Mám sa rozviesť?

tajna22
3. feb 2015

Ahojte mam na vsetkych prosbu. Prosim poradte mi co mam mam robit. uz som zufala neviem co mam robit. Moj manzel ma vyse troch rokov milenku...pocas ich vztahu sme splodili dieta. velmi ho milujem aj nase deti. Su pre mna mojim vsetkym. Chce sa rozviest. Len neviem co mam robit. Vravi ze ma miluje. A ze som jedina v jeho zivote.... ale to iste vravi aj jej. Nechce sa jej vzdat. Prosim poradte mi co mam robit. Uz sama nevladzem. Vopred dakujem

aduskatt
3. feb 2015

...neviem, či je fajn nápad riadiť sa množstvom odpovedí na MK v tak závažnom prípade, ako je rozvod........držím palce, aby si sa rozhodla čo najlepšie - svojím srdcom a rozumom

pribinak
3. feb 2015

To mu 3 roky tolerujes milenku?
Chod sa poradiť psychologicke ako znovu nájsť svoju sebaúctu

bonaqa2013
3. feb 2015

Asi by som sa spojila s jeho milenkou a pekne by sme sa porozprávali. Bez emócii. Poprípade sa skúste porozprávať všetci 3 ako ďálej.Milenka nemá manž., deti? A čo tak prehodiť reč so svokrovcami. Či majú o tom vôbec potuchy čo sa u Vás robí. Ja by som asi s rozvodom súhlasila. Podľa mňa radšej by som bola sama, ako s takýmto debilom.

janinah
3. feb 2015

ty nemáš problém s ním spávať,keď vieš,že možno pred hodinou bol v posteli s inou? povracala by som sa a nie ho milovala,debila,......prečo by ju nechal,keď ty ten nenormálny stav roky toleruješ?.... zamysli sa sama nad sebou hoc aj s pomocou psychologa,nájdi svoju stratenú ženskú hrdosť,sebavedomie,kopni mu do riti a začni žiť nielen živoriť a žobrať o lásku naničhodníka

nikolet_89
3. feb 2015

Jednoznacne by som sa porozpravala s nim aj s nou. Vsetci pekne 3-ja. Uvidis ako sa k tebe pred nou bude spravat. Teda ak mas chut este s nim byt. Tam najlepsie uvidis ktora z vas je pre neho ta ktoru chce. Ale ja osobne by som mu zbalila jeho par svestiek a vyhodila by som ho pred dvere. Casom ta to prejde a deti za nic nemozu. Radsej sa budu pozerat na mamu ktora je stastna ako na mamu ktora sa trapy neschopnym chlapom

meusicka
3. feb 2015

ja osobne by som s nim nezostavala pokial sa milenky nevdza. takto sa zit sa neda. bud bude s tebou alebo s nou, musi si vybrat. pokial takto tahate uz 3 roky tak to bolo akurat dost na to aby ste dospeli k nejakemu zaveru. poznam z mojho okolia tiez par, kde je este v hre aj milenka. uz roky. on ma s manzelkou aj dieta, zrejme si myslela, ze ked mu porodi dieta, tak milenku necha, ale nakolko sa milenka vyjadrila, ze jej to tak vyhovuje a ze jej to nevadi, ze on ma so zenou aj dieta a zije intimne s oboma zenami, tak teda on si povedal, ze ostava vsetko tak ako je. vies co... pomaly kazdy to vie a kazdy lutuje jeho zenu, milenku a jeho maju za blbca, ale v mojich ociach su v tom vztahu 3 co nemaju vobec rozum. ona preto, lebo ako vecny rojko caka, ze ho to jedneho dna prejde, on je tiez blazon, lebo nevidi aku ma vo svojej zene cennu bytost, ktora by mu to vedela odpustit a jeho milenka je tiez blazon, kedze sa drzi ako kliest chlapa , ktory kvoli nej svoju zenu neopusti a dokonca jej este aj dieta spravi.

madana
3. feb 2015

muzi su ako male deti po cely ich zivot.Viditelne je zapleteny do 2 vztahov-teda manzelskeho a mimo vasho manzelskeho, a nevie sa vymotat,nevie kde je sever.Tamta mu bola dobra,zrejme ked Ty si na nho nemala cas,teda uz pri jednom dietati sa zena citi unavena,a muz dotknuty,ze partnerka uz nie je taka ako predtym,ked on bol u Teba na 1.mieste...hladal to inde.Rozvod??to je to najjednoduchsie riesenie,no co s Tebou a dvoma detmi??Ak ho milujes a on Teba taktiez,nech sa rozíde s tamtou,s ktorou nema deti a akoze ju miluje,kym ho ona nekopne do zadku....popracujte na vasom manzelskom vztahu,hoci aj s pomocou manzelskej poradne,a uvidis ze mu to dojde do hlavy,len mu treba ukazat cestu....

snubenci08
3. feb 2015

Prepac ak budem tvrda, ale mala by si si ihned uvedomit, ze ublizujes sama sebe a svojim detom. Sama pises ze sa jej nechce vzdat a ty este rozmyslas, ci s nim zostat? Teda podla mna neni o com. Velmi rychlo sa zbal a chod od neho. A ze tvrdi ze si jedina v jeho zivote? Jedina co? Handra s ktorou zameta? Lebo ak dobre citam tak jedina nie si. Prepac tu tvrdost, ale podla mna si hlupa, ked ti nevadi ze si s teba takto utahuje

natalym
3. feb 2015

Tak niekto by mal mať rozum.

