Mám zničený život?

11. júl 2022

Ahojte mam 34, dve deti,byvame v dome a strašne lutujem svoj život nedokončila som si strednú školu keďže som otehotnela som sa na to vykašľala, takže nemám šancu sa zamestnať na dobrom mieste, v čom je ešte problem, mam dobreho manžela kym si nevypije sem tam, niekedy ľahne a spi,inokedy ho nespoznavam koho som si vzala ale okrem toho nam dava maximum,netrieme biedu keďže ma viac brigad aby sa o nas postaral, rozviesť sa nemôžem nemala by som kam ísť bez peňazí a deti na ňom lipnu a stale ho ľúbim stale vravim ze cez tyzden je to dokonaly manžel,no co s takym životom?

pribinak
11. júl 2022

Však si dorob školu. To mizes začať hocikedy. Nie je tam žiadny vekový limit

ruzovakrava
11. júl 2022

Školu si môžeš dorobiť kedykoľvek, zatiaľ môžeš vziať akúkoľvek prácu na ktorú nepotrebuješ extra kvalifikáciu. Nie si 70r dôchodkyňa aby si nad sebou lamentovala a vešala hlavu. S mužom treba komunikovať, netolerovať že pije, určite je toho na neho tiež veľa keď má veľa práce, nemyslíš? Prípadne manželská poradňa alebo sedenia pre neho. Hlavne o problémoch rozprávajte. Či už vidíš ako jediné riešenie rozvod?

sissy27
11. júl 2022

Sprav si školu, kľudne aj vš, nájdi si lepšiu prácu a nemusíš byť závislá od muža…

autor
11. júl 2022

@ruzovakrava ano ma toho veľa do roboty na tri smeny, na brigádu hlavne víkend, ja neviem ci rozvod, on nie je zly chlap len ked si vypije alebo ked prídu jeho kamoši k nam tak začne to pivkami a nakoniec príde v noci domov na druhý deň prelezi lebo mu je zle

autor
11. júl 2022

@sissy27 kľudne by mi stačila aj stredná keďze je to hanba nemať školu, musim sa viac sebazapriet a nebyť lenivá lebo sa priznám popri detoch, domácnosti neviem ci sa mi chce a či to dám

pribinak
11. júl 2022

Však ale nebudeš mat stále malé deti a keďže si zostala tehotná už na strednej a máš cez 30, tak to už nemáš malicke deti od ktorých sa nemôžeš pohnúť

Veď to už máš aspoň 12-14 ročne decka, začni školu a po večeroch sa môžete učiť spolu
Budete sa navzájom inšpirovať a motivovať

viestta
11. júl 2022

Do penzie máš minimálne 30 rokov, ten "zábrany" život žiješ možno 20 rokov. Najvyšší čas niečo spraviť aby si to zmenila. Dorob si školu a posun sa ďalej. Vyplakavat nad sebou ti nepomôže.

syslik81
11. júl 2022

kopa ludi si doraba dialkovo strednu-tak sup sup ... mas najvyssi cas .. dostuduj najdi si pracu ulahci to manzelovia ten zas bude normalny

macikovaiveta
11. júl 2022

Školu som dorábala v 36 r

laurita285
11. júl 2022

TO je nejaký problém si urobiť strednú školu?

nurielka
12. júl 2022

Nerob so seba obeť, čo ťa brzdí na tom aby si si dokončila školu. Prestaň hľadať výhovorky. To si si nič neusetrila? Vezmi viac roboty. Miluješ svojho muža, že premýšľas o rozvode? Najprv o ňom hovoris , že sa váľa po gauči po opici, a potom aký je super, že netriete biedu. Vieš vôbec čo chceš? Zapis si to na papier. Urči si body, motivuj sa. Dokonči skolu. A HLAVNE nenechaj sa živiť mužom, toto fakt nie. Sebavedomie získaš aj tak, že nebudeš na ňom závislá. Finančne.

nikk3y
11. aug 2022

šak si dorob školu, následne nájdi robotu ktorá ťa bude baviť, alebo podnikaj v niečom vlastnom,
s manželom sa normálne porozpravaj čo sa ti páči a čo nie síce si neviem predstaviť pod slovom že ho nespoznavas ale snáď nieje na vás zlý... ak nieje agresívny a ma vás rád tak si povie že musí niečo zmeniť 👍 a určite bude dobre keď budeš v inom kolektíve v práci prídeš aj ty na iné myšlienky, skús vymyslieť niečo pre manžela a teba nejaký výlet alebo dačo alebo aj spolu s deťmi... ale skôr bez nich by bolo ideálne.... no hlavne komunikujte lebo ak človek sa nerozpráva o tom čo a ako tak mu vlastne nezáleží na tom vzťahu? Či? A človek len si povie a šak ono to prejde alebo bude lepšie no nieje dobre sa uspokojiť s niečím čím niesi spokojna 😊