Mamička a nový vzťah

14. dec 2022

Som slobodná mamička a je to ťažké nájsť vzťah. Každý ma chce iba na sex. Stretli ste sa tiež s tým? Aké máte skúsenosti s hľadaním nového partnera, ak ste už mali deti? Dokážu muži akceptovať "cudzie" deti, alebo aj ľúbiť ako vlastné?

dadis
14. dec 2022

Najdes, neboj. Len tych, co chcu len sex preberaj a tam niekde bude aj taky co bude chciet sex aj teba. Nepustaj si muzov blizko k telu, neputaj lacnym lookom a fotkami, sexualne narazky cudzich muzov odmietaj, ten co ma vazny zaujem sa k tebe dostane i tak. Ale toho tiez budes pritahovat sexualne. Ale bude sa ta snazit ziskat inak, travit s tebou cas aj zmysluplne...nielen vino u neho doma 🙂

sense
14. dec 2022

Áno len netreba až zúfalo hľadať... Lebo potom nájdeš len takych....treba tomu nechať čas.... A keď to budeš najmenej čakať ten prvý pridem

nique
14. dec 2022

Moja pribuzna mala 18r, ked sa zalubila a zo skolskeho vyletu si priniesla specialny darcek. Strasne bola sklamana, ked sa chalan vyparil. Syna ani nikdy nevidel, ani sa nezaujimal. Ona krasna, mlada so zlomenym srdcom. Ked mal chlapcek 3 roky, zacal sa pytat, kde je otec. Ked mal 4roky, zacal otca hladat. Muzov v okoli sa pytal, ci su slobodni a ci nechcu maminu za zenu. bolo to mile, ale bolo nam ho aj velmi luto. Su z malej dediny + korona, takze moznosti randenia nulove.
Dnes ma 7r, maminka je opat vydata a uz ma aj malu sestricku. Manzela si nasla z vedlajsej dediny a su spolu stastni.
Netreba zufat. Neber prveho za kazdu cenu. Ten spravny caka na Teba

horalka1986
14. dec 2022

Ja som si svojho otca vybrala sama. Mala som 3 roky, cestovali sme s mamou a jej kolegom trolejbusom a spytala som sa ho, ci nebude moj tatino. Uz su manzelia 30 rokov.😃
Za to moj muz ma chcel tiez len na sex. To ze mam dve deti neriesil. A teraz? Mame 4 rocnu dceru a vela ludi ani len netusi, ze zvysne dve deti nie su jeho. 😄

1radula1
14. dec 2022

Mnohí muži nemajú problém prijať takto aj cudzie deti. Ako takto to škatuľkovať podľa mňa nie je najlepšie riešenie, lebo si sama vytvoríš taký nejaký blok. No isto niekoho skvelého nájdeš, len tomu daj čas

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandzula
14. dec 2022

Dokazu, len musis najst toho praveho. A k tomu sexu... nenutia ta, takze je na tebe, ci das alebo nie. Chlapi pri zene s dietatom vidia lahku korist, o ktorej si myslia, ze je zufala, a teda chmatne po kazdom pipiku. Je vsak na tebe, aby si si nastavila latku do spravnej vysky a nepodliezala ju, lebo zla povest vie byt niekedy svina.

bielavila
14. dec 2022

Msm dve kamosky co boli/su v takej situacii, jedna rozvedena, dve deti, dnes uz znova stastne vydata, maju uz dalsie babo a su stastna rodinka, jej manzel bere jej deti z prveho manzelstva sko svoje a potom mam slobodnu manicku, otec neznamy a uz ju nechalo par chlapov a na rovinu jej povedali, ze nedokazu a nechcu vychovavat cudzie dieta a ze im to za ten vztah nestoji, s jedym z nich uz planovali spolocnu buducnost, smutne , ale taky je zivot, myslim ze ona uz ani nehlada

derdia
14. dec 2022

Ano pre dementov si lahka korist.... A oni to dobre vediet, trosku ti potrepu blbosti, vedia, ze sa citis sama, opustena, nemas sa o koho opriet... atd. A zo aby ta dostali su schopni aj tvoje dieta na rukach nosit... Treba si dat pozor. ..nehladaj.ten pravy si ta najde. A pockaaaa....

vladuska99
14. dec 2022

Áno.. Mam partnera skoro 7 rokov ani jedno dieťa nieje jeho.

laska86
16. dec 2022

Ja takeho mam uz 14rokov..niesme zobraty ale nadovsetko ho milujem a som mu vdacna zato ze je taky aky je..mojho syna vychovaval od 4 rokov a lubi ho ako svojho..dakujem kazdy den ze ho mam♥️...prajem ti vela stastia v laske🙌♥️