Mám smolu na chlapov. Kde nájem toho pravého?

pedropedro
5. jan 2022

vy rozvedene mamicky a slobodne mamicky.. poradte....... kde sa da najst ten spravny chlap........, alebo kde ste ho nasli.. ale prosim nepisat take co su ohurene prvym - druhym rokom vztahu.. takych ohureni som si uz zazila..... mam tri deti a 40-tku na krku. a vsetko boli , alebo sebci .alebo bez zodpovednosti, bez prostriedov .alebo nespolocnski ...

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pedropedro
autor
5. jan 2022

@anita1978 ale chapes to.. mam xy kamosiek ktore su obezne alebo v nasej mladosti by o ne ani bicykel nik neoprel a su stastne vydate☹(

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaela789
5. jan 2022

@pedropedro aj žena pri tele môže mať čo ponúknuť. Na obezite šťastné manželstvo nestojí ani nepadá. Trochu krutý výrok z tvojej strany 🤷‍♀️

pedropedro
autor
5. jan 2022

@anita1978 tak musime zalozit nejaky klub sklamanych ☹

pedropedro
autor
5. jan 2022

@michaela789 tak zase nebol mozno mysleny ako vyznel. ale ja mam od 17 rokov rovnaku postavu a stale vyzeram cca rovnako a aj tak sa nedari..

janewithane
5. jan 2022

@pedropedro a co teda okrem dobrej postavy ponukas?

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaela789
5. jan 2022

@pedropedro no tak možno s povahou niečo treba doladiť. To neber, prosím, osobne, nepoznám ťa. Možno pôsobíš nedostupne alebo niečo podobné.

pedropedro
autor
5. jan 2022

@janewithane ako vidis som vtipna. spolocenska, vasniva ( mozo az moc), mam dobru pracu, ... aj teraz tu bo jeden co kadeco slubobal a ze ako ma rad moje deti a podobne, ale bol to len sebec co hladel iba na seba a vyhadzoval mi na oci ze sa mam zmenit na jeho obraz.. zato ze on nepije , nefajci, nieje spolocensky.. aj ked ten aspon bol za vodou.. ale dalsi to tiez hroza..

michaela789
5. jan 2022

@pedropedro ufff 😳

pedropedro
autor
5. jan 2022

@michaela789 nedostupne? to asi tazko.. aj posledny aj predtym dostali co len si zazelali uz na prvom a druhom rande..

tanyan
5. jan 2022

Možno by pomohlo nechcieť všetko naraz. Nájdi si kamaráta do spoločnosti alebo milenca (podľa toho čo viac potrebuješ) a najskôr rozvíjaj jednu stránku vzťahu, potom doladíš ostatné. Hlavne sa nesmieš sústrediť na to, že to má byť životný partner po všetkých stránkach na ďalších 50 rokov. To skôr vyhráš športku ako nájdeš k sebe niekoho tak, aby ani jeden z vás nemusel urobiť žiadny posun či vývoj.

pribinak
5. jan 2022

Fuuu, toto čo píšeš je no ufff dosť cez čiaru

Vieš, kým ty máš postavu ako 17 ročná, tak väčšina mužov tvojich rovesníkov hľadá iné kvality ako lem postavu
A zrejme nemáš až tak veľa čo ponúknuť, ak pritahujes len tých bez prostriedkov bez zodpovednosti bez …..

Áno, mladi chalani hľadajú modelky a o priemerne dievčatá ani bicykel neopru, ale ti schopnejší časom pochopia, že okrem peknej tváričky treba ešte aj niečo iné

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
draik
5. jan 2022

@pedropedro
Ja sa do týchto "babských" tém síce veľmi nezapájam, ale ako muž tak na prvú by som si povedal, že máte výrazne obmedzený okruh výberu, jednak skrz veku a jednak skrz potomkov. Tých v pohode 40+ už asi bude výrazne menej, ako keby ste mali vyberať pred rokmi napr. 25+. Do toho tri pre neho cudzie deti. Také kombo robí veľkú selekciu už aj z toho relatívne mála, čo je k dispozícii. Kdežto tie podľa Vás obézne kamošky mali v mladosti väčšiu skupinu možných nápadníkov. V podstate čistá matematika ;)

pedropedro
autor
5. jan 2022

@pribinak co ti mam povedat, to nemala byt urazka co som tam napisala a nechcem aby to tak vyznelo. ale ja sa poznam a tie svoje kvality poznam, len mam smolu na hlupakov..

pedropedro
autor
5. jan 2022

@retatka hej skoniclo.. a som rada.

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pedropedro
autor
5. jan 2022

@pribinak no a kde takeho schopneho akoze by si sla hladat? na zoznamky?? v FB skupinach? akych??

janewithane
5. jan 2022

@pedropedro tak alkohol a fajcenie nie je zrovna najpritazlivejsie.. A humor kde zhadzujes druhych mi az taky vtipny nepride... A co teda ocakavas od muza? Aby sa s tebou chodil zabavat a zaroven bol zodpovedny a rodinny typ? To si trosku odporuje a preto je asi narocne najst taku kombinaciu..

pribinak
5. jan 2022

@pedropedro tak ideálne by bolo ak by tá niekto
S niekym zoznámil
A pre niekoho sú riešením aj internet. zoznamy.

hederamonstera
5. jan 2022

Tu suhlasim s @draik. V 40tke a s troma detmi, aj ked s “dokonalou” postavou, bude tazke si najst muza podla tvojich predstav.
Ja som ta obezna ;) a nemala som problem si nikdy najst (ale ako 20r.a bezdetna). Ale vyuzivala som internet. Podla pisania som rozpoznala kto je normalny a kto nie. Ale v tejto dobe uz vobec neviem, kde by som hladala, kedze internetove zoznamky sa zmenili na rychlu volbu sexu podla jednej fotky profilu a kvoli covidu sa nikam poriadne neda ist.
Nemas nejake konicky? V praci?

pedropedro
autor
5. jan 2022

@janewithane s alkoholom to je len tak ze pohar vinka alebo tvdsie na ostavach. asi ako kazda. a fajcenie iba teraz v poslednej dobe som sa k tomu vratila ale dlho som nefajcila. ale nie aby mi to zakazoval.. teda nie uplne zaazoval ale neustale mi to vyhadzoval na oci. to k tym pevnym zenam a bicyklom som sa uz vyjadrila ze to tak myslene nebolo..

pedropedro
autor
5. jan 2022

@pribinak praveze mam malo kamošiek a poznam iba chlapov

lala123
5. jan 2022

@pedropedro no mozmo v tom bude problém ....že výzor je pre teba dôležitý . A paradoxne v tých dlhodobých vzťahoch to vôbec nie je o tom ako kto vyzera....neber to v zlom ale možno podvedome stále hľadáš rovnaky typ muza ....

pedropedro
autor
5. jan 2022

@hederamonstera tri deti, to je dostatocny konicek. a pomahat rodicom na zahrade. a s tou obeznostou som to tak nemyslela .

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pedropedro
autor
5. jan 2022

@lala123 polka chlapov co za mnou doliezali boli zenaci alebo rozvedenci co mali prave doma pevne alebo nudne zeny . ta asi predsa na tom trochu zalezi

pa3q
5. jan 2022

No teda radosť vás čítať. Aj muži majú takéto problémy. Ja si rád popíšem. 😁😁