22beba
3. feb 2015

takého HAJZLA bezcharakterného by som poslala do prdele ... spával s inou a ešte si mu aj ty nohy rozkročila ... nerozumiem ti ... čo ma vtáka zo ZLATA?? nenechaj sa ponižovať a robiť zo seba "dormeo" máš krásne detičky tak šup šup od neho !!!!!! budeš šťastnejšia bez neho .... takýto chlap nemá mať čo rodinu by som mu tie gule urvala fakt .... fuj ...

alexmianina
3. feb 2015

neboli prázdniny iba v ponelok???

timea7
3. feb 2015

mňa už na MK neprekvapí absolútne nič. Manžel má tri roky milenku, ale spáva aj s manželkou a splodí s ňou dieťa, manželka ho bezmedzne miluje. On ju miluje tiež, ale milenky sa vzdať nechce....manželka je jediná v jeho živote, aj milenka je jediná v jeho živote....to mi pripomína muža, ktorý na jarmoku kupuje medovníkové srdiečko s nápisom - mojej jedinej láske a hovorí - prosím si desať kusov.....čo robiť? Najlepšie by bolo začať žiť v trojici, vyhovovalo by to všetkým, najviac manželovi, mal by svoje jediné lásky pokope, milenka o manželke vie, aj o tom, že s ňou jej amant spáva, veď splodili dieťa, manželka o milenke vie tiež, ale to jej nebráni spávať s manželom tiež. Mne už z toho začína ..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

miadi
3. feb 2015

Ak ma 3roky milenku a chce sa rozviest tak ta nemiluje. Sorry ale keby ta miloval nezahybal by ti s inou..a nechcel by rozvod ani by ho nezmienil..
Asi je stebou uz len koli tomu ze ho strasne milujes vysis na nom ako kliest prosikas zobres a on sa boji ze ked odide vyskocis z okna alebo nieco sialene vyvedies..ked nevies bez neho zit..
Chces naozaj radu co robit?
Pekne mu zabal kufre nech si ide k milenke a bud ti za par tyzdnou posle ziadost o rozvod alebo sa vrati ked zisti ze s milenkou sa naprd zije ze snou je to len o sexe.. ja by som ho teda nechcela spet..ale ty uz nemas co stratit uz je to stratene.Mozes len ziskat ak je tam sanca ze snou mu bude horsie ako stebou 🙂 ale snad zistis ze zivot ide aj bez neho a je krasny a milovat mozes aj ineho..

6969eva
3. feb 2015

Rozvod je najlepšie riešenie ako mu ukázať hranice. Inak zotrváte v tomto stave donekonečna. On nechce riešiť nič, daný stav mu vyhovuje. Ak to nechytí do rúk jedna z vás, tak sa nič nezmení. A tá prvá má šancu vyhrať. V takejto situácii mu dopne, že sa musí rozhodnúť. Máte dieťa a teda máš väčšie tromfy v rukách ako ona. Je veľmi pravdepodobné, že ju opustí( hoci recidív bude až-až). Otázka je, či ho potom prijmeš naspäť, či ho ešte chceš, alebo už pretiekol pohár trpezlivosti a zistíš, že bez neho to tiež nie je zlé. To sa ale ukáže až potom. V každom prípade, niečo treba už začať robiť a odchod či rozvod je dobrý začiatok. Nemáš na výber.

trubelka13
3. feb 2015

😀 😀 😀 😀 😀 😀 odpuste mi ale dole som uz cakala ako napise a vsetci traja spolu ziju v jednom byte...nvm na co cakas? kks tolerovat milenku a este aj s nim spavat...(trieskam si hlavu o stol) 🙄

sheila72
3. feb 2015

Spamätaj sa a daj sa rozviesť, lebo z teba ostane len chudera (ak sa ešte tomu tak nestalo)...

matko10
3. feb 2015

Mala by si ist na psychiatricke liecene,ak nezaberu elektrosoky,....skus lobotomiu.....Toto co tu citam je snad zly sen,..... 🙂 🙂 🙂 ....Necuduj sa ze si manzel nasiel milenku ked ma teba po svojom boku,....dievca bez sebaucty a hrdosti je pre muza nic a on tak aj s nou zaobchadza.

