Mám povedať svokre, že manžel mal milenku?

26. dec 2020

Dlhodobo ma podvádzal manžel. Som z toho zničená. Zajtra ideme k svokre. Mám jej to povedať alebo sa hrať na šťastnú rodinku? Kedže on sa pred ňou tvári,že je vsetko v pohode a vo mne to úplne vrie. On ma tam chce aby sme boli ako rodina ale slubil, ze s milenkou sa kontaktovat nebude a ze ju vymazal ale zistila som,ze si pisu dalej. Strasne ma to sklamalo. Co robit?

hettinka
26. dec 2020

Neísť k svokre. Nech jej to povie sám. A ty si za ten čas uprac v hlave.

A hádam najlepšie, keby tam šiel rovno s kufrom a zostal tam aspoň do rozvodu.

deti95060810
26. dec 2020

ja by som ani nešla hrať divadlo... ale keď už , tak svokre by som oznámila čo sa robí...😉

autor
26. dec 2020

@hettinka
@deti95060810 ja by som tam tiez najradsej nesla, len mi je luto deti, kedze sa tesia na darceky. Bolo by im luto, ze tam vtedy nebudem ale zasa ani divadlo sa mi nechce hrat.

lavender273
26. dec 2020

Svokre by som to neoznamovala, je to medzi vami dvoma. Najlepsie riesenie, neist a zatial kancovi pobalit kufor.

syslik81
26. dec 2020

lepsie tam nebit ako robit dusno pred detmi .. takze ostat doma pobalit medzittym manzela a az sa vtratia vyhodit ho k milenke

amelia000
26. dec 2020

Tak tam chod a nehraj divadlo..len ked sa to tam zacne riesit pred detmi, nebude ti to luto?

hettinka
26. dec 2020

Však nech ide s deťmi. Chapem, že im nechces kaziť Vianoce. Ale on rovnako nemá právo kaziť ich tebe. Rieš výživné na deti s rozvod. Takito “kurevnici” sa nemenia. Aj keby to teraz akože ukončil, bude časom pokračovať s touto, alebo s inou. Rieš, kým nestratiš sebaúctu a majetok.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diaalex
26. dec 2020

Moju maminu dlhodobo podvádzal otec, chodili sme k babke, ocko náhle zomrel, našli sme mu v aute veci a aj tak mamina nepovedala nič babke... nechcela jej kaziť “idilku” a už prešiel rok a tiež to nepovedala ... ale každopádne jeho mama to za vás nevyrieši, on nasľubuje to čo tebe, no aj tak v tom bude pokračovať... podľa mna si s ním sadni a povedz mu, že sa chceš rozviesť, ale predtým si tie SMS odfot, aby si mala dôkaz o podvode na súde a rozviedli vás cim skôr...

mandarinka555
26. dec 2020

@lavender273 Myslíš, že je to taká sranda, "zbaliť" kufor? Je to aj jeho byt a ona nemá právo ho z neho vyhodiť.

ysseba
26. dec 2020

Alebo by som tam išla a hrala, že sa nič nedeje alebo by som nešla - nech ide muž s deťmi sám. Ale svokre by som to nehovorila. Je to váš problém, čo by sa zmenilo podľa teba keby to svokra vedela? Prehovorila by svojmu synovi do duše a on by mal ako zázrakom oči iba pre teba zrazu? Toto si musíte vyriešiť iba vy dvaja medzi sebou, ak sa má kvôli niekomu uvedomiť, tak len kvôli tebe. Nie kvôli mame. Nie kvôli deťom. Kvôli tebe v prvom rade.

petrao2
26. dec 2020

Kmotra ostala ako posledna spina lebo zobrala deti od otca
Samozrejme ze sa mamicka zastala synceka
Takze bud si to vyrieste vy dvaja alebo to nechaj tak
Vo svokre oporu nehladaj

mirkava
26. dec 2020

Isla by som,povedala by som jej vsetko... nch vie co vyvadza synacik. Lebo ked jej to povie on a bez teba vykresli ta ako potvoru

lija22
26. dec 2020

teraz by som jej napisala sms, nech ma zajtra ospravedlni, ze sa necitim spolocensky nakolko manzel ma podvadza ale manzel s detmi pridu

janinah
26. dec 2020

nešla by som tam a nepovedala,zajtra by som "ochorela" pozor,nie s covid príznakmi....ona sa to dozvie,až bude po rozvode

hettinka
26. dec 2020

Zapamataj si, vždy je “bližšia košeľa ako kabát”. Aj keby ta teraz svokra podporila, dala ti za pravdu, keď pôjde do tuhého, bude na strane svojho syna. Nie teba...
V svokre oporu ani dôverníka nehladaj, tu nájdeš len v svojej rodine, možno vo svojich blízkych kamaratkach.
Kamarátka si týmto prešla, svokra k nej behala, zaliečala sa, ale len preto, aby z nej vytiahla iste informácie, ktoré následne použila proti nej a ohivorila ju pred spoločnými známymi. Takze dávaj si pozor na zo, čo pred manželovou rodinou povieš.

