Mám už plné zuby budúcej svokry

margaret24
26. apr 2020

Ahojte baby,nemám sa s kým zdôveriť s týmto. Začnem úplne od začiatku . Nazaciatku ako som začala vzťah s priateľom tak všetko ok bolo kebo nebývala som s ním ,spravili sme si dieťatko ale každý zvlášť sme bývali do pôrodu . Prvé 3 mesiace som ešte u mojich rodičov bývala a potom som sa presťahovala ku priateľovi ,ktorý býva v dome s rodičmi. Postupne to začalo tie nezhody... a posledné mesiace je to neskutocne hrozné... maly len sa ozve počuje ho a už ide k nám ,lebo ho počuje ... nemám tu žiadne súkromie a do všetkeho sa mieša a toto iste aj jeho otec. vďaka tomu čo sa deje sa aj dokážeme pohádať s priateľom . Už neviem ako ďalej ..

karelova
26. apr 2020

@margaret24 no pozri sa, súkromie nemáte, lebo nebývate vo vlastnom. Tvoj partner a otec dieťaťa by sa mal vzchopit a zabezpečiť svojej rodine byvanie. To nie je o svokre, ale o Vašej schopnosti osamostatniť sa.

kitycat
26. apr 2020

Zeby najst si vlastne byvanie? Je pekne ze ste si spravili babatko a ze je to tvoje najvacsie stastie ale bez zazemia...

Ja sa nedivim ze sa pridu pozret ked je to ich prve vnuca tvoja mamam by sa tiez chodila pozerat co sa deje keby ste tam byvali, ale pozeras sa na to inak...je rozdiel medzi mamkou a svokrou, ze?

Takze ako dalej? Setrite si na vlastne alebo pockate kym sa vam uplne pokrivia vztahy?

veronikaszabova
26. apr 2020

@margaret24 ako dalej?? Proste sa odstahovat

marca12
26. apr 2020

Ak byvas u niekoho,nemozes ocakavat sukromie. Na druhej strane by vas mohla svokra respektovat a dopriat vam sukromie. Tu pomoze osamostatnit sa alebo si dohodnut jasne pravidla.

nina255
26. apr 2020

Odstahujte sa a osamostatnite cim skor 🙄

margaret24
autor
26. apr 2020

@marca12 toto že by to mal povedat priateľ(jej syn) nie ja .. mali by tolerovať naše súkromie .. no na druhej strane chceli nás tu keďže druhé vnúča majú v zahraničí a nevidia ho len cez internet a raz do roka

margaret24
autor
26. apr 2020

@nina255 budeme musieť asi ,kebo nevuem ako ďalej inak

kleopatra33
26. apr 2020

@margaret24 prajem vela vela sil. Ja byvam v jednom dvore so svokrovcami. Zaciatky boli fajn, ale po troch rokoch byvania som ich prekukla :D stanovila som si hranice /neboli nikdy vyslevene nahlas/no vyplynuli z mojho spravania. Bala som sa, ze po porode sa k nam bude nominovat. Absolutne nie. Mam pocit, akoby sa aj stranila takych tych typickych babkovakych navstev. Cite chvalaPanu Bohu mam pokoj. Moja svojra je bohuzial taka ze kazdeho okydava. Okydavala aj mna, ze nie som gazdina a neviem co. Pritom drahemu varim, pracem, periwm, zehlim, upracem o malinku ma postarane. V zivote nam nechodila kocikovat ani varovat. A vies co, som aj rada, este by vsadw hovorila, ze nezvladam. Daj jej pocitit co najskor, co si myslis. Uvidis, vyciti

leuchtturm
26. apr 2020

chodte do vlastneho byvania a Problem vyrieseny.

mondolina
26. apr 2020

@margaret24
Možno má plné zuby aj ona teba...dieťa urobiť je to najmenej, vlastnú strechu nad hlavou už trocha ťažšie.

pribinak
26. apr 2020

Odsťahovať sa a čím skôr.

sasa1310
26. apr 2020

@margaret24 tak keď už máš dievčatko plné zuby budúcej svokry, stačí vbehnúť do banky vziať úver a ísť bývať do vlastného alebo sa vrátiť naspäť do detskej izbičky. Také jednoduché

stanulienkat
26. apr 2020

Ved vy sa s partnerom nepoznate. Decko si vie urobit kazdy. Isli ste na to uplne z opacneho a zleho konca. Onedlho zistis,ze ti aj partner lezie na nervy,lebo ste nemali moznost sa spoznat. Ja toto nechapwm.