bambibam
3. feb 2015

čo máš robiť ti zaručene nik nepovie , ale viem čo by som urobila ja . Po prvých podozreniach ,by som mu nedala pokoj až kým nevyklopí pravdu a potom inteligentne nabalila do Billa igelitky zasraté trenky ,ukázala dvere a bud on alebo ja . A bol by koniec a aby ho od jedu šľaktrafilo ,bola by som kludná s úsmevom na tvári . Bez emocie, hystérie, ahoj šťastný krok prajem.

el6
3. feb 2015

@tajna22 nie vzdy je jednoduche partnera opustit a ostat samozivitelkou a "samostaratelkou" o niekolko deti, hlavne ak maju k nemu dobry vztah a ak ma manzel pre teba este stale nejake to caro ma...uprimne povedane, ale tiez si neviem predstavit, co si na nom este mozes vazit...mozno sa len bojis ostat sama....ale myslim, ze aj ked ta to bude chvilu boliet, zivot a pekny zivot, moze ist dalej aj bez neho....mozno ho nechces "pustit"len preto, ze zivis v sebe nadej a sen o tom, ako sa vsetko na dobre obrati, koli detom, koli tomu co pekne ste spolu prezili...ale asi je cas pozriet sa realite do oci...mozno ti hovori, ze ta miluje, lebo ta nechce zranit a nechce aby si bola nestastna, ale ak sa chce s tebou rozviest, ocividne si uz vybral...inak tiez by som uz nechcela s nim spavat, ak spava aj s inou zenou, minimalne koli tomu, aby som nieco od neho nechytila.
Este si viem predstavit aj to, ze si veriaca a pripustit si rozvod, ak si slubovala pred Panom Bohom "v dobrom aj v zlom" je tiez velmi tazka vec...ako to vyriesit najspravnejsie z tohto pohladu naozaj neviem, tu mozno pomoze konzultacia s nejakym dobrym knazom.
Konecne rozhodnutie je na tebe, my ti mozme len povedat nase na nazory na nieco vytrhnute z kontextu, lebo vsetky okolnosti poznas len ty. inak psycholog je urcite dobra rada, lebo takato situacia by mohla dat dole aj pomerne silnu osobnost...

tinach
3. feb 2015

Určite s ním zostaň , ked ho miluješ. Jedna milenka hore - dole 😅 a keby mal aj viac, co na tom , ved ponožky a trenky urcite nosí prať len tebe, to si váž!!!

fidorka7
3. feb 2015

no nečítala som predchádzajúce odpovede, ale otázka zrejme nestojí tak, či sa Ty máš rozviesť, ak on chce. T.j. on chce, Ty sa môžeš postaviť aj na hlavu, áno, môžeš to komplikovať, nesúhlasiť, možno dosiahneš odročenie pojednávania o pár mesiacov, ale ak on preukáže, že Vaše manželstvo je rozvrátené a neobnoviteľné, tak si skončila. Nepíšeš, kde býva, či u nej, či doma, koľko času s ňou trávi a pod., ale opakujem situáciu už min. roky nemáš v rukách Ty, ale on- a jemu to doposiaľ vyhovovalo a teraz už zjavne nie /súdim podľa toho, že sa chce rozviesť/. A že Ti rozpráva, že Ťa miluje a si jediná? Ale veď sama vieš, že to tak nie je, načo sa vôbec nad tými drístami pozastavuješ? Ani by som ich pred nikým neopakovala, vyznievaš za tupú husička /odpustiteľné vtedy, ak máš rokov/. Žena zober do hrsti zvyšok rozumu a hrdosti a konaj podľa toho.

zuzulik1234
3. feb 2015

povedz mu, ze tri roky uz stacilo... ze nech sa konecne rozhodne a vyjadri.... Boze co je to chlapa, aky je to sebec... keby ma podviedol raz OK, mozno by som odpustila.... ale tri roky?

Inak povedz mi ako vlastne funguje vasa domacnost?

wewe22
3. feb 2015

toto je tak neuveritelne az mam chut tomu verit......daj sa pre boha dokopy pripadne bez na psycho vysetrenie.......ako nechat sa 3roky podvadzat je chore a este obludnejsie je pocas takeho obdobia splodit dieta.......jedine co ta moze ospravedlnit je ze si o tom vtedy nevedela......co na nom milujes? to ze z teba robi totalnu chuderu?..................tu uz niet co dodat ..............mozno skus si svoj prispevok precitat ako keby nebol tvoj

ivca88
3. feb 2015

Nejdem odsudzovať ani poučovať ...

