Mám sa vzdať, či bojovať?

22. sep 2020

Mam dobreho kamarata, ma 19 a lubim ho no on to tak ešte neciti no moc ma ma rad, casto na mna mysli..
Mam bojovat o jeho srdce a stale mu byt oporou a dufat ze jedneho dna si uvedomi ze ku mne nieco citi alebo to vzdat a vymazat ho zo svojho života? 😌

salome123
22. sep 2020

pripada mi to take na silu... kasli na to, si mlada...nie je vsetkym dnom koniec. Ked o neho prestanes prejavovat zaujem, mozno si uvedomi co chce a pride za tebou sam.

lenuliatko84
22. sep 2020

Vymazat,dobivana ma byt predsa zena

nairia
22. sep 2020

"on to tak este neciti" = nema zaujem, nebude mat, aspon nie v blizkej dobe... kasli nanho, takych este bude

autor
22. sep 2020

@nairia pozname sa len 3 mesiace z toho sme 2x boli vonku mozno mu len proste trva dlhsie sa zalubit ci?

ella_price
22. sep 2020

'On to tak ešte necíti' je len blbá fráza jak ti jemne povedať, že s tebou nechce byť. That's all.

autor
22. sep 2020

@ella_price to on nenapisal presne takto

macekovam
22. sep 2020

Nie... Prestaň si ho všímať... To zaberá najlepšie... Uvidíš...

jaskolka
22. sep 2020

Kašli na to, z toho nic nebude, bud sa človek zamiluje, alebo nie. On ti dáva najavo, že nemá záujem, ale nechce to povedať kruto, tak to obaluje do takých slovíčok. Máš len 19,si mladučká, ešte nájdeš muža, čo ti lásku opatuje.

ella_price
22. sep 2020

Nenapísal to presne takto, ale čo si myslíš, že prečo ti nedá priamu odpoveď?
Také tie trápne frázy typu - kiež by som ťa stretol neskôr, si pre mňa až moc dobrá, mám ťa rád, ale...
Všetko sú to len frázy na to, aby ti až tak neublížil. Presne ako tu píšu. Si mladá, musíš ísť ďalej.

nairia
22. sep 2020

len 3 mesiace a ty vies, ze je to laska? ty si sa iba namotala, ved ho vobec nepoznas a nie, ani to, ze si denne pisete, neznamena, ze je to laska... z jeho strany urcite nie a keby bol namotany, tak by ti nedal kosom... mozno sa mu pacis, ale bohvie s kolkymi sa takto este stretava a zmotava ich, nechce sa uvrtat do ziadneho vztahu urcite...

autor
22. sep 2020

@jaskolka ja nemam 19 ja mam 24

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaskolka
22. sep 2020

Takže 19 ma on? Lebo som myslela, že to je preklep, ale nevadí. O dôvod viac, aby si sa na toho chlapca neviazala.Vo vašom veku je rozdiel 5 rokov ešte veľa, ste inde, ty zrejme chceš už vzťah, on v jeho veku na také dačo pochybujem ze bude nachystaný.Tipujem, že ma takých dievčat viac, "na ktoré myslí a ma ich rád" skrátka je to chlapec sotva po puberte. Akceptuj to, že sa nezalubil, a chod ďalej.Určite mu nevypisuj, nekontaktuj nasilu, ver mi, že tak sa mu len úplne sprotivis.

nairia
22. sep 2020

jeeeezis, ja ze mas tiez tak 19 alebo aj menej... si "stara koza", sa obzeraj po starsich a vyzretejsich, ktori ta trosku privedu do reality, lebo s takymto pristupom sa budes do 40tky zmietat v miliarde nenaplnenych a nedajboze bolestnych vztahoch, kde chlap ta bude tyrat, podvadzat a tahat za nos, ale ty ho budes aj tak beznadejne milovat po 2 tyzdnoch chodenia.

pelian
22. sep 2020

Heh akoneviem, no je to podla mna moc uhanat mladeho zajka. Keby to bolo naopak ok, ale takto. Nechala by som ho tak a nasla by som si proste tak skor niekoho v mojom veku

veronikaszabova
22. sep 2020

Prosim ta, neblazni.
Namotala si sa na 19 rocne decko 🤦‍♀️😂
Urcite ser na neho

janulienka1103
22. sep 2020

Hmmm... S mojím priateľom sa poznáme 9 rokov, spolu sme 3,5. Spoznali sme sa keď ja som mala 16 a on 18 ale ja som ho brala ako kamaráta, on mňa bral ako niečo viac. Vysvetlila som mu to, on to pochopil a nechal ma tak. Stretávali sme sa naozaj len ako kamaráti. Potom mal vzťah on aj ja. On bol so svojou dlhšie ako ja so svojím a keď som sa rozišla so svojím tak som odišla študovať na výšku na druhú stranu krajiny a až tam som si uvedomila, že ten kamarát mi nenormálne chýba. Vrátila som sa späť domov (nie kvôli nemu, ale kvôli problémom v rodine) a tak sme sa začali zas stretávať a pomaličky to šlo až sme sa dali dokopy. Teraz som šťastná s ním a stále hovorím, že to tak proste malo, aby sme si každý odbil vzťah a až tak sa dali dokopy. Takže buď si k sebe nájdete cestu alebo nie

grandzero9
22. sep 2020

nechaj to tak, cakat kym si chlap nieco uvedomi, to je jak cakat na spasenie, to by si cakala a najskor by si sa nedockala 😉