Mám prijať pozvanie a ísť na návštevu k mužovmu kolegovi?

18. okt 2022

Žienky... Pred nedávnom nás s mužom pozval jeho kolega a žena k nim domov, muži sú kamoši z práce a dosť dobrí. Vraj oni si môžu dať pivo, posedieť, porozprávať a ísť domov. Že by nachystali nejaké menšie pohostenie a tak. Môj muž sa s obomi pozná, ma ich rád, skrátka ako kamoši. Chodia spolu občas von do podniku sadnúť, v práci spolu robia. Čo mi prišlo divné, že prečo volajú aj mňa? Úprimne si neviem predstavit, o čom by som sa s bezdetnou, 24 ročnou žabou bavila. Veď podľa toho čo mi hovorí muž, tak ešte žijú ako pubertiaci, občas sa zasmeje keď ten kolega spomenie kde čo ako robili a ona hlupucka o tom vie že sa spolu o tom bavia a nerieši to. Akože súdnosť žiadna, nechápem. Naposledy prišiel s tým, že či by sme si nekúpili nejaké masky, akože také škrabošky na spestrenie intímneho života, že oni dvaja ich používajú občas a je to super spestrenie. Popravde po tomto už vôbec nemám chuť tam ísť, len nechcem byť za divnu že mám niečo proti nim. Mužovi som to povedala samozrejme že s takýmito ľuďmi nechcem tráviť čas a ostal zarazený že čo proti nim mam, že si ešte užívajú život ako bezdetní, či som zabudla akí sme boli my ešte nie tak dávno a že možno mi to prospeje a nemusela by som byť taká uzkoprsa. Aj mám celkom strach ho tam poslať samého, že čo sa bude diat... Baby poraďte mi prosím

marth16
18. okt 2022

Ak tam ty nechceš ísť nechoď, ale prečo zakazovať manželovi? Čo by sa tam ako malo diať?

elenka74
18. okt 2022

Ja by som šla, uvidíš, možno si aj nájdete nejakú spoločnú tému. Nemusíš sa báť, žeby hneď chceli skupinový sex 🙂

basullinka
18. okt 2022

Ja súhlasím s mužom, sudiš ich a pritom ani nepoznáš. Manželka je hneď "mladá žaba" pritom nič o nej nevieš.. Keď o čas strávený s nimi nestojíš, nechoď. Je to zbytočné...

veronikaszabova
18. okt 2022

Nemam problem, tak si ho vyrobim??

Boze, ved vas nepozvali na swingers party 😂😂😂😂😂

autor
18. okt 2022

@veronikaszabova veď ale to netvrdím, akože možno to tak vyznelo ale to nie.😅 Len z toho rozprávania mám všelijaké pocity , že či sa to tam nejako nezvrhne keď tam nebudem....

veronikaszabova
18. okt 2022

No a ked sa to zvrtne, mozno sa ti to zapaci 😂😂😂

Podla.mna to moc analyzujes 🙂 proste bez a uzi si super vecer s muzom a par priatelmi.

syslik81
18. okt 2022

mozno od nich pochytis neaku dobru naladu a prospeje ti to .. pises akoby si bola stara babka .. alebo neky suchar

maca1984
18. okt 2022

Nie nechoď.
Vieš prečo ? lebo už teraz na nich pozeráš cez prsty, rozoberáš ich na internete,a zdutá môžeš byť aj doma.

autor
18. okt 2022

@basullinka tak nestojím... Keď príde z roboty, iba reči ako fajn jeho žena pečie, ako robili toto a toto, ako boli na výlete tam a tam. Fajn sa to hovorí keď nemajú dieťa , sú bezdetní to je jasné že všetko sa dá. Že boli v meste, že jej muž mal nervy lebo po nej pokukovali chlapi tak sa cítili ako nejakí ochranári a podobne akože nič čo by mi prospievalo a povzbudilo ísť k nim

marth16
18. okt 2022

Ja už dávno nemám 24, mužovi priatelia sú odo mňa mladší aj o 12 rokov, môžem ti napísať že sme super partia, a niekedy mám pocit že my s mužom sme najzvrhlejší v skupine, ale určite nikoho do trojky nevoláme 🤣🤣 tak že kľud, choď aj ty na návštevu, aspoň uvidíš aký sú to ľudia a či tam môžeš nabudúce muža pustiť samého 😁

luccija
18. okt 2022

Ty im zavidis bezstarostny zivot bezdetnych?
Pozvali Vas chod...jednu navstevu vydrzis.A muz by sa tiez nemusel opicit podla toho co kolega robi so zenou.Zabavite sa aspon odides chvilu z domu

ibrunova
18. okt 2022

A ak tam nepôjdeš a on pôjde sám, čo by sa tam akože malo diať?

