23. jan 2023

Žienky zlate, povedzte mi či som blazon. Chlap bol od soboty obeda do nedele vecer u mamicky. Dnes rano ju siel odviezt do prace. Bol doma po praci 2 hodiny, a uz mi oznamil ze zajtra po praci pojde k mamicke a pride domov okolo 19. Mamicka nie je chora, je relativne mlada, takze nie, nechodi sa starat o choru mamu. Len sa tam ide vyvalit na gauc, nic nemusi robit a robi mamicke spolocnost lebo zije sama. Podla mna to uz ale prehana. Tak som mu povedala ze nesuhlasim, ze vlastne zo 4 poslednych dni potrebuje ist 3 k mamicke. A on ze o tom nebude ani diskutovat a pojde. Tak som mu povedala ze v tom pripade ak potrebuje 3 zo 4 dni byt u mamicky tak nech ide aj dnes a ma to 4/4 a nech sa tam rovno prestahuje, ze ja sa uz rozculovat nebudem, zdravie mam len jedno. A on urazeny isiel (hadajte kam), ze som si dovolila mat vyhrady, lebo ze od dnes je novy tyzden a tento tyzden tam este nebol tak preco by zajtra nemohol PRVYKRAT 😊 tento tyzden ist. Chapete? Tolerovali by ste to? Ja nemam slov.

sante81
23. jan 2023

Tiež som naviazaná na syna, lebo ho vychovávam sama, ale toto by som budúcej neveste neurobila 😁

amelia1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kamajka
23. jan 2023

netolerovala by som. ked sa nevie odstrihnut nech sa vrati do mama hotela. lepsie to nebude. takze je to na tebe. ci s tym chces zit alebo sa na to vykasles.

viera
23. jan 2023

Takato tema tu uz bola...

korylan
23. jan 2023

Mini kvíz: Ku komu by ste pustili chlapa? a) k mamičke b) k milenke c) do krčmy

tanyan
23. jan 2023

Veď mu navrhni, že pôjdeš s ním... Vyvalíte sa spolu na gauč a mamička nech donesie nejaké občerstvenie a môže zatiaľ oprať, ožehliť, navariť...
Prípadne, že pôjdeš namiesto neho, lebo ženy sa vedia medzi sebou lepšie porozprávať a on sa môže zatiaľ doma postarať o domáce práce. 🙂

viera
23. jan 2023
paulinam99
23. jan 2023

Faktom je, že musí mať veľmi dobrý dôvod na to, aby uprednostnil svoju mamu pred partnerkou.
Je iba a len na Tebe, aby si ten dôvod/motív zistila, objektívne vyhodnotila a spravila z toho záver, že:
a) zmeníš svoje správanie sa tak, aby motív zostať pri Tebe prevyšoval motív ísť k mamičke
alebo
b) pôjdete od seba každý svojou cestou

tomika
23. jan 2023

Určite je u mamy??

rony2255
23. jan 2023

@korylan
@viera
😂😂

luccija
23. jan 2023

Koľko má rokov? No je to tak ako píšeš🙂ešte chápem, že tam ide na kus reči, najesť sa, ale prečo u nej spal cez víkend??môj muž bol zo začiatku vzťahy taký istý ráno zaviesť mamu, poobede zobrať, ešte ju zaviesť do obchodu pritom doma mala dcéru, muza...najesť sa pospať na gauči.Potom na šťastie zmenil prácu a už sa to zredukovalo.

stanulienkat
23. jan 2023

No ale mamickar musel byt vzdy. Neblikala ti kontrolka? On nemusi doma nic robit? Nemate deti?

sissy27
23. jan 2023

A to sa deje len posledné dva týždne? Či doteraz si to v pohode tolerovala a zrazu je to problém?

siska53
23. jan 2023

A to len teraz zacalo alebo ti to teraz zacalo vadit??

mikadooo
23. jan 2023

Vy ste koľko spolu? Evidentne máte absolútne rozdielne predstavy, čo sa trávenia voľného času týka, takže ja by som šla od neho. Nech je radšej pri mamičke, evidentne je mu tam najlepšie. A - nie, nepríde mi to normálne. Taký vzťah by u mňa nemal dlhé trvanie.

kamatopo
23. jan 2023

@korylan za d)nemáš???😂😂😂

kamatopo
23. jan 2023

Tiež mám syna a vychovala som ho sama no je dospely tak dúfam ,že raz bude chodiť aj so ženou. Ja by som toto určite netolerovala. Ak je matka mladá má si nájsť kamarátky či známosť. Aj ona by si mala uvedomiť že ničí synovi manželstvo. A s ňou máš aké vzťahy?

kvetinka75
23. jan 2023

@korylan k mamicke 😆

autor
23. jan 2023

@sissy27 chodil tam doteraz tak dvakrat do tyzdna posediet tak som to prekusovala ale za minuly tyzden bol 4x a vyzera ze mu je stalo malo.

maickamf
23. jan 2023

Deti mate? Ako pomaha v domacnosti? Toto nie je normalne a matka to asi aj zneuziva. Takto vas to dozenie skor, ci neskor k rozchodu. Skuste sa o tom porozpravat a najst nejaky kompromis. Aj ja navstevujem mamu, zije sama, ale toto je uz moc...

autor
23. jan 2023

@maickamf on nie je ochotny sa o tom rozpravat, aby to obmedzil, povedal ze neobmedzi a ze bude chodit este viac lebo rodina je pre neho na prvom mieste…

autor
23. jan 2023

@tomika určite, toto je jedina vec o ktorej nepochybujem, bez mamicky by neprezil, cele dni si pisu, vyvolavaju, on by na milenku nemal ani cas uz

autor
23. jan 2023

@maickamf nemate deti, doma pomaha stylom ze mu musim vsetko povedat co treba spravit ale urobi no, hoci hundre a velakrat az na niekolky krat ale urobi, mysli si ze ked spolu upraceme a nakupime ze uz su povinnosti splnene a moze ist k mame

rony2255
23. jan 2023

No, tak s tebou je asi preto, že jedna vec sa s mamičkou robiť nedá 😅

maickamf
23. jan 2023

Tazka situacia. Proti mamicke sa neda bojovat. Bud sa teda on spamata alebo.....
Svokra to ako vidi celu tuto situaciu?
No mne by sa takyto chlap nepacil, pravdepodobne nezrely na samostatny zivot s partnerkou.
To bol odjakziva takyto?

kubkovamama
23. jan 2023

Rozchod. Čo viac k tomu.

luccija
23. jan 2023

On je jedináčik a mama dlho sama?my máme kamaráta, ktorý tak chodí k mame a má 38 r mama ešte nie je stará, ani chorá.Ked sme sa o tom v rámci partie rozprávali je jej vďačný, že sa mu obetovala?mala 3 práce, aby vyštudoval právo bola samozivitelka a on to vidí tak, že jej to je dlžný, nemá partnera a jej by bolo smutno.V niečom chápem, ale to je to nezdravé.Ona ho ani nevola, vyháňa nech ide do fitka žije svoj život...zoberie vnúča a su tam často.Ale jeho žene to vyhovuje🙂autorka išla by som pár x s ním

santiago_segura
23. jan 2023

Má milenku! 😀

korylan
23. jan 2023

@kamatopo za d) na chatu s partiou 😉

sissy27
23. jan 2023

Nuz, zariadila by som si program na cely tyzden, dva… ak mu nedocvakne a nechybas mu, tak najvyssi cas ist kazdy svojou cestou…