Mám veriť partnerovi?

pargacka
14. apr 2014

ahoj co si myslite ked partnerovi zvonil telefon a zena v telefone ho oslovovala zlatko a on mi nato povedal ze to bola zakaznicka 😠 ale zlatko?

renata5
14. apr 2014

vies co neviem co na to povedat ale ja tu na MK neverim uz nikomu po teme Inbloom neverim nicomu

stefka33
14. apr 2014

@renata5 😀 No po tej téme už ani vlastným príspevkom neverím. 😀

julinka28
14. apr 2014

😀 😀 😀

anatalia77
14. apr 2014

@pargacka nespecifikovala si,v akej oblasti tvoj partner pracuje.
Mna napadla jedna oblast,ale necham si to pre seba.

stefka33
14. apr 2014

@anatalia77 Gigolo? 😀

katy2
14. apr 2014

@pargacka a ty ako vies, ze ho zena oslovovala zlatko? to mal mobil na hlasny odposluch?

pargacka
autor
14. apr 2014

@anatalia77 vsak povedz ?ja viem v jakej oblesti pracuje ale aby mu zenska vravela do telefonu zlatko tak to kde sme

pargacka
autor
14. apr 2014

@katy2 nie nemal ale tak mu to hucalo ze som stala vedla neho a cely rozhovor som si vypocula

lucinenka001
14. apr 2014

Baby ani nereagujte, dalsia pubertacka co sa nudi. precitam prispevok a vidim. 😀

pargacka
autor
14. apr 2014

@lucinenka001 prosim ? ja to myslim vazne nie som purtacka

anatalia77
14. apr 2014

@pargacka teba v detstve neucili,ze sa cudzie rozhovory nepocuvaju??

pargacka
autor
14. apr 2014

@lucinenka001 pubertacka

pargacka
autor
14. apr 2014

@anatalia77 ucili noa a co tak soom pocula

macamac
14. apr 2014

a je to tu 😀 😀
už nikto ničomu tu nebude veriť 😀
zlatá inbloom

milota164
14. apr 2014

to je na tebe ci mu veris, to ze ho niekto oslovuje zlatko este nic neznamena 🙂

anatalia77
14. apr 2014

@macamac ked sa vsetky vyspime,tak hadam to bude lepsie,dne je blbec den

marikaema
14. apr 2014

cautee kocky zase sa stretavame vdaka inbloom:D podobne...uz nikomu nepisem svoj nazor kto sa zaregistroval teraz...bez fotky,bez vsetkeho... odkial si natrafila na tuto stranku? zrazu si nieco pocula,tak si sa hned zaregistrovala a chces riesit tvoj problem? opytaj sa nato jeho......

tomiholjubavi
14. apr 2014

@pargacka a kto to ma vediet, ked nie ty?

meluela
14. apr 2014

@pargacka je to divne, ale mozno to ma aj nejake normalne vysvetlenie.
Muz by sa mal od teba dozvediet ze ti prekaza ked ho cudzia zena oslovuje zlatko a mozno by ti mal aj vysvetlit okolnosti aby nedoslo k nejakemu nedorozumeniu.

pargacka
autor
14. apr 2014

@marikaema
@marikaema mala som iny nick len neviem z jakoeho dovodu mi ho blokli vies tak preto som sa sem zaregistrovala na novo a fotku nemam problem ti poslat alebo si ma pozri na fb

pargacka
autor
14. apr 2014

@meluela vsak som mu to povedala za mi to vadi a nic usmieval sa tak sme sa povadili povedal mi ze som p..a a bolo ticha domacnost

marikaema
14. apr 2014

@pargacka no daj fb🙂) neide oto ze ti neverim ale jedna nas tu riadne uz oklamala.....

meluela
14. apr 2014

@pargacka tak v tom pripade to v poriadku nie je 😖

paula21
14. apr 2014

ja si nemyslim aby to bolo nieco strasne .. chodim ako opatrovatelka do zahranicia... a tam su soferi co nas vozia zenaty.. opatrovatelky povydavane a ja za mesiac tiez .. a takeeeee temy sa rozoberaju ze, keby tam sedel tvoj priatel.. tak to jedno zlatko by ta trapilo najmenej a pritom ide o srandu .. aj ked zalezi aj od povahy... moj priatel zase robi kuchara a s kolegynami tiez si robi srandu typu: milacik .. laska atd .. a teraz ho mam ist zabit alebo vsetky baby a to som nespomenula ze jeho kolegyne su minimalne starsie od neho o 10-15 rokov... 😀 keby som kazdeho mala len zbit tak uz mam dozivotie a moj partner tiez ...

pargacka
autor
14. apr 2014

@marikaema napisem ti ip ok

janakrnacova
14. apr 2014

@renata5
@stefka33 presne ma toto napadlo,ked´som si prečítala príspevok 😀

janakrnacova
14. apr 2014
pargacka
autor
14. apr 2014

@janakrnacova nie gigolo neni je vodar 😉

janakrnacova
14. apr 2014

@pargacka ešte že si to upresnila 🙂

anatalia77
14. apr 2014

@pargacka vodar chodi aj cistit potrubia,?ci co...