0silvia0
26. apr 2020

@margaret24 spravili sme si dietatko s priatelom...
Ked zacinate od konca, ponahlali ste sa ktovie kam, tak to tak vyzera...

marca12
26. apr 2020

@margaret24 ale skor by si si mala uvedomit,aky je to aj pre nich zasah. Zrazu niekto cudzi k nim pride a este na nich aj zazera. Ci uz rodicia,ale aj svokrovci,vzdy sa nam bude zdat,ze sa staraju. Volakedy rodiny bezne zili tak,ze starsi predali skusenosti mladym rpdicom a nikto sa neofukoval,dnes nam.vsetko vadi. Neviem,preco je to tak,ze sme take nedotknutelne. Pokus sa s nou vychadzat,lebo to,ze uteka za vami nie je zla povahova crta. Skus jej taktne vysvetlit,ze si vazis jej zaujem,ale chcela by si mat rano cas pre seba s malym. Im je to vzacne,ze maju vnucatko doma. Ja som takto.k.sestre chodila a ani som si neuvedomovala,ze ju to moze otravovat. My sme ale taka druzna rodina,casto sa navstevujeme . Ale su ludia,ktori su zalezeni a nechcu sa s nikym stykat,chcu mat svoj klud. Inac mne svokrovci tiez vadia,ale sranda,ze moja rodina mi nevadi,keby aj cele dni u nas sedeli 😀 svokrovci,led pridu len odpocitavam cas do ich odchodu 😀 jaj hrozne sme 😀

didaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diaalex
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
margaret24
autor
26. apr 2020

@diaalex akoby som seba počula .. no mne sa už aj začala starať do vychovy no snažím sa nič nehovoriť ,počítať do 10 a len to priateľovi poviem ... dúfam že raz to deň ok ... áno nechceme brať úver ... 🙈

0kristina0
26. apr 2020

@margaret24 chces mat sukromie? Zariad si vlastne byvanie. Momentalne si v cudzom.

cacianka
27. apr 2020

@diaalex
@margaret24 takze vy si nechcete brat úver a vlastnými silami si zariadiť svoje byvanie a svoje sukromie, ale svokrovcom rušiť to ich a nasackovat sa do ich majetku tak to ste hrdinky ! Tlieskam vam! Este sa tam budete rozcapovat ako ropuchy na prameni a biť sa do pŕs ako im vasi chlapi vytmavia kde je ich miesto, ako rozputate boj. Nonsens
Len aby ste nemuseli po čase utekať s holym zadkom ked si chlapi budu branit svojich rodicov a take zdute zeny poslu do riti

karelova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katrin1394
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
didaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karelova
27. apr 2020

Ja fakt nechápem túto mentalitu ľudí..... Este sa chvália tým, že uver si oni brat nebudú, radšej sa budu prizivovat, bojovať so svokrou a robiť zlú krv... Strašné sebectvo... Pre mňa su toto neschopní, lenivi a pohodlni ľudia, cest vynimkam samozrejme... Prepáčte

lucia147852
27. apr 2020

@margaret24 nechcete brat úver ale radšej sa prizivovat na tom co vybudovali svokrovci a este na nich nadávať. Tlieskam. Ked chcete byť takí nezadlzeni tak si platte celý život svoj podnájom a potom sa zbadáte. A nechajte svokru v jej vlastnom dome/byte dýchať. Nie ešte aby chodila po špičkách a pri spôsobovala sa vám.

mondolina
27. apr 2020

@karelova
Máš pravdu, ešte sa budú cítiť ublížene keď svokrovci vo svojom vlastnom dome neskáču ako oni pískajú.
Spraviť dieťa áno, strechu nad hlavou to už nie .
Ale majte ma radi veď som k Vám prišla bývať 👍

sasa1310
27. apr 2020

@diaalex prečo by sa mala držať tvojich pravidiel. Ona je pánom domu. Vy sa nechcete zadĺžiť, tak sa musíte prispôsobiť. Ja radšej budem splácať celý život a byť si panou svojho domu. Niekto má ale iné priority :D

evora
27. apr 2020

@diaalex Radšej budem mať stres so splácania úveru, ako ničiť život ľuďom okolo (nicis ho aj sama sebe, len si si to ešte neuvedomila ) obmedzovať ich vo vlastnom dome, robiť peklo ...A ešte sa za takymto správaním chváliš 🙄 Odporcom hypotek len toľko, že vašim deťom po vás nezostane ani deravý groš, pretože do ničoho neinvestujete, len pasívne prijímate majetok niekoho iného. Ktorý tu už je aj bez vášho pričinenia. Ale veď...každý ako chce.

sasa1310
27. apr 2020

@karelova to je mentalita, že? Ja sa smejem aké hrdinstvá tu predvádzajú. Deťom do života nič, úver brať nechcú, ale keby bolo treba vziať na auto alebo na dovolenku úver, to by problém nebol 😀 By som bola zvedavá, keby tie hnusné a stále starajúce sa svokry do všetkého povedali jedného dňa, nech si ide nevestička tam, odkiaľ prišla.
Tieto hrdinky si neuvedomujú, že keď ich chlap pošle do riti hoc aj za 20 rokov, tak budú mať len svoju igelitku, s ktorou sa vrátia naspäť do svojej detskej izbičky. Hlavne, že úver nebude 😀

ladybug138
27. apr 2020

V dnešnej dobe sa uz uver da vybavit lahko. Aj my sme nejaky cas byvali u svokrovcov, nez sme si nasli byt podla vlastnych predstav... Ja som sa ale velmi tesila do vlastneho, mladi majú by skratka sami.. Ked ti vadi, ze ti do vsetkeho keca, skratka odid... Je fakt, ze aj ona moze mat vas plne zuby.. A na tvojom mieste by son sa velmi nerozkrikovala, jedneho dna to moze nastvat aj priatela, ked bude hajit svojich rodicov a mas po chlebe