fiafia
26. dec 2020

Aký má zmysel pokaziť všetkým Vianoce? Ja by som kôli deťom išla. Ak dôjde k rozvodu ,tiež ich čakajú ťažké časy a veľa zmien. Teda píšeš rodinku logicky predpokladám deti.svokra ta nepodvadza tak v Tom nevidím zmysel. Aj tak sa v konečnom dôsledku postaví na stranu syna. Treba to riešiť s chladnou hlavou a všetko si premyslieť. S hnevom sa robia zle rozhodnutia.

dadis
26. dec 2020

Nesla by som. Aj tak sa priprav na to, ze v buducnosti uz s jeho rodinou nebudes v kontakte. Cim skor sa vsetci zvyknu, tym lepsie. Tym myslim aj deti, manzela, teba a vasu sirsiu rodinu. A to, ci tvoj muz vyjde s pravdou von uz zajtra, je len na nom, to ta uz nemusi zaujimat. Priprav sa na to, ze jeho rodina aj tak bude stat pri nom.

lavender273
26. dec 2020

@mandarinka555 no shit Sherlock. Pokial si daju zalezitosti dokopy moze ist k mame alebo k milenke. Ci ty by si trpela doma zaletnika, ktory vypisuje milenke?

andreatytler
27. dec 2020

Na stastnu rodinku by som sa nechcela hrat. Preco? Koli tomu aby on vyzral ako dobry manzel pred svojou mamou? Je to od neho neskutocne sebecke ze ta nuti tam ist a tvarit sa ze je vsetko OK.
Ak bude trvat na tom ze musis ist, povedz mu ze pojdes ale povies kazdemu ako sa veci maju.
Ked moj svagor oznamil svojej mame ze odchadza od manzelky a rocnej dcerky k tehotnej milenke, ta sa ho ako prve opytala ze ci znasilnil tu milenku. samozrejme povedal ze nie. A to bolo vsetko co svokra potrebovala pocut. Od toho momentu bol jej synacik nevynny a milenka zakerna ku***va, ktora ho zviedla a odlakala od rodiny.
Ale na druhej strane, som mala kolegynu, ktorej cela jej rodina sa postavila na stranu manzela, ked im oznamila ze odchadza od manzela koli milencovi. Ale toto je podla mna ojedinele.
Nevera sa da odpustit a vztah zachranit. Treba na tom ale pracovat, hlavne z jeho strany. Zelam vela sily v nasledujucich tyzdnoch/mesiacoch.

sante81
27. dec 2020

Z vlastnej skúsenosti ti poradím nerieš čo povie svokra, ale začni riešiť veci ohľadne rozvodu, tvoj muž je sebec, o deti a teba mu dávno nejde, chce byť pekný pred mamičkou. Chlap si do teba dovolí iba toľko koľko mu dovolíš ty sama.

sante81
27. dec 2020

@andreatytler prežila si neveru keď píšeš že sa dá vzťah záchranit?

elizabet173
27. dec 2020

@andreatytler nechcela by som zachranovat vztah, kde ma muz klame opakovane

andreatytler
27. dec 2020

@sante81 Ano, prezila som veru.

andreatytler
27. dec 2020

@elizabet173 Ja som si bola ista ze by som neveru nikdy neodpustila, ale ked sa to stalo, videla som situaciu inymi ocami. Je velmi tazko, vraviet co by clovek robil kym to nezazije ale urcite plati anglicke porekadlo Fooled me one, shame on you, fooled me twice, shame on me. (hanba ti ak ma oklames prvy krat, hanba mne ak ma oklames druhy krat)

dadis
27. dec 2020

@andreatytler sama autorka pise, ze si pisu dalej...ja som neveru nedokazala prekonat. Ani s odbornou pomocou, ale ten polrok, ked som davala "sancu" som vela veci o nasom vztahu pochopila a rozhodla som sa to ukoncit s pokojom a vyrovnana. Nelutujem to, ani to, ze som tomu dala sancu a ani to, ze uz je koniec.

comika
27. dec 2020

Ja by som sa urcite netvarila ze je vsetko ok. Kvoli komu, comu hrat divadlo? Aby bol manzel spokojny pred svojou mamou? Aby bola svokra spokojna? A ty sa rozpadavas... nedovol aby po tebe sliapali ako keby si bola nikto a nic. A este ta aj klame ze prestane...

drzaopica
27. dec 2020

Nepovedala by som to svokre ani nepokazila detom den.Ty si nepochybila mas cisty stit isla by som, ale skor by som sa zamyslela nad muzom preco sa ani trocha nezlakol a v kontakte pokracuje a co mas urobit?chces rozvod ci si velkorysa a odpustis?

dadis
27. dec 2020

@drzaopica ved detom nepokazi den, ked nepojde
vsak nech muz vezme deti sam...urcite celej rodine viac prospeje, ak mama bude co najviac v pohode...ci uz sa rozhodne to riesit, alebo odpustit, teraz ma byt ona na prvom mieste