autor
18. okt 2022

@luccija tak neopici sa ale vidno že mu chyba tá živočíšnosť alebo ako to nazvať, že môžu hocikedy hocikde nič ich nelimituje . Ja to už tak nedokážem, predsa už máme to dieťa , je hrozne zvedavé , naviazané takže mať na seba chvíľku nehrozí alebo výnimočne...

simca06022011
18. okt 2022

Si zvláštna podla úvodného prispevku. Riešiš sudis, urazas tu zenu.. Pozvali ta, bud rada, je to uplne normálne a slusne. Mne známi tiez nosia manželky sem tam 😂

syslik81
18. okt 2022

a ked ty mas dieta nemozes piect? ist na vylet? vyzerat pekne? bavit sa? mat dieta neznamena prestat zit a zas az tak namahava praca okolo deti nieje .. takze na to sa nevyhovaraj .. je to o tom akos i kto co zariadi , ako si vie uzit zivot ..

eeffka
18. okt 2022

Ako tak citam tak ziju obycajny zivot bezdetneho paru a slecna je este aj gazdinka. Nezavidis im tak trosku? Muz ma pravdu. Odsudzujes ju a ani nepoznas. Aj keby bola taka hlupejsia tak co? Ved neaspirujete na nobelovku, lignem kavu kolac, porozpravam o pocasi a pekny vecer za nami.

basullinka
18. okt 2022

Preto vravím, ze nechoď.
P.S za to, že Ty si v svojom živote nespokojná oni nemôžu, tak im nekaz dobrú náladu aspoň

bluka2
18. okt 2022

Vo veku 24 rokov to záleží už len od osoby, je to plnohodnotný dospelý a môže byť vyspelejší než nejaký zaspaty 40tnik. Takže podľa veku by som nesudila a inak znejú sympaticky.

viestta
18. okt 2022

Tak ich pozvi ku vám domov.
A zamysli sa aj nad tým, že či náhodou ti tými rečami o tom co oni robia nechce niečo naznačiť. Napríklad to, že by ste mali žiť aj život mimo deti, že aj vy ste ešte stále ludia, ktorí majú svoje potreby a nároky, že treba tráviť čas aj mimo vysávača a nemusí sa u vás všetko točiť len okolo deti, ze vás život, aj ten partnerský, neskončil narodením deti.

ivangeline
18. okt 2022

Mna skor zaraza,ze to o nich rozprava tvoj manzel takto a chce tam ist.

autor
18. okt 2022

@syslik81 veď to samozrejme robím , ale napr sa stane že mu nachystam niečo pod zub do práce a príde s tým že joj bože chcel som ti doniesť koláč z roboty čo robila tá žena ale neostal chlapi všetko zožrali, alebo že mohla by si niekedy aj ty také spraviť , a prečo tiež nejdeme občas do mesta a tiež si nedáš tie vysoké čižmy alebo podväzky ? Akože občas to jej sebavedomie nechápem ako sa dokáže nahodiť ale budis každý má iný vkus ale občas to je moc
Ešte keď som poukázala na to že o čom sa s ňou akože mám baviť tak bol zarazený že veď ona je v pohode veď normalne pekne žijú vždy ho pohosti keď príde aj do roboty nabali že kolega si veľmi pochvaľuje tak nechápe prečo mám problém

autor
18. okt 2022

@ivangeline lebo oni dvaja muž a kolega sú ako dva cicky spolu

lesana25
18. okt 2022

Takže madam už porodila, nemá sa o čom s mladou bezdetnou “žabou” o čom baviť.. len tak ďalej 👍

syslik81
18. okt 2022

a preco nejdete do mesta? a nedas si cizmy? alebo nenapecies aj ty? kazdy je dobry v dacom inom ..ty ziarlis to je vsetko a nieze sa nemas o com bavit ..

autor
18. okt 2022

@eeffka je jednoduchšia to je fakt lebo podľa mňa človek ktorý sa smeje nad tým čím sa pochváli jej chlap v robote nemôže byť normálny

eeffka
18. okt 2022

Precitaj si vlastny prispevok 18.24. Ty si riadne mimo

eeffka
18. okt 2022

Hlavne ze teba manzel chvali kade chodi, ze? Jooj zavist je svina

kukuk29
18. okt 2022

tak ta baba nemoze zato ze je mlada,sikovna a uziva si zivot 🙂 ved s nou nemusis preberat stiepenie atomu - ty mas uz dieta tak zastal zivot podla tvojich odpovedi...

leskky
18. okt 2022

Ty na ňu proste žiarliš 😁 ona si život užíva a pre teba (nepochopiteľne) s dieťaťom skončil. Alebo si bola taká sucharka aj predtým?

cyberk
18. okt 2022

Ty si presne ten typ manzelky, kt. maju moji kamarati …a nikto z partie nechape ako taky skvely chlap si narazil taku ako ty :D zatrpknuta, domasedka, ktora kvoli dietatu sa zabudla bavit… ano radsej ostan doma, apson im neznicis naladu svojim kyslym ksichtom ;)