No kedže navrhol že sa chce rozviesť ..asi si vybral ...
A urobil dobre ... lebo on si nezasluzi taku lásku akú k nemu citis .... ja mojho manzela milujem nadovsetko ...no keby sa dotkne inej ... vraždím .. a ner mi ... ine caviky by som narobila ...a asi by som ho znenavidela

Prosím sľúb sama sebe ze sa začnes mat rada ... a ze spoznáš svoju cenu ... 🙂 myslím že más malo srbavedomia ...mozno skus nejaký koníček ..ci chod ku kaderníčke... cokolvek ... len si sprav radost ... a cíť sa krásne a jedinečne ....a to až na tolko ... aby to casom videl aj iný muž ..ktorý ta bude naozaj milovať ...a pri jeho slovach : si moja jediná ....--> nebudes mat pocit ze ti klame ...

Vela stastia 🙂

jeennyv
4. feb 2015

Predpokladam, ze ako manzelka mu napriek vsetkemu ponukas full servis, starostlivost o deti a vsetko...je jasne, ze ti nepovie, ze ta nemiluje atd..a s lahkostou sa mu odchadzat nebude, pretoze manzelke vacsinou ostava praca a spinave spodky a milenke to lepsie z chlapa...ako ti radia baby, najdi svoju sebauctu.....keby miloval teba a deti, netaha to tri roky s inou ...a po dalsie on sam podla mna nevie co chce a zas to nechal na teba, podal o rozvod, ale povedal, ze ta miluje cize zas si mas vybrat ty...tento chlap ti verny nikdy nebude a mas podla mna pravo zit s niekym, kto si ta bude rovnako vazit...preto ani nevahaj a posli ho pekne k milenke, nech sa s nim teraz trapi ona.....

ivett1
4. feb 2015

toto nemôže byť skutočné... 😠 ...alebo tie telenovely už fakt vymyli ľuďom mozgy?... skôr by som si tipla, že ešte niekde sú tie chrípkové prázdniny ?... ak je ten príspevok fakt pravda, tak sa už konečne rozveď .... a ak sa len tak nudíš a vypisuješ sem, tak si prosím ťa zahraj nejakú hru, alebo choď na FB ....alebo von (urobí ti dobre, keď sa trošku poprechádzaš...)

bubik_ke
4. feb 2015

Baby, poznam osobne jedno manzelstvo kde zena vie ze ma manzel milenku uz treti rok a tiez sa im narodilo jedno dieta pocas toho upresnim: ostala tehotna, narychlo svadba lebo je zienka z dediny a rodicia stara skola. Pred svadbou sa jej pytalal ci chce si ho vobec vziat, ona bola ticho. Predsa sa vzali, po svadbe mesiac si nasiel milenkuns ktorou je do dnes je tomu pomaly uz treti rok. Ona o milenke vie, on zene povedal ze nech s nim nepocita ze co cakala. Ale manzelka aj tak zotrvava v tomto manzelstve lebo co by povedali dedincania 😉 on sa rozviest chce ona sa mu vyhraza ze dieta v zivote neuvidi. Neziju spolu, len sem tam ona pride na 3dni s dietatom do mesta k manzelovi a svokrovcom nakolko chlapec sa nezabezpecil a zije u rodicoch stale. To je cele take talianske 🙂 matka synovi nedovoli sa rozviest lebo povedala ze ho vyhodi z bytu( babka lipne na vnucati) nakolko sa nevesta vyjadrila svokre ze ak sa rozvedu tak maleho tak tiez neuvidi 🙂 a takto si ziju dodnes 🙂 milenka vie o celej situacii aj ked mnohokrat narieka ale asi jej zjavne tiez to vyhovuje, neviem. Tak ze taketo rodiny existuju baby 🙂 ja by som toto nedokazala ani na jednom mieste z nich troch ☹ a to ked si tak povieme medzi sebou my ostatní, ze vsetci vedia tuto situaciu lebo on sa vsade ale na kazdom kroku ukazuje s milenkou, ci idu na nejaku svadbu alebo oslavu no proste nonstop je s milenkou a zena o tom vie, tak si myslime o tej zene svoje 😀 ako berieme ju s rezervou ale ako pisem, ja na jej mieste davno sa rozvediem a hladam si druheho pretoze s manzel sa uz vratit k nej nevrati. Ale tak asi reci druhych su viac nez psychika... ☹

kociskova
5. feb 2015

A bla bla. O čo tu ide,dobre vieš ako to je a ako to bude,kedže nespravíš ten prvý krok,ta to bude takto navždy. Prepáč,ale neviesm čo čakáš,že niekto rozhodne za teba? Veď si dospelé dievča s nejakými predstavami o żivote. Nečakaj pomoc niekde,kde si musíš žiaľ pomôcť sama.

lubicaregecova
7. feb 2015

Hm, skôr ma znepokojuje veta citujem "počas ich vzťahu sme splodili dieťa." Zmeň